Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vilimex
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 04, 11:45)
Laba,

tai as jau gaminu savo virtuveje thumbup.gif  Na dėl laiko - tai derinom ilgokai viską, nes vis kildavo kokių nors minčiųsmile.gif Po to suderinom kainą - pavyko nusidėrėti thumbup.gif Tada sutarėm, kad pagamins per 3 savaites ir paskambins, paskambino diena anksčiau ir lygiai po 21 dienos jau gaminau savo naujojoje virtuvėje. Patiko, kad padarė viską taip, kaip norėjau. Labai džiaugiuosi, ir draugės ir kaimynės užėjusios grožisi. Dabar kavą geriam nebe svetainėje, o virtuvėje  smile.gif
Nufotografuot, nufotografavau su telefonu, bet nėr kaip  įkelti verysad.gif neveikia pc bluetooth doh.gif
*

Dekui uz atsakyma, mes irgi derinam jau beveik menesi smile.gif bet lyg baigiam sudelioti visus taskus. dar su viena imone bendrauju, jie irgi panasias kainas siulo smile.gif o Jusu virtuves nera ikelta ju puslapyje prie virtuviu i galerija? na smalsu butu pamatyt, bet dar klausimas ar gaminote is LMDP plokstes ar blizgios MDF?
kaubojey
Sveikos. Jau rašiau apšvietimo temoje, bet rašau dar ir čia, kadangi vistiek virtuvės apšvietimas aktualu.

Taigi virtuvė - apie 26 kv.m., kartu su valgomuoju. Virtuvėje bus sala.
Klausimas - kur kabinti lempas?
1)Vieną kabinsiu virš valgomojo stalo.
2)O kaip daryti su sala, ir stalviršiu?
*Kabinti tarp salos ir stalviršio? Bet ar nebus taip, kad truks man šviesos ir ten ir ten, kris šešėlis?
*Kabinti tik virš salos?
*Kabinti ir virš salos ir virš stalviršio? Nes pas mane virš stalviršio nebus pakabinamų spintelių, į kurias būtų galima įmontuoti apšvietimą. Vietoj spintelių bus didelis langas. Bet ar nebus sviestas sviestuotas?
*O gal daryti kažkaip taip: aš noriu didelio garų surinktuvo, na va tokio panašaus
user posted image
Tai gal ateityje bandyti daryti lemputę garintuvo šone, įmontuoti tokią, kurią gali pareguliuoti, pasukinėti, pagal tai, kaip tau reikia šviesos. Tarkim padaryti taip iš abiejų šonų, po tokią lemputę.
Kaži, ar neatrodytų jos kaip prielipas? g.gif

Elektrikas rytoj žadėjo ateit, reikia skubiai spręst.. doh.gif
Bekasė
QUOTE(dianulle @ 2011 06 21, 15:24)
O man priešingai sake, kad geriau jei pirma padaromi baldai, tuomet reikia mažiau plytelių (nes po baldais juk nebereik) + nereikia staljuostės (be jos gražiau ir taupiau) + gražiau po to susiklijuoja plyteles, nes nebelieka nelygiavimo galimybės (na, plyteliu juosta tada 100% lygiuoja su stalvirsiu ir pakabinamu baldu linija). Bet sake, kad galima ir pirma plyteles, tada baldus - viskas padaroma smile.gif
*

na pas mus is pradziu buvo klijuotos plyteles. Ir ten kul baldai ju neklijavome - zinojome, koki auksti darysime ir pagal tai klijavome ta juosta, kuri yra tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu. Ir spinteles virsutines taip lygiai lygiai ir eina su plyteliu pabaigimu - sake daug paprasciau pagal tai buvo kabinti.
Tik va apsizioplinome ( bet kiek ziuriu ne mes vieni) ir liko tarpas neklijuotas prie gartraukio - jisai tenais neina vienoje linijoje su spintele, o tokia iduba yra.
QUOTE(dianulle @ 2011 06 21, 15:24)
Tik va, is patirties sakau, sunku rasti meistra plytelem klijuot - gaunasi labai mazai kvadratu, o darbo daugiau, nelabai kas nori klijuoti...aisku radom, bet tikrai sutiko ne pirmas pasitaikes.
*

aha - pritariu. Todel iki tol dar svarste, nusprendeme prie to pacio ir grindis virtuveje plytelemis kloti.

QUOTE(ellinga @ 2011 06 27, 13:10)
vis paziuriu nuotraukas ir beveik visur dominuoja metalo spalvos buitine technika. Kodel? Graziau, moderniau, bet ar praktiskiau? Ka manote apie balta buitine technika? Pacia virtuve planuojam daryt kremines ir rudos spalvos.
*

nes siaip tai yra standartine spalva. Jeigu uz saldytuva sidabro spalvos teks primoketi ( grynai uz spalva), tai su kita virtuvine technika yra atvirksciai. Baltos buitines technikos teks paieskoti ir kainuo jinai brangiau ( na jeigu neimsime laisvai pastatomos virykles pavydziu). O del prieziuros tai dar klausimas, ka lengviau priziureti - sidabrine ar balta.

