Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(saulute99 @ 2011 05 30, 15:14)
Sveikos,noreciau paklausti,kai pildai Renewal pack apie praeitu metu pajamas,tai tose vietose,kur nera jokiu pajamu nieko nerasyti,ar irasyti 00,00?ir ar cia tas pats,kaip metine deklaracija?dekui 4u.gif

Mamytes,help wub.gif esu zalia sioj srity,pirmasyk bandau pati pildytis,galbut kuri zinot?aciu 4u.gif
Atsakyti
O man labai labai idomu,gal kas nors zino, ka butent jie daro, kad uztrunka vieniems trumpiau, kitiems ilgiau? Nes paskambinus visaip atsako.. ar tai yra kazkokie slaptumai, kuriu mums zinot negalima?
Nes man asmeniskai zinant, kokie butent procesai vyksta, butu truputi smagiau laukti smile.gif Tada ir prisiskaitai visokiu "mygtuku, kurie prailgina procesa", arba "specialiai vilkina laika".
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 06 01, 13:42)
Jus viska zinot, papasakokit prasau smile.gif


trumpai - tarkim dirbat parduotuvej ir zmogus grazina preke be cekio.teoriskai jus turit priimti,bet galit ir pasakyti be cekio -jokiu grazinimu.priklauso nuo nuotaikos ir ar tas zmogus jum patinka.ir taip visuose darbuose -nuo padavejos iki hm revenue darbuotojos


Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 06 01, 16:58)
trumpai - tarkim dirbat parduotuvej ir zmogus grazina preke be cekio.teoriskai jus turit priimti,bet galit ir pasakyti be cekio -jokiu grazinimu.priklauso nuo nuotaikos ir ar tas zmogus jum patinka.ir taip visuose darbuose -nuo padavejos iki hm revenue darbuotojos


As kaip suprantu, kad operatores neturi itakos prasymu svarstymui.. O juk asmeniskai su jokia hm revenue darbuotuoja nebendrauji. Bet vistiek vieni, kad ir emigrantai, gauna creditus per pora savaiciu, o kiti menesiais laukia. Kodel taip yra?
Atsakyti
as ir galvojau kad operatores itakos neturi jokios,bet siokios tokios turi pasirodo ax.gif kiek zinau pazistamu kai jiems nusibosdavo po metus laiko laukti kazkiokio tais atsakymo tiesiog paskambindavo na ir grieztai pakalbedavo tiesiog ju prasymas atsidurdavo pirmoje eileje prie kitu sprendziamu....tokia taktika ir mes peremem ir mums neblogai sekas mirksiukas.gif bet tuoj cia dvi uzvarys akmenim mane lotuliukas.gif matyt jos energijos labai pasikrauna ant kitu jodamos thumbup.gif saunuoles mergaites taip ir toliau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(fijolaaa @ 2011 06 01, 15:19)
ir vel prasydeda pamokimai aiskinimai smile.gif moteris nieko blogo nepasake o toki suma iskelti,baikit tikrai uztenka!visom mums tu pasalpu reikia,tik vienos praso ansciau,kitos veliau pagal cituacija smile.gif pvz:man pasalpos reikia,duok dieve kad atcirastu man ir viruj geri darbai tai tu pasalpeliu galmetu ir nejimti,bet kolkas labai sunku ir labai noriu ja gauti.

na jos galvoja kad labai visus linksmina na ir tegu maziau reikia kreipti i tokias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 01, 18:12)
tokia taktika ir mes peremem ir mums neblogai sekas mirksiukas.gif


Bet gi dar nezinot ar pasiseke, pinigu dar nepervede...
Atsakyti
Jeigu operatoriai jums nepadeda prasykit menedzerio. Tiesa, su menedzeriu greiciausiai negausit is karto kalbetis, bet jie visada perskambina mazdaug 48 valandu begyje 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif prasau Jusu pagalbos blush2.gif reikia atsidaryti CS( nu pranesti,kad pradedu dirbti kaip self-employed),bet jauciu,kad skambinu neteisingu numeriu,nes man nieks nekelia schmoll.gif gal kas pasufleruoti numeriuka blush2.gif labai dekui is anksto
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 06 01, 17:17)
Bet gi dar nezinot ar pasiseke, pinigu dar nepervede...

dar nepervede bet reikalai visi uztat juda ax.gif del tax credit siandien vyras buvo nuvaziaves tai ten viska jau sutvarke ir sake per tris savaites bus jau pinigai....o kol tylejom ir laukem kada mums forma atsius ir jei toliau butume lauke nieko is to nebutu iseje...o dabar tiesiog viska sujudinom mirksiukas.gif del benefitu irgi sake geguzes vidury bus pervesti pinigai kai nesulaukem pradejom skambint irgi sujudinom tai atsiunte dar viena forma,tai va kita savaite vel skambinsim ir vel judinsim rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2011 06 01, 17:31)
Jeigu operatoriai jums nepadeda prasykit menedzerio. Tiesa, su menedzeriu greiciausiai negausit is karto kalbetis, bet jie visada perskambina mazdaug 48 valandu begyje  4u.gif

kai jau pradeda kalbet apie menedzeri ir operatores greitai atsibunda tada lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 01, 17:58)
dar nepervede bet reikalai visi uztat juda ax.gif del tax credit siandien vyras buvo nuvaziaves tai ten viska jau sutvarke ir sake per tris savaites bus jau pinigai....o kol tylejom ir laukem kada mums forma atsius ir jei toliau butume lauke nieko is to nebutu iseje...o dabar tiesiog viska sujudinom mirksiukas.gif del benefitu irgi sake geguzes vidury bus pervesti pinigai kai nesulaukem pradejom skambint irgi sujudinom tai atsiunte dar viena forma,tai va kita savaite vel skambinsim ir vel judinsim rolleyes.gif
Papildyta:

kai jau pradeda kalbet apie menedzeri ir operatores greitai atsibunda tada lotuliukas.gif as sakau biski grieztumo reikia. ir ei tos dvi saunuoles as tikrai ne kakia asaba, o cia tokia realybe yra mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 01, 19:00)
dar nepervede bet reikalai visi uztat juda ax.gif del tax credit siandien vyras buvo nuvaziaves tai ten viska jau sutvarke ir sake per tris savaites bus jau pinigai....


Geras smile.gif o kada pildet pirma prasyma ?
Atsakyti
sakykit, ka norit, o va tema ishkart ir atsigavo. budavo vienas kitas komentas, o dabar teko 3 psl permest. smaguma! shiaip, mergaites, nebukit tokios jautrios. cia virtualus pasaulis ir tuom viskas pasakyta biggrin.gif Dar reik dziaugtis, jog ne kasdien 'pasiuncia' shieno paravet.

liomi, brangioji, cia kaip taip be chekio galiu preke grazint?uk? tkmaxx mane vis veja ir savo policy mojuoja. apshviesk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 06 01, 19:45)

liomi, brangioji, cia kaip taip be chekio galiu preke grazint?uk? tkmaxx mane vis veja ir savo policy mojuoja. apshviesk 4u.gif



tai tu 'etatinis' grazintojas biggrin.gif ziurek dabar tau dar net neprasiziojus jau prades policy mojuot biggrin.gif tu gal pabandyk kitoj pardej apsipirkt ,nu arba grazint...g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romuciukas: 01 birželio 2011 - 19:11