Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(~VEGA~ @ 2011 07 08, 22:31)
aisku, cia tai turbut tikro medzio stalvirsiai..as zvalgiausi  po musu ploksciu salonus laminuoto stalvirsio (Ulmas, Impeka), nu tai nusivylus visai pasiula stavirsiu,,,taip baisiai matosi kad laminatas..sad.gif
is ploksciu paciu  rastu dar issirinkciau kazka, bet  grynai stalvirsiu -ala mediniu tai visai maza pasiula... niekas nepatiko:(
dar reikes i Termopala nuvaziuoti, tik beda kad iki 17 val tedirba ir tik darbo dienomis...visai i mazmenininkus nesiorientuoja....
va, girdejau kad Termopale brangu labai,,idomu po kiek butu ten stalvirsiai,,aisku duok dieve, kad dar kas i   aki kristu..o tai teks ieskotis medzio masyvo stavirsiu,,,ju kainu tai isvis neisivaizduoju,,,arba teks keisti vizija, ir rinktis kazkoki kitoki stavirsi...

Daugiausia stalviršių Termopale ir yra. Kainos įvairiai, gamintojas, stalviršio storis skiriasi, plotis, padengimas ir t.t. Ir kainos maždaug nuo 60 be pjovimų iki vos ne 200. Bet man Termopalas šiaip pradeda nepatikt dėl savo mandrumo, tik tiek, kad pas juos yra visko daaug
Mergicoos, vat apie ŠIĄ DIALUX plokštę ieškau info, kas darėtės, atsiliepkit, ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 09 liepos 2011 - 08:21
QUOTE(Mupi @ 2011 07 09, 00:27)
As ta pati galvos skausma turiu  drinks_cheers.gif kabejau baldu parodoje su prekiautojais stalvirsiais, tai medzio imitacijos rinktis nesiule  schmoll.gif  sake, kad nepraktiska, matosi ibrezimai  unsure.gif

nu kazkaip neramiai nuteike tavo postas mane.... tai siule rinktis is tu taskuotu, tie tipo praktiskesni?

QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 09:21)
Daugiausia stalviršių Termopale ir yra. Kainos įvairiai, gamintojas, stalviršio storis skiriasi, plotis, padengimas ir t.t. Ir kainos maždaug nuo 60 be pjovimų iki vos ne  200.


dekui uz atsakyma, preliminariai isivaizduoti galesiu kainas...

tik kaip biesina, praktiskai visi plokstininkai dirba tik darbo d, ir iki 17 va,,ispindejimas kazkoks.....

kriaukles taip pat reikia, noriu akmens mases, tai bene tik AQUASANITa butu kaune, ar dar kas kur kitur pirko pigiai? bet ir siti tik iki 17 darbo dienom........ nors nusisauk, reikes kazkada imt su vyru puse dienos laisvos, kad per taskus pravaziuoti....sad.gif
o taip noretusi kad ir siandie, sestadieni ramiai pravvaziuoti, apsiziureti....
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 07 09, 08:28)
nu kazkaip neramiai nuteike tavo postas mane.... tai siule rinktis is tu taskuotu, tie tipo praktiskesni?
dekui uz atsakyma, preliminariai isivaizduoti galesiu kainas...

tik kaip biesina, praktiskai visi plokstininkai dirba tik darbo d, ir iki 17 va,,ispindejimas kazkoks.....

kriaukles taip pat reikia, noriu akmens mases, tai bene tik AQUASANITa butu kaune, ar dar kas kur kitur pirko  pigiai?  bet ir siti tik iki 17 darbo dienom........ nors nusisauk, reikes kazkada imt su vyru puse dienos laisvos, kad per taskus pravaziuoti....sad.gif
o taip noretusi kad ir siandie, sestadieni ramiai pravvaziuoti, apsiziureti....

Taip, visi dirba tik darbo avalandom ir darbo dienom doh.gif
Tik jau neskubėkit pirkt iš pardų, google visagalis, pilna internetinių parduotuvių, kainos net jose labai skiriasi, bet jos tikrai mažesnės nei parduotuvėse, o be to galima derėtis mirksiukas.gif Mes p[irksim Frankės viską, kiek domėjaus, to ko ieškau derekis.lt pigiausiai duoda. Buitinę visą susipirkau is azon.lt, labai geras nuolaidas kiekvienam daiktui davė thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, planuoju virtuvini name, tik niekaip neapsisprendziu kaip kriaukle imontuoti ar i kampa ar kazkur per viduri, labiau noriu kampines tik nezinau ar bus patogu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Druska*: 09 liepos 2011 - 11:25
QUOTE(Druska* @ 2011 07 09, 11:25)
Sveiki, planuoju virtuvini name, tik niekaip neapsisprendziu kaip kriaukle imontuoti ar i kampa ar kazkur per viduri, labiau noriu kampines tik nezinau ar bus patogu? g.gif


Pas mus dabar kampine doh.gif tai ziauriai nepatogu, mama sake jokiais budais daugiau niekad nedarisime kampines schmoll.gif
bet cia tik mano ir mano mamos nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 08:35)
Mes p[irksim Frankės viską, kiek domėjaus, to ko ieškau derekis.lt pigiausiai duoda. Buitinę visą susipirkau is azon.lt, labai geras nuolaidas kiekvienam daiktui davė  thumbup.gif