O pagal vyra as blondine - taip sakant rinkausi rankeneles ir prakeikiau idiotus, kurie virykles daro su vienos formos rankenomis ( aeg pas mane), o atskiru rankelneliu tokiu jau po to rasti neimanoma ( kad atitiktu forma ir spalva).

QUOTE(~VEGA~ @ 2011 06 27, 14:17)
Tai labai jau tepli ta metalo spalva,,ar pirstu atspaudai baisiai dedasi?
*

cia nuo pacio pavirsiaus priklauso.
Ant orkaites, tai nieko daug nesimato, o va gartraukis... kazkaip visai pamirsau ji paciupineti ir paziureti

QUOTE(Joleks @ 2011 06 27, 17:07)
Dujinis pavirsius gerai butu, kad butu tie degikliai be tokiu metaliniu sijoneliu, nes jie apdega ir negraziai atrodo. Man labai patogu, kad pas mus visos rankeneles desineje puseje, ne priekyje.
*

ir greiciausiai plotas i gyli didesnis. Visai nepagalvojom apie tai rinkdamiesi - svarstem, kad priekyje gal ir patogiau rankeneles, bet pasirodo visai ne velnio. Labai prisislenka tada pavirsius prie sienos ir puoda ar keptuve didesne, jeigu pastatai ant galiniu skyliu, tai jau kliuna i siena. O i prieki paslinkti neina, nes orkaite po apacia ir ten kazkas kliuna. Iseitis butu buvusi daryti gilesni stalvirsi ( dabar 60), bet tai jau apsvarsteme jau padare viska. Na nieko - pirma virtuve paciu planuota, tai ir tokiu lepsusu ganetina - kitas kartas jau lengvesnis bus.
QUOTE(Mupi @ 2011 07 03, 10:52)
Kokie yra trukumai kaitlentes be remelio  g.gif nes tas metalo spalvos remelis man prie nieko netinka  unsure.gif
*

didesne kampo nuskelimo tikimybe. Pliusai - lengviau valyti.
maza. skaiste
QUOTE(vilimex @ 2011 07 04, 10:55)
Dekui uz atsakyma, mes irgi derinam jau beveik menesi smile.gif bet lyg baigiam sudelioti visus taskus. dar su viena imone bendrauju, jie irgi panasias kainas siulo smile.gif o Jusu virtuves nera ikelta ju puslapyje prie virtuviu i galerija? na smalsu butu pamatyt, bet dar klausimas ar gaminote is LMDP plokstes ar blizgios MDF?
*

Ką tik pažiūrėjau jų www yra thumbup.gif galerija - 4 eilė (nuo viršaus), 3 foto (iš kairės į dešinę)- balta smile.gif Radote?
vilimex
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 04, 14:26)
Ką tik pažiūrėjau jų www yra  thumbup.gif  galerija - 4 eilė (nuo viršaus), 3 foto (iš kairės į dešinę)- balta smile.gif Radote?
*

Radau bigsmile.gif mano stilius, kad nebutu jokiu atviru lentyneliu biggrin.gif maza grazi virtuve wub.gif tik klausimas, o kur patalpinot saldytuva? dar uzkliuvo gal jie fotografavo nebaige montavimo iki galo, kad nuotraukoje yra neuzdengtos spinteliu kojos? ir nuotraukoj neiziuriu, ten pas jus blizgi plokste?
Woblienė
QUOTE(vilimex @ 2011 07 04, 15:10)
Radau  bigsmile.gif  mano stilius, kad nebutu jokiu atviru lentyneliu  biggrin.gif maza grazi virtuve wub.gif tik klausimas, o kur patalpinot saldytuva? dar uzkliuvo gal jie fotografavo nebaige montavimo iki galo, kad nuotraukoje yra neuzdengtos spinteliu kojos? ir nuotraukoj neiziuriu, ten pas jus blizgi plokste?
*

o koks puslapis?
vilimex
QUOTE(Woblienė @ 2011 07 04, 15:12)
o koks puslapis?
*

virtuve
maza. skaiste
QUOTE(vilimex @ 2011 07 04, 14:10)
Radau  bigsmile.gif  mano stilius, kad nebutu jokiu atviru lentyneliu  biggrin.gif maza grazi virtuve wub.gif tik klausimas, o kur patalpinot saldytuva? dar uzkliuvo gal jie fotografavo nebaige montavimo iki galo, kad nuotraukoje yra neuzdengtos spinteliu kojos? ir nuotraukoj neiziuriu, ten pas jus blizgi plokste?
*

