Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

Vakar truputį pašaldžiau biggrin.gif
Draugės prašymu darysiu auskariukus
user posted image

Bandysiu apyrankę vertis. Tik jau šitie rėmeliai- TOKIE nepritaikyti liejiniams, kad siaubas- viskas per kraštus bėga, varva.... Nu bet gavosi visi rėmeliai užšaldyti lotuliukas.gif Tai dabar bus tokia idėja- užšaldyti su visu rėmeliu- juk menininkui neįsakysi kas blogai, kas gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

O čia šiaip liko dervos indelyje- bandysim gręžt skylutę ir kabint ant virvelės ar dar kažką ax.gif
user posted image

Tiesa, kuo jūs šlifuojat??
Atsakyti
Ui, kaip bus grazu... wub.gif Nors ir dabar jau grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2011 07 19, 22:26)
bandziau, taskese, skystesne, bet po paros buvo labai graziai sukietejus smile.gif ir skaidriai ir be burbulo, ko nelabai gaudavosi su "titan" ir gelvo atspalvio nebuvo.

šį ryt jau ir aš turiu sušalusius rezultatus.. skaidrut skaidrutėlius.. tikrai nepalyginsi su Titan (išskyrus kad jis tirštesnis ir tiksliai gerai užsipila) ... bet kaip susidorot su tais pasitaškymais purškiant g.gif
..................pasidalinkit patirtim, kaip išspaudžiat be žalos aplinkai bigsmile.gif

Ice tea, bus gražu... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 20 liepos 2011 - 09:17
Ice tea, jo pasitaiko pasitaiko nepritaikytu remelių doh.gif , pamenu kaip su vienais auskariukais kaikinausi lašindama po lašelį, kad tik neptrabegtu:oh ..., šeip man tai nepatinka apybėgia remeliai..., kažkaip man tada pačio užliejimo formos trūksta, toks jis be kontūrų...
bet užtat auskarėliai thumbup.gif , na ir "tas kas bus gražu" biggrin.gif -fainas smile.gif

pulina, aš tai naudoju vienintelį būdą kovoje su "pasitaškimais"- labai,labai labai letai stumti švirkšta... aišku ne visada pavyksta doh.gif

padariau ir žiedą "pipirai"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 07 20, 13:45)
* kažkaip man tada pačio užliejimo formos trūksta, toks jis be kontūrų...
**padariau ir žiedą "pipirai"

* man irgi nelabai žiūrisi doh.gif Bandysiu gramdyt, bet jei nepavyks, tai bus kaip yra rolleyes.gif Dar šiandien reiks antru sluoksniu užpilti. Bandysiu po pūką dar ant viršaus uždėti- tipo laimės pūkeliai wub.gif
** man tavo Pipirai WOUW bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 07 20, 13:45)
pulina, aš tai naudoju vienintelį būdą kovoje su "pasitaškimais"- labai,labai labai letai stumti švirkšta... aišku ne visada pavyksta doh.gif

padariau ir žiedą "pipirai"


labai labi lėtai, ir tik šast už akių lotuliukas.gif reikia kokiam dangtelį skylę pragręžt ir į pro jį tą švirkštą kišt.. g.gif

nu fainai su tais pipirais... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 20 liepos 2011 - 19:23
Auskaruokliai biggrin.gif Fotkė kaip visada š....... doh.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena. Pamačiau temą ir užėjau. Labai patiko darbeliai. 4u.gif Tik man įdomu su kokiu jūs grąžtu išgręžiate skylutes? Gal ir kvailas klausimas, bet visiškai nesiorentuoju tokiuose dalykuose... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Pasirodau kas gavosi blush2.gif Nu toks savam nešiojimui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 22 liepos 2011 - 07:50
Labas senai aptikau nete tokius grožius laminuotos gėlėsir galvojau kaip laminuoti tas gėles,bandžiau su plastiku,su silikonu, bet taip ir nepavyko rast būdo...o čia pasirodo epoksidinė derva naudojama... tik va kaip apkarpyti kraštus(kažkas rašė,kad karposi),kažkas rašė,kad šlifuoja vilna,o ką daryt jei daug reikia apšlifuot,gal galim apipjaustyti ir tada šlifuot....beje ar kita pusė gaunasi skaidri ir analogiška gerąjai,gal kas bandėt...Galvoju pirma išbandyti medžiagą,naudoti formas,o pakui kažką daryti panašaus kaip tos merginos...gal kas gausis
Atsakyti
Nesu eksperte nes pati nieko nedariau - bet gal imanoma pvz. gaminuka daryti ant kokios skaidrios pleveles, kad ir maistines, padaryti blynuka ir kai jau jus sustengsta - pvz. pjukliuku apipjauti krastus ir apslifuoti... gal tokia mintis 4u.gif
Atsakyti
Ice tea, įžiūriu, kad nepavyko nugramdyti dervos aptekejimu...gaila, nes remeliai matosi, tikrai labai tinka apyrankiai ...


mamax3 , tai tikrai epox. derva smile.gif, inete tokiu pavyzdžių yra nemažai ir pas mus tokiu būdų darančiu mačiau biggrin.gif
o daroma tai taip,- reikia turėti džiovinta augalėlį, plėvelę gan stora, be raukšlelių ir epox. dervos. Ant plėvelės užlašinį dervos ,dedi augalėlį, lauki kol išdžius, vel tepi derva ant viršaus, galima gaminį versti ir vel tepti... na esmė tame, kad augalėlį sluoksnis po sluoksnio turi aptepti derva iki tau reikiamo storio. Prie plevelės derva neprilimpa.Nereikalingus dervos kraštus apkarpai, ar apipjaustai aštriu maketpeiliu, po to kraštus galima švitrinti smulkiu švitru, poliruoti, skylutės gręžemos. Abi puses gaunasi skaidrios. Na iš principo kaip ir viskas smile.gif
Atsakyti