Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ice resin technika
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
efauto
dėkoju už įvertinimą 4u.gif 4u.gif

Ice tea, lengvo laukimo 4u.gif
aliete
Ice tea po tokių "atostogų" nestuke.gif dažnai sugrįžtama su naujų įkvepimu ir idėjom smile.gif , tai gero, ramaus laukimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Miško uoga
Labas 4u.gif

Esmė: dovanas darau pati jau daug metų.. artėjant mamos gimdieniui pradėjau ieškot kažko naujo ir ..RADAU!!! bigsmile.gif

Jau turiu: ledukų formeles iš maximos hihihi.gif (nuo ko pradėjau rinkt priemones)

Darbai: JŪSŲ DARBAI WAAAU!!! O "pipiriukai", "lengvumai" ir kt wub.gif wub.gif wub.gif

Einu ieškot kur geriau / patogiau užsisakyt tų kaip ten jų kabašonų (?) (oi koks juokingas pavadinimas rolleyes.gif ).. Vyras nupirks dervos (greičiausiai Titan) ir ..PRADĖSIU smile.gif Iki rugsėjo 1 reik susisukt biggrin.gif
efauto
QUOTE(Miško uoga @ 2011 08 22, 06:11)
..RADAU!!!  bigsmile.gif
*

sveika 4u.gif paskui butinai parodyk ir tu savo kurinelius bigsmile.gif 4u.gif
Ice tea
QUOTE(Miško uoga @ 2011 08 22, 07:11)
Esmė: dovanas darau pati jau daug metų.. artėjant mamos gimdieniui pradėjau ieškot kažko naujo ir ..RADAU!!!  bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Lauksim pakazūškių biggrin.gif thumbup.gif
Nuotaikinga
bandau "pakazūchintis" ir aš ax.gif

user posted image

(bandau fotošopinti mokintis, tad keliu savo "pirmą blyną". Jau matau kad teks perfotografuoti...)
Ice tea
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 08 23, 10:19)
bandau "pakazūchintis" ir aš  ax.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif KAIP GRAŽU karsta.gif WOUW bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bjauruska
Nuotaikinga, nagi super wub.gif
kvartetas
as jau irgi viena darbeli iskankinau. liko tik nufotografuoti ir ikelti.

nuotaikinga super thumbup.gif
Nuotaikinga
ačiū už įvertinimą
bis.gif

einu tada fotkinti kitus blush2.gif
Nuotaikinga
user posted image

komplektukas
aliete
Nuotaikinga, nu gi grožis thumbup.gif

ta komplektėlį iš arčiau norisi "pačiupinėti"..., jau labai pakabukas fainuolis...kaip auskariukus padariai tai numanau wink.gif , bet kaip pakabuke vidinė skylę padarei, tai dar reikia pamislyti g.gif
Bjauruska
Na ir komplektukas fainuoliskas thumbup.gif
Nuotaikinga, itariu Pasiskolinsiu ideja su tais "remeliais" ax.gif
pulina
Nuotaikinga thumbup.gif
Nuotaikinga
aciuks.gif ačiū visoms kas įvertinote blush2.gif

kaip sakė Čeburaška? Mes ... (perfrazuosiu) aš daiau dariau, krūvą prigadinau kol "įsikirtau", bet gavosi, pastangos pasiteisino thumbup.gif

Tik vienas pastebėjimas - labai jau sunkiai didelis plotas valėsi lipučkės "snargliai". Anksčiau IKI būdavo labai gerai valančio nagų lako nuėmėjo, tokio "neėdraus", bet jau nebeveža. O kito panašaus dar neatradau.

Sako - gerai geras spiritas valo (ne vait), bet kur jo gauti? Salicilinis iš vaistinės nevalo. doh.gif O šiaip - darbo labai daug, bet man irgi gražu.
pulina
Nuotaikinga, esu ir aš vergus su ta lipučka doh.gif bet dabar naudoju kitokią, tą kur langus klijuodavo (ji kaip popierinė daugiau) tai ta tik čirkšt ir nelieka jokių klijų... biggrin.gif
Nuotaikinga
QUOTE(pulina @ 2011 08 23, 19:55)
tą kur langus klijuodavo (ji kaip popierinė daugiau) tai ta tik čirkšt ir nelieka jokių klijų...  biggrin.gif

tą kur statybininkai naudoja?

Geeeras thumbup.gif
Miško uoga
Ai kokie gražūs darbai..

