Įkraunama...
Įkraunama...

Ką turime žinoti apie mažakraujystę?

[quote=guodzik,2015 04 27, 13:05]
Kad man gelezies trukumas o ne perteklius smile.gif

[/quote]
Papildyta:

Lasinotes poliklinikoj nes privacioj klinikoj ampule 100 lt?
[/quote]
Jums reikis pas hematologa ir gali buti, kad jums visai ne gelezies trukumo mazakraujyste, o folines arba B12 arba t.t. reikia pasirodyti normaliam kraujo gydytojui, o ne kist chemija is eiles, ypac, jeigu visa esat issityrusi ir neturite kur to kraujo netekti.
Atsakyti
Monofer'as ir sake sulasina iskart reikalinga doze g.gif
Ir kalbejom del hematologo tai pas juos eiles puse metu. Ir siaip kalbeta yra apie tai buvo. Po zarnyno infekcijos man gali buti sutrikes isisavinimas kuris taip greit neatsisato. Jei du kartus per diena valgau mesa, geriu zaliuosius kokteilius su spinatais ir pan tada viskas gerai buna, bet buvau atostogose, maziau valgiau aplamai ir krito smile.gif gydytojos kompetencija pasitikiu smile.gif
ir siaip as suzinojau kad rukanciu zmoniu kraujo tyrimai nebuna tikslus. o pries tai as daug metu rukiau, mano hemoglobinas budavo ant ribos visada, kiek save pamenu visada buvau paliegus, pavargus, isvis gali buti kad ji pas mane igimta ir pasimate tik metus rukyti, o situacija dar pablogejo po infekcijos. smile.gif Nuo tos infekcijos man zarnynas tik po daugiau nei pusmecio atsistate, dar dabar kartais krecia pokstus, tai nesistebiu kitom problemom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 29 balandžio 2015 - 11:32
QUOTE(guodzik @ 2015 04 29, 12:15)
Monofer'as ir sake sulasina iskart reikalinga doze g.gif
Ir kalbejom del hematologo tai pas juos eiles puse metu. Ir siaip kalbeta yra apie tai buvo. Po zarnyno infekcijos man gali buti sutrikes isisavinimas kuris taip greit neatsisato. Jei du kartus per diena valgau mesa, geriu zaliuosius kokteilius su spinatais ir pan tada viskas gerai buna, bet buvau atostogose, maziau valgiau aplamai ir krito smile.gif gydytojos kompetencija pasitikiu smile.gif

Na keista keista isties. Aisku nieko jum neatsitiks. Tik tokios dozes lb retai naudojamos. Siandien dar su gydytojais darbe aptarem tai visi nustebe. Bet manau vistiek kitos iseities jum ner,tai susilasinkit.
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2015 04 29, 12:15)
ir siaip as suzinojau kad rukanciu zmoniu kraujo tyrimai nebuna tikslus. o pries tai as daug metu rukiau, mano hemoglobinas budavo ant ribos visada, kiek save pamenu visada buvau paliegus, pavargus, isvis gali buti kad ji pas mane igimta ir pasimate tik metus rukyti, o situacija dar pablogejo po infekcijos.  smile.gif Nuo tos infekcijos man zarnynas tik po daugiau nei pusmecio atsistate, dar dabar kartais krecia pokstus, tai nesistebiu kitom problemom doh.gif

Bet jei yra bedos su zarnynu gal but blogas vit.b12 isisavinimas ne tik gelezies.
O kokie feritino ir hemoglobino rodmenys siuo metu ?
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 04 29, 11:38)
Na keista keista isties. Aisku nieko jum neatsitiks. Tik tokios dozes lb retai naudojamsusilasinkit.
Papildyta:

Bet jei yra bedos su zarnynu gal but blogas vit.b12 isisavinimas ne tik gelezies.
O kokie feritino ir hemoglobino rodmenys siuo metu ?

Feritino neatsimenu o hemoglobinas 116. As pabandysiu dar pora menesiu pagert flarodixa ir pavalgyt daugiau mesos. Jei nepavyks, tada susilasinsiu.
Bet siaip ir anotacijoj raso kad gali buti vartojamas visos dozes infuzijos budu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 04 29, 13:45)
Feritino neatsimenu o hemoglobinas 116. As pabandysiu dar pora menesiu pagert flarodixa ir pavalgyt daugiau mesos. Jei nepavyks, tada susilasinsiu.
Bet siaip ir anotacijoj raso kad gali buti vartojamas visos dozes infuzijos budu  smile.gif

Taip jos gali but vartojamos ir lasinam, kai buna labai zemas hemoglobinas.O kai jusu ner zemas, gali perdozuot. Man nuo 100 iki 126 pakilo su 4amp. bet mano feritinas buvo tik 4.Tad tos atsargos jau visai isseke. O tai jei jusu apie 116. o feritinas dar ner labai zemas, tai galit but perdozavimas. Todel pataria lasint palaipsniui ir daryt kraujo tyrima ziuret kaip reaguoja.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 04 29, 15:13)
Taip jos gali but vartojamos ir lasinam, kai buna labai zemas hemoglobinas.O kai jusu ner zemas, gali perdozuot. Man nuo 100 iki 126 pakilo su 4amp. bet mano feritinas buvo tik 4.Tad tos atsargos jau visai isseke. O tai jei jusu apie 116. o feritinas dar ner labai zemas, tai galit but perdozavimas. Todel pataria lasint palaipsniui ir daryt kraujo tyrima ziuret kaip reaguoja.

