Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(lauryte27 @ 2011 06 09, 10:16)
Tai jug jeigu nedirbi bent 16 valandu per savaite,housing benefit negauni...


Dar tokios nesamones nesu girdejes- jei gauni jsa, gauni ir hb/ctc. Reiktu sekti pokalbi nuo pat pradziu biggrin.gif

If you are getting Income Support or income-based Jobseeker’s Allowance, you will automatically be within the income and capital limits for Housing Benefit and you will qualify for the maximum amount.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 09 birželio 2011 - 11:57
QUOTE(whitey @ 2011 06 09, 12:51)
Dar tokios nesamones nesu girdejes- jei gauni jsa, gauni ir hb/ctc. Reiktu sekti pokalbi nuo pat pradziu biggrin.gif

If you are getting Income Support or income-based Jobseeker’s Allowance, you will automatically be within the income and capital limits for Housing Benefit and you will qualify for the maximum amount.

Seku pokalbi ir jame parasyta kad jie dar negauna jsa blush2.gif
Atsakyti
Mano draugei Jobseekerio moka 130 i savaite idomu nuo ko cia priklauso???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ipswich: 09 birželio 2011 - 13:40

QUOTE(EZUIKA @ 2011 06 07, 15:11)
Laba diena mergaites, ar galit man kas nors atsakyti i toki klausima? Pasiemiau is councilo forma del housing benefitu ir dabar ziuriu, kad ten praso keletos lapu uzpildyti namo seimininko arba agenturos, is kuriuos nuomuojames nama. Dabar galvoju ar butinai turi apie tai zinoti ir pildyti forma seimininkas ar agentura? Nes bijau, kad jei jie suzinos, kad mes kreipemes del housing benefitu, gali nebeduoti daugiau nuomotis to namo  unsure.gif

Labukas, gal kas gali patarti:
nuejau i councila ir paprasiau formos council hausui gauti, man dave pasirasyt varda pavarde ir adresa ir sake kaukti kol pastu atsius. Laukiu jau savaite bet nieko... Nuejau pasiklausti, sako cia jau viskas padaryta, laukite atsakymo...... AR TIKRAI REIKIA TIK VARDO PAVARDES IR ADRESO NORINT ATSISTOTI I EILE?
P>S> paciai juokinga nuo savo klausimo biggrin.gif:D:D:D:D biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ipswich @ 2011 06 09, 15:42)
Labukas, gal kas gali patarti:
nuejau i councila ir paprasiau formos council hausui gauti, man dave pasirasyt varda pavarde ir adresa ir sake kaukti kol pastu atsius. Laukiu jau savaite bet nieko... Nuejau pasiklausti, sako cia jau viskas padaryta, laukite atsakymo...... AR TIKRAI REIKIA TIK VARDO PAVARDES IR ADRESO NORINT ATSISTOTI I EILE?
P>S> paciai juokinga nuo savo klausimo biggrin.gif:D:D:D:D biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ar nesimaisote tarp council couse ir tarp house benefit?
Yra council house tema, ten teiraukites 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Temos neskaiciau visos tikiuosi nesuerzinsiu savo klausimu.

MB paskambino vasario men del shild tax ir shild benefit..Pakartotinai skambino pries 3 sav vel visus duomenis susake.Gavom del benefito forma.Del tax.u iki siol nera.
Bet mano klausimas butu toks.As nedirbu ,neturiu incurance, girdejau,kad neturint sutuoktiniui incurance negauni pasalpos?

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
labukas, zinau kad ne itema rasau,bet neradau kur parasyti,gal kas zinote,gal padesite? situacija tokia, vyras negavo p60, tiesiog p60 turbut nusiunte senu adresu, bet mes ten dabar negyvename, kur reikia kreiptis, kad gauti ta p60>? jis dirba per agentura, ir kur ta adresa reikia pakeisti,kur kreiptis? gal i revieniu? aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(deivi @ 2011 06 09, 17:28)
labukas, zinau kad ne itema rasau,bet neradau kur parasyti,gal kas zinote,gal padesite? situacija tokia, vyras negavo p60, tiesiog p60 turbut nusiunte senu adresu, bet mes ten dabar negyvename, kur reikia kreiptis, kad gauti ta p60>? jis dirba per agentura, ir kur ta adresa reikia pakeisti,kur kreiptis? gal i revieniu? aciu uz atsakyma



Pasiskambink i mokesciu inspekcija?(HMRevenue) jie tikrai tau atsakys i si klausima.
Atsakyti
Sveiki visi,
norejau paklausti ar as cia tokia kvaila ar angle is Jobcentro. biggrin.gif Skambinausi, del Income support, nes tik vyras dirbantis yra o as laukiuosi nestuke.gif . Paaiskinau kad gauname working tax credit. Tada ji paklause kiek vyras dirba valandu pasakiau,kad jis dirba 37,5h per savaite o ji atsove kad mums nepriklauso Income support. doh.gif Nuejus i direct.gov.uk pasiskaiciau kad jei low income tai ir turi moket... Gal as kazko nesupratau ar nedaskaiciau... Taigi iskyla klausimas man ar priklauso ar ne mums Income support? ax.gif
Beje klausiau ir del tu £500 sure start maternity grant, tai ji sako esat dirbusi per pastaruosius 2 metus sakau taip sako tada MA forma mes tau atsiusime, o apie £500 atsakymo taip ir nesulaukiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmoniale: 09 birželio 2011 - 17:00
QUOTE(A.D @ 2011 06 09, 16:57)
Bet mano klausimas butu toks.As nedirbu ,neturiu incurance, girdejau,kad neturint sutuoktiniui  incurance  negauni pasalpos?

Is anksto dekoju  4u.gif


reikia NI abiems.
Atsakyti
QUOTE(A.D @ 2011 06 09, 15:57)
Sveikos

Temos neskaiciau visos tikiuosi nesuerzinsiu savo klausimu.

MB paskambino vasario men del shild tax ir shild benefit..Pakartotinai skambino pries 3 sav vel visus duomenis susake.Gavom  del benefito forma.Del tax.u iki siol nera.
Bet mano klausimas butu toks.As nedirbu ,neturiu incurance, girdejau,kad neturint sutuoktiniui  incurance  negauni pasalpos?

Is anksto dekoju  4u.gif

mes ir kaip dabar tvarkomes tai NI reikalingas abims kitaip jums claimas uztruks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2011 06 09, 13:00)
Seku pokalbi ir jame parasyta kad jie dar negauna jsa blush2.gif

bet ji klausia apie jsa ir pashalpas su tuo susijusias,o ne apie ka gaus dirbdami kazkiek tai valandu. Kazkaip megstama visishkai skirtingus dalykus plakti i viena vieta. Reiktu buti apdairesniems,nes prisiskaite tokiu patarimu zmones 'skleidzia zinia' toliau. Nebent yra noras 'pabalamutint' biggrin.gif
Atsakyti