Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų slinkimas (vyras)

Sveiki visi, nežinau ar į reikiamą vietą pataikiau,bet norėčiau keltą patarimų,gal tai padės ne man vienam smile.gif

Esu 20metų bachuriukas,paskutiniu metu plaukai pradėjo greičiau slinkti tame didelių problemų nematau nes dar būdamas 14 16 metų jau žinojau,kad niekur nuo to nepabegsiu nes tevas turi plikimo pažymių biggrin.gif Skaičiau,kad plikimo priežasčių yra begalės aukštas spaudimas pas mane bent buvo ne menką laika daktarai tirdami kraują ir širdį lyg nieko ir nerado tai manau bus gal dėl siekt tiek per didelio svorio (nustojęs sportuoti apsileidau). Jau kaip ir susitaikiau su ta mintim,kad kirpsiuosi gruzai seniau vien taip vaikščiodavau tik dabar norėtusi,kad kas ar tai nurodytų kokių svetainų ar dar ko kaip derinti stilių prie bald head biggrin.gifD seniau megau laisvą stilių sportiška,bet po biški noriu keist smile.gif tai gal kas žinot kokių saitų ar kažką panašaus .. ir atsiprašau jai jau buvo tokia tema.
Atsakyti
Tai jums reikia eit į stilių ir aprangą, nes kaip supratau nerūpi išsaugoti plaukus. Gal kuri mergaitė įmes į streetstyle temą stilingų plikšių. biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 05 18, 12:52)
Tai jums reikia eit į stilių ir aprangą, nes kaip supratau nerūpi išsaugoti plaukus. Gal kuri mergaitė įmes į streetstyle  temą stilingų plikšių.  biggrin.gif


Na plaukus kažkiek būtų galima pasaugoti,bet nėra didelės bėdos jai slinks smile.gif
Dėkui reikės apsilankyti tenai kur sakėte
Atsakyti

Vyras isbande daugybe priemoniu ir vitaminu bet padejo tik viena kirpejos rekomenduota priemone (nuo paveldeto plikimo) Kirkland minoxidil losjonas, tiesa Lietuvoje nera reikia siustis is JAV (3men kursas apie 100lt), Lietuvoje parduodamas analogiskas produktas Regaine, tik cia jis 4kartus brangesnis.. Ant pakuotes raso kad rezultatai po 2-3men bet mes pastebejome augima jau po vieno sunaudoto buteliuko, tai yra po 1men, po 3men jau buvo atzele kaip turi buti biggrin.gif tiesa, nustojus naudoti su laiku vel pradeda slinkti, bet kai atauga tiesiog galima tepti reciau norint palaikyti augima. Jei ka domina rasykit, papasakosiu daugiau nes priemone tikrai veiksminga, daug atsiliepimu ineternete ir youtube, JAV laaabai populiarus, isbande ir keletas draugu, nebuvo nei vieno kuriam nepradetu augti plaukai:)))

Atsakyti
Mano vyras jau 10 metu kiekviena diena trinasi i saknis ampules,tai jam tapo tiesiog iprociu,tas pats kaip ir dantis issivalyti,nors procesas po truputeli vistiek vyksta,bet mes isloseme siek tiek laiko.
Vienintelis moksliskai irodytas preparatas nuo androgenines alopecijos yra Minoxidilas,jo yra ivairiausiomis formomis parduodamo.Vyrams reikia 5%.Naudoti kiekviena diena,visa gyvenima smile.gif kol dar plikimas yra tik pradineje stadijoje-jums sis preparatas tikrai pades.Isbandykite viska,kad issaugotumete savo plaukus,o jeigu jau nebepavyks-tuomet pradekite dometis koks stilius tiktu wink.gif
Atsakyti