Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

QUOTE(Aruna @ 2011 05 23, 10:55)
Prie lipnios pleveles, celofano, silikono, sis daiktas nelimpa, tai labai gerai naudoti visokie uzkisimams, kuriu paskui nebereikia.
Lee lu- reiktu kiek su kompozicija padirbeti ir dar vienas pastebejimas- labai jau daug burbuliuku- pasistenk kai maisai, tai daryti labai atsargiai, kad kuo maziau oro patektu.

Su kompozicija tai man sunkokai, su menu jokiu rysiu neturejus smile.gif tai tik tiek kek bandau tai ir susiduriu, o del burbuliuku tai pastebejau jau, bet sunkiai gaunas, bandziau ir su plonu pagaliuku maisyt, ir su su stambesniu, bet vis tiek burbuliuojas, nebent jau visai visai letai reiktu
Atsakyti
burbuliukų atsiradimas priklauso ne tik nuo maišymo spartumo smile.gif, bet ir nuo pačios dervos stingimo laiko... kuo derva greičiau tirštėja, tuo burbuliukai mažiau spėja "išsivaikščioti", todėl rekomenduojama naudoti ilgiau stingstančia dervą smile.gif
yra būdas kaip pamažinti tų burbuliukų, reikia ,kai jau supilam dervą į gaminį šiek tiek pašildyti, papraščiausias budas pvz. prikišti prie kaitinės lemputės, tos šilumos užtenka ,kad burbuliukai susprogtu smile.gif, tik reikia būti atidiems ir atsargiems, kad neperkaitintumem, nes derva "užvirs"
Atsakyti
O tai tą dervą reikia kažkaip kaitinti prieš pilant ant augalėlio, pvz? blush2.gif Nelabai įsivaizduoju kaip ten kas ax.gif Bet rezultatai labai gražiai atrodo, taigi gundausi ir pati pradėti ax.gif

Brangu, beto? ax.gif Noriu pabandymui, taigi nesinorėtų brangiai mokėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 23 gegužės 2011 - 21:17
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 19, 11:20)
Vakar pirmą kartą išbandžiau Ice resin techniką- PATIKO  bigsmile.gif  thumbup.gif

Todėl norėčiau surasti bendraminčių ir pasiplepėti, pasidalinti vaizdais, pasigrožėti wub.gif

Maloniai prašau jungtis su savo Ice resin darbeliais  mirksiukas.gif

O čia pristatau savo pirmąjį darbelį "Pienė"
user posted image


Labai graži man ši piene ax.gif Vakar prisiskyniau įvairių gelyčių pievoje, gerai , kad šios temos žiemą neužvedet, o tai sniegučio negalima ideti doh.gif biggrin.gif
Ir iškilo klausimelis blush2.gif , kaip jūs tą pritvirtinimą prie darbelio padarote, skylutę su mažyčiu grąžtuku gręžiate, o darbelis negali suskilti g.gif
Atsakyti
Kaaažkada na jau laaaaaaaaaaaaaaaaaabai seniai vienas vaikinukas, kuris man simpatiją jautė, tarnavo Uzbekijoje, ir kaip armijos "suvenyrą" man atvežė pats padaręs pakabuką ant kaklo - epoksidinėje dervoje įlietą skorpioną, kurių ten buvo devynios galybės, ir visi kareivukai tokius suvenyrus namiškiams darė. Jie liedavo juos degtukų dėžutėje, vėliau ilgai ilgai vargdavo, kol su vilnos gabalu nušlifuodavo keisdami formą, ir kad blizgėtų lygus paviršius.

Ilgai namuose dar tas daiktas gulėjo, bet tikrai spalva pasikeitė - ji kaip gintaras geltonuoti ėmė, dabar jau neberasčiau kad pažiūrėti kiek dar spalva keitėsi (manau mama išmetė)

O statybininkai dar geresnius "bajerius" turtingiems sovietiniams veikėjams darė - ypatingą parketą, kada grindis dėdavo ne iš gulsčio medžio, bet iš žiedais supjaustyto stačio. Nušlifuodavo, užliedavo epoksidke, ir gaudavosi kažkas obanaaa thumbup.gif (kaip gintaru apipilta)

Na bet ir gražu man tie papuošalai padaryti šita technika smile.gif
Ziit, kur tu prasisuki, vis man fantastikos "pameti" drinks_cheers.gif (mistika kažkokia jau darosi) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 05 23, 19:22)
burbuliukų atsiradimas priklauso ne tik nuo maišymo spartumo smile.gif, bet ir nuo pačios dervos stingimo laiko... kuo derva greičiau tirštėja, tuo burbuliukai mažiau spėja "išsivaikščioti", todėl rekomenduojama naudoti ilgiau stingstančia dervą smile.gif
yra būdas kaip pamažinti tų burbuliukų, reikia ,kai jau supilam dervą į gaminį šiek tiek pašildyti, papraščiausias budas pvz. prikišti prie kaitinės lemputės, tos šilumos užtenka ,kad burbuliukai susprogtu smile.gif, tik reikia būti atidiems ir atsargiems, kad neperkaitintumem, nes derva "užvirs"

aciu uz mintis, bandysiu pasildyt. derva naudoju kur parasyta kad stingsta per 12 val. gal reiktu kur per ilgiau, bet sita pasirinkau del dozavimo patogumo (1:1) , nes buvau anksciau su kitokia bandziua bet bet visai nesigavo, nes 10:1.2 nejo tokiu proporciju atitaikyt darant nedielius kiekius smile.gif
nors del pasildymo dar ir klausimas toks, nes ant jos parasyta, kad pasildzius ji kieteja greiciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2011 05 23, 22:51)
*Labai graži man ši piene  ax.gif Vakar prisiskyniau įvairių gelyčių pievoje, gerai , kad šios temos žiemą neužvedet, o tai sniegučio negalima ideti  doh.gif  biggrin.gif
**Ir iškilo klausimelis  blush2.gif  , kaip jūs tą pritvirtinimą prie darbelio padarote, skylutę su mažyčiu grąžtuku gręžiate, o darbelis negali suskilti  g.gif

* Ačiū wub.gif O žiemą galima "šaldyti" paveiksliukus, raides.... Žodž- duok tik ką nors, tuoj užšaldysim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
** Tiesiog patį liejinį su kvietkeliu dedam į pakabutį, skirtą kabašonams mirksiukas.gif
Šiuo atveju į tokį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2011 05 24, 07:30)

nors del pasildymo dar ir klausimas toks, nes ant jos parasyta, kad pasildzius ji kieteja greiciau  g.gif

Kietėja greičiau, o šita, kur 1:1 , tai net labai greit ir burbuliukai nespėja visi į paviršių pakilt . Tiesiog viską reikia daryt atsargiai ir į indelį atsargiai supilti, ir maišyti, tada ir burbuliukų daug mažiau
Atsakyti
O man tie burbuliukai visai gražu blush2.gif Aišku, jei per juos nesimato vaizdo, tai joooo, bet šiaip man tai jie savotiškai jaukūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 24, 08:26)
* Ačiū  wub.gif O žiemą galima "šaldyti" paveiksliukus, raides.... Žodž- duok tik ką nors, tuoj užšaldysim  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
** Tiesiog patį liejinį su kvietkeliu dedam į pakabutį, skirtą kabašonams mirksiukas.gif
Šiuo atveju į tokį  mirksiukas.gif



Na, man tik kilo stai toks klausimas (atsiprasau, kad rasau sveplai, kompas buvo nuluzes ir dar pilnai nesutvarkytas, todel su lietuvybe prastai). I ka pylete derva, kad gavote kabasono forma, kuri po to puikiai atitaikete i jusu cia nurodytus remelius? Nes as galva del to ir suku: turiu atsisiuntusi ice resin, bet noreciau, kad mano liejinys savo forma butu panasus i pvz. ovalu kabasona. Tai man ieskotis silikoniniu formeliu ar galima kaip nors kitaip isgauti tokia forma?
Atsakyti
As tai lieju i pati kabosona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 24, 11:51)
As tai lieju i pati kabosona smile.gif

drinks_cheers.gif visiška tiesa- tiesiai į kabašoninį rėmelį TIESIAI mirksiukas.gif
Atsakyti