Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

Vakar pirmą kartą išbandžiau Ice resin techniką- PATIKO bigsmile.gif thumbup.gif

Todėl norėčiau surasti bendraminčių ir pasiplepėti, pasidalinti vaizdais, pasigrožėti wub.gif

Maloniai prašau jungtis su savo Ice resin darbeliais mirksiukas.gif

O čia pristatau savo pirmąjį darbelį "Pienė" (tik kol kas nesusitariu su fotiku, kad neatspindėtų tos dervos doh.gif )
user posted image
Papildyta:

O čia šiaip grožiai iš neto platybių wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 19 gegužės 2011 - 10:11
Labai gražu man wub.gif ,bet vis nesiryžtu pabandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 05 19, 12:17)
Labai gražu man wub.gif ,bet vis nesiryžtu pabandyti blush2.gif

Tikrai išbandyk - nėra sunku ir net laiko nereikalauja bigsmile.gif
Lauksiu pasirodymų bigsmile.gif
Atsakyti
Kas tai per technika,gal galima placiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 19, 13:06)
Tikrai išbandyk - nėra sunku ir net laiko nereikalauja  bigsmile.gif
Lauksiu pasirodymų  bigsmile.gif


o nesmirda ta medžiaga? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2011 05 19, 13:07)
Kas tai per technika,gal galima placiau. biggrin.gif

Plačiau mirksiukas.gif
Video rolleyes.gif

O esmė ta, kad "užšaldome" norimą vaizdelį papuošaluose wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2011 05 19, 13:18)
o nesmirda ta medžiaga? ax.gif

Aš naudoju epoksidinę dervą (klijus), tai turi šiokį tokį kvapą ax.gif Bet tikrai nėra stiprus- ne moment doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal lietuviškai galima kur nors apie šitą reikalą paskaityt?
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 19, 12:37)

Aš naudoju epoksidinę dervą (klijus), tai turi šiokį tokį kvapą  ax.gif Bet tikrai nėra stiprus- ne moment doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kur jus perkat epoksidine derva ? Jusu darbeliai labai grazus thumbup.gif , uzsimaniau ir as ismeginti sia technika
Atsakyti
Ice tea, superine temele uzvedei thumbup.gif Man labai patinka si technika, tik pati dar nedaug ka tedarius... Iskart turiu klausima - piene dziovinta ar tik nuskinta?
Atsakyti
Jungiuosi ir aš 4u.gif.Kai pradėjau dirbti neturėjau džiovintų gėlyčių,šaldžiau paveiksliukus,dabar jau rankioju žiedelius ir dedu į knygą smile.gif ,tad kolkas darbeliai laukia kol išdžius žiedeliai.Čia iš seniau darytų liejinukų ax.gif .

user posted image

Ice tea šaunus pirmas bandymas 4u.gif ,man patinka kai lieka burbuliukai,kažkodel nelabai gaunasi,pabėga...Su kuria derva dirbai?
O smirdėti tai man ji labai smirda,aišku gal ne visi vienodai jautrūs kvapams.

nojura,galima,tik nežinau ar galiu dėt nuorodą į kitą forumą blush2.gif .

Vetute epoksidinės dervos galima nusipirkti Senukuose smile.gif ,jų yra keletas rūšių.Norint kad liejinukas būtų skaidrus geriausiai tinka Prosviet.



Atsakyti
kaip grazu ax.gif kur priemoniu galinma nusipirkti? smile.gif
Atsakyti
Biškį pagūglinau. Susidomėjau. Darbelių radau, tik kad pačios technikos aprašymo tai beveik ne.
Taip supratau, kad ant kažkokio pagrindo dedami kokie smulkūs paveiksliukai, lapeliai, žiedeliai ir pan, o paskui apliejami ta derva ar klijais bei leidžiama sustingti ir taip galima net per kelis sluoksnius? Atrodo nesudėtinga (teoriškai).
Atsakyti