Įkraunama...
Įkraunama...

„Žirmūnų namai“ Vilniuje

http://zirmununamai.lt/

nuomonės - atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Kur kainas rasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinis_pomidoras @ 2011 05 23, 10:39)
Kur kainas rasti?  g.gif


parasyti/paskambinti ir paklausti rolleyes.gif
Atsakyti
Aišku, kaina priklausys nuo daugelio dalykų.
O kokioj stadijoj dabar statybos? rolleyes.gif
Atsakyti
Paskutini karta tai dar skelbe, kvadrato kaina be apdailos buvo nuo 4.500 tukstancio. Kainos kosmines. Na gal ne mums, o uzsenieciams taikoma smile.gif
Atsakyti
kainos kaip tik labia normalios, 2 k - 220-230, 3-240.000, na apytiksliai tokios kainos, aisku, dar kainu svyravimas yra priklausomai nuo auksto
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 05 26, 12:14)
kainos kaip tik labia normalios, 2 k - 220-230, 3-240.000, na apytiksliai tokios kainos, aisku, dar kainu svyravimas yra priklausomai nuo auksto


kai pastatys, priduos, tada ir paziuresim uz kiek pardavines. smile.gif Nes pirkti nepastayta man kazkaip ranka nekiltu.
Atsakyti
QUOTE(Jazminuota @ 2011 05 27, 07:11)
kai pastatys, priduos, tada ir paziuresim uz kiek pardavines. smile.gif Nes pirkti nepastayta man kazkaip ranka nekiltu.


bet ziuriu daug kam kyla, daug butu rezervuota/parduota
Atsakyti
Nei parduota, nei ką. Tipinis marketinginis triukas su intencija pirkite greičiau, nes galite nespėti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(codeunit @ 2011 05 27, 09:43)
Nei parduota, nei ką. Tipinis marketinginis triukas su intencija pirkite greičiau, nes galite nespėti... smile.gif


butu neparduota, tai potencialiems klientams nesakytu, kad jau uzimtas ir parduotas rolleyes.gif
Atsakyti
Vieniem sako, kitiems nesako. Kai pradedi rimtai domėtis, pasirodo beveik niekas neparduota. Ne pirmas kartas, tipinis iki prieškrizinio lygio triukas wink.gif
Atsakyti
Pasiraseme sutarti ir laukiu nesulaukiu, kada pabaigs musu naujus namucius:) Butu isparduota tikrai daug, nes mes ziurejome kokius 5 variantus, tai 4 is ju jau buvo parduoti. Kol mes pirkome dar buvo mazesnes kainos, dabar sake pakele, nes susidomejimas didelis. Man patiko vieta, nes mums svarbus susisiekimas su miestu. Kitas dalykas, jei norisi gamtos reikia i uzmiesti kraustytis, mieste tokios ramybes niekur nerasi:(
Atsakyti