Įkraunama...
Įkraunama...

Rodo sala. 3 tema

QUOTE(natos @ 2011 06 14, 17:55)
gal kuri buvot "Blue Horizon" 4* viešbutyje? Kokie atsiliepimai. Esam rezervavę, bet dar ne vėlu persigalvoti. Mes važiuojam į Rodą rugsėjį.



O gal kas nors gali pasakyti apie Capsis 5*. hotels4u labai gera kaina smile.gif o tripadvisor atsiliepimai ne kokie....
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2011 06 09, 19:54)
Išgąsdinot čia jūs mane su tais auto draudimais, įlindau dar pasiskaityti į www.georgecars.com (čia nuomavomės) - tai labai įdomu pasidarė: angliškoje versijoje daug plačiau viskas surašyta (ir stiklai apdrausti, ir vaikiška kėdutė nemokama), o rušiškoje versijoje mažiau garantijų. Bet aš tai angliškai su jais susirašinėjau  smile.gif
Dėl kuro bako tik neradau info, parašysiu dar jiems užklausą, bus ramiau.


Vakar grizome is Rodo. Auto nuomavomes kaip tik pas georgcars..tai su jais viskas labai paprastai yra..Automobili pasiimi pats prie oro uosto. Jie neturi ofiso, todel palieka belekur po medziu nemokamojoje vietoje smile.gif Raktai nuo masinos yra po kilimeliu smile.gif atiduodi tokiu paciu prisncipu. Per kelias dienas nuo atvykimo nuvaziuoji i Pefki, susimoki likusia dali pinigu ir psio, laisvas kaip paukshtis wink.gif Draudimas yra pilnas. Vaikiska kedute nemokama. Mums buvo ideje didesne, tai nuvyke i