Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
tigriuss
Sena tema
mitiene
labas rytas smile.gif nezinau i kuria tema kreiptis,tad atsiprasau,kad tai ne apie pasalpas rolleyes.gif kiek kainuoja notaro patvirtinimas?lt teiseja reikalauja is ambasados ,kuri yra londone patvirtinimo,kad vyras gyvena ir dirba UK.Taciau jam per toli is kito miesto vykti.Kreipesi i notara su lietuvisku ir anglisku vertimu apie jo gyvenama siuo metu vietos buvimu ir uz antspaudo uzdejima reikia moketi 70svaru+pvm=84svarai.Gal imestumete nuoroda ar siaip parasytumete,kuri esate susidurusi.Nes maneme,kad musu notarai uz dokumento surasyma ir patvirtinima 'ima' apie 100lt.,o jei tik anspaudo uzdejimas ant parengto dokumento,tai keli lt.Tai galvojam,kad ir UK ant paruosto rasto uzdet anspauda kainuotu apie10svaru g.gif Atsiprasau dar karta,kad ne i tema blush2.gif
-Astreja-
Mitiene, mum kiek teke susidurt Londone, vienur eme £50 uz kruvele dokumentu (gal 8 lapai buvo), o kitas eme £30 uz lapa, tai daug daugiau susidejo. Bet tokios ju kainos uz anspauda ir parasa ax.gif
zvaigzdut
tipo niekas nebenori pasalpu? biggrin.gif

gal zinot, jei patvirtins, kad galiu gaut darbo ieskanciojo pasalpa, bet tom dienom imu ir susirandu darba, tai mokes uz praejusi laikotarpi? Ar jau nebe?
fijolaaa
sveikos 4u.gif gal kuri zinote kaip tax credit grazina vaiko dokumentus po kiek laiko perveda pinigelius ax.gif
jearmaine
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 05 25, 15:19)
tipo niekas nebenori pasalpu? biggrin.gif

gal zinot, jei patvirtins, kad galiu gaut darbo ieskanciojo pasalpa, bet tom dienom imu ir susirandu darba, tai mokes uz praejusi laikotarpi? Ar jau nebe?
*

zvaigzdut, o paaiskink dar, kaip ten su tuo numinusavimu? jeigu uzdirbi daugiau negu 20 per savaite, tai kiek minusuoja nuo tos pasalpos? o jeigu daugiau negu sakykim 50, tai dar daugiau minusuoja? g.gif
saulute99
Sveikos,pagaliau sulaukiau Renewal pack.Tik jau nuo pirmo puslapio nesusipratimai.Ten,kur praso patikslinti asmeninius duomenis,viskas gerai,taciau raso"You were not responsible for any qualifying children or young people"Pasalpas uz vaikus gaunu,tai kaip cia dabar suprast?nejau jie nemato,kad yra vaikai ir gaunamos pasalpos?ir kur dabar visa tai irasyti i ta forma,kurioje vietoje?
Kitas klausimelis-ten,kur nera pajamu,tai tiesiog palikti tuscius langelius ar irasyti 00.00?Dekui,kas nepatinges atsakyti 4u.gif
zvaigzdut
QUOTE(jearmaine @ 2011 05 25, 15:34)
zvaigzdut, o paaiskink dar, kaip ten su tuo numinusavimu? jeigu uzdirbi daugiau negu 20 per savaite, tai kiek minusuoja nuo tos pasalpos? o jeigu daugiau negu sakykim 50, tai dar daugiau minusuoja?  g.gif
*

kai anglu kalba ne superine mano, tai nelabai suprantau, ar konkrecia suma atskaito, jei virs 20 svaru, ar tik kazkoki procenta g.gif Kai klausiau, kaip su tais darbais jei siulo tik kelias valandas per savaite, ar galiu tokiu atsisakyt, tai ir pasake, kad iki 20 svaru gali uzdirbt ir pasalpa bus pilna, o toliau atskaiciuos.
TimbaLimba
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 05 25, 16:36)
kai anglu kalba ne superine mano, tai nelabai suprantau, ar konkrecia suma atskaito, jei virs 20 svaru, ar tik kazkoki procenta g.gif Kai klausiau, kaip su tais darbais jei siulo tik kelias valandas per savaite, ar galiu tokiu atsisakyt, tai ir pasake, kad iki 20 svaru gali uzdirbt ir pasalpa bus pilna, o toliau atskaiciuos.
*

