Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Slaptažodis kompiuteriui
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3
PULA
Padėkit. Vasarai išvažiuoju prie jūros, tad norėčiau kompą palikti saugiai. Nes kol mūsų nėra, lankosi l. daug vyro sūnaus draugelių ir visiems l. rūpi parodyti savo sugebėjimus. Po praeito savaitgalio, įjungusi kompą vos nepažaliavau...
Kaip įvesti slaptažodį visam kompui. Aš kompose neitin graibausi.
Libra
O mane domia kaip ivesti slaptazodi tam tikroje direktorijoje - noriu kad mano atostogu metu niekas nelistu i mano dokumentus. smile.gif
bea
Ant folderio kuri nori uzdaryti, paspaudi deshiniu peles klavishu, spaudi properties, tenais pasirenki sharing ir uzdedi varnele ant make this folder private. Tada taves paprashys sugalvoti passworda. ir viskas
kris
Jei nori slaptazodi visam kompiuteriui uzdeti, tada eini i START (ekrano kairej, apacioj), tada i CONTROL PANEL, tada USER ACCOUNTS. Ten, priklausomai nuo to ar jau yra koks account sukurtas ar ne: jei yra, tai eini i CHANGE AN ACCOUNT, jei nera i CREATE A NEW ACCOUNT. Abiem atvejais pamatysi punkta apie slaptazodi. Ten ji ir uzdesi.

Tik sugalvok koki visiskai kvaila, nes protinga tai chebra ir atspeti gali tongue.gif
Sekmes smile.gif
voveriukas36
QUOTE (PULA @ 2004 06 16, 08:28)
Aš kompose neitin graibausi.

Matau, kad ne tik kompuose, bet ir žodynuose. Būk gerutė, pasikeisk nicką. Nuoširdžiai patariu, nes tikrai nenorėtum išgirsti jo vertimo iš moldavų kalbos wink.gif
laurechka
visu pirma tai permazai informacijos yra pateikta. Kokia operacine sistema naudoji ?
Jeigu windows 2000/XP, kokia failu sistema NTFS ar FAT ?
Cia galioja tiek tiem kas nori uzrakinti kompa tiek direktorijas.
Lapas
Jo jo, mano vyro sunus irgi megsta palandzioti po nesvankius puslapius smile.gif
Freja
QUOTE (laurechka @ 2004 06 17, 11:09)
visu pirma tai permazai informacijos yra pateikta. Kokia operacine sistema naudoji ?
Jeigu windows 2000/XP, kokia failu sistema NTFS ar FAT ?
Cia galioja tiek tiem kas nori uzrakinti kompa tiek direktorijas.

Vat as irgi noriu uzdaryti viena folder, pas mane yra Windows XP Pro, o failu sist. nezinau - ar NTFS ar FAT. Kaip tai suzinoti? As esu adminas. Kai einu i Properties failo ir i sharing, tai man neleidzia uzdeti varneles ant 'make this folder private'. Kodel? rolleyes.gif Prasau, padekitt!!!!
laurechka
Paprasciausias budas uzrakinti kompa ant win2000/XP yra sukurti kievienam vartotojui userius. O paskui kievienas gali uzrakinti savo direktorijas nuo kitu vartotoju, bet tam reikia kad butu NTFS failu sistema. Jei norit suzinoti kokia sitema naudojat enat i My computer ir spaudziat desini peles klavisa ant kieto disko ir properties, atsiradusioj lentelej bus parasyta File system.
Freja
Laurechka, mano yra FAT32 failu sistema. O ar galima ja pasikeisti? Ir man svarbu ne kompa uzrakinti, bet folder, pvz. My received files. Ar galiu uzrakinti su sia failu sistema, ir kaip.

