Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(isdykusS @ 2011 06 21, 04:00)
Sveiki, o galima furnituros Blum ar kokios kitos geros isisgyti paciam? turiu omeny, jei gaminames baldus patys, kur ieskot geros furnituros?


Čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gupija: 21 birželio 2011 - 06:44
QUOTE(Purpurine @ 2011 06 20, 14:49)
O neperaukstai pas jumis gartraukis imontuotas g.gif  kazkaip atrodo auksciau nei turetu buti..

baldininkai dare pagal reikalavimus. ankstesneje buvo irengtas zemiau, galva apsidauzydavau nuolat.

QUOTE(Avocetė @ 2011 06 20, 14:53)
o šiaip man tinkos baldų spalva  schmoll.gif  šalta pilka spalva ir tos durys durelės. aš būčiau geriau ištisines darius....

o man ta pilka grazu. nes visu pirma deliota pagal kitas namu splavas ir siaip jau yra labai praktiska. man namuose daugeliu atveju sugroja racionalumas. pagalvojus apie blizgius fasadus net nupuirto. asmeniskai nei grazu, o apie istisini valyma isvis tyliu. kad ir ka sakytu turincios, kad lengvai valosi, vistiek valyt reik istisai.
o durys dureles darytos siek tiek naudojimo sumetimais. virsutinese dalyse sudeti mazai naudojami daiktai, tai kad kas kart atidarius nematyt vioso turto sandelio, atsidaro tik viena spintuke. o ir skirtingus dalykus isrusiuot sitaip lengviau. pvz pirmoji dvieju daliu spintele slepia apacioje duonos lentynas, o virsuje kruva kepimui reikalingu daiktu: saulegrazas, linu semenis ir pan.

QUOTE(Avocetė @ 2011 06 20, 15:46)
tos jūsų lempos dirbant jums šviečia gi į nugarą...

ne i nugara, o virs galvos sviecia i tarpa tarp manes ir spinteles. as trumparege ir man geras apsvietimas yr labai svarbus, nu uztenka tokio. butu truke, buciau galvojus ka nors virtuve keisdama. nepritruko nei sykio. be to, nuotarukose nesimato didelio lango is desines ir pati virtuve nera visai uzdara, kitu tasku apsvietimas irgi prisideda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 21 birželio 2011 - 08:37
QUOTE(Tinka @ 2011 06 21, 09:33)

na manęs niekaip neįtikino kad šviesos netrūksta smile.gif o langas prie ko čia? dieną suprantu, kad šviesos užtenka. o be to halogenai šviečia į vieną tašką.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 06 21, 08:49)
QUOTE(Tinka @ 2011 06 21, 09:33)

na manęs niekaip neįtikino kad šviesos netrūksta smile.gif o langas prie ko čia? dieną suprantu, kad šviesos užtenka. o be to halogenai šviečia į vieną tašką.

as ir nesiruosiu itikinet. man netruksta. ir i viena taska abudu nesviecia. tiesa sakant net nesu tikra ar ten halogenai, man rods elementarios kaitrines lemputes tokios.

kiekvienas darosi pagal save. jei is pirmo sykio nepavyksta, tai remontuodami klaidas taiso. kadangi po remontu apsvietimas liko savo vietose, matyt savo poreikius tenkinam neklysdami.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 06 21, 10:15)
as ir nesiruosiu itikinet. man netruksta. ir i viena taska abudu nesviecia. tiesa sakant net nesu tikra ar ten halogenai, man rods elementarios kaitrines lemputes tokios.

kiekvienas darosi pagal save. jei is pirmo sykio nepavyksta, tai remontuodami klaidas taiso. kadangi po remontu apsvietimas liko savo vietose, matyt savo poreikius tenkinam neklysdami.

kaitrinė lemputė smile.gif
http://lt.wikipedia....trinė_lemputė

halogeninė lempa
http://www.e-senukai...g53-60ek_2.html

o aš iš savo patirties sakau kad mažai dviejų lempučių (apie 70w) virtuvėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 21 birželio 2011 - 09:53
QUOTE(Avocetė @ 2011 06 21, 09:52)
kaitrinė lemputė smile.gif
http://lt.wikipedia....trinė_lemputė

halogeninė lempa
http://www.e-senukai...g53-60ek_2.html

o aš iš savo patirties sakau kad mažai dviejų lempučių (apie 70w) virtuvėje

nebesigilinam. jums mazai, man gana. nuo lempų kiekio skaniau nepasigamina blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
man kilo keli klausimai
sakykite, kada klijuojamos plytelės tarp spintelių? Pasistato apačia, klijuojamos plytelės ir kabinasi viršutinės spintelės ar pirmiau visas virtuvinis susimontuoja ir jau po to plytelės. Koks tarpas tarp spintelių turėtų būti? (aš apie tai, kad apsiskaičiuoti plytelių aukštį ir nereikėtų jų pjaustyti)

pas Joleks virtuvėje spintelės be rankenėlių. Tokios yra brangesnės už paprastas su rankenėlėmis?
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 21, 12:29)
Sveiki,
man kilo keli klausimai
sakykite, kada klijuojamos plytelės tarp spintelių? Pasistato apačia, klijuojamos plytelės ir kabinasi viršutinės spintelės ar pirmiau visas virtuvinis susimontuoja ir jau po to plytelės. Koks tarpas tarp spintelių turėtų būti? (aš apie tai, kad apsiskaičiuoti plytelių aukštį ir nereikėtų jų pjaustyti)

pas Joleks virtuvėje spintelės be rankenėlių. Tokios yra brangesnės už paprastas su rankenėlėmis?

tie klipsai vel gi su savo privalumais ir trukumais. Jei storesne ploskte tai tipo tie klipsai neveikia, gal dar ir nuo brando priklauso.

kiek as zinau tarpas tarp spinteliu 60cm.
Atsakyti
Tinka, Joleks paklausiu ne į temą
Pagal virtuves sprendžiu, kad mūsų butai yra panašūs. Todėl kyla klausimas kokio dydžio pas jus yra vonia (ar kartu su wc) ir kaip jūs jas išplanavot. Kur dėjot skalbyklę. Šitas daiktas yra didysis mano galvos skausmas doh.gif Ji niekur netelpa verysad.gif

Parašykit į až, kad neteršti eterio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 06 19, 18:10)

va musu virtuvele
user posted image
user posted image


Turiu klausimuką: ar teisingai matau, kad keitėte orkaitę, pagal modelį ar ne AEG pirkote ? Aš irgi norėčiau AEG orkaitės, tik va sako kad tų modelių nebegamina (su tokia rankena) , koks Jūsų modeliukas , kur pirkote ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 21, 12:53)
Parašykit į až, kad neteršti eterio smile.gif

Galit ir cia rasyt ax.gif man taip pat laaabai aktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 21, 11:29)
Sveiki,
man kilo keli klausimai
sakykite, kada klijuojamos plytelės tarp spintelių? Pasistato apačia, klijuojamos plytelės ir kabinasi viršutinės spintelės ar pirmiau visas virtuvinis susimontuoja ir jau po to plytelės. Koks tarpas tarp spintelių turėtų būti? (aš apie tai, kad apsiskaičiuoti plytelių aukštį ir nereikėtų jų pjaustyti)


Kiek zinau daro ivairiai. Bet musu baldininkai rekomendavo plyteles issiklijuot pries baldu montavima.
Atsakyti