Kažkaip kuo labiau skaitinėju, kuo daugiau randu gražių darbų, tuo labiau rankos svyra, kad man taip nepavyks unsure.gif ale, taip taip, durna mintis, niekas negimsta mokėdamas doh.gif gal kada ir man taip pavyks smile.gif

o dabar esminis klausimas. Ar ta derva labai smirda? Turiu ir svarstau, ar vaikams sumigus ir išsitraukus tą chemiją ar neprismardinsiu visos trobos? O gal geriau darbelius daryt lauke? Bet ar pvz vėjas neturi įtakos dervos kietėjimui?

Ot prirašiau.. atleiskit naujokei, jei apie tai rašyta, tikriausiai būsiu praleidusi, nes temą visą skaičiau, o kitur dar tik pradėjau smile.gif 4u.gif blush2.gif
kvartetas
kvapa turi sioki toki, bet man bentjau nera ziauriai ir neoakenciamai stiprus.

arba mano uosle jau per tiek laiko pripratusi, o vaikai toksikomanai lotuliukas.gif
pulina
QUOTE(Miško uoga @ 2011 08 23, 22:52)
o dabar esminis klausimas. Ar ta derva labai smirda? Turiu ir svarstau, ar vaikams sumigus ir išsitraukus tą chemiją ar neprismardinsiu visos trobos? O gal geriau darbelius daryt lauke? Bet ar pvz vėjas neturi įtakos dervos kietėjimui?
usiai būsiu praleidusi, nes temą visą skaičiau, o kitur dar tik pradėjau smile.gif  4u.gif  blush2.gif
*

nėra jau tas kvapas aitrus... jei prie nosies prikišus maišysi tada jo... lotuliukas.gif turi specifinį kvapą ir tiek.. tongue.gif
Ice tea
Nuotaikinga bigsmile.gif , aš APAKUS blink.gif WOUW thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Miško uoga @ 2011 08 23, 22:52)
o dabar esminis klausimas. Ar ta derva labai smirda?

Tikrai neužtrokšit biggrin.gif Panašu į nagų lako smirduką mirksiukas.gif
aliete
man tai vienos daugiau smirdi, kitos mažiau smile.gif, bet kvapas ,tai tikrai nėra baisingas biggrin.gif , o kad epox. derva yra toksiška tai tiesa ..., bet gi , manau, priklauso kokiais kiekiais naudosi ... smile.gif
Miško uoga
Labas 4u.gif

Bandymai su derva:

Tai, ką jau turėjau tikrai sausa - prieskoniai - svogūnai, poras ir morkos hihihi.gif
user posted image

Karoliukai ir siūlas:
user posted image

Neišsiskleidęs kažkokio augalo žiedas:
user posted image

Derva papildomai maišyta ir šiek tiek pasidrumstus smile.gif bet man čia visai tinka smile.gif viduje druskos tešlos formelės (likutis nuo kalėdinių eglutės papuošimų):
user posted image

Ir dar bent keli paruošti variantai liko neužpilti - pritrūkau dervos hihihi.gif
Taip, žinau, nekokybiškai, su skylėm, ne į pakabukus kokius (jų dar neturiu), bet bandysiu šituos apdirbt, taisyt (kažin, gražiai galima užpilt tas skyles? ar jau čia reiks pagalvot kuo pridengt? hihihi.gif)
Ir baisiai daug skaitau apie papuošalų gamybą, tai esu žalia žalia kaip ką tik pradėjusi dygti žolė.. Skaitysiu ir galvosiu, ką su šitais gero padaryti g.gif
pulina
Kiek bandymų bigsmile.gif karoliukų su siūlais gražus derinukas.. mirksiukas.gif
Ice tea
QUOTE(Miško uoga @ 2011 08 25, 15:15)
Bandymai su derva:

Kai ką bigsmile.gif - matau pasitaškei NEBLOGAI bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nu reiks atlėkus gyvai pačiupint biggrin.gif
aliete
Miško uoga , sveikinimai su bandymais smile.gif
man tas kažkokio augalo žiedas labai įdomus rolleyes.gif
ir prieskoniniai gerai atrodo thumbup.gif , morkos kokios ryškios

tik tos skyles beveik visuose gan nustebino..., kiek aš liejau , o jau nemažai hortenzijų priliejau biggrin.gif , man nesidaro jokios skylės g.gif , įtariu pirma buvo dėta užpildas, o po to pilta derva, tai kai kur derva neužsipylė...
užtaisyti skylutes galima pačia derva, tik manau ir visas dervinukas papildomu sluosneliu derva apsidengs..., nes juk tiksliai nepataikysi tiek kiek reikia tos dervos į skylutę, prabėgs pro kraštus...