Saldytuvas prie kitos sienos, nes norejau daugiau stalvirsio ir buvo gaila vietos saldytuvui. Truputi zioplai padareme, kad kai daremes baldus, jau buvom nusipirke neimontuojama saldytuva, todel teko ji statyt kitoj puseje. Ten kur salia kriaukles spintele - tai yra imontuota indaplove (nuotraukoje nesimato, bet ten po kriaukle ir spintele greta - realiai atsidaro kaip spintele, bet atrodo tarsi stalciai - kad butu islaikyta linija pagal tikrus stalcius:) Reiks pabandyt pas kokia drauge savo foto susikelti i pc, tada aiskiau matytusi tie ale stalciai, kur realiai spinteles).
Kojeles cia dekoratyvines, taip norejau, nes maza erdve - baldai ant kojeliu ne taip optiskai mazina erdve+galima visada issivalyti (vyras alergiskas dulkems, todel svarbu ne tik kad nesimatytu dulkiu, bet kad realiai butu svaru).
Joa, baldai is blizgios plokstes.
ilgakojuke
Gavome pradini virtuves projektuka, gal matot, kaip geriau nedaryt? blush2.gif

user posted image
alesvc
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 04, 18:02)

user posted image
*

Sveika, iskart pastebejau kad virsutineje dalyje nera jokiu proporciju, jokios harmonijos. toks jausmas kad baldus pirksite dalim is jysko kokio smile.gif Kam gartrauki taip aukstai kelt? Kas cia jums braize? doh.gif Cia ne brezinis o kazkoks neaiskus paveikslelis, nei matmenu, nei vaizdo is virsaus, sono ir t.t. Drasi esat jei pas tokius meistrus baldus uzsakote g.gif
Tinka
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 04, 17:02)

user posted image
*

as virykle stumciau prie saldytuvo, nes tiek stalvirsio- darbastalio tarp kraiukles mazai bus tikrai

QUOTE(alesvc @ 2011 07 04, 18:31)
Kas cia jums braize?  doh.gif Cia ne brezinis o kazkoks neaiskus paveikslelis, nei matmenu, nei vaizdo is virsaus, sono ir t.t. Drasi esat jei pas tokius meistrus baldus uzsakote g.gif
*

brezinuko grozis visiskai negarantuoja darbo kokybes ir geru sprendimu. kaip tik dabar laukiu savo baldininko, kuris braizo tik rankom, nu nemoka zmogus kompu, metu 50 jam. bet sprendimai jo baldiniai ir darbo kokybe be priekaistu. nei vieni isbandyti baldininkai su super duper breziniais nebuvo tokie geri.
ilgakojuke
QUOTE(alesvc @ 2011 07 04, 19:31)
Sveika, iskart pastebejau kad virsutineje dalyje nera jokiu proporciju, jokios harmonijos. toks jausmas kad baldus pirksite dalim is jysko kokio smile.gif Kam gartrauki taip aukstai kelt? Kas cia jums braize?  doh.gif Cia ne brezinis o kazkoks neaiskus paveikslelis, nei matmenu, nei vaizdo is virsaus, sono ir t.t. Drasi esat jei pas tokius meistrus baldus uzsakote g.gif
*

Cia dar tik pats pradinis brezinys - gamintoju siulomas apstatymas, man kazkaip spinteliu apacioj truxta (nes vienoj ju dar indaplove isitaisys), tai galvoju, gal ka geresnio izvelgsit smile.gif
Gamintojas, tai daznai siame forume minima firma ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tinka @ 2011 07 04, 19:49)
as virykle stumciau prie saldytuvo, nes tiek stalvirsio- darbastalio tarp kraiukles mazai bus tikrai
brezinuko grozis visiskai negarantuoja darbo kokybes ir  geru sprendimu. kaip tik dabar laukiu savo baldininko, kuris braizo tik rankom, nu nemoka zmogus kompu, metu 50 jam. bet sprendimai jo baldiniai ir darbo kokybe be priekaistu. nei vieni isbandyti baldininkai su super duper breziniais nebuvo tokie geri.
*

Sakot, tarp virykles ir saldytuvo tarpo nepalikt? g.gif Bet jei ir maziuka paliktume - saldytuvas visad bus siaubingai aptaskytas aliejum ir kt riebalais!... Kazkaip kai stalvirsis apsitasko, vistiek ji valai, tai patogiau...
korcula
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 04, 19:58)

Sakot, tarp virykles ir saldytuvo tarpo nepalikt? :
*

Laba diena, smile.gif

aš būtinai siūlau tarp šaldytuvo ir viryklės palikti tarpą. Ypač jei Jūsų šeima daug gamina namie: dėl patogumo (kad alkūnės nesidaužytų į šaldytuvą), dėl to paties taškymosi, produktams išimtiems iš šaldytuvo sudėti.
Pas mane šiuo metu panašaus dydžio virtuvė, tik priešingai - šaldytuvas kairėje pusėje , tarpas, kaitlentė+orkaitė, tokiu pačiu kampu kriauklė ir indaplovė.
Šiaip kriauklė labai patogu naudoti, bet po kriaukle esanti spintelė - labai didelė, bet nepatogi.