O galima pasirinkti kokio darbo ieskaisi kai prasai job seekers allowance? na pvz jeigu man tiktu dirbt vakarais part time, tai jie i tai atsizvelgia, ar siulo darba bet kur, bet kada?
zvaigzdut
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 05 25, 17:33)
O galima pasirinkti kokio darbo ieskaisi kai prasai job seekers allowance? na pvz jeigu man tiktu dirbt vakarais part time, tai jie i tai atsizvelgia, ar siulo darba bet kur, bet kada?
*

1. darbo pats ieskaisi, jie ten mazai ka siulo (jei isvis siulo)
2. parasyta, kad ta pasalpa gali gaut, jei internsyviai ieskaisi darbo ir gali dirbt minimum 40 val per savaite

Jei tik vakarais tai arba mokaisi (nepriklauso tada) arba vaika augini (gauni kitas pasalpas). Cia kaip as supratau.
mazuliux
QUOTE(saulute99 @ 2011 05 25, 13:46)
Sveikos,pagaliau sulaukiau Renewal pack.Tik jau nuo pirmo puslapio nesusipratimai.Ten,kur praso patikslinti asmeninius duomenis,viskas gerai,taciau raso"You were not responsible for any qualifying children or young people"Pasalpas uz vaikus gaunu,tai kaip cia dabar suprast?nejau jie nemato,kad yra vaikai ir gaunamos pasalpos?ir kur dabar visa tai irasyti i ta forma,kurioje vietoje?
Kitas klausimelis-ten,kur nera pajamu,tai tiesiog palikti tuscius langelius ar irasyti 00.00?Dekui,kas nepatinges atsakyti 4u.gif
*

Esu tikra, kad jus ne taip supratote apie vaikus. Cia manau tureta minty vaiko prieziuros islaidos - kai vaikas eina pas registruota aukle arba i darzeli, uz kuri jus mokate tam tikra mokesti. Kai kuris vienas tevu nedirba ir/arba vaikas visai jokios istaigos (aukles) nelanko, tai ir nieko nekompensuoja, savaime aisku mirksiukas.gif
TimbaLimba
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 05 25, 18:28)
1. darbo pats ieskaisi, jie ten mazai ka siulo (jei isvis siulo)
2. parasyta, kad ta pasalpa gali gaut, jei internsyviai ieskaisi darbo ir gali dirbt minimum 40 val per savaite

Jei tik vakarais tai arba mokaisi (nepriklauso tada) arba vaika augini (gauni kitas pasalpas). Cia kaip as supratau.
*

Dekui uz info 4u.gif nubegsiu ryt iki job centro pasiklausinet kas ten ir kaip pas juos smile.gif
zvaigzdut
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 05 26, 11:49)
Dekui uz info 4u.gif nubegsiu ryt iki job centro pasiklausinet kas ten ir kaip pas juos smile.gif
*

99% kad duos numeri lieps skambint biggrin.gif kaip visada, visa info tik telefonu

