Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

Prašom smile.gif Gal ir kitoms idomu bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 26 gegužės 2011 - 10:47
Labai įdomi ši technika, nors dar nesu išbandžiusi, bet tikrai išbandysiu bigsmile.gif

O kaži čia ne tas pats, kas darbai su emaliu? g.gif nes ir principas, efektas laaabai panašus smile.gif
http://www.artmanija...ai-Vilnius.html
Atsakyti
Nea, ne tas pats, ten kaitinamas specialus plastikas ir kiek girdejau - nieko is jo gero, nes skilineja ir keicia spalva.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 29, 15:48)
specialus plastikas.....skilineja ir keicia spalva.

kad labai jau paprastai viskas atrodo... Toks "kičinis" variantas, tik kad priemones ir spec įrankius parduoti. Juk visur rodomas spec kaitintuvas, ir patys milteliai.

(tokius darbelius labai tinka pavadinti "amerikoniškas greitukas") pavadinimą ne aš sugalvojau, bet taikliai apibūdinantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man ši Ice resin technika ir daug patrauklesnė ir lengvesnė atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2011 05 25, 16:13)
labai patinka man ši technika, bet nežinau kodėl man niekas nebesigauna..


Lipalas reaguoja ir niekada negali numatyti kaip. Kartasi net specialiai paklijuoju žiedlapius ir jie įgauna įdomių atspalvių. O kodėl tą popieriuką reik klijuot? Jeigu imi tokį, kursi uždengia visą plotą, tai išsikirpk tokio dydžio, kad remtųsi į kraštus ir viskas.O jei mažesnis, tai tiesiog užpylus palsakndini, jeigu kyla ir viskas. biggrin.gif O šiaip tai nei spausdinti printeriu, nei kokie kitokie nekeitė spalvų be jokių apdirbimo.
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 05 29, 17:39)
Lipalas reaguoja ir niekada negali numatyti kaip. Kartasi net specialiai paklijuoju žiedlapius ir jie įgauna įdomių atspalvių. O kodėl tą popieriuką reik klijuot? Jeigu imi tokį, kursi uždengia visą plotą, tai išsikirpk tokio dydžio, kad remtųsi į kraštus ir viskas.O jei mažesnis, tai tiesiog užpylus palsakndini, jeigu kyla ir viskas.  biggrin.gif  O šiaip tai nei spausdinti printeriu, nei kokie kitokie nekeitė spalvų  be jokių apdirbimo.

per video sakė kad reik klijuot tai ir klijuodavau biggrin.gif bandysiu kitą kartą neklijavus, žiūrėsiu kas gausis tada smile.gif
Atsakyti
Mano pasizaidimas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 29, 19:42)
Mano pasizaidimas  blush2.gif

Koks mielas thumbup.gif

O auskarus darysi į komplektą? Nes toks jau švelnumas dvelkia smile.gif

O čia - džiovinti alyvų žiedeliai ar apsirinku?
Atsakyti
Aciu smile.gif Ne, nebus auskariuku, neturiu panasiu formeliu... O ziedeliai tikrai alyvos (jau spejau susidziovinti) ax.gif
Atsakyti
Labai gražus alyvinis pakabukas wub.gif

Aš vakar irgi sužaidžiau dvi poras auskariukų blush2.gif Tik neteisingai sumaišiau kiekius ir derva nesustingo doh.gif Žodž reiks iškrapštyti ir per naują daryti doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 30, 09:01)
Labai gražus alyvinis pakabukas  wub.gif

Aš vakar irgi sužaidžiau dvi poras auskariukų blush2.gif Tik neteisingai sumaišiau kiekius ir derva nesustingo  doh.gif Žodž reiks iškrapštyti ir per naują daryti  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aciu smile.gif
Va va, del to man ir patinka mano epoksidine, kad ten viskas lygiom dalim eina... nesipainiosi biggrin.gif
Atsakyti