Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(Justukė.m @ 2011 07 05, 11:34)
Ar labai brangus malonumas? Demių jokių nelieka?

Na, ''brangu'' labai jau sąlyginė sąvoka. Lyginant su laminatu - brangu, bet tai kaip ir nelabai palyginami tiek kokybe, tiek patvarumu savo dalykai.
Dėmių jokių nelieka.
Atsakyti
Kur darėte savo stalviršį? Ar greitai padarė?
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal turite virtuvę su graso begeliais stalčiuose? kaip jie, ar patvarūs? Gal žinote ar labai jų kaina skiriasi nuo Blum'ų? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 07 05, 12:03)
nea, čia Kaipėdoje. pato gi vir tuvė nepanoro emailu bendrauti, iki šiol nieko neatsakė


O kur Klaipėdoje užsisakinėjot?būtų labai idomu ir kaina sužinoti, jai nepaslaptis? 4u.gif nes kiek peržiūrėjau neradau, kad butu parašyta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auxiukė @ 2011 07 05, 13:10)
O kur Klaipėdoje užsisakinėjot?būtų labai idomu ir kaina sužinoti, jai nepaslaptis? 4u.gif nes kiek peržiūrėjau neradau, kad butu parašyta verysad.gif

"I togo 4,5 t"
Atsakyti
QUOTE(Justukė.m @ 2011 07 05, 12:52)
Kur darėte savo stalviršį? Ar greitai padarė?


Mane taip pat domina ši temelė smile.gif) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 07 05, 08:59)
Jūsų virtuvė beveik atitinka mano virtuvės viziją  biggrin.gif (tik aš sieną tarp spintelių plytelėm klijuosiu). Ir stalviršis būtent toks, kokio noriu. Gal galit pasakyt kaip jis vadinasi.
Ir dar klausimas. Jei šaldytuvas atskirai prie kitos sienos (aš kaip variantą irgi apie galvoju), tai ar telpa stalas? Ir kokį jį darėte (aš galvoju iš tokio pačio stalviršio daryt)?
Ir jei ne paslaptis kiek kainavo ax.gif ?


Virtuvės baldai su tuo skydeliu (ant sienų) be technikos kainavo 4800 lt. Stalviršis vokiškas - laminuotas.
Papildyta:
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 05, 14:09)
Virtuvės baldai su tuo skydeliu (ant sienų) be technikos kainavo 4800 lt. Stalviršis vokiškas - laminuotas.

Stalas normalus netilpo, telpa nedidelis ale pusbario tipo. Gali sedeti 3 zmones. Toks skirtas kavai gerti, pietauti jau nebutu gerai. Bet mes pietaujam svataineje, todel didelio stalo ir nenorejom.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2011 05 17, 11:38)
Jau galva skauda nuo galvojimo. Ka patartumet deti ant sienos virs spinteliu, jei virsuj nera virsutiniu spinteliu? Ka beuzdetum siena bus padalinta i dvi dalis su skirtingom dangom kas man nepatinka doh.gif  Vienintelis variantas skaidrus stiklas, bet kazkaip bijau as jo - o jei sudus, o jei paklius nesvarumai po juo, o jei noresi siena perdazyt g.gif Butu per visa ploti virsutines spinteles, tai problema issisprestu su baldine plokste ar plytelem. Bet man nereikia tiek virsutiniu spinteliu, plius nesinori lango iremint spintelemis, tai susiplanavau tik keleta simboliskai.

Labukas, domina kokius sprendimai padaret del sienos virs darbastaliu? Pas mane irgi toks pat galvosukis...virtuve be virsutiniu spinteliu...skaidraus stiklo nenoriu, vis tiek jo spalva skirsis nuo sienos, nebent spalvotas...dar vis neapsisprendziu, plane numatyta tokia pat egger plokste kaip stalvirsio. O virs stalvirsio kazkokius paveikslus kabinsiu, kad nebutu siena nyki. Aišku, virs kaitlentes dar gartraukis kabes. Gal jusu virtuve jau pagaminta?
Atsakyti
QUOTE(stebetoja_ @ 2011 07 05, 15:29)
Labukas, domina kokius sprendimai padaret del sienos virs darbastaliu? Pas mane irgi toks pat galvosukis...virtuve be virsutiniu spinteliu...skaidraus stiklo nenoriu, vis tiek jo spalva skirsis nuo sienos, nebent spalvotas...dar vis neapsisprendziu, plane numatyta tokia pat egger plokste kaip stalvirsio. O virs stalvirsio  kazkokius paveikslus kabinsiu, kad nebutu siena nyki. Aišku, virs kaitlentes dar gartraukis kabes. Gal jusu virtuve jau pagaminta?