Dekui 4u.gif Butent kad kolkas nemazas bet mazeja smile.gif ir man tas labai jauciasi. Manau daktare zino visas rizikas, plius tai viena geriausiu privaciu kliniku, nemanau kad jie rizikuotu tokiais dalykais smile.gif
Feritina esu turejusi irgi 4, tada hemoglobinas buvo 90. Galedavau stovedama uzmigti, nenoreciau vel iki to dasigyventi.
Atsakyti
Tai va. Sugeriau flarodix, dbr geriu kazkoki kita live well. Taip pat sugeriau gerimaxa kurio sudety yra gelezies ir geriu well women. Darbe buvo metinis sveikatos patikrinimas, paprasiau patikrinti feritina. Tai hemoglobinas 128, feritinas 34. Atvirai tikio hemoglobino neturejau net kai siaip geriau gelezi. blush2.gif tai planuoju dar pagerti siuos papildus ir po kurio laiko vel pasidaryti tyrima. Siaip juos tai gerti galiu, jokiu pasaliniu poveikiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 05 26, 22:16)
Tai va. Sugeriau flarodix, dbr geriu kazkoki kita live well. Taip pat sugeriau gerimaxa kurio sudety yra gelezies ir geriu well women. Darbe buvo metinis sveikatos patikrinimas, paprasiau patikrinti feritina. Tai hemoglobinas 128, feritinas 34. Atvirai tikio hemoglobino neturejau net kai siaip geriau gelezi. blush2.gif tai planuoju dar pagerti siuos papildus ir po kurio laiko vel pasidaryti tyrima. Siaip juos tai gerti galiu, jokiu pasaliniu poveikiu  biggrin.gif

Nu va kaip saunu ir nereikejo nieko lasint smile.gif taip kaip nebuvo pas tave lb zemas,matyt geriau pasipilde atsargos. As kai dariaus kovo pabaigoj buvo 126,o pries sav.121. Matyt po truputi krenta. Na birzelio gale paziuresiu jei mazes susilasinsiu dar. Jau puse metu kaip nieko nevartoju is gelezies.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 26, 21:44)
Nu va kaip saunu ir nereikejo nieko lasint smile.gif taip kaip nebuvo pas tave lb zemas,matyt geriau pasipilde atsargos. As kai dariaus kovo pabaigoj buvo 126,o pries sav.121. Matyt po truputi krenta. Na birzelio gale paziuresiu jei mazes susilasinsiu dar. Jau puse metu kaip nieko nevartoju is gelezies.

ziuresiu ar laikysis, bet siaip laikas nuo laiko pagert tos miksturos as problemos nematau. O vitaminai irgi nepakenkia tai tiesiog daugiau saves ziureti man reikia doh.gif ten daug to B vitamino, matyt jo gal trukumas buvo nes tikrai buvau biski paliegus pavasari.
Atsakyti
Dariau vel tyrima nes vel paliegus kazkokia. Bet jau esu pradejusi gerti live well gelezies preparata tai hemoglobinas 125, gelezis 15 o feritinas 34. Kaip suprantu feritinas yra gelezies atsargos ir jos gana mazos, turbut del to vis krenta hemoglobinas o su juo ir gyvenimo kokybe. Tampu paliegusi, kabinasi visokie persalimai. Nebezinau net, gal rimtai pas ta hemotologa uzsiregistruoti verysad.gif ar lasintis.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 10 15, 17:57)
Dariau vel tyrima nes vel paliegus kazkokia. Bet jau esu pradejusi gerti live well gelezies preparata tai hemoglobinas 125, gelezis 15 o feritinas 34. Kaip suprantu feritinas yra gelezies atsargos ir jos gana mazos, turbut del to vis krenta hemoglobinas o su juo ir gyvenimo kokybe. Tampu paliegusi, kabinasi visokie persalimai. Nebezinau net, gal rimtai pas ta hemotologa uzsiregistruoti  verysad.gif  ar lasintis.

Jusu feritinas yra idealus, ir visi tyrimai idealus. Pas hematologa net nesius jusu, o jis jum nieko nepasakys, nes visi tyrimai net auksciau nei mazoji norma. Jus kazkodel pati sau isitikinus, kad tokie rezultatai blogi. O tas nuovargis, persalimai visai del kitu priezasciu. Pirma atejo rudu, antra gal siaip imunitetas silpnesnis, gal mityba, stresas, mazai miego, gal dienos ritmas jum netinkamas.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 10 15, 19:29)
Jusu feritinas yra idealus, ir visi tyrimai idealus. Pas hematologa net nesius jusu, o jis jum nieko nepasakys, nes visi tyrimai net auksciau nei mazoji norma. Jus kazkodel pati sau isitikinus, kad tokie rezultatai blogi. O tas nuovargis, persalimai visai del kitu priezasciu. Pirma atejo rudu, antra gal siaip imunitetas silpnesnis, gal mityba, stresas, mazai miego, gal dienos ritmas jum netinkamas.

Idealus? g.gif. Gelezis tai normoj bet feritino ribos yra nuo 15 iki 150 g.gif o mano 34, tai sakot cia normaliai? Ypac sugerus bonke gelezies preparato.
Atsakyti