Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

As dar mastau, kad gal salia lango is desines (ten 90cm )stayti saldytuva g.gif nereiketu galvoti kaip paslepti saldytuvo sona, nes dabarvien ta lenta, kuri dengtu kairi saldytuvo sona kainuoja 1035 Lt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 15 birželio 2011 - 11:14
QUOTE(dianulle @ 2011 06 14, 13:57)
Su jais derindami projektą taip susidraugavome  thumbup.gif , kad vis dar turiu telefone numerį, tai tik jį ir parašiau smile.gif labai šilti žmones.

Laukiu ir aš savo virtuvės projektuko iš patogivirtuvė.lt , sakė šioje savaitėlėje atsiūs , bet taip nekantrauju bigsmile.gif , labai noriu tą spalvotą vaizdą savo virtuvės pamatyti .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal turite kokiu pasiulymu mano projektukui?

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(maja7 @ 2011 06 15, 13:04)
Sveikos  4u.gif
Gal turite kokiu pasiulymu mano projektukui?


kur kriauklė dėčiau orkaitę, o šalia jos kriauklę (arčiau šaldytuvo)

šaldytuvo duris daryk į kitą pusę atidaromas. norėdama ką nors iš ten išimti turėsi apeit duris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 15 birželio 2011 - 12:21
merginos, sakykit ar i visus blum stalcius galima deti skirtukus?
Aciu 4u.gif
apie tokius skirtukus kalba:
user posted image

pas mane stalciai su dviem pagaliukais sone....
Atsakyti
maja man ta spintuke tarp langu tai labai berysio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 06 15, 13:27)
merginos, sakykit ar i visus blum stalcius galima deti skirtukus?
Aciu  4u.gif
apie tokius skirtukus kalba:
user posted image

pas mane stalciai su dviem pagaliukais sone....



Man baldininkas kaip aiskino, tai priklauso kokius daraisi, yra blum branesnis (butent kuris betkaip issiformuoja kai sitas) ir yra pigesnis, kuris nesiformuoja.
Papildyta:
QUOTE(maja7 @ 2011 06 15, 13:04)
Sveikos  4u.gif
Gal turite kokiu pasiulymu mano projektukui?


Man taip pat ta spintele nelabai tarp langu. be to o nenoretum apkeisti vietomis, pvz ta orkaites spinta ir saldytuva, sudeti i ta nisa, kur yra dujine, o visus kitus patraukti tolyn? nezinau aisku, nei koks cia butas ar namas, ir kaip kas, todel sunku kazka pakoreguoti smile.gif reiktu daugiau info, ko jus norite, ir ko ne smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mupi @ 2011 06 15, 12:14)
As dar mastau, kad gal salia lango is desines (ten 90cm )stayti saldytuva  g.gif  nereiketu galvoti kaip paslepti saldytuvo sona, nes dabarvien ta lenta, kuri dengtu kairi saldytuvo sona kainuoja 1035 Lt doh.gif


o kodel taip brangiai
??
gal is masyvo virtuve darysit?
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 06 15, 16:51)
Man baldininkas kaip aiskino, tai priklauso kokius daraisi, yra blum branesnis (butent kuris betkaip issiformuoja kai sitas) ir yra pigesnis, kuris nesiformuoja.
Papildyta:
Man taip pat ta spintele nelabai tarp langu. be to o nenoretum apkeisti vietomis, pvz ta orkaites spinta ir saldytuva, sudeti i ta nisa, kur yra dujine, o visus kitus patraukti tolyn?  nezinau aisku, nei koks cia butas ar namas, ir kaip kas, todel sunku kazka pakoreguoti smile.gif reiktu daugiau info, ko jus norite, ir ko ne smile.gif
Papildyta:
o kodel taip brangiai
??
gal is masyvo virtuve darysit?

Noreciau is masyvo, bet jauciu teks pasiduot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maja7 @ 2011 06 15, 13:04)
Sveikos  4u.gif
Gal turite kokiu pasiulymu mano projektukui?

user posted image

user posted image

user posted image

Kaip pastebėjo ~Dziuliki~, šaldytuvą, orkaitę kelčiau į tą pusę, kur dabar kaitlentė (daryčiau vientisą vaizdą: įmontuojamas šaldytuvas, orkaitę, mikrobangė), kaitlentę dėčiau tarp langų, o kriauklę kelčiau prie vieno iš langų (jei leidžia komunikacijos ir virtuvės matmenys).
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 15, 19:44)
Noreciau is masyvo, bet jauciu teks pasiduot  unsure.gif


Mupi va ir mano pamastymas. galim pateikti visu teismui, man jis kiek nelabai patinka sad.gif reiktu dar padelioti, bet galbut ryt ryte dar kelis variantu pameginsiu sudeliot smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
~Dziuliki~ o tave kas ipareigoja butent tose vietose daryti kaitlente ir plautuve? Nes nu dabar darbine vieta toli nuo tu tasku, toks pirmyn atgal vaiksciojimas gaunasi.
Atsakyti
[quote=~Dziuliki~,2011 06 15, 22:56]Mupi va ir mano pamastymas. galim pateikti visu teismui, man jis kiek nelabai patinka sad.gif reiktu dar padelioti, bet galbut ryt ryte dar kelis variantu pameginsiu sudeliot smile.gif

Na siena is desines yra 305 mazdaug ties viduriu gartraukis, taigi ten jau netelpa ir saldytuvas ir orkaite (paaukstinta) man nesiziuri neislaikyta simetrija prie langu, gal pabandykit saldytuva nunesti i desine nuo lango mirksiukas.gif Plautuve dar galima istrizai i kampa kelti ir tureti tokia 40 cm istiza spintele g.gif Beje stalvirsis eina karu su palange. Kalbu jau kaip kokia kliente blush2.gif
Forgete san mazgams ir gartraukiui vietu keisti nenoriu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 15 birželio 2011 - 23:18