Siaip uzpildyk internete ta forma del pasalpos, susisieks su tavim paskui.
Nulika
nu mes uzpildem tax kovo pab. jau gavom pinigus is kas savaite jau moka.
LadySylvanas
Nezinau kodel kitiems taip lengvai ir paprastais u tomis pasalpomis, as pvz.spyga gavau g.gif laukiau,laukiau,kol laukiau tai darba susiradau , tinklapyje raso,kad keturias dienas laukti, jobcentre minejo penkias...Taip, parfasyta, kad pirmosios laukti tenka ilgiau, bet niekas neminejo,kad menesiais... tai tik laikas sugaistas vaikstant ten ir skambinejant schmoll.gif
zvaigzdut
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 05 28, 23:33)
Nezinau kodel kitiems taip lengvai ir paprastais u tomis pasalpomis, as pvz.spyga gavau  g.gif  laukiau,laukiau,kol laukiau tai darba susiradau , tinklapyje raso,kad keturias dienas laukti, jobcentre minejo penkias...Taip, parfasyta, kad pirmosios laukti tenka ilgiau, bet niekas neminejo,kad menesiais... tai tik laikas sugaistas vaikstant ten ir skambinejant  schmoll.gif
*

o tai kas daryt belieka? man zadejo per 11 dienu, bet tai jos jau seniai praejo. O kai susiradai darba, tai nemokejo uz ta laika, kai laukei?
romuciukas
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 05 28, 23:33)
Nezinau kodel kitiems taip lengvai ir paprastais u tomis pasalpomis, as pvz.spyga gavau  g.gif  laukiau,laukiau,kol laukiau tai darba susiradau , tinklapyje raso,kad keturias dienas laukti, jobcentre minejo penkias...Taip, parfasyta, kad pirmosios laukti tenka ilgiau, bet niekas neminejo,kad menesiais... tai tik laikas sugaistas vaikstant ten ir skambinejant  schmoll.gif
*

apie kokias cia pasalpas kalba eina g.gif
pirma karti girdziu,kad pasalpos po kelias dienas tvarkomos.Cia gal sprendima jums atsiust anketas tiek dienu priimineja,o ne pasalpas dalina doh.gif pasiskaitykit temas,gi ne akla,pasiziurekit kiek zmones laukia doh.gif
nu nebent zodis 'pasalpa' cia turi kazkokia uzslepta minti,kurios neikertu g.gif
dabar net po metus zmones ju laukia,bet gi moka uz visa laukimo laika,nuo tada,kada anketos priduodamos,tai dar blogai???? g.gif
as apsalus cool.gif

Auksine Zuvele Georgia
Nu dabar pavarysiu klausima, pykit nepykit, bet zalia esu, tai klausiu smile.gif

Klausimas - ar imanoma pradeti tvarkytis dokumentus pasalpoms uz vaika (esu vienisa mama), jei vaikas vis dar LT ir atsivesiu ji tik po 3 menesiu?

Kitas klausimas - vaikas turi tecio pavarde, bet mes susituoke nebuvom. Kiek sie du faktoriai itakoja pasalpu gavima?
romuciukas
QUOTE(Auksine Zuvele Georgia @ 2011 05 29, 11:59)
Nu dabar pavarysiu klausima, pykit nepykit, bet zalia esu, tai klausiu smile.gif

Klausimas - ar imanoma pradeti tvarkytis dokumentus pasalpoms uz vaika (esu vienisa mama), jei vaikas vis dar LT ir atsivesiu ji tik po 3 menesiu?

Kitas klausimas - vaikas turi tecio pavarde, bet mes susituoke nebuvom. Kiek sie du faktoriai itakoja pasalpu gavima?
*

galit prasyt.neitakoja.
liomi
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 05 28, 20:33)
Nezinau kodel kitiems taip lengvai ir paprastais u tomis pasalpomis, as pvz.spyga gavau  g.gif  laukiau,laukiau,kol laukiau tai darba susiradau
*

lauket bedarbio pasalpos ? vaiku neturit,esat jaunesne nei 25 ,jokios kitos pasalpos ir nepriklauso.radot darba pati .nu ir viskas,valio .kokiu pasalpu ir kokiems poreikiams dar reikia?
fijolaaa
QUOTE(Nulika @ 2011 05 28, 20:40)
nu mes uzpildem tax kovo pab. jau gavom pinigus is kas savaite jau moka.
*