Esu labai dekinga, uz tavo issamius atsakymus ir pagalba. wink.gif
laurechka
FAT32 norint uzrakinti atskira direktorija reikia programos kuri ta daro. Paprasciausias budas yra Convertuoti i NTFS ir sukurti kiekvienam vartojui accountus. Tada niekas nelandzios ten kur nereikia ir gales kievienas uzrakinti atkiras direktorijas.
Man tai abydna matyti kai zmones neisnaudoja visu sistemos galimybiu. Cia turbut kaltos pries tai buvusios OS.
Freja
blink.gif blink.gif Jooo.....tu gryna kompiuteriste... wink.gif wink.gif Nelabai supratau nuo ko pradeti. doh.gif doh.gif Siaip kai nusipirkau kompa, tai tu knygu, kurios buvo dezuteje, ne vienos neskaiciau. O gal reiketu, bo nezinau kaip tuos failus perkonvertuoti... g.gif g.gif
laurechka
Vyras kompiuterastas.
Knygos neveltui ir yra duodamos, karts nuo karto jas reik paskaityt.
norint konvertuot diska reik spausti start ir tada pasirinkti Run
tada irasysti
convert c: /FS:NTFS
ten greciausiai paklaus ar tikrai nori tai daryti, ir an galo turetu pasakyti kad norint konvertuoti reikes perkrauti kompa. Kai perkrausi kompa pamatysi, kad ten kazka jis praded daryti, tai gali uztrukti kelias minutes neperkrauk kompo tuo metu, nes kitaip bus viskas shakes.
labai svarbus momentas jeigu naudoji dar kokia nors operacine sistema to nedaryk, nes kitokiu atveju greiciausiai ta kita operacine sistema nebesugebes su tuo disku tvarkytis.
Sekmes
saules_spindulelis
O kodel as negaliu uzrakinti savo direktorijos kompe? Pas mane XP ir NFTS failu sistema. Neleidzia kazkodel. Yra atskiri accountai, tiek mano, tiek vyro. smile.gif
laurechka
QUOTE (saules_spindulelis @ 2004 07 01, 05:58)
O kodel as negaliu uzrakinti savo direktorijos kompe? Pas mane XP ir NFTS failu sistema. Neleidzia kazkodel. Yra atskiri accountai, tiek mano, tiek vyro. smile.gif

o kaip tu bandai ta direktorija uzrakinti ?
saules_spindulelis
QUOTE (laurechka @ 2004 07 01, 12:27)
o kaip tu bandai ta direktorija uzrakinti ?

Spaudziu su desiniu peles klavisu, ant to kur man reikia uzrakinti. Paskui einu i sharing ir man neleidzia uzdeti varneles ant "make folder private"
laurechka
greiciausiai ta direktorija nerpiklauso tavo profiliui. Tokiu atveju perkelk ta direktorija i My documents. O pardzioj tai siulyciau susikurti nauja direktorija My documents direktorijoj ir pazaisti.

Kompiuterio Administratorius visada gels prieiti prie visu failu.

Kitas sudetingesnis budas uzrakinti yra su Security.
Spaudi ant direktorijos dezini klavisa pasirenki properties tada Security.
Tam lange pamatysi visus vartotojus ir kas kokias teises turi.
Dazniausia buna sudeta Everyone, System ir Administrotor
Spausk Add tada issirink savo vartotoja spausk add ir ok.
Dabar prie buvusiu varotoju turetum matyti savo pazymek ji ir pasiziurek kokias teises turi. Greiciausiai bus pazymetos visos Allow. Jeigu ne uzdek varnele Allow full control.
paskui pasirink is saraso Everyone ir spausk Remove ir OK.
Dabar jei viska padarei gerai preima turetum tureti tik tu.

Iskarto persepeju susikurkit nauja direktorija ir tada pabandykit. Nepulkit iskarto tai daryti su gyvais failais nes gali blogai baigtis. Palikit Deny funkcija ramybej, nes siuo atveju ji nereikalinga, o zalos ji pridaryti gali labai daug. Tai tiek.

Sekmes
Mumm
O kaip padaryt, kad nesimatytu visai adresu, kuriais vaikstai? Aisku as moku padaryt clear history, bet jei jau pradedi rasyt www. ir raide kokia, tai automatiskai ismeta kruva adresu, kaip to isvengt?
kris
Ieskai savo "brausery" OPTIONS (dazniausiai prie TOOLS buna). Ten kur nors ieskok HISTORY (dazniausiai buna prie GENERAL arba PRIVACY, cia ne ta vieta kur tu tiesiog HISTORY istrini). Ten turetum rasti 'Remember visited pages for *** days'. Vietoj dienu skaiciaus irasyk 0 ir nebeprisimins.
Sekmes smile.gif
Mumm
QUOTE (kris @ 2004 07 16, 15:02)
Ieskai savo "brausery" OPTIONS (dazniausiai prie TOOLS buna). Ten kur nors ieskok HISTORY (dazniausiai buna prie GENERAL arba PRIVACY, cia ne ta vieta kur tu tiesiog HISTORY istrini). Ten turetum rasti 'Remember visited pages for *** days'. Vietoj dienu skaiciaus irasyk 0 ir nebeprisimins.
Sekmes smile.gif