ir aš pasirodysiu, maniškės neužmištuolės smile.gif

user posted image
Bjauruska
Aliete, superines neuzmirstuoles wub.gif
aliete
Bjauruska, dėkui smile.gif
šituose remeliuose per keturis sluoksnius neužmirštuolės deliotos..., kantrybės ir kruopštybės pareikalavo biggrin.gif
Bjauruska
Ogo, net 4 kartus doh.gif Man per 2 kartus jau nemazai lotuliukas.gif
O cia mano naujieji pasizaidimai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
kvartetas
Ateinu su 3varijantu tos pacios mergaites biggrin.gif . Daryta tikroje juros kriaukleje, kuria parsiveziau is sauletosios Ispanijos. Pasitaike labai gera kriaukle kuri turejo tokia sklyle suverimuij, bet tokia nemenka. Lauziau galva kaip suverti techniskai. juosteles priraitymo budu viskas pavyko clap.gif.
user posted image

Grazus Jusu uzpiltinukai. Man keletuij bandymu irgi tokios skylutes gavosi. pasimokiau kad derva reikia pirmiau pilti nei delioti skenduolius doh.gif . Bandziau tas skylutes uzpildyti, kaip ir aliete minejo neiseina jau taip akuratnai be zymiu tai padaryt schmoll.gif
Nuotaikinga
geeeras thumbup.gif

na prieksperimentavai, Miško uoga, tai kapitaliai bigsmile.gif Pradžia yr, lausime tęsinio mirksiukas.gif

Nepakartojamai faini Aliete, tavo neužmirštuoliukai, atlikimas virtuoziškai gražus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

Bjauruška, labai auskarai įdomiai padryti thumbup.gif , tik pabandyk "pasivaidenti" naujai nufotkinusi ant kitokio fono, šitas "užgožia" grožį

Kvartetas, mintis patiko su kriaukle, bet įtarimas, kad tų mergaičių printeris perdaug prispausdino cool.gif
kvartetas
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jo as tu mergaiciu prisidejau i lapa kiek tik betilpo bandymams. Na nemazai isgadinau, o ir paciai idomu ka galima padaryt turint viena ir tapati biggrin.gif . Bet daugiau nebebus. Vsio ismeciau jau sita grazuole kiek beliko ....

Tiesa kaip jus tuos uzpiltinukus fotogafuojat. jie blizga ir taip sunkiai pagauti tikraji vaizda kaip mato akys doh.gif
Papildyta:
Tiesa nebepamenu ar rasiau, kad lakas 2komponentu vistik nepasitvirtini. nepatiko man taip kaip titanas.
pilant i silikonines formeles sunkiai issikrapsto ir vietomis gaunasi tokie pabaltavimai panasus kaip kazkurios mergaites idetas bandynukas su tesla.

zodziu ne tam skirta ir vsio... tiktu lieti tik labai nestoru sluoksniuku. ant dekupazuoto paveiksliuko sueitu
Nuotaikinga
QUOTE(kvartetas @ 2011 08 25, 22:01)
lakas 2komponentu vistik nepasitvirtini. nepatiko man taip kaip titanas.
pilant i silikonines formeles sunkiai issikrapsto ir vietomis gaunasi tokie pabaltavimai panasus kaip kazkurios mergaites idetas bandynukas su tesla.

zodziu ne tam skirta ir vsio... tiktu lieti tik labai nestoru sluoksniuku. ant dekupazuoto paveiksliuko sueitu
*

taigi ir aš pabandžiau - NE ANT MEDŽIO jis - pravalas. Matomai reikia kad oruotųsi iš visų pusių...
Dar daug to dvikomponenčio dekupažinio turiu, teks papuošalines (tas - su pūstais šoniukais) dangtelyje užliejinėti, jau negi gailėsi gero daikto, vistiek suges lotuliukas.gif
Bjauruska
Nuotaikinga, nefotkinsiu per nauja blush2.gif Neturiu ant ko lotuliukas.gif
Miško uoga
QUOTE(aliete @ 2011 08 25, 17:27)
įtariu pirma buvo dėta užpildas, o po to pilta derva, tai kai kur derva neužsipylė...
užtaisyti skylutes galima pačia derva, tik manau ir visas dervinukas papildomu sluosneliu derva apsidengs..., nes juk tiksliai nepataikysi tiek kiek reikia tos dervos į skylutę, prabėgs pro kraštus...
*