o tai faina kad taip greitai sutvarke,mes vasario viduri pradejom tvarkyti dar laukiam smile.gif
zvaigzdut
QUOTE(liomi @ 2011 05 29, 12:39)
lauket bedarbio pasalpos ?  vaiku neturit,esat jaunesne nei 25  ,jokios kitos pasalpos ir nepriklauso.radot darba pati .nu ir viskas,valio .kokiu pasalpu ir kokiems poreikiams dar reikia?
*

o tai tokiu atveju neturi sumoket nuo uzpildymo datos iki darbo susiradimo jei priklause? Jie gali tempt iki begalybes tada, kad tik nemoket.
Mane konsultantas patikino kad sprendimas per 2 sav bus. Nebuvo. Zinociau, kad negausiu tai ne nevaiksciociau ten kas savaite.
Kas del wtc tai draugas uzpilde pries 2sav, sita 5dieni jau gavo 80svaru.
laurinute
QUOTE(fijolaaa @ 2011 05 29, 11:37)
o tai faina kad taip greitai sutvarke,mes vasario viduri pradejom tvarkyti dar laukiam smile.gif
*

QUOTE(zvaigzdut @ 2011 05 29, 12:11)
o tai tokiu atveju neturi sumoket nuo uzpildymo datos iki darbo susiradimo jei priklause? Jie gali tempt iki begalybes tada, kad tik nemoket.
Mane konsultantas patikino kad sprendimas per 2 sav bus. Nebuvo. Zinociau, kad negausiu tai ne nevaiksciociau ten kas savaite.
Kas del wtc tai draugas uzpilde pries 2sav, sita 5dieni jau gavo 80svaru.
*

mano mama kova uzpilde pries dvi savaites jei pradejo moket wtc
chelsey
As uzpildziau balandzio pradzioj wtc, bet dar laukiu. o jums atsiunte kazkoki laiska ar kazka, ar tiesiog pradejo moket?
laurinute
QUOTE(chelsey @ 2011 05 30, 10:37)
As uzpildziau balandzio pradzioj wtc, bet dar laukiu. o jums atsiunte kazkoki laiska ar kazka, ar tiesiog pradejo moket?
*

bent jau mums tai pirma pravede paskui laiska atsiunte ir mamai taip pat
fijolaaa
QUOTE(chelsey @ 2011 05 30, 12:37)
*

mum tai buvo atciunte forma papildoma uzpilditi apie vaika ir reikejo vaiko 2 originalius dukumentus siusti,dokumentus grazino dabar laukiam laisko su atcakimu smile.gif
saulute99
Sveikos,noreciau paklausti,kai pildai Renewal pack apie praeitu metu pajamas,tai tose vietose,kur nera jokiu pajamu nieko nerasyti,ar irasyti 00,00?ir ar cia tas pats,kaip metine deklaracija?dekui 4u.gif
TamsiMergaite
o kaip del Maternity Grand? ar kaip ten vadinasi.£500 svaru uz vaikeli. Man Health visitor pasiule uzpildyti. pasiskaiciau kas cia per dalikas, Kaip supratau ji gauna tik zmones kuriie gauna benefitus. Ar ne?
kamill82
QUOTE(TamsiMergaite @ 2011 05 31, 09:40)
o kaip del Maternity Grand? ar kaip ten vadinasi.£500 svaru uz vaikeli. Man Health visitor pasiule uzpildyti. pasiskaiciau kas cia per dalikas, Kaip supratau ji gauna tik zmones kuriie gauna benefitus. Ar ne?
*