Nuo tu kainu kurios nurodytos internetineje parduotuveje dar + nuolaidas papildomas dave bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 07 09, 14:27)
Pas mus dabar kampine  doh.gif  tai ziauriai nepatogu, mama sake jokiais budais daugiau niekad nedarisime kampines  schmoll.gif
bet cia tik mano ir mano mamos nuomone  mirksiukas.gif

nesutinku. matyt kažkas buvo ne taip. turėjau kampinę nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 07 09, 13:58)
Nuo tu kainu kurios nurodytos internetineje parduotuveje dar + nuolaidas papildomas dave  bigsmile.gif

azon'e-taip:-) o kriaukles dar nepirkau su maisytuvu,aisku deresiuos,o jei jie ir nenusileis daugiau,tenkins ir tokia kas parasyta,nes nera pigiau kazkur kitur kiek ziurejau tam tikrus modelius
Atsakyti
Sveikos,

Virtuvinį turiu, gaminau prieš 3 metus, o va sienos tarp stalviršio ir spintelių bei gartraukio problema liko iki šiol neišspręsta doh.gif . Dažai jau nusilupo nuo nuolatinio valymo. Plius liko neužsandarintas tarpelis, pro kurį jau nesyk nutekėjo vanduo po baldais doh.gif .
Iš pradžių planavau klijuoti plyteles, bet virtuvė-svetainės dalis, labai jau nesižiūri man tas plytelių intarpas. Patys baldai, tiek virtuvės, tiek svetainės gaminti iš tos pačios šviesios beržo plokštės, stilius išlaikytas gan vientisas, nes kambarys ne iš didžiųjų, vos 18 kvm., nesuformuosi čia atskirų zonų.

QUOTE(vilimex @ 2011 07 04, 21:43)
o sprendziu dilema koki varianta rinktis ant sienos, galvoju plyteles arba laminuoti stikla. g.gif  del hpl plokstes man ji nepasiteisino, mano dabartinei virtuvytei ketvirti metai, bet vietom ties kriaukle is sono matosi pasibangavimas, panasu, kad i pastovia dregme vistiek reaguoja.  g.gif


O sad.gif . Kaip tik tokią mintį ir audžiau dabar.

QUOTE(Rituxx @ 2011 07 05, 15:46)
Skaidrus stiklas nepraktiška,geriau jau dėti dažytą,jų buna įvairių spalvų tad galima priderinti prie baldų ir  saugiau ir praktiškiau jei tas stiklas bus sulaminuotas,toks stiklas bus atsparus ir karščiui ir šalčiui ir drėgmei.


O kur tokio stiklo galima įsigyt? Kaip jis tvirtinamas prie sienos? Ir kiek kaštuoja?

QUOTE(Furtado @ 2011 07 08, 23:00)
jei taupysit ir desit lmdp,ateis laikas gailesites.tas laikas gali ateit labai greit,va pazistamos mama kaites puoda,jis arciau sienos gal buvo ir uzsidege.HPL reikia deti,o jis brangokas.bet mano supraciu praktiska ir grazu.ir bus grazu ilgai ilgai


Na va jau kitokia nuomonė dėl HPL ax.gif .

Gal dar kokių idėjų turit, kaip sutvarkyt sieną? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 09, 16:14)
nesutinku. matyt kažkas buvo ne taip. turėjau kampinę nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyt  smile.gif


Na ir sakau kaip kam, man nepatogu, mamai irgi, gal kai kam ir gerai mirksiukas.gif

QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 16:42)
azon'e-taip:-) o kriaukles dar nepirkau su maisytuvu,aisku deresiuos,o jei jie ir nenusileis daugiau,tenkins ir tokia kas parasyta,nes nera pigiau kazkur kitur kiek ziurejau tam tikrus modelius


O kaip deriesi, skambini? juk ten viska i krepseli krauti reikia ir apmoketi g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 07 09, 18:26)
O kaip deriesi, skambini? juk ten viska i krepseli krauti reikia ir apmoketi  g.gif

aš susirandu modelį ir siunčiu jo kodą į kiekvienos internetinės parduotuvės kontaktuose nurodytą e-mailą ir klausiu kokia galutinė kaina + pristatymas, jei tokio reikia (dažniausiai visi ima ir pristatymą ir už kiekvieną aukštą dar kažkokį mokestį, o čia man neėmė nei lito) mirksiukas.gif Kai virtuviniui rinkau visą buitinę, kai kurie modeliai buvo jau negaminami, patys siūlė kitus, naujesnius su tam tikra kaina, tada tą kainą praguglindavau, neradau niekur pigiau, dar tuos modelius siunčiau keliems buitinės technikos žinovams iš SM, kad tartų žodį geras daiktas ar ne biggrin.gif Vienu žodžiu filtravau kaip reikalas biggrin.gif Bet užtai tikrai galiu sakyt sutaupiau ir turiu tai, ko ieškojau thumbup.gif Tiesa, yra keletas, kas nesiderėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 09 liepos 2011 - 18:54
QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 18:48)
Vienu žodžiu filtravau kaip reikalas biggrin.gif Bet užtai tikrai galiu sakyt sutaupiau  ir turiu tai, ko ieškojau thumbup.gif


thumbup.gif saunuole tikrai thumbup.gif
aciuks.gif
Atsakyti