Hmmm, niekur nieko tokio neradau, tik ten salia clear history panasiai buvo uzrasyta , kad kiek dienu laikyt atminty tuos adresus, bet kad ir padarai 0 vis tiek berasant jie issoka
Smurka
Kaip uzdet pasworda kompui? Nuo sunaus reik apsaugot, o laida nuo monitoriaus jau nusibodo kasdien i darba nestis
miau
Start ... Control panel ... User Accounts ... spaudi ant paveiksliuko (administratoriaus) ... Create a pasword ... suvedi pasworda ... pakartoji ir psio wink.gif

O ka ten tooooooookio kompe slepi? g.gif smile.gif
Smurka
QUOTE (miau @ 2004 10 19, 10:49)

O ka ten tooooooookio kompe slepi? g.gif smile.gif

Nieko neslepiu, tiesiog sunus yra nubaustas ir neribotam laikui pasalintas nuo kompiuterio. Kol nemoka nulauzt slaptazodzio, tiks ir sitas variantas
nemo
QUOTE (Smurka @ 2004 10 19, 11:03)

O ka ten tooooooookio kompe slepi?  g.gif  smile.gif

Nieko neslepiu, tiesiog sunus yra nubaustas ir neribotam laikui pasalintas nuo kompiuterio. Kol nemoka nulauzt slaptazodzio, tiks ir sitas variantas

Nori pasakyti, kad dvylikos metu vyras nemokes nulauzti kazkokio sumauto Win slaptazodzio?

Gali pabandyti, bet zinok, jei neiveiks - nebus kosmonautu... cool.gif nebent muitininku arba premjeru (bet tik Lietuvoj).
Smurka
Nu as tada isvis po konteinerius treciau knistis. Maza to, kad net uzdet to slaptazodzio nemokejau, o apie nulauzima tai isvis nei menkiausio supratimo neturiu.

Sunus kol kas irgi neturi. bet as manau, kad tokia diena isaus. juolab kad nulauzti slaptazodi jis yra suiteresuotas
nemo
Nu as tada isvis po konteinerius treciau knistis. Maza to, kad net uzdet to slaptazodzio nemokejau, o apie nulauzima tai isvis nei menkiausio supratimo neturiu.

Na tai dar ne viskas prarasta...
(ta prasme - išmoksi)

Sunus kol kas irgi neturi. bet as manau, kad tokia diena isaus. juolab kad nulauzti slaptazodi jis yra suiteresuotas

išauš, išauš... rolleyes.gif akseleracija clap_1.gif
As :)
Oho.... kokios hakeres ir kokia leksika smile.gif nulauzht... biggrin.gif
ishmokykit ir mane, jei jau pamoket, kaip idet... wink.gif
auriux's
Ir mane pamokykit.Pas mane namie lygiai tokia pati problema.Ir mano dvylikametis sūnus yra nubaustas, tai paslėpiau modemą, bet nė pati negaliu naudotis.help please wink.gif
doh.gif Oi, ten buvi viršui parašyta... tada pamokykit mane kaip ten reikia ką nulaužt rolleyes.gif
Smurka
QUOTE (auriux's @ 2004 10 20, 23:13)

doh.gif Oi, ten buvi viršui parašyta... tada pamokykit mane kaip ten reikia ką nulaužt rolleyes.gif

O kam tau galva apkraut nereikalinga informacija? Uzdejai slaptazodi ir gyvenk sau ramiai, kol sunus neismoks jo nulauzti.
Lemming
Uzdetas windows'u slaptazodis tik paskatins vaika sparciai tobuleti hakeriauti smile.gif. Paklaus gudresniu draugu ar susiras internete programu. Jei gali prieiti prie kompiuterio tai faktiskai jis lieka beveik visiskai neapsaugotas. Yra tokiu Windows'u ir Linux'o versiju kurias galima pasileisti tiesei is kompakto ir jos nepalieka jokiu zymiu kietame diske. Uzsikrauni is tokio CD sistema ir gali daryti ka nori, narsyti po interneta ar net zaidimus zaisti. Naudojant tokias Windows'u versijas galima visai be vargo nuinti visus slaptazodzius, bet tada viskas matosi kad buvo lysta.

Geriau jau tada kompa apsaugoti fiziskai. Su monitoriaus laidu nebloga ideja smile.gif , nebent ji is kurnors susiveiktu, bet jis nera labai pigus.