Taip,siuos pinigus gauna tie zmones,kurie gauna wtc benefitus ir tik uz pirmaji vaika seimoje.Uz sekancius leliukus nieks nebemoka.
rozeslasiukas
Noriu paklaust tokio dalyko. Mes buvom uzpilde del wtc, bet mums jie nepriklause. Dabar vaikas pradeda lankyti nursery. ir daba galvoju ar man uztenka paskambinus pranesti, ar turiu vel uzsisakyti packa? g.gif
manday
QUOTE(chelsey @ 2011 05 30, 13:37)
*

as uzpildziau liepos gale ir vis dar laukiu lotuliukas.gif kantrybes merginos 4u.gif mirksiukas.gif
liniukas01
sveikos sakykit as gavau is revenue laiska ,kur parasyta kiek mums sumoketa CTC ir WTC ir dar pridetas lapas kazka pildyti.ar esate kazkas tai gave?\nes mes ji gaunam antra karta,o nusinesem ir parodeme kur dokumentus tvarko tai sako jum nereikai cia nieko rasyti, bet ji isnaujo mum vel atsiunte.
fijolaaa
QUOTE(manday @ 2011 05 31, 13:06)
as uzpildziau liepos gale ir vis dar laukiu  lotuliukas.gif kantrybes merginos 4u.gif  mirksiukas.gif
*

zinau kad reikia turet kantrybes smile.gif bet biggrin.gif oho jus kaip ilgai laukiate,o jie gal siuncia kokias formas,praso konors siusti?ar kai nusiuntet pirma forma ir jokiu ziniu is ju?
manday
QUOTE(fijolaaa @ 2011 05 31, 15:28)
zinau kad reikia turet kantrybes smile.gif bet biggrin.gif oho jus kaip ilgai laukiate,o jie gal siuncia kokias formas,praso konors siusti?ar kai nusiuntet pirma forma ir jokiu ziniu is ju?
*

iki sausio16d.nebuvo jokiu ziniu,kiek skambindavom vis vyksta procesas ir tiek,o sausio16 atsiunte klausima kur mano vaikai buvo kai as buvau pries3metus londone.atrasiau ,kad visada buvo jie su manim ir vel laukti liepe16savaiciu (po kiekvieno laisko reikia laukti iki16savaiciu) blink.gif
Doviliukep
va va ir pas mus viskas panasiai vykstas.mums jau geguzes vidury turejo pradet moket pinigus uz vaikais (child benefit)niekaip nesulaukem pradejom judinti tada jie sumatse kad dar reikia viena forma uzpildyt ir buvo tokie lievi klausimai grynai apie vaikus.bet nereikia laukti 16 savaiciu reikia grynai juos judint ir grieztai su jais kalbet,tie babjai ten nieko neveikia tik durniu volioja.tas pats buvo su tax credit pusantro menesio laukem formos neatsiunte nieko si 6dieni paskambinom sakom kur forma kas daros tai esme tame kad uzpilde ta forma telefonu o ryt vyras jau vaziuoja su visais dokais pas juos i interviu.va taip mergaites ax.gif reikia labai labai su jais grieztai mirksiukas.gif
whitey
matai, per grieztai irgi nelabai gerai. nebent su kokia bendra kontora, kur vis kiti zmones/operatorius, o va su vietiniais, tai sunkiau
saulute99
QUOTE(saulute99 @ 2011 05 30, 15:14)
Sveikos,noreciau paklausti,kai pildai Renewal pack apie praeitu metu pajamas,tai tose vietose,kur nera jokiu pajamu nieko nerasyti,ar irasyti 00,00?ir ar cia tas pats,kaip metine deklaracija?dekui 4u.gif
*

