Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

Ačiūū labai už geras nuomones!! wink.gif rolleyes.gif clap.gif kitą kart kitus darbelius įkelt stengsiuos kad pasididintų wink.gif
Atsakyti
Ižanga į klausimą: Tuščiavidures formeles užklijuoju lipnia juosta ir užpilu derva, sudžiūva, nulupu lipnią juostą, ir ta pusė lieka kimbanti doh.gif ploviau su muilu, indų plovikliu, nagų lakų valikliu - kimba vistiek doh.gif
Klausimėlis: gal atradot ką veiksmingo nuvalyt tuos klijus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2011 07 11, 10:23)
...

kad iš tavo išvardintų man labai veiksmingai valo nagų lako nuėmiklis. Nebent čia - problema epoksidkėje, kuri reakciją padaryti gali.
Man atrodo - geriausiai patarti šiuo klausimu galėtų Bjauruška
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2011 07 11, 10:23)
Ižanga į klausimą: Tuščiavidures formeles užklijuoju lipnia juosta ir užpilu derva, sudžiūva, nulupu lipnią juostą, ir ta pusė lieka kimbanti  doh.gif ploviau su muilu, indų plovikliu, nagų lakų valikliu - kimba vistiek  doh.gif
Klausimėlis: gal atradot ką veiksmingo nuvalyt tuos klijus  bigsmile.gif


Keista, man visada graziai kljai likdavo ant juosteles, o epoksinines pavirsius visai nekibdavo, kaip tik labai slidus ir glotnus likdavo.
Jei neiseina nuvalyti kliju, gal tada beda dervoje g.gif Siaip nagu lako valiklis turetu nuvalyti lipnios juosteles klijus. Gal pamegink svariai (kad neliktu kokiu pukeliu, plauseliu, nes susigadins bendras vaizdas) nuvalyti ta limpanti pavirsiu ir padengti plonu dervos sluoksniuku g.gif

Man siaip irgi nesiseka... Laukiau atostogu, sakiau kai jau pulsiu rinkti visokius zolynus, kaip pulsiu dziovinti juos... Aga, vadinasi - pasvajok ir praeis lotuliukas.gif Tai lietus lijo, tai nebuvo kaip iki kokios pievukes nulekti... Nieko, gal rugpjucio menesi pavyks atsigriebti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif nuvaliau šiaip ne taip - pasiėmiau aštrią kempinę, pyliau lako valiklį ir grandžiau... visi klijai buvo palikę... doh.gif o gal jūs kokią spec ar kokybiškesnę lipnią juostelę naudojat (maniškė paprasta, permatoma, nebrangi) blink.gif

Turiu užšalusių liejinukų, einu damušinėt papuošalų mirksiukas.gif


Bjauruška, atsigriebsi dar su kaupu manyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 11 liepos 2011 - 13:39
Smagu, kad nusivale smile.gif Pas mane irgi paprasta, nebrangi, gal kelis litus kainavusi smile.gif
Lauksim vaizdu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Skaičiau skaičiau aš apie ice resin, vis gundžiausi ir susigundžiau biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Procesas ilgas, bet rezultatas man patiko biggrin.gif
Atsakyti
Puikus vaizdeliai thumbup.gif
O procesas ne toks jau ir ilgas, nors aisku, ziurint su kuo lyginsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2011 07 11, 21:36)
Sveikos,
Skaičiau skaičiau aš apie ice resin, vis gundžiausi ir susigundžiau biggrin.gif 

thumbup.gif ir gerai padarei - rezultatas geras 4u.gif
Atsakyti
Nesapnuok, liuksiški papuošaliukai thumbup.gif

Dėl proceso ilgumo, tai tik kol sudžiūva tenka palaukt, o visa kita greit... tongue.gif
Atsakyti
aliete kaip jusiskis limpantis darbelis. ar pasikeite situcija gal isdziuvo.

manoji sage vis dar krecia cirkus. kaip ir rasiau padejau i stalciuka prie visokiu nertu savo ir atlasiniu juosteliu. viena isju matyt beieskodama uzdejau ant sage ir kagi vakar pastebejau kad toji prilipo ir liko pedsakiukai gun_rifle.gif .

na nzn arba santykis kietiklio ir dervos negeras, arba karstis itakoja
Papildyta:
aliete kaip jusiskis limpantis darbelis. ar pasikeite situcija gal isdziuvo.

manoji sage vis dar krecia cirkus. kaip ir rasiau padejau i stalciuka prie visokiu nertu savo ir atlasiniu juosteliu. viena isju matyt beieskodama uzdejau ant sage ir kagi vakar pastebejau kad toji prilipo ir liko pedsakiukai gun_rifle.gif .

na nzn arba santykis kietiklio ir dervos negeras, arba karstis itakoja. nu bet isdziuves tikrai buvo ir nelipo- as jau nieko nebesuprantu doh.gif
Atsakyti
kvartetas,
dabar ,atvirai sakant , net nežinau, nes ant to darbo jau ketvirtą sluoksnį lieju..., na jis toks pas mane ekspermentinis...bet po to įvykio, aš jo neliečiau kokias trys dienas, maniau išddžius, o jis vis tiek liko lipnus doh.gif , žinok manau ne nuo neteisingo sumaišymo proporcijos tai..., darau gi ne pirmą liejimą ir kaip sakoma jau "atkalus ranką" esu biggrin.gif , nuo per didelio karščio visą tai buvo...
manau, reikia tau užlieti dar sluoksnelį ant viršaus, gal sukabins

o ,iš savų ekspermentų geras naujienas turiu smile.gif, pamenat, minėjau ledukų formeles, tai žinokite iš jų išsiema liejinis kuo puikiausia thumbup.gif , šiandien išėmiau, kai jau turėsiu su tuo liejinukų darbą kokį padariusi ( dar nesumąsčiau kas bus biggrin.gif )- pasirodysiu

Nesapnuok ramuniukai thumbup.gif
liejimo liga užkrečianti ir plintanti lotuliukas.gif
labai atidžiai apžiūrinėjau Nesapnuok remelius blush2.gif .... turi parduotuvėj superinius remelius, aš į juos savas neužmirštuoles liejau,tokie minimalus, bet dydis ir gylis pats tas liejimui, nei per daug , nei per mažai smile.gif
Atsakyti