Truputi geresne apsauga slaptazodi uzderi biose, tada jo klaus tik ijungus kompa. Veiksmu tvarka tokia: Ijungi kompiuterio maitinima ir pradedi maigyti "Delete" (jei nepades kartai buna kitos knopkes Pvz "F12" . Kompiuterio starto metu ekrano apacioje buna parasyta ka spausti. Taciau kaikurie kompai bioso starto metu rodo kokinors logotipa per visa ekrana) Pasileidus bioso setupui pasiknaisiok ir rasi kur yra Password nustatymas nes biosa interfeisai gali labai skirtis. Tik cia jau reik atsargiau nes pamirsus slaptazodi reiks kviesti hakeri smile.gif

Toki slaptazodis nulausti uztruks ilgiau, nebent nuziures per peti kaip ji renki .
nemo
Nulaužt Windows NT,2k, XP slaptažodžiui programėlė - CIA-Commander.

Nulaužt BIOS'o slaptažodžiui - !BIOS.

Šitos pačios papraščiausios, pilnai tinka vaikams nuo 9 metų. clap.gif

Bet neprašykit sakyti kur guli tongue.gif kas sugebės naudotis - susiras, o kas nesugebės, tai ir nereikia. clap_1.gif
auriux's
Start ... Control panel ... User Accounts ... spaudi ant paveiksliuko (administratoriaus) ... Create a pasword ... suvedi pasworda ... pakartoji ir psio wink.gif

O kaip lietuvių kalba, pas mane lietuviški windowsai g.gif
execom
QUOTE (auriux's @ 2004 10 24, 12:01)
Start ... Control panel ... User Accounts ... spaudi ant paveiksliuko (administratoriaus) ... Create a pasword ... suvedi pasworda ... pakartoji ir psio  wink.gif

O kaip lietuvių kalba, pas mane lietuviški windowsai g.gif

Turėtų būti taip (projektinis variantas biggrin.gif biggrin.gif ):

Būtovė -> Kontrolinė panelė -> Uzerių kantai, po to Sūkūrys slapukui, slapukas ... i psio clap.gif
Meila
QUOTE(Lemming @ 2004 10 21, 11:22)
Uzdetas windows'u slaptazodis tik paskatins vaika sparciai tobuleti hakeriauti smile.gif. Paklaus gudresniu draugu ar susiras internete programu. Jei gali prieiti prie kompiuterio tai faktiskai jis lieka beveik visiskai neapsaugotas. Yra tokiu Windows'u ir Linux'o versiju kurias galima pasileisti tiesei is kompakto ir jos nepalieka jokiu zymiu kietame diske. Uzsikrauni is tokio CD sistema ir gali daryti ka nori, narsyti po interneta ar net zaidimus zaisti. Naudojant tokias Windows'u versijas galima visai be vargo nuinti visus slaptazodzius, bet tada viskas matosi kad buvo lysta.

Geriau jau tada kompa apsaugoti fiziskai. Su monitoriaus laidu nebloga ideja smile.gif , nebent ji is kurnors susiveiktu, bet jis nera labai pigus.

Truputi geresne apsauga slaptazodi uzderi biose, tada jo klaus tik ijungus kompa. Veiksmu tvarka tokia: Ijungi kompiuterio maitinima ir pradedi maigyti "Delete" (jei nepades kartai buna kitos knopkes Pvz "F12" . Kompiuterio starto metu ekrano apacioje buna parasyta ka spausti. Taciau kaikurie kompai bioso starto metu rodo kokinors logotipa per visa ekrana) Pasileidus bioso setupui pasiknaisiok ir rasi kur yra Password nustatymas nes biosa interfeisai gali labai skirtis. Tik cia jau reik atsargiau nes pamirsus slaptazodi reiks kviesti hakeri smile.gif

Toki slaptazodis nulausti uztruks ilgiau, nebent nuziures per peti kaip ji renki .
*

Na su mano kompiuterinėm žiniom gali taip atsitikti, kad nežinodama, kur tiksliai uždėti, pasidarysiu taip, kad išvis nebeįeisiu. blush2.gif

O kaip pirmuoju variantu nuimti slaptažodį g.gif Jeigu ką sad.gif
Julius3
QUOTE(skriste @ 2005 06 07, 15:17)
Na su mano kompiuterinėm žiniom gali taip atsitikti, kad nežinodama, kur tiksliai uždėti, pasidarysiu taip, kad išvis nebeįeisiu. blush2.gif

