Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

QUOTE(kvartetas @ 2011 07 28, 20:56)
kadangi labai smalsu buvo kaip ten su tuo metalu, uzpiltinuka padariau alaus korkoij. na imitavau ale gelezini kabasona. naudojau atspauzdinta paveiksliuka ir laka. isdziuvo kerai. pameginau su nadu paspausti -liko zima. tai reiktu stebet kaip bus dar po paros 4u.gif

tai tu kokį pirkai ? 1:1 ar kitą?
Jei tą, tada paros reikia laukti, kitaip jis nesukietėjęs būna
Atsakyti
as cia pasakojau apie laka+kietiklis. iliejau i alaus kortka. 4u.gif
Atsakyti
dieve kiek klaidu tame poste doh.gif .

zodziu jau turbut vakar dvejinosi man viskas biggrin.gif . mano postas buvo skirtas visas lako+kietiklio atsiliepimams. dariau 2meginukus su juo. i silikonine formele piliau ir sausos gelytes. kitas i alaus korka+prinintas paveiksliukas. tai sakyciau man alaus korkoij geriau gavosi. viskas ten gerai isdziuvo skaidriai. tik pokolkas dar pavirsus paspaudus su nagu lieka zyma, o po keleto minuciu ziuri neber tos zymos issilygino. zodziu gumiskumo turi. bus matyt ar sustings iki kaulinio darinio ar taip ir liks toks 4u.gif

kagi ir titana vakar isbandziau. na zinokit pokolkas jis mano favoritas. labai lengva dozuoti. pirkau 1:1. jis istikro zymiai tirstesnis uz prosviet. nereikia kankintis su tuo normavimu 10:2.7. zodziu jokiu ciurkst per daug ar apsitaskimu. bus matyt koks titano skaidrumas formelej 4u.gif
Atsakyti
Aliete, nu uzmusk mane, bet nematau as titane geltonumo schmoll.gif Vakar uzliejau kelias gelytes, tai siandien po darbo bandysiu nufotkinti - skaidrus, be geltonumo. Tik tiek, kad meginau, kaip gelytes reaguos, tai bile kaip primeciau ir burbuliuku neziurejau.
Beja, del burbuliuku - kai uzpilu darbeli, as siek tiek pakaitinu po lempa, tada epoksidke suskysteja ir burbuliukai iskyla i pavirsiu, o tada juos atsargiai susprogdinu (jei didesni), o mazesnius tiesiog atsargiai su dantu krapstuku nubraukiu su nedidele dalim epoksidkes ir burbuliuku beveik nelieka. Tik reik atsargiai su sildymu - ilgiau pasildzius epoksidke pradeda greitai stingti.
Atsakyti
QUOTE(rebeke @ 2011 07 28, 20:42)
Aliete jusų hortenzijos nerealios wub.gif  wub.gif .O tą ziedelį irgi įliejote?


ne tas tvirtinimo žiedelis neįlietas , manau, tai sunkai būtų įmanoma g.gif , "hortenzijose" pragręžta skylutė ir žiedelis įmautas ir dar užtvirtintas derva


kvartetas įdomu, ar iki galo sukietės smile.gif , o kamštelyje galėjo gautis skaidriau , nes pačios masės mažiau, na mažesnis sluoksnis...
opox. derva iš formelės taip pat išsiema su nelygiais kraštais, tai dar tenka padirbėti, kad forma gautusi biggrin.gif


Bjauruska , aš iš seniau turiu pakuotę, tai gal pas mane ji tokia ..., pastaruoju metu po parduotuvių lentynas nesižvalgiau blush2.gif , kaip sakai, matyt, pasikeitė į gera smile.gif
o, taip truputi pašildžius burbuliukai sumažėja, buvau apie tai užmiršusi biggrin.gif
Atsakyti
Va va, as ir sakau, kad nauja pakuote pirkau ir kietiklis vos vos su gelsvu atspalviu (pati buvau nustebus, nes pirkau neliejimui, o klijavimui, tai net neziurejau kas pakuotes viduje), o kai sumaisai su derva, jo isvis nebesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 07 29, 12:07)
...

o bet tačiau...
Tai - mano pirmas darbelis su titanu.
Dirbti patiko, "pagavau" kampą kaip iki pat krašteliukų prilieti epoksidkę, kad gautųsi gražus išbaigtas kraštas. Ir... dirbu beveik BE AKINIŲ (darau pratimus ir gerėja regėjimas, tuo negaliu atsidžiaugti) thumbup.gif

Kas problema - man dar tie mini mini burbuliukai, su kuriais dar nesusikalbu. Bet - dariau pirmą "blyną" kuris truputuką prisvilo, bet manau kad ateity dirbsis vis smagiau mirksiukas.gif ir ranką "atgrosiu" blush2.gif

O neskaidrumą ir suteikia tie burbuliukai. Dabar stebiu vieną kabošoną - toks pojųtis, kad skaidrėja vaizdas, bet tarsi "salelėmis".

Na žodžiu - jis bus stebimas (čia kaip iš filmo "Avataras" - "...aš tave matau") bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 07 29, 13:17)
o bet tačiau...
Tai - mano pirmas darbelis su titanu.
Dirbti patiko, "pagavau" kampą kaip iki pat krašteliukų prilieti epoksidkę,  kad gautųsi gražus išbaigtas kraštas. Ir... dirbu beveik BE AKINIŲ (darau pratimus ir gerėja regėjimas, tuo negaliu atsidžiaugti)  thumbup.gif

Kas problema - man dar tie mini mini burbuliukai, su kuriais dar nesusikalbu. Bet - dariau pirmą "blyną" kuris truputuką prisvilo, bet manau kad ateity dirbsis vis smagiau  mirksiukas.gif  ir ranką "atgrosiu"  blush2.gif

O neskaidrumą ir suteikia tie burbuliukai. Dabar stebiu vieną kabošoną - toks pojųtis, kad skaidrėja vaizdas, bet tarsi "salelėmis".

Na žodžiu - jis bus stebimas (čia kaip iš filmo "Avataras" - "...aš tave matau")  bigsmile.gif


Dziugu del regejimo thumbup.gif Gal galima receptuka i AZ? ax.gif
Del burbuliuku - cia viskas nuo maisymo priklauso... Reik laaaabai atsargiai maisyti, kad ju kuo maziau susidarytu...
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 07 29, 11:58)
ne tas tvirtinimo žiedelis neįlietas , manau, tai sunkai būtų įmanoma g.gif , "hortenzijose" pragręžta skylutė ir žiedelis įmautas  ir dar užtvirtintas derva

Vsio doh.gif - eisiu ir aš ledukų formelių pirkti doh.gif NEBEGALIU- kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
be , formelių ir į remelius dar vis įlieju biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 07 29, 14:58)

Nu aš APAKUS bigsmile.gif kaip lygu- kaip stiklas bigsmile.gif Tu juos papoliruoji štoli g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
neea, nepoliruoju biggrin.gif ,
tai firminė ice resin- tai ir skaidru smile.gif
Atsakyti