Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(huga @ 2011 07 09, 00:27)
As patarciau mamytei koncule pasidomet del vaiko keliones i mokykla apmokejimo. Mano dukra lanko mokykla kur atstumas 1,89 mylios ir kai uzpildem forma del apmokejimo, tai gavom atsakyma, kad jeigu yra daugiau nei 2 mylios, tik tada konsulas apmoka autiko bilietus. Tiesa, gali dar ir nemokamai dvirati duoti (jeigu vaikas vyresnis ir sutinka dviraciu vazinet )  smile.gif .


bet cia tokiu atveju,jei artimesnese mokyklose nera vietu.
Atsakyti
sveikos, mamytes....pas ane tokia situacija, turiu dukryte, kuriai nera nei metuku, su vyru skiriames jau kartu nebegyvename....pries tai visus benefitus, taxus claiminom kartu . dabar jei viska atsiskirsiu atskirai ar uz vaikuti gauciu didesniu pinigelius nei dabar...mes oficialiai neissikyre , bet esu kaip ir vienisa mama dabar....ar jie reikalauja irodomu dokumentu , kad issiskyrus ar ne?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 07 08, 16:01)
Man sioje vietoje prioritetas butu vaiko issilavinimas, o ne bilieto kaina. Juk, kol lauksite vietos arciau namu, vaikas neteks dalies ziniu, nueis i mokykla su didelemis spragomis  4u.gif

Man vaiko isilavinimas ir svarbiau,as paklausiau o jus tuos perfurmuluojat visai kitaip....Vos ne taip kad man bilieto kaina svarbiau negu vaiko isilavinimas....Nu ir kam sito reik? As ir nesakiau kad neveziu jo i mokykla kol vietos negausiu artesnei...O trecia as tik paklausiau ka daryti tokiu atveju....O cia tuoj pasipyle tas svarbesinis anas....
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 07 09, 09:30)
Man vaiko isilavinimas ir svarbiau,as paklausiau o jus tuos perfurmuluojat visai kitaip....Vos ne taip kad man bilieto kaina svarbiau negu vaiko isilavinimas....Nu ir kam sito reik? As ir nesakiau kad neveziu jo i mokykla kol vietos negausiu artesnei...O trecia as tik paklausiau ka daryti tokiu atveju....O cia tuoj pasipyle tas svarbesinis anas....


Nu, tai mes jums ir sakome savas nuomones ir patirti: pusvalandis autobusu yra niekas. Jus, galit uzrasyti i kt artimiausias mokyklas ir laukti vietos jose, o tuo tarpu vazineti su vaiku. A, vdrug netiketai po savaites, ir vieta gausit.

Pagal istatyma, jeigu gavote vieta mokykloje, artimesneje nei 5 mylios, vaika vesti privalote, be jokiu abejoniu. Jei daugiau nei 5 mylios, turite teise vaiko i mokykla nevesti. Jei, neturite uz ka bilietelio pirkti, galite kreiptis i councila, kad jums apmoketu kelione, ar vat, kaip rase: dvirati duotu.

Sekmes apsisprendime.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 07 09, 10:18)
Nu, tai mes jums ir sakome savas nuomones ir patirti: pusvalandis autobusu yra niekas. Jus, galit uzrasyti i kt artimiausias mokyklas ir laukti vietos jose, o tuo tarpu vazineti su vaiku. A, vdrug netiketai po savaites, ir vieta gausit.

Pagal istatyma, jeigu gavote vieta mokykloje, artimesneje nei 5 mylios, vaika vesti privalote, be jokiu abejoniu. Jei daugiau nei 5 mylios, turite teise vaiko i mokykla nevesti. Jei, neturite uz ka bilietelio pirkti, galite kreiptis i councila, kad jums apmoketu kelione, ar vat, kaip rase: dvirati duotu.

Sekmes apsisprendime.

Aciu labai 4u.gif Na zinoma vesiu su autobusu ,ir tuo paciu lauksiu vietos artesnei mokykloj....Pinigu vaika nuvesti tikrai yra,bet kad kelione apmoketu pirma karta girdziu blush2.gif O dvirati ir siaip ne pro saly butu isigydit sedmenims sumazinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2011 07 09, 06:38)
sveikos, mamytes....pas ane tokia situacija, turiu dukryte, kuriai nera nei metuku, su vyru skiriames jau kartu nebegyvename....pries tai visus benefitus, taxus claiminom kartu . dabar jei viska atsiskirsiu atskirai ar uz vaikuti gauciu didesniu pinigelius nei dabar...mes oficialiai neissikyre , bet esu  kaip ir vienisa mama dabar....ar jie reikalauja irodomu dokumentu , kad issiskyrus ar ne?aciu 4u.gif


...keliais puslapiais atgal...ir rasi savo atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 02, 19:53)
Norejau paklausti kas tvarketes Jobseeker’s Allowance ,kiek laiko lauket is ju laisko su atsakymu ar mokes jums ar ne g.gif

mano vyras dirba ir gyvena Warwicke. Birželio mėn neturėjo darbo, online užpildė dėl jobseekers allowance, iki šiol dar bedarbio pašalpos nepervedė jam, kai skambina jiems, tai sako dar nepriimtas sprendimas, jau savaitė kai pradėjo dirbti po 6 val kasdien (pavaduoja išvykusį draugą). Perskaičiau čia daug postų, atsakymo taip ir neradau ką tokiu atveju jam daryti. Warwicke gyvena ir dirba 1 metai.
Atsakyti
labukas mergytes, dabar gyvenu bute moku koncul tax mokesti, bet zadu issikraustyti ir tik moketi uz nuoma, o seimininkas mokes tax mokesti, ar galiu prasyti HB jei nemokesiu dabar tax concil?
Atsakyti
QUOTE(deivi @ 2011 07 09, 19:13)
labukas mergytes, dabar gyvenu bute moku koncul tax mokesti, bet zadu issikraustyti ir tik moketi uz nuoma, o  seimininkas mokes tax mokesti, ar galiu prasyti HB jei nemokesiu dabar tax concil?

kai pildai forma yra klausimas,kas mokes council tax,pazymi kad landlordas ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2011 07 09, 16:31)
mano vyras dirba ir gyvena Warwicke. Birželio mėn neturėjo darbo, online užpildė dėl jobseekers allowance, iki šiol dar bedarbio pašalpos nepervedė jam, kai skambina jiems, tai sako dar nepriimtas sprendimas, jau savaitė kai pradėjo dirbti po 6 val kasdien (pavaduoja išvykusį draugą). Perskaičiau čia daug postų, atsakymo taip ir neradau ką tokiu atveju jam daryti. Warwicke gyvena ir dirba 1 metai.

tai kai uzpilde online,turejo poto paskirta data ateiti i darbo birza taip sakant atsizymeti,buvo?dazniausiai po pirmo atsizimejimo perveda...jei dirba maziau nei 16h per savaite vis dar gali pretenduoti i job seekers 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri dabar tvarkesi child benefit? Aš pradėjau tvarkytis lapkričio mėnesį ir dar iki siol jokių pinigu negavau. Pries pora men skambinausi tai pasake kad užtrunka 16 sav ( nuo prašymo pateikimo) kad priimtu sprendimą bet man jau praėjo 35sav sad.gif Vakar bandžiau vėl pasiskambyti bet tik auto atsakiklis su manim bendravo:( Ar čia visiems taip teko ilgai laukti ar tik man:(
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2011 07 09, 19:39)
kai pildai forma yra klausimas,kas mokes council tax,pazymi kad landlordas ir viskas mirksiukas.gif

aciu, smile.gif
Atsakyti