Taip pat labai gerai pagalvokite dėl viršutinės kampinės spintelės. Viršuje tikrai trūksta vientisumo. Gal tą spintelę, kur gartraukiui iš kairės taip pat reikėtų daryti į viršų atkeliamą iš dviejų dalių?
perla30*
Ką tik pažiūrėjau jų www yra  thumbup.gif  galerija - 4 eilė (nuo viršaus), 3 foto (iš kairės į dešinę)- balta smile.gif Radote?
*

Grazi virtuvikė bigsmile.gif , mano panašus principas irgi bus , o kokia jos kaina , ax.gif ?
Tinka
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 04, 18:58)
Sakot, tarp virykles ir saldytuvo tarpo nepalikt? g.gif Bet jei ir maziuka paliktume - saldytuvas visad bus siaubingai aptaskytas aliejum ir kt riebalais!... Kazkaip kai stalvirsis apsitasko, vistiek ji valai, tai patogiau...
*

tarpuka palikt
tiesiog kuo daugiau vietos tarp virykles ir kriaukles pasidaryt. nes cia bus pagrindinis darbastalis.
o del taskymosi, kai jau taskosi, tai viskas aplink iki pat grindu. tai ar saldytuvo siena pavalyt, ar stalvirsi, manau skirtumo jokio. nebent saldytuvas ir virykle del savo kaitinimo - saldymo funkciju negali stovet greta. bet cia specu reik klaust. as asmeniskai saldytuva i priesinga kampa kelciau.
vilimex
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 04, 17:57)
Saldytuvas prie kitos sienos, nes norejau daugiau stalvirsio ir buvo gaila vietos saldytuvui. Truputi zioplai padareme, kad kai daremes baldus, jau buvom nusipirke neimontuojama saldytuva, todel teko ji statyt kitoj puseje. Ten kur salia kriaukles spintele - tai yra imontuota indaplove (nuotraukoje nesimato, bet ten po kriaukle ir spintele greta  - realiai atsidaro kaip spintele, bet atrodo tarsi stalciai - kad butu islaikyta linija pagal tikrus stalcius:) Reiks pabandyt pas kokia drauge savo foto susikelti i pc, tada aiskiau matytusi tie ale stalciai, kur realiai spinteles).
Kojeles cia dekoratyvines, taip norejau, nes maza erdve - baldai ant kojeliu ne taip optiskai mazina erdve+galima visada issivalyti (vyras alergiskas dulkems, todel svarbu ne tik kad nesimatytu dulkiu, bet kad realiai butu svaru).
*

del saldytuvo mums tas pats, tik pries metus nusipirkom labai gera saldytuva irgi neimontuojamas, tai dabar issikraustydami i nama tik ji is visu daiktu ir pasiimsim biggrin.gif as taip pat dariausi tas imitacines linijas ties indaploves durelem ir po kriaukle. Del tos plokstes kur slepia virtuvinio kojytes ji labai lengvai issiima esant reikalui, bet as pirma karta ja nuemiau praejus trims metams ir kas keisciausia, ten buvo svaru, tik pagal pacia plokste reikejo siek tiek pavalyti. o sprendziu dilema koki varianta rinktis ant sienos, galvoju plyteles arba laminuoti stikla. g.gif del hpl plokstes man ji nepasiteisino, mano dabartinei virtuvytei ketvirti metai, bet vietom ties kriaukle is sono matosi pasibangavimas, panasu, kad i pastovia dregme vistiek reaguoja. g.gif
syri
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 04, 19:58)
*

palikite būtinai, bent 30 cm - mokykitės iš svetimų (mano) klaidų, nebent pati norite tai patirti ax.gif

O aš jau laukiu virtuvės wub.gif , reiktų pabandyti planelį įmesti, šiaip, dėl vaizdo smile.gif
user posted image kadangi bendras virtuvės ilgis beveik 350 cm, tai daug gero neišspaudėm. Kita vertus, erdveje yra dar daug atvirų sienų, tad, jei ateity pasirodys, kad ankšta, tai visada galima "dakomponuoti" papildomų lentynų, aš taip manau. Tiesa, visos rankenelės bus iš vienos šeimos ir visos horizontaliai ir dar vietoje žiūrėsim, ar keliose nereiktų padaryti dėl patogumo push sistemos, be rankenėlių.
Papildyta:
QUOTE(vilimex @ 2011 07 04, 21:43)
del o sprendziu dilema koki varianta rinktis ant sienos, galvoju plyteles arba laminuoti stikla. g.gif  del hpl plokstes man ji nepasiteisino, mano dabartinei virtuvytei ketvirti metai, bet vietom ties kriaukle is sono matosi pasibangavimas, panasu, kad i pastovia dregme vistiek reaguoja.  g.gif
*