O kaip pirmuoju variantu nuimti slaptažodį g.gif  Jeigu ką sad.gif
*

BIOS'o spaltazhodi gana lengva "nulauzht".
Tam uzhtenka ishjungt kompa, ishimt ant motinines plokshtes esancia baterija, ir paluket kokiu 20 min, dar buna standartiniai passwodrai, kurie paprastai parashyti motinines plokshtes dokumentacijoj, taip pat yra "jumperiai" (jungikliai) ant motinines plokshtes, kurie grazhina gamyklinius BIOS'o nustatymus.
Meila
biggrin.gif Ai reiki tiek nedau, tik žinoti kur ta motininė plokštė biggrin.gif Neteks man slaptažodžių nulaužinėtoja tapti blush2.gif blush2.gif
Ilonėlė
Nu mergaitės nuvylėt mane su tuop slaptažodžiu. sad.gif
Aš jau maniau galėsiu kompa taip sutvarkit kad vyro broliukas (jam dabar 15m) negalės isijunkti. O tai palieki kad vaikus prižiurėtu, dar už valanda po 1lita moki ir pareini randi kambarius aukštin papais apverstus o jis inete sėdi ir čatus draugams už pinigus kuria. Nu piktis ima koks negaliu, kas kelias minutes tik pažiuri kad sprando nenusisuktu, o mažaji tai visada užsimigdo po kelis pokaičius doh.gif ir kaip jam išeina. g.gif
jėga
HELP help.gif Padėkit kas galit ir kas nusimanot. Dingo visi mūsų susikurti useriai doh.gif cry.gif Kur ieškoti, ar įmanoma rasti verysad.gif Mano mažių nuotraukos nuuuuplaukėėė cry.gif
Smurka
Jooo, pagyvenau ramiai kurį laiką su win slaptažodžiu. Mano sūnus, žiūriu besąs kompų asas. Kol aš darbe, tas ramiausiai per adminą įeina ir daro, ką jam reikia
auksiniz
QUOTE(jėga @ 2005 08 14, 00:32)
HELP help.gif  Padėkit kas galit ir kas nusimanot. Dingo visi mūsų susikurti useriai doh.gif  cry.gif  Kur ieškoti, ar įmanoma rasti verysad.gif  Mano mažių nuotraukos nuuuuplaukėėė cry.gif
*

Tai destom kas atsitiko smile.gif bandom padeti smile.gif
auksiniz
QUOTE(Smurka @ 2005 08 14, 11:14)
Jooo, pagyvenau ramiai kurį laiką su win slaptažodžiu. Mano sūnus, žiūriu besąs kompų asas. Kol aš darbe, tas ramiausiai per adminą įeina ir daro, ką jam reikia
*

vistiek yra butu kaip viska sutvarkyti...
technikine
Pats paprasciausias ir "tupiausias" budas nulauzti toki slaptazodi butu ideti instaliacini diska ir perinstaliuoti windowsus. Dar geriau jeigu po to Jusu sunus sugebetu uzdeti slaptazodi ... nuo mamos.

technikine
Visi cia isvardinti budai blogi. Pavyzdziui mano veiksmai - jeigu man tektu dirbti su kompiuteriu, kuriame uzdetas slaptazodis biose:
1) Isjungi kompiuteri is elektros tinklo
2) atsidarai kompiuteri, susirandi pagrindineje ploksteje batereika
3) isimeni kaip ji buvo ideta ir isimi ja, palauki kelias minutes
4) idedi atgal batereika ir viska surenki atbuline tvarka, ijungi i elektros tinkla
Ijungus kompiuteri, jis jau nebeprisimins, kad pries tai buvo slaptazodis.

[quote=skriste,2005 06 07, 14:17]
technikine
Expert. Jeigu tu nuotrauku neismetete - jas dar galima atrasti. Geriausiai jeigu Jus zinotumete nors vienos nuotraukos pavadinimo pradzia (labai tiksliai). Jeigu nezinote tiksliai-nebeda, tik ilgiau reikes ieskoti. Taigi: Start--> Search--> For files or folders --> spausti ant "pictures, music or video" --> uzdeti varnele i "Pictures and Photos" kvadratelio --> i apatini laukeli galima irasyti dali tikslaus pavadinimo (tik pradzios), arba nerasyti nieko --> search
Jeigu rado nuotrauka (-s), spausti desiniu peles klavisu ant jos, issirinkti properties, iskritusiame lange nusirasyti kas parasyti ties "Location", su exploreriu, kuris XP windowsuose randasi (Start-->Programs-->Accessories-->Windows Explorer) susirasti ta kataloga ir nsikopijuoti visas nuotraukas i kita vieta.