Mamytes,help wub.gif esu zalia sioj srity,pirmasyk bandau pati pildytis,galbut kuri zinot?aciu 4u.gif
TimbaLimba
O man labai labai idomu,gal kas nors zino, ka butent jie daro, kad uztrunka vieniems trumpiau, kitiems ilgiau? Nes paskambinus visaip atsako.. ar tai yra kazkokie slaptumai, kuriu mums zinot negalima?
Nes man asmeniskai zinant, kokie butent procesai vyksta, butu truputi smagiau laukti smile.gif Tada ir prisiskaitai visokiu "mygtuku, kurie prailgina procesa", arba "specialiai vilkina laika".
liomi
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 06 01, 13:42)
Jus viska zinot, papasakokit prasau smile.gif
*

trumpai - tarkim dirbat parduotuvej ir zmogus grazina preke be cekio.teoriskai jus turit priimti,bet galit ir pasakyti be cekio -jokiu grazinimu.priklauso nuo nuotaikos ir ar tas zmogus jum patinka.ir taip visuose darbuose -nuo padavejos iki hm revenue darbuotojos

TimbaLimba
QUOTE(liomi @ 2011 06 01, 16:58)
trumpai - tarkim dirbat parduotuvej ir zmogus grazina preke be cekio.teoriskai jus turit priimti,bet galit ir pasakyti be cekio -jokiu grazinimu.priklauso nuo nuotaikos ir ar tas zmogus jum patinka.ir taip visuose darbuose -nuo padavejos iki hm revenue darbuotojos
*

As kaip suprantu, kad operatores neturi itakos prasymu svarstymui.. O juk asmeniskai su jokia hm revenue darbuotuoja nebendrauji. Bet vistiek vieni, kad ir emigrantai, gauna creditus per pora savaiciu, o kiti menesiais laukia. Kodel taip yra?
Doviliukep
as ir galvojau kad operatores itakos neturi jokios,bet siokios tokios turi pasirodo ax.gif kiek zinau pazistamu kai jiems nusibosdavo po metus laiko laukti kazkiokio tais atsakymo tiesiog paskambindavo na ir grieztai pakalbedavo tiesiog ju prasymas atsidurdavo pirmoje eileje prie kitu sprendziamu....tokia taktika ir mes peremem ir mums neblogai sekas mirksiukas.gif bet tuoj cia dvi uzvarys akmenim mane lotuliukas.gif matyt jos energijos labai pasikrauna ant kitu jodamos thumbup.gif saunuoles mergaites taip ir toliau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(fijolaaa @ 2011 06 01, 15:19)
ir vel prasydeda pamokimai aiskinimai smile.gif moteris nieko blogo nepasake o toki suma iskelti,baikit tikrai uztenka!visom mums tu pasalpu reikia,tik vienos praso ansciau,kitos veliau pagal cituacija smile.gif pvz:man pasalpos reikia,duok dieve kad atcirastu man ir viruj geri darbai tai tu pasalpeliu galmetu ir nejimti,bet kolkas labai sunku ir labai noriu ja gauti.
*

na jos galvoja kad labai visus linksmina na ir tegu maziau reikia kreipti i tokias lotuliukas.gif
TimbaLimba
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 01, 18:12)
tokia taktika ir mes peremem ir mums neblogai sekas mirksiukas.gif
*

Bet gi dar nezinot ar pasiseke, pinigu dar nepervede...
Limcamca
Jeigu operatoriai jums nepadeda prasykit menedzerio. Tiesa, su menedzeriu greiciausiai negausit is karto kalbetis, bet jie visada perskambina mazdaug 48 valandu begyje 4u.gif
~aura~
sveikutes 4u.gif prasau Jusu pagalbos blush2.gif reikia atsidaryti CS( nu pranesti,kad pradedu dirbti kaip self-employed),bet jauciu,kad skambinu neteisingu numeriu,nes man nieks nekelia schmoll.gif gal kas pasufleruoti numeriuka blush2.gif labai dekui is anksto
Doviliukep
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 06 01, 17:17)
*