Skaidrus stiklas nepraktiška,geriau jau dėti dažytą,jų buna įvairių spalvų tad galima priderinti prie baldų ir saugiau ir praktiškiau jei tas stiklas bus sulaminuotas,toks stiklas bus atsparus ir karščiui ir šalčiui ir drėgmei.
Atsakyti
QUOTE(maza. skaiste @ 2011 07 04, 14:26)
Ką tik pažiūrėjau jų www yra  thumbup.gif  galerija - 4 eilė (nuo viršaus), 3 foto (iš kairės į dešinę)- balta smile.gif Radote?

user posted image
O čia blizgi plokštė ar nea?
Aš tai niekaip neapsisprendžiu dėl viršutinių spintėlių plokštės : blizgi ar matine g.gif , blin kaip sunku kai sau reikia doh.gif o ne kitam taip ar taip doh.gif apačia tai nusprendžiau bus medžio imitacijos plokštė , o dėl viršaus tai niekaip blush2.gif , gal kas pasakysite ar labai tepli ir kaip prižiųrima blizgi kreminės spalvos plokštė 4u.gif
Noriu panašiai kaip ši user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla30*: 05 liepos 2011 - 17:41
Šiandien prisėdau prie Alno programos pasibraižyti virtuvę savo smile.gif. Nors jos dar nesidarom, bet vizija jau yra.
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

*Ten kur yra baltos durys - jų nebus, bus anga. O tiesiai prieš jas 1,6 anga, bus dvigubos durys.
*Langas prie valgomojo stalo ne toks, yra vitrina 2,2*2,1.
*Prie valgomojo stalo kampe spinta nebus tokia didžiulė, tiesiog nieko geresnio nebuvo programoje lotuliukas.gif . Čia norėčiau daryti tokią indaują, ar kokią spintą, gal dalį su matiniu stiklu, ir dar joje pastatyti teliką.
*Matosi mikrobangė, tai jaučiu, kad ji nesimatys realiai, bus uždaryta.
*Viryklė ir orkaitė turėtų būti neįmontuojamos.
*Gartraukis ne toks, o didžiulis, 39 psl berods esu įdėjusi, kokio norėčiau.
*Langas gartraukiui iš dešinės yra iki pat grindų, todėl ten prie jo palikau tik stalviršį, kad būtų galima pagerti kavos prie lango, ar laptopą pasidėti, ar paskaityti žurnalą ir pan. Tik ten aišku užbaigimą reikia padaryti, kojas stambias ar pan.

Iš esmės virtuvės spalvos norėčiau panašios, arba baltos. O valgomąjį stalą - tamsų, ne tokį juodą, kaip projektėlyje, bet tamsiai rudą.
Sienos - baltos, ar magnolijos spalvos, plytelių norim 60*60 baltų, arba poliruotų arba ne smile.gif .

Dar galbūt reikėtų tas tokias "karūnas" dėti ir virš langų g.gif, tada būtų viskas tarsi išvien.

Dar vis mąstau dėl apšvietimo, nes lempa bus virš valgomojo, tai reikia jaučiu dėti lempą ir virš salos, ir virš normalaus virtuvinio, iš abiejų gartraukio pusių. Va. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 05 liepos 2011 - 18:11
QUOTE(dia10 @ 2011 07 04, 22:28)
...
Virtuves baldu karkasui naudotume lietuviska plokste ( geresne kokybe nei
lenkiska kaina panasi)...

Kuo lenkiška plokštė plokštė prastesnė už lietuvišką?

QUOTE(syri @ 2011 07 05, 11:57)
... karkasas iš pigesnės estiškos...

Estiškos plokštės neteko girdėti. Gal žinote kokia firma?

QUOTE(stebetoja_ @ 2011 07 05, 13:09)
Sveikos merginos,
gal turite virtuvę su graso begeliais stalčiuose? kaip jie, ar patvarūs? Gal žinote ar labai jų kaina skiriasi nuo Blum'ų?    blink.gif

Grass, Blum ir Hettich yra geriausi vardai kalbant apie furnitūrą (nebūtinai tik virtuvės). Ir Blum ir šitų vardų yra pigiausias. O kuris geriausias tai jau sunkiau komentuoti.
Papildyta:
Kaubojey, Manau, po langu stalą reikia paremti (koja, skydu). Arba reikės specialaus tvirtinimo.
Atsakyti