Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

Sveiki, norėjau pasiteirauti, gal kas turit atsiliepimų apie Vokė III ir Hanak firmų virtuves? Su namūdininkais esu nusvilusi, o nolte ar scavolini kol kas svajonėse. Ką gero/blogo apie šias firmas ir jų produkcija galėtumėte pasakyti? Gal turite dar kokių pasiūlymų ar atsiliepimų apie užsienio gamintojus?

iš anksto dėkoju už nuomones ir informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 05 28, 00:12)
Nesutinku, kad gartraukio savybes reikia rinktis atsižvelgiant į virtuvės dydį. Labiau svarbu kokia kaitlentė ar viryklė. O aerodinaminis pasipriešinimas vienodai svarbus abiejų tipų gartraukiams. Naudojant ištraukiamus gartraukius, efektyviaus garai nutraukimi nuo viryklės degiklių, esančių arčiau sienos.

O pagal ką reikia rinkis g.gif Pagal grožį?Kuo didesnė virtuvę, tuo didesnio galingumo reikia gartraukio, tuo greičiau bus ištraukiami garai. Juk nesirinksi mažo galingumo gartraukio didelej virtuvej mirksiukas.gif
Atsakyti
Vel dedu savo projekteli 4u.gif vis ka nors pakeiciu, gal dar kazka patarsit? 4u.gif
url=http://www.radikal.ru]user posted image[/url]
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 29 gegužės 2011 - 12:01
QUOTE(saulute85 @ 2011 05 29, 12:59)
Vel dedu savo projekteli  4u.gif  vis ka nors pakeiciu, gal dar kazka patarsit?  4u.gif

kaip cia smagu bus,kaip daug vietos rolleyes.gif thumbup.gif toi saloi,kaip uzdesit stalvirsi tai iskiskit ji truputeli daugiau ,kad sedint liktu siek tiek vietos kojom, bus patogiau 4u.gif
Atsakyti
Mano manymu net ne siek tiek ilgesni reiketu ta stalvirsi, mes turejom 20 cm iskisto ir buvo tikrai nepatogu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 05 29, 12:59)
Vel dedu savo projekteli  4u.gif  vis ka nors pakeiciu, gal dar kazka patarsit?  4u.gif



Niu nzn...mano nuomone geriau tureti atskira stala valgymui, man tai nepatiktu valgyt kai salia gamina kazka, gal dar pvz kepa kokius nors skanestus, o jie taskosi keptuveje...brrr...nesmagus garsas ausims ir baime kad pradengus puoda neaptikstu sad.gif o jeigu neaptiks ant zmogaus, tai ant salo palei zmogu tikrai aptiks...nzn jums spresti ir rinktis, bet sitoi vietoi mano nuomone neigiama, ir kazin ar patogu sukiotis kai ant darbastalio supjaustai kazka, ir su lentute sukiesi per visa virtuve g.gif ...nzn man tai nepatiktu, nors atrodo isties graziai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2011 05 29, 12:59)
kaip cia smagu bus,kaip daug vietos  rolleyes.gif  thumbup.gif  toi saloi,kaip uzdesit stalvirsi tai iskiskit ji truputeli daugiau ,kad sedint liktu siek tiek vietos kojom, bus  patogiau  4u.gif


Taip, ten stalas visai kitoks bus, tiesiog sitoj programoj neradau tinkamo, tai spinteles sudejau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 29 gegužės 2011 - 14:01
Mamytes, gal zinote, kokiu atstumu kabinasi halohenai palei spinteles lubuose? g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 05 28, 21:02)
šiaip neblogai. tik tokioj mažoj patalpoj nebūčiau tokio tamsaus medžio pasirinkus. ir viršuj man tų rankenų per daug... o kodėl laidų kampe paslėpėt?
iš esmės visai neblogai  mirksiukas.gif 
koks stalviršis?
Papildyta:

tada būtų panašiai kaip pas mane. toj pusėj kur šaldytuvas prie sienos statyti stalą o tada va
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

aciu uz brezinukus neblogai tik orkaites noreciau imontuotos kitur ne po kaitlente ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2011 05 29, 19:20)
Mamytes, gal zinote, kokiu atstumu kabinasi halohenai palei spinteles lubuose?  g.gif  4u.gif  4u.gif

mes dareme 45cm. atstumu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 05 28, 10:28)
o tai ištraukimo galia taikoma ne prie virtuvės ploto? nesutinku...

Taip mąstant, sujungus virtuvę su svetaine, kuri, tarkim, yra tokio pat ploto, kaip ir virtuvė, teks dvigubai padidinti gartraukio galią? Nesutinku...
Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2011 05 29, 10:27)
O pagal ką reikia rinkis  g.gif Pagal grožį?Kuo didesnė virtuvę, tuo didesnio galingumo reikia gartraukio, tuo greičiau bus ištraukiami garai. Juk nesirinksi mažo galingumo gartraukio didelej virtuvej  mirksiukas.gif

Jei norite, kad garai būtų greičiau ištraukiami, tai daug reikšmingesnė charakteristika yra debitas (m³/h), tik čia dar svarbus ir ortakio skersmuo (ventiliacijos angos plotas). Be proto didinant debitą mažų matmenų angoje, gausite didelį triukšmą.
Atsakyti
smile.gif Sveiki visi kuriantys savo svajonių virtuves....
Pas mus taip pat dabar šis etapas, tik niekaip neapsisprendžiu dėl įmontuojamos orkaitės.
Šiuo metu orkaitė pas mane yra po kaitlente jau 9-erius metus ir buvau nusiteikusi naujoje virtuvėje taip pat daryti. Ir baldininkai ir pažįstami įkalbinėja montuoti orkaitę aukščiau, na atseit aš net negaliu įsivaizduoti kaip tai yra patogu ir visa kita.
Šiap gaminu nemažai, orkaitę naudoju labai intensyviai. Man pasilenkti ir patikrinti kas kepa orkaitėjė tikrai jokio vargo nesukelia.
Kokius Jūs matote privalumus bei trūkumus aukštai įmontuotos orkaitės ?
Iš anksto dėkui už išreikštą nuomonę.
Atsakyti