man taip pat tai buvo dilema , kuri baigėsi tuom , kad išklijavom tomis pačiomis grindų 60*60 plytelėmis (iš tikro nuo pat pradžių taip ir svajojau). Žinot, nesigailiu thumbup.gif
dia10
Na mergaites pasakykite kas susidure su medziagom, ar normalios medziagos is ko paskaiciavo:
Virtuves baldu karkasui naudotume lietuviska plokste ( geresne kokybe nei
lenkiska kaina panasi)
Fasadai tai yra visos dureles apatines ten kur tamsi plokste butu galima
naudoti cekiska, austriska arba vokiska plokste ( tamsaus sokolado spalvu
ten tikrai gausu, sioje kainoje paskaiciuota cekiska plokste sokolado
spalvos gilios medzio teksturos.
virsutines spinteliu dureles paskaiciavau blizgia TERMOPAL vokiska plokste. (jei reikes zinoma keisime ir perskaiciuosime)
stalvirsis paskaiciuotas vokiskas Termopal arba austriskas EGGER kaina
panasi tad galima rinktis kuris labiau patinka. abu jie yra labai geros
kokybes pigesniu ir prastesniu nenaudojame.
stalciai pagal jusu pageidavima paskaiciuoti Blum.
Visa kita furntura iskaiciuota paprasta bazine taciau ne pati prasciausia,
cia jau reiektu tikslinti jei noretumete kazko imantraus.
Kaina nurodyta 5500 lt su montavimo darbais tik be atvezimo mokescio.
syri
QUOTE(dia10 @ 2011 07 04, 22:28)
Na mergaites pasakykite kas susidure su medziagom, ar normalios medziagos is ko paskaiciavo:
....
*

svarbiausio nepasakatėt - koks ilgis bendras?
obelele
Labas vakaras, kur galima nusipirkti i stalcius deklus irankiams? ACIU 4u.gif
syri
QUOTE(obelele @ 2011 07 04, 23:23)
Labas vakaras, kur galima nusipirkti i stalcius deklus irankiams? ACIU 4u.gif
*

http://www.furnitura.lt/prekes/virtuves_furnitura/deklai
dia10
QUOTE(syri @ 2011 07 04, 21:30)
svarbiausio nepasakatėt - koks ilgis bendras?
*

2.6 trumpesnes sienos ir 3.7 ilgesnes mirksiukas.gif
dovilencija
Sveikos, kokius stalvirsius naudojate ?smile.gif
Daredi
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 04, 17:57)
Saldytuvas prie kitos sienos, nes norejau daugiau stalvirsio ir buvo gaila vietos saldytuvui. Truputi zioplai padareme, kad kai daremes baldus, jau buvom nusipirke neimontuojama saldytuva, todel teko ji statyt kitoj puseje. Ten kur salia kriaukles spintele - tai yra imontuota indaplove (nuotraukoje nesimato, bet ten po kriaukle ir spintele greta  - realiai atsidaro kaip spintele, bet atrodo tarsi stalciai - kad butu islaikyta linija pagal tikrus stalcius:) Reiks pabandyt pas kokia drauge savo foto susikelti i pc, tada aiskiau matytusi tie ale stalciai, kur realiai spinteles).
*

Jūsų virtuvė beveik atitinka mano virtuvės viziją biggrin.gif (tik aš sieną tarp spintelių plytelėm klijuosiu). Ir stalviršis būtent toks, kokio noriu. Gal galit pasakyt kaip jis vadinasi.
Ir dar klausimas. Jei šaldytuvas atskirai prie kitos sienos (aš kaip variantą irgi apie galvoju), tai ar telpa stalas? Ir kokį jį darėte (aš galvoju iš tokio pačio stalviršio daryt)?
Ir jei ne paslaptis kiek kainavo ax.gif ?
Justukė.m
Sveikos, gal kas turite granitini arba marmurini stalvirsi? kaip tarnauja? ax.gif
Temidė
QUOTE(Justukė.m @ 2011 07 05, 10:06)
Sveikos, gal kas turite granitini arba marmurini stalvirsi? kaip tarnauja? ax.gif
*