dar nepervede bet reikalai visi uztat juda ax.gif del tax credit siandien vyras buvo nuvaziaves tai ten viska jau sutvarke ir sake per tris savaites bus jau pinigai....o kol tylejom ir laukem kada mums forma atsius ir jei toliau butume lauke nieko is to nebutu iseje...o dabar tiesiog viska sujudinom mirksiukas.gif del benefitu irgi sake geguzes vidury bus pervesti pinigai kai nesulaukem pradejom skambint irgi sujudinom tai atsiunte dar viena forma,tai va kita savaite vel skambinsim ir vel judinsim rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2011 06 01, 17:31)
Jeigu operatoriai jums nepadeda prasykit menedzerio. Tiesa, su menedzeriu greiciausiai negausit is karto kalbetis, bet jie visada perskambina mazdaug 48 valandu begyje  4u.gif
*

kai jau pradeda kalbet apie menedzeri ir operatores greitai atsibunda tada lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 01, 17:58)
dar nepervede bet reikalai visi uztat juda ax.gif del tax credit siandien vyras buvo nuvaziaves tai ten viska jau sutvarke ir sake per tris savaites bus jau pinigai....o kol tylejom ir laukem kada mums forma atsius ir jei toliau butume lauke nieko is to nebutu iseje...o dabar tiesiog viska sujudinom mirksiukas.gif del benefitu irgi sake geguzes vidury bus pervesti pinigai kai nesulaukem pradejom skambint irgi sujudinom tai atsiunte dar viena forma,tai va kita savaite vel skambinsim ir vel judinsim rolleyes.gif
Papildyta:

kai jau pradeda kalbet apie menedzeri ir operatores greitai atsibunda tada lotuliukas.gif as sakau biski grieztumo reikia. ir ei tos dvi saunuoles as tikrai ne kakia asaba, o cia tokia realybe yra mirksiukas.gif
*

TimbaLimba
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 01, 19:00)
dar nepervede bet reikalai visi uztat juda ax.gif del tax credit siandien vyras buvo nuvaziaves tai ten viska jau sutvarke ir sake per tris savaites bus jau pinigai....
*

Geras smile.gif o kada pildet pirma prasyma ?
whitey
sakykit, ka norit, o va tema ishkart ir atsigavo. budavo vienas kitas komentas, o dabar teko 3 psl permest. smaguma! shiaip, mergaites, nebukit tokios jautrios. cia virtualus pasaulis ir tuom viskas pasakyta biggrin.gif Dar reik dziaugtis, jog ne kasdien 'pasiuncia' shieno paravet.

liomi, brangioji, cia kaip taip be chekio galiu preke grazint?uk? tkmaxx mane vis veja ir savo policy mojuoja. apshviesk 4u.gif
romuciukas
QUOTE(whitey @ 2011 06 01, 19:45)

liomi, brangioji, cia kaip taip be chekio galiu preke grazint?uk? tkmaxx mane vis veja ir savo policy mojuoja. apshviesk 4u.gif
*

tai tu 'etatinis' grazintojas biggrin.gif ziurek dabar tau dar net neprasiziojus jau prades policy mojuot biggrin.gif tu gal pabandyk kitoj pardej apsipirkt ,nu arba grazint...g.gif biggrin.gif
whitey
ish kazko juk reik gyvent biggrin.gif
liomi
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 06 01, 15:17)
*

biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2011 06 01, 15:31)
Jeigu operatoriai jums nepadeda prasykit menedzerio. Tiesa, su menedzeriu greiciausiai negausit is karto kalbetis, bet jie VISADA  perskambina mazdaug 48 valandu begyje  4u.gif
*

biggrin.gif

QUOTE(whitey @ 2011 06 01, 16:45)

*

be cekio turi pakeisti i kita preke arba duoti voulceri (bet ne visose 100%) nors gali 100% jei tik pardaveja nori.whitey,mielasis,naudok savo sarma kalbedamas su pardaveja bigsmile.gif man graziai protingai keicia biggrin.gif va darzeli vieta mergytei padejau rasti,vien paskambinus ir pasnekejus syki telefonu.tik nzn ar tai galima ismokti - zaveti zmones ju nematant ..arba atvirksciai biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.