Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(Naivuolee24 @ 2011 07 02, 10:31)
eduteg@gmail.com
As jums atsiunciau fotkeskaip ikisome skalbenke vonioje. Atleiksit kad taip velai, per tuos remontus nevisada prisedu prie kompo. Jai kas neaisku, dar fotkinsiu ir siusiu.


Ačiū labai, gavau 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Viskas kaip ir aišku. Dabar jau turiu kelis priimtinus ir aiškius variantus (iš kurių ir pasirinksiu), tai skalbiankės nebereikės kišti į virtuvę. SM mamos daug daugiau patarimų man davė nei vyriškiai su rulete vonioj stovėdami hihihi.gif
Atsakyti
Na va man uz tokia virtuve paskaiciavo apie 9500 lt
visas virtuves karkasas ( nematomos detales ) - latviska, lenkiska LMDP.
visos matomos tamsios detales - vokiska, austriska LMDP.
visos virsutines matomos detales - dazytas blizgus MDF.
Visa furnitura BLUM ir HETTICH su pritraukimais ( tylaus uzdarymo ), 9 stalciai, virsuje dvigubo atidarymo mechanizmai su tylaus uzdarymo sistema. I kaina iena indauja.
Kaip manote pigu ar normaliai ax.gif
user posted image
Tik bariukas bus biski kitoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 07 02, 11:48)
Na va man uz tokia virtuve paskaiciavo apie 9500 lt
visas virtuves karkasas ( nematomos detales ) - latviska, lenkiska LMDP.
visos matomos tamsios detales - vokiska, austriska LMDP.
visos virsutines matomos detales - dazytas blizgus MDF.
Visa furnitura BLUM ir HETTICH  su pritraukimais ( tylaus uzdarymo ), 9 stalciai, virsuje dvigubo atidarymo mechanizmai su tylaus uzdarymo sistema. I kaina iena indauja.
Kaip manote pigu ar normaliai  ax.gif
user posted image
Tik bariukas bus biski kitoks  biggrin.gif


Manau kaina labai normali, mano virtuvyte truputi auksciau ikelta kazkuo panasi, tik mazesne: 5 stalciai, 4 dvigubos i virsu pakeliamos spinteles ir saldytuvas neimontuojamas, skirtingose imonese skaiciavo nuo 6800 iki 9000Lt kai visas dazytas MDF, jei tik virsus butu dazytas MDF, o apacioj plokste LMDP (austriska, vokiska), kaina sumazetu mazdaug 600Lt, jei virsus dazyto stiklo, o apacia MDF, tada kaina padidetu mazdaug 500-600Lt mirksiukas.gif
Visada naudinga isgirsti keliu imoniu paskaiciavimus, atrodo visos imones naudoja ta pacia furnitura, kitas analogiskas medziagas, bet galutiniam rezultate kaina skiriasi iki 2500Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 07 02, 11:10)
Manau kaina labai normali, mano virtuvyte truputi auksciau ikelta kazkuo panasi, tik mazesne: 5 stalciai, 4 dvigubos i virsu pakeliamos spinteles ir saldytuvas neimontuojamas, skirtingose imonese skaiciavo nuo 6800 iki 9000Lt kai visas dazytas MDF, jei tik virsus butu dazytas MDF, o apacioj plokste LMDP (austriska, vokiska), kaina sumazetu mazdaug 600Lt, jei virsus dazyto stiklo, o apacia MDF, tada kaina padidetu mazdaug 500-600Lt  mirksiukas.gif
Visada naudinga isgirsti keliu imoniu paskaiciavimus, atrodo visos imones naudoja ta pacia furnitura, kitas analogiskas medziagas, bet galutiniam rezultate kaina skiriasi iki 2500Lt  doh.gif


Aciu labai 4u.gif
reikes dar kur nors tada paklausti
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 07 02, 12:09)
Ačiū labai, gavau 4u.gif  4u.gif  4u.gif . Viskas kaip ir aišku. Dabar jau turiu kelis priimtinus ir aiškius variantus (iš kurių ir pasirinksiu), tai  skalbiankės nebereikės kišti į virtuvę. SM mamos daug daugiau patarimų man davė nei vyriškiai su rulete vonioj stovėdami  hihihi.gif