žinoma, kad pirma užpildas, paskui derva hihihi.gif nors darant tuos su tešla jau buvau gudresnė ir supratau, kad pirmiausia reikia išliet lygų dugną.. cool.gif
bandysiu pilt į tą skylutę ir spausiu į tą pačią leduko formą, lai prateka į viršų perteklius, paskui jau aš su juo kažką padarysiu smile.gif Galų gale, tai tik pabandymai irnesakyk.gif dar daug klaidų teks taisyt rolleyes.gif

JŪSŲ DARBAI NUOSTABŪS! Neužmirštuolės su tais 4 sluoksniais wub.gif
Pritariu, kad Bjauruskos nauji pasižaidimai, nufotkinti ant šviesaus ir lygaus fono atrodytų, dar įspūdingiau wink.gif
efauto
aliete, Bjauruska, kvartetai, super darbeliai bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ice tea
QUOTE(Bjauruska @ 2011 08 25, 20:04)
O cia mano naujieji pasizaidimai  ax.gif

bigsmile.gif kokie LYGŪS ir tokie mmmmm..... kaip saldainiai wub.gif

QUOTE(kvartetas @ 2011 08 25, 21:18)
Ateinu su 3varijantu tos pacios mergaites biggrin.gif

wub.gif Labai gražu wub.gif
aliete
dėkui už pagyrimus neužmirštuolėm 4u.gif , per keturis kartus sluoksnevau, nes norėjosi gausos gelyčių ..., o vienu užliejimu, niekaip to padaryti negalejau, nesuvaldžiau beplaukiajančių neužmirštuolių biggrin.gif

Bjauruska,
man tai paskutins remelis labai rolleyes.gif
o ,pirmutiniai auskarai- iš formeliu ?

Kvartetas, kriauklė -grožis wub.gif , jau taip spalvelės visos susieina ir biserio graštelis limpa..., o ten jis paspalvintas?, nes palvos taip jau suderintos...

o fotografuoti ,tai sunkuma doh.gif , blikuoja, atšvaituoja doh.gif , aš tai apsistatau balto popieriaus lapais, tokia lyg ale "dėžę" pasidarau, tikresnę fotografavimo dėžę rankos nedaeina pasidaryti doh.gif , tai kažkiek taip suvaldau blikus...
kvartetas
Taip biseriukas spalvintas rolleyes.gif

Na ir as vakar vaiksciojau ratais aplink ta kriaukle. Pavirsius kur dazyta lakavau blizgiu laku, kad susilietu su uzpilimu. na sunkiai sunkiai sakyciau. Tos dezes taip pat neturiu, o ziauriai reketu
Nuotaikinga
QUOTE(kvartetas @ 2011 08 26, 10:07)
TTos dezes taip pat neturiu, o ziauriai reketu

lotuliukas.gif )))
Bet kaip vienu metu ta pati mintis mus aplankė -aš trečią dieną laikau atsidariusi porą saitų, kur yra vaizdinė informacija kaip pasidaryti tokią dėžę "namų sąlygomis" mirksiukas.gif
aliete
info ,kaip pasidaryti tą dėžę tiktai yra smile.gif , bet esmė tame, kai pradedi fotografuoti, vis sau sakai, kitam kartui pasidarysiu , kai ateina tas kitas kartas - pasisakai -nebuvo laiko biggrin.gif , o ir neblogai ir taip gaunasi biggrin.gif ..., na ir taip toliau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet iš tiesu aš jos nelabai skubu daryti, nes kažkada buvau pasidariusi..., ir vat trūko man joje šviesos unsure.gif , tokios su pilku atspalvių nuotraukos gaudavosi, kurios man nepatikdavo..., tai kažkaip pati sau nusprendžiau ,kad man daug geraiu gaunasi, kai nėra dėžės viršaus..., o tai jau panašu į paprasčiausią lapų apdeliojimą biggrin.gif
Bjauruska
Ice tea, aciu blush2.gif