[quote=jėga,2005 08 13, 23:32]
HELP help.gif Padėkit kas galit ir kas nusimanot. Dingo visi mūsų susikurti useriai doh.gif cry.gif Kur ieškoti, ar įmanoma rasti verysad.gif Mano mažių nuotraukos nuuuuplaukėėė cry.gif
auksiniz
QUOTE(technikine @ 2005 08 24, 01:10)
Pats paprasciausias ir "tupiausias" budas nulauzti toki slaptazodi butu ideti instaliacini diska ir perinstaliuoti windowsus. Dar geriau jeigu po to Jusu sunus sugebetu uzdeti slaptazodi ... nuo mamos.

*

ant Bios pasworda uzdeti galima, bet jis irgi nusimusiamas. Galima ilgai aiskinti apie encryptinga bet ar verta? blush2.gif
auksiniz
QUOTE(technikine @ 2005 08 24, 01:33)
Expert.  Jeigu tu nuotrauku neismetete - jas dar galima atrasti. Geriausiai jeigu Jus zinotumete nors vienos nuotraukos pavadinimo pradzia (labai tiksliai). Jeigu nezinote tiksliai-nebeda, tik ilgiau reikes ieskoti. Taigi: Start--> Search--> For files or folders --> spausti ant "pictures, music or video" --> uzdeti varnele i "Pictures and Photos" kvadratelio --> i apatini laukeli galima irasyti dali tikslaus pavadinimo (tik pradzios), arba nerasyti nieko --> search
Jeigu rado nuotrauka (-s), spausti desiniu peles klavisu ant jos, issirinkti properties, iskritusiame lange nusirasyti kas parasyti ties "Location", su exploreriu, kuris XP windowsuose randasi (Start-->Programs-->Accessories-->Windows Explorer) susirasti ta kataloga ir nsikopijuoti visas nuotraukas i kita vieta.

ne visada gali padeti, jei NTFS ir encryptingas ijungtas tai jau ziopa praktiskai, kurie neismano kompuose...
Kozete
Žiūriu Jūs čia daug išmanote thumbup.gif
Gal padėsite ir man pirmiausia, tai, kad norėdama uždėti paswordą ant Folderio uždėjau ant Viso kompo blush2.gif . Gal žinote kaip man nuimti?
Ir kaip uždėti vien tik ant Folderio slaptažodį?
Čillė
Sakykit, jeigu uždėsiu slaptažodį ant kompo , o pas mus mieste, kurie turi tą patį interneto tiekėja, sujungti į vietinį tinklą(LAN) atrodo taip vadinasi.Vienu žodžiu kai aš įeinu į My network places ->Entire Network arba Computers Near me-> Microsoft Windows Network ir tada išmeta daug kompų, kurie kiek aš suprantu prisijungę šitą internetą ir ten būna daug kompų prie kurių parašyti pavadinimai.Ant kai kurių kompų paspaudus atsidaro folderiai tokie kaip My documents, Programs, printers ar pan.O ant kai kurių paspaudus prašo įvesti slaptažodį.Kai paspaudži uant savo kompo irgi atsidaro visi My documents, programs ir t.t. Norėjau paklausti ar kai kas nors kitas spaudžia ant mano kompo irgi taip viską mato ? ta prasme visus mano dokumentus, programas ir t.t blink.gif g.gif Ir jeigu aš ant kompo uždėsiu slaptažodį tai gal tada ir niekas kitas per tą vietinį tinklą ar kaip jis ten vadinasi negalės įlysti į mano kompą g.gif
Na nežinau ar kas suprato ko norėjau paklausti blush2.gif
Čillė
000189.gif
Kozete
QUOTE(Kozete @ 2005 09 29, 14:17)
Žiūriu Jūs čia daug išmanote  thumbup.gif
Gal padėsite ir man pirmiausia, tai, kad norėdama uždėti paswordą ant Folderio uždėjau ant Viso kompo  blush2.gif . Gal žinote kaip man nuimti?
Ir kaip uždėti vien tik ant Folderio slaptažodį?
*

Kaip nuimti tą paswordą? blink.gif
Padėkite. ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.