Manau daug kas turi 4u.gif Aš viena tų turinčių. Pss mane granitinis. Margas. Nieko geresnio ir nesugalvočiau. Nei jo saugoti reikia, nei baimintis, kad kokia dėmelė atsiras. Aš ant jo ir pjaustau, ir karštus puodus statau. Tikrai labai patenkinta .
Justukė.m
Ar labai brangus malonumas? Demių jokių nelieka?
syri
QUOTE(dia10 @ 2011 07 05, 09:03)
2.6 trumpesnes sienos ir 3.7 ilgesnes  mirksiukas.gif
*

tai pačiai bendrą ilgį skaičiuoti biggrin.gif . Dabar palyginimui pasakysiu savo: (prieš kelis postus yra projekto foto) - bendras sienos ilgis 350 - 60 šaldytuvui. kairėje pusėjė atskiras vandzžių apdirbimas su durelėmis push. Plokštė fasadas visur tamsi blizgi MDF, karkasas iš pigesnės estiškos. Įeina viskas tik iš BLUM su pritraukėjais, kur rreikia puch sistema, + džiovyklė, + šaukštinė 90 cm, + rankenėlės, žinoma ir montavimas + kriauklių ir buitinės technikos (tik niekada neina pajungimas), be abejo - prsitatymas + garantija + darbas. I togo 4,5 t Tiesa - stalviršis t.p. lyg EGGER ar panašios kokybės ir kainos
ellinga
QUOTE(syri @ 2011 07 05, 11:57)
tai pačiai bendrą ilgį skaičiuoti  biggrin.gif .
*

Syri, o tu patogiojevirtuveje uzsisakinejei? Nes kaina visai padori
Man labai smalsu pas ka uzsisakot baldus blush2.gif
syri
QUOTE(ellinga @ 2011 07 05, 12:01)
Syri, o tu patogiojevirtuveje uzsisakinejei? Nes kaina visai padori
Man labai smalsu pas ka uzsisakot baldus  blush2.gif
*

nea, čia Kaipėdoje. pato gi vir tuvė nepanoro emailu bendrauti, iki šiol nieko neatsakė
Temidė
QUOTE(Justukė.m @ 2011 07 05, 11:34)
Ar labai brangus malonumas? Demių jokių nelieka?
*

Na, ''brangu'' labai jau sąlyginė sąvoka. Lyginant su laminatu - brangu, bet tai kaip ir nelabai palyginami tiek kokybe, tiek patvarumu savo dalykai.
Dėmių jokių nelieka.
Justukė.m
Kur darėte savo stalviršį? Ar greitai padarė?
stebetoja_
Sveikos merginos,
gal turite virtuvę su graso begeliais stalčiuose? kaip jie, ar patvarūs? Gal žinote ar labai jų kaina skiriasi nuo Blum'ų? blink.gif
Auxiukė
QUOTE(syri @ 2011 07 05, 12:03)
nea, čia Kaipėdoje. pato gi vir tuvė nepanoro emailu bendrauti, iki šiol nieko neatsakė
*

O kur Klaipėdoje užsisakinėjot?būtų labai idomu ir kaina sužinoti, jai nepaslaptis? 4u.gif nes kiek peržiūrėjau neradau, kad butu parašyta verysad.gif
syri
QUOTE(Auxiukė @ 2011 07 05, 13:10)
O kur Klaipėdoje užsisakinėjot?būtų labai idomu ir kaina sužinoti, jai nepaslaptis? 4u.gif nes kiek peržiūrėjau neradau, kad butu parašyta verysad.gif
*

"I togo 4,5 t"
dovilencija
QUOTE(Justukė.m @ 2011 07 05, 12:52)
Kur darėte savo stalviršį? Ar greitai padarė?
*

Mane taip pat domina ši temelė smile.gif) g.gif
maza. skaiste
QUOTE(Daredi @ 2011 07 05, 08:59)
Jūsų virtuvė beveik atitinka mano virtuvės viziją  biggrin.gif (tik aš sieną tarp spintelių plytelėm klijuosiu). Ir stalviršis būtent toks, kokio noriu. Gal galit pasakyt kaip jis vadinasi.
Ir dar klausimas. Jei šaldytuvas atskirai prie kitos sienos (aš kaip variantą irgi apie galvoju), tai ar telpa stalas? Ir kokį jį darėte (aš galvoju iš tokio pačio stalviršio daryt)?
Ir jei ne paslaptis kiek kainavo ax.gif ?
*

Virtuvės baldai su tuo skydeliu (ant sienų) be technikos kainavo 4800 lt. Stalviršis vokiškas - laminuotas.
Papildyta:
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 05, 14:09)
Virtuvės baldai su tuo skydeliu (ant sienų) be technikos kainavo 4800 lt. Stalviršis vokiškas - laminuotas.
*