Va va taip ir buna biggrin.gif
Atsakyti
Kokie yra trukumai kaitlentes be remelio g.gif nes tas metalo spalvos remelis man prie nieko netinka unsure.gif
Atsakyti
Tikriausiai trūkumu gali būti tai, kad jei bėga verdamas skystis - teka ant stalviršio, nes nėra kliūties (rėmelio), sulaikančios ant kaitlentės. Man tai problemos nekelia, o tikrai gražiau, nei su rėmeliu. Privalumas - lengva nuvalyti, nes nėra rėmelio, už kurio galėtų susilaikyti trupiniai ir kt. ax.gif
Atsakyti
Seku sita tema ir randu daug naudingos informacijos, ne uz kalnu ir mums - naujos virtuves irengimas smile.gif
Apie kaitlente be remelio esu girdejusi daugiau neigiamu nei palankiu vertinimu- neapsaugoti kampukai padidina rizika labai greit senaja pakeist nauja.. Nukrito daiktas, nuskilo kampelis, itruko visa kaitlente ir tampa nebenaudojama.. Man asmeniskai - labai grazu be remelio, taciau apsiprendziau deti tik su remeliu.
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2011 07 03, 12:24)
Seku sita tema ir randu daug naudingos informacijos, ne uz kalnu ir mums - naujos virtuves irengimas smile.gif
Apie kaitlente be remelio esu girdejusi daugiau neigiamu nei palankiu vertinimu- neapsaugoti kampukai padidina rizika labai greit senaja pakeist nauja.. Nukrito daiktas, nuskilo kampelis, itruko visa kaitlente ir tampa nebenaudojama.. Man asmeniskai - labai grazu be remelio, taciau apsiprendziau deti tik su remeliu.

be to skysciai,praziopsojus uzvirima, isbege is puodo taip ir nubegs ant stalvirsio,paskui ant grindu.as ir pirkau su pakilimu,galvojau apie st.keramika,bet tas remelis ant ju tikrai nekaip atrodo,uztai ir nesirinkau,o dabar juoda matine visa kaitlente,nesimato jokio kitos spalvos krasto
Atsakyti
Sveikos,
Labai man patiko sita tema, ji padeda apsispresti del daug dalyku, nors, kai ateina laikas kazka susikurti sau vis pritrukstu ideju arba kol isbaigiu iki galo uztrunka labai daug laiko doh.gif Man tiesa pasakius siai dienai virtuves dar nereik, bet kol yra galimybe koreguoti projektus, nusprendziau, kad turbut protingiausia butu pasidaryti bent preliminaru virtuves vaizda, kad po to netektu sienu stumdyt ar langu mazint, kad viskas atrodytu kaip norisi. Bet as visiskai zalia sitose kompiuterinese programose, todel labai prasysiu jusu pagalbos, nes man geriausiai sekasi projektus braizyti ranka, jau dviejuose butuose susiprojektavau pati, nes turiu toki baldziu, kuris man atrodo irgi susipykes su kompu…reiktu pamatyti jo brezinius, prikeverzota, prirasineta,as nesuprantu kaip jis nepasimeta, bet jo baldu kokybe as esu labai patenkinta ir uzsakymu jam niekada netruksta, mano vyras sako jo galva kaip kompiuteris turbut dirba g.gif lotuliukas.gif Nors va del virtuves baldu as net nezinau ar uztektu tos galvos…todel dar teks pamastyt kur juos geriau gamintis. Paskutinius baldus gaminomes voke3 su vaniles spalvos auksto slegio laminato plokste, tai noreciau ir kitos virtuves butent vienos sviesios blizgios spalvos, tik del stalvirsio dar dvejoju, dabar turim pilka, man grazu, bet nepraktiskas visiskai, ten matyt laminuota plokste, netycia pastaciau puoda ir prilipo doh.gif tai negaliu ramiai praeit pro ta vieta…
Jeigu sutiktumete man kazkas padet, tada ikelsiu planeli su ismatavimais ir savo kelis variantus kaip as viska isivaizduoju, bet nemoku issideliot, kad matyciau realu vaizda. Nenoriu tersti eterio su savo vizualizacijom tik galvoje be vaizdines medziagos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2011 07 03, 12:24)
Seku sita tema ir randu daug naudingos informacijos, ne uz kalnu ir mums - naujos virtuves irengimas smile.gif
Apie kaitlente be remelio esu girdejusi daugiau neigiamu nei palankiu vertinimu- neapsaugoti kampukai padidina rizika labai greit senaja pakeist nauja.. Nukrito daiktas, nuskilo kampelis, itruko visa kaitlente ir tampa nebenaudojama.. Man asmeniskai - labai grazu be remelio, taciau apsiprendziau deti tik su remeliu.

tokiais atvejais labai gerai yra draudimas nuo duzio. apmoka ir nereik galvos sukt del islaidu.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 07 03, 18:15)
tokiais atvejais labai gerai yra draudimas nuo duzio. apmoka ir nereik galvos sukt del islaidu.


As nelabai i tema, bet prie to paties paklausiu, gal kas susidure. Jei itruko akmens mases kriaukle, stiklo duzio draudimas taip pat galioja? draudimui turbut reikia tureti pirkimo dokumenta? as atrodo nepametu tokiu dalyku, bet va avansinio mokejimo kvita turiu, o galutinio apmokejimo nerandu doh.gif
Atsakyti