Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

o kuri epoksidke 1:1 skiedziasi. nes as turejau 10:2.7 prosviet. man labai sunku ja nutaikyt. tik paspaudi ciurkst ir vsio, kietiklio per daug biggrin.gif
Atsakyti
kvartetas, iš mano naudotu "titan" skiedžiasi 1:1 , bet jis nėra toks skaidrus kaip "prosvet", linkęs burbuliuotis ,ir turi šiek tiek gelsvo atspalvio( kuriuos turėjau, tai kietiklis buvo gelsvas), bet užtat tirštesnis gaunasi ir greičiau kietėja, džiusta , kas patogu darant iškylimus smile.gif
Atsakyti
Aliete, kada paskitini kart pirkai Titan? Anksciau kietiklis tikrai gelsvas buvo, o dabar bespalvis smile.gif
Atsakyti
as dar bandysiu liet su dvikomponenciu laku (lakas+kietiklis). maciau ji naudoja taip pat liejimui. artmanijos zurnaliuke liejo dezutes virsu. manau turetu tikti ir kabasoniukam. jis skystokas kaip ir prosvietas. o titano senukuose reik ieskot ar kazkur kitur perkat. man regis as tik prosviet maciau g.gif

radau pokolkas senukuose tik su gelsvu kietikliu
http://www.senukai.l...56700020_4.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 26 liepos 2011 - 13:43
QUOTE(kvartetas @ 2011 07 26, 14:38)
as dar bandysiu liet su dvikomponenciu laku (lakas+kietiklis). maciau ji naudoja taip pat liejimui. artmanijos zurnaliuke liejo dezutes virsu. manau turetu tikti ir kabasoniukam. jis skystokas kaip ir prosvietas. o titano senukuose reik ieskot  ar kazkur kitur perkat. man regis as tik prosviet maciau  g.gif

radau pokolkas senukuose tik su gelsvu kietikliu
http://www.senukai.l...56700020_4.html


O lakas Perfetto? Esu bandziusi su juo, tik, greiciausiai, padauginau kietiklio, nes siaip tai labai graziai sustingo, bet palaikius rankoj - atsildavo ir atsirasdavo lipnumas.Vis zadejau dar pabandyti, bet taip ir neprisiruosiau... Beja, kietikli laikiau sviesoje (nors ir netiesiogineje sauleje), bet jis po kurio laiko man siek tiek pagelto.
Atsakyti
ne ne perfekto. mano vyras dirba specializuotoij dazu /laku parduotuvej. parnese vokiskus. tai turiu dabar beveik litra lako ir nemaza indely kietiklio. jei tik bus tinkamas liejimui bigsmile.gif - apsirupinusi tapciau laaaaaaabai ilgam biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 07 26, 14:52)
ne ne perfekto. mano vyras dirba specializuotoij dazu /laku parduotuvej.  parnese vokiskus. tai turiu dabar beveik litra lako ir nemaza indely kietiklio. jei tik bus tinkamas liejimui bigsmile.gif - apsirupinusi tapciau laaaaaaabai ilgam biggrin.gif .


Ai, visai buvau pamirsusi apie vyro darboviete ax.gif Tai tada prasom bandyti ir jei bus tinkamas, tada teks rodyti kaip atrodo tas lakas - visos puslim pirkti biggrin.gif
Atsakyti
brangus zaltys wink.gif . vsio snd jei tik atliks laiko uzpilsiu ka nors. praktiskai reklama blush2.gif . neskaitykit biggrin.gif
Atsakyti
Brangumas - salyginis dalykas smile.gif Landziojau po neta ir ieskojau dervos didesniais kiekiais, tai akis uzkliuvo uz kristolo skaidrumo dervos, bet kaina... doh.gif 200 ml virs 40 lt ir dar kietiklis atskirai apie 20 lt (90 ml)...
Atsakyti
bandau pafotkinti "šlapią" blush2.gif

user posted image
Atsakyti
nu zinok panasiai ir cia kainavo. aisku jis kaip sau gal pasieme uz gamykline arba didmenos kaina. tik kiekis didesnis ir komplekete kartu parsiduoda su kietikliu. nepamenu, bet tikrai ne 1litras lako , gal 0.7 ar 0.9. toks idomus kiekis nestandartinis.
as jam pakisau ta zurnaliuka. mat parupo ka ten pila, o parasyta nebuvo kokia priemone. artmanija aisku reklamavo savo emale, o ka pyle ant virsaus skaidraus ir ne is ju parduotuves pamirso parasyt zurnalo pamokelej biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 07 26, 14:38)
artmanijos zurnaliuke liejo dezutes virsu. manau turetu tikti ir kabasoniukam.

patikrinta - su metalu gaunasi totalus šūūūds.
Medis absorbuoja drėgmę, ir jai yra per poras kur išgaruoti, o metalas... Mano toks ir stovėjo tris savaites, ir.. nei išplauti (veliasi bjaurybė, ir neišsivalo) nei pusgaminio išmesti, nei darbelis pasidarė doh.gif

Vienžo - sugadintc daiktc pasidirbo. Nei pačiai griožėtis, nei konteinerį linksminti (variniai kabošonai tai kainuoja juk normaliai)
Atsakyti