Stalas normalus netilpo, telpa nedidelis ale pusbario tipo. Gali sedeti 3 zmones. Toks skirtas kavai gerti, pietauti jau nebutu gerai. Bet mes pietaujam svataineje, todel didelio stalo ir nenorejom.
stebetoja_
QUOTE(Liniuka @ 2011 05 17, 11:38)
Jau galva skauda nuo galvojimo. Ka patartumet deti ant sienos virs spinteliu, jei virsuj nera virsutiniu spinteliu? Ka beuzdetum siena bus padalinta i dvi dalis su skirtingom dangom kas man nepatinka doh.gif  Vienintelis variantas skaidrus stiklas, bet kazkaip bijau as jo - o jei sudus, o jei paklius nesvarumai po juo, o jei noresi siena perdazyt g.gif Butu per visa ploti virsutines spinteles, tai problema issisprestu su baldine plokste ar plytelem. Bet man nereikia tiek virsutiniu spinteliu, plius nesinori lango iremint spintelemis, tai susiplanavau tik keleta simboliskai.
*

Labukas, domina kokius sprendimai padaret del sienos virs darbastaliu? Pas mane irgi toks pat galvosukis...virtuve be virsutiniu spinteliu...skaidraus stiklo nenoriu, vis tiek jo spalva skirsis nuo sienos, nebent spalvotas...dar vis neapsisprendziu, plane numatyta tokia pat egger plokste kaip stalvirsio. O virs stalvirsio kazkokius paveikslus kabinsiu, kad nebutu siena nyki. Aišku, virs kaitlentes dar gartraukis kabes. Gal jusu virtuve jau pagaminta?
Rituxx
QUOTE(stebetoja_ @ 2011 07 05, 15:29)
Labukas, domina kokius sprendimai padaret del sienos virs darbastaliu? Pas mane irgi toks pat galvosukis...virtuve be virsutiniu spinteliu...skaidraus stiklo nenoriu, vis tiek jo spalva skirsis nuo sienos, nebent spalvotas...dar vis neapsisprendziu, plane numatyta tokia pat egger plokste kaip stalvirsio. O virs stalvirsio  kazkokius paveikslus kabinsiu, kad nebutu siena nyki. Aišku, virs kaitlentes dar gartraukis kabes. Gal jusu virtuve jau pagaminta?
*

Skaidrus stiklas nepraktiška,geriau jau dėti dažytą,jų buna įvairių spalvų tad galima priderinti prie baldų ir saugiau ir praktiškiau jei tas stiklas bus sulaminuotas,toks stiklas bus atsparus ir karščiui ir šalčiui ir drėgmei.
perla30*
*

user posted image
O čia blizgi plokštė ar nea?
Aš tai niekaip neapsisprendžiu dėl viršutinių spintėlių plokštės : blizgi ar matine g.gif , blin kaip sunku kai sau reikia doh.gif o ne kitam taip ar taip doh.gif apačia tai nusprendžiau bus medžio imitacijos plokštė , o dėl viršaus tai niekaip blush2.gif , gal kas pasakysite ar labai tepli ir kaip prižiųrima blizgi kreminės spalvos plokštė 4u.gif
Noriu panašiai kaip ši user posted image
kaubojey
Šiandien prisėdau prie Alno programos pasibraižyti virtuvę savo smile.gif. Nors jos dar nesidarom, bet vizija jau yra.
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

*Ten kur yra baltos durys - jų nebus, bus anga. O tiesiai prieš jas 1,6 anga, bus dvigubos durys.
*Langas prie valgomojo stalo ne toks, yra vitrina 2,2*2,1.
*Prie valgomojo stalo kampe spinta nebus tokia didžiulė, tiesiog nieko geresnio nebuvo programoje lotuliukas.gif . Čia norėčiau daryti tokią indaują, ar kokią spintą, gal dalį su matiniu stiklu, ir dar joje pastatyti teliką.
*Matosi mikrobangė, tai jaučiu, kad ji nesimatys realiai, bus uždaryta.
*Viryklė ir orkaitė turėtų būti neįmontuojamos.
*Gartraukis ne toks, o didžiulis, 39 psl berods esu įdėjusi, kokio norėčiau.
*Langas gartraukiui iš dešinės yra iki pat grindų, todėl ten prie jo palikau tik stalviršį, kad būtų galima pagerti kavos prie lango, ar laptopą pasidėti, ar paskaityti žurnalą ir pan. Tik ten aišku užbaigimą reikia padaryti, kojas stambias ar pan.

Iš esmės virtuvės spalvos norėčiau panašios, arba baltos. O valgomąjį stalą - tamsų, ne tokį juodą, kaip projektėlyje, bet tamsiai rudą.
Sienos - baltos, ar magnolijos spalvos, plytelių norim 60*60 baltų, arba poliruotų arba ne smile.gif .

Dar galbūt reikėtų tas tokias "karūnas" dėti ir virš langų g.gif, tada būtų viskas tarsi išvien.

Dar vis mąstau dėl apšvietimo, nes lempa bus virš valgomojo, tai reikia jaučiu dėti lempą ir virš salos, ir virš normalaus virtuvinio, iš abiejų gartraukio pusių. Va. smile.gif
Melodijus
QUOTE(dia10 @ 2011 07 04, 22:28)
...
Virtuves baldu karkasui naudotume lietuviska plokste ( geresne kokybe nei
lenkiska kaina panasi)...
*

Kuo lenkiška plokštė plokštė prastesnė už lietuvišką?

QUOTE(syri @ 2011 07 05, 11:57)
... karkasas iš pigesnės estiškos...
*

Estiškos plokštės neteko girdėti. Gal žinote kokia firma?

QUOTE(stebetoja_ @ 2011 07 05, 13:09)
Sveikos merginos,
gal turite virtuvę su graso begeliais stalčiuose? kaip jie, ar patvarūs? Gal žinote ar labai jų kaina skiriasi nuo Blum'ų?    blink.gif
*

Grass, Blum ir Hettich yra geriausi vardai kalbant apie furnitūrą (nebūtinai tik virtuvės). Ir Blum ir šitų vardų yra pigiausias. O kuris geriausias tai jau sunkiau komentuoti.
Papildyta:
Kaubojey, Manau, po langu stalą reikia paremti (koja, skydu). Arba reikės specialaus tvirtinimo.
*Amila*
QUOTE(stebetoja_ @ 2011 07 05, 12:09)
Sveikos merginos,
gal turite virtuvę su graso begeliais stalčiuose? kaip jie, ar patvarūs? Gal žinote ar labai jų kaina skiriasi nuo Blum'ų?    blink.gif
*

Labas vakaras. 4u.gif
Pries 3m.kai uzsisakem virtuves baldus,i stalcius montavom graso begelius.Na kolkas tik dziaugiuosi.Kiek ten kaina nuo kitu skiriasi negaliu pasakyt,bet man uz vienus begelius 54cm./58cm.(plotis/ilgis) isejo 160lt.
Papildyta:
QUOTE(Melodijus @ 2011 07 05, 21:43)
Kuo lenkiška plokštė plokštė prastesnė už lietuvišką?

*

Aha,man irgi idomu.
Mupi
Gal kas gaminotes baldus cia http://www.baldustudija.lt/klasikiniai/ g.gif
Saron
Grass, Blum ir Hettich yra geriausi vardai kalbant apie furnitūrą (nebūtinai tik virtuvės). Ir Blum ir šitų vardų yra pigiausias. O kuris geriausias tai jau sunkiau komentuoti.

Galima pasiklausti pačių atstovų, pažiūrėti ką jie siūlo, kokiom kainom ir tada pasirinkti kas pačiam yra priimtiniausia.
kaubojey
QUOTE(Melodijus @ 2011 07 05, 23:43)

Papildyta:
Kaubojey, Manau, po langu stalą reikia paremti (koja, skydu). Arba reikės specialaus tvirtinimo.
*

Tai jo jo, aš irgi rašiau, kad reikės kažkokia didelę, gražią koją daryti, derinti su sala, nes salai irgi reikėtų tokių kojų ala kolonų smile.gif. Pvz kaip čia:
user posted image
Tik aišku pas mane sala tai ne tokia didelė bus lotuliukas.gif , bet proporcingai viską padarius, gerai būtų smile.gif.
Melodijus
QUOTE(Saron @ 2011 07 06, 00:03)
Galima pasiklausti pačių atstovų, pažiūrėti ką jie siūlo, kokiom kainom ir tada pasirinkti kas pačiam yra priimtiniausia.
*

Patys atstovai tau sakys, kad jie pardavinėja pačią pačiausią furnitūrą, o tie kiti, kur pigiau leidžia, tai taupo ant medžiagų ir prastesnės kokybės produktas gaunasi. Va ir suprask, kuris pardavėjas nuoširdžiai tau nori brangų ir gerą daiktą parduoti, o kuris tik brangų.
Beje, kalbant apie stalčius, ar matėt kur nors ekspozicijoje pakrautą stalčių? Vienoje kontoroje aš mačiau (dėl reklaminių sumetimų neišduosiu kur). Tuščias stalčius tai ir su bėgeliais už 2lt sklandžiai dirba smile.gif
Mivida
Kaip valoma blizgi plokste? Juk kaip veidrodis, viskas labai matosi, kiekviena diena reikes valyti pirstu antspaudus unsure.gif Ir dar jei planuojame spinteles be rankeneliu g.gif

Ir neapsisprendziu del sienos, stiklas ar baldu plokste g.gif Plyteliu kazkodel nenoriu ax.gif
syri
QUOTE(Melodijus @ 2011 07 05, 22:43)
Estiškos plokštės neteko girdėti. Gal žinote kokia firma?
*

ne, nežinau, neužfiksavau, kaip esminio daikto rolleyes.gif . Gal prie progos dar užsusksiu į UAB Pr ara ją, kur rinkomės plokštes, užmesiu akį mirksiukas.gif
dovilencija
Gal kas darėsi stalviršį veritas.lt ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.