QUOTE(aliete @ 2011 08 26, 09:58)
Bjauruska,
man tai paskutins remelis labai rolleyes.gif
o ,pirmutiniai auskarai- iš formeliu ?
*

Galima sakyti, kad is formeliu hihihi.gif Panaudojau talpa nuo vienadieniu kontaktiniu lesiu hihihi.gif Bet daugiau nenaudosiu - sunkiai issiima... Vistik planuoju uzsisakyti specialias formas g.gif
kvartetas
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 08 26, 10:26)
lotuliukas.gif )))
Bet kaip vienu metu ta pati mintis mus aplankė -aš trečią dieną laikau atsidariusi porą saitų, kur yra vaizdinė informacija kaip pasidaryti tokią dėžę "namų sąlygomis"  mirksiukas.gif
*

As irgi namie turiu issisaugojusi pora nuorodu dezutei pasidaryt. o kita nuoroda buvo kede panaudojant. tam kartuij paverti kede su audeklu baltu apsuki pastatai tas stalines lempas is sonu ir fotografuoji. pradzioj gal bandysiu su ta kede pazaisti. mane kas atbaido -tai kad ta deze kazkur turiu sandelioti kol nefotografuoju doh.gif

kitas dalykas gal nelabai tinka paprasti balti lapai, nes jie nepraleidzia sviesos. reiktu bandyt koky balta kepimo popieriu ar koky sumustiniu/sviestini. jis plonesnis g.gif
Miško uoga
Sakykit, o kaip jūs padarote skylutes tame liejinyje? ar kokį pagaliuką iš kart įliejat? nes šiandien bandžiau pragręžti vieną.. dabar sėdžiu su sutvarstytu pirštu (truputį praskylinau jį doh.gif )
tikrai nesitikėjau, kad ta derva tokia kieta hihihi.gif
Bjauruska
QUOTE(Miško uoga @ 2011 08 27, 21:03)
Sakykit, o kaip jūs padarote skylutes tame liejinyje? ar kokį pagaliuką iš kart įliejat? nes šiandien bandžiau pragręžti vieną.. dabar sėdžiu su sutvarstytu pirštu (truputį praskylinau jį  doh.gif )
*

Kam pirsta skriaudi? blink.gif Juokas juokais, bet tikiuosi, kad nestipriai susizeidei... As tai greziu. Nemanau, kad labai ka kita sugalvoti galima g.gif
Miško uoga
QUOTE(Bjauruska @ 2011 08 27, 20:11)
Kam pirsta skriaudi?  blink.gif Juokas juokais, bet tikiuosi, kad nestipriai susizeidei... As tai greziu. Nemanau, kad labai ka kita sugalvoti galima  g.gif
*

amm.. o su kuo? man vyras atnešė 1 mm storumo grąžtuką. aš jį į akumuliatorinį suktuvą įtvirtinau ir bandžiau.. nieko nepavyko.. vos žymė yra, kad kas ką bandė daryt hihihi.gif gal reikia kokio deimantinio? nes šitas sulūžo blink.gif ne taip stipriai, ale pasitaškiau kraujais doh.gif tuoj sveika būsiu irnesakyk.gif
Bjauruska
Oi, su suktuvu ilgas zaidimas... nedaug apsuku ten, del to viskas labai letai vyksta... Pas mane graztelis 0,7 mm, bet tam nauduoju maziuka slifuokliuka smile.gif Kazkas panasaus i sita, tik maniskis zymiai paprastesnis:

user posted image
pulina
Aš su grąžteliu suku... su pirštais, nes neturiu kur įstatyt.... bet skylutės išeina... biggrin.gif
Bjauruska
QUOTE(pulina @ 2011 08 28, 07:41)
Aš su grąžteliu suku... su pirštais, nes neturiu kur įstatyt.... bet skylutės išeina...  biggrin.gif
*

Ojei... Tai kiek laiko uztrunki, kol skylute padarai? blink.gif
Miško uoga
QUOTE(pulina @ 2011 08 28, 06:41)
Aš su grąžteliu suku... su pirštais, nes neturiu kur įstatyt.... bet skylutės išeina...  biggrin.gif
*

blink.gif kai rankos turėtų būt guminės po tokių gręžimų...

pašnekėjau su savo vyru, tai pasirodo jis irgi į tokį Bjauruskos aparatą seilę varvina savo modelius gamint.. tai kažkada abu sau pasidovanosim smile.gif

einu fotkint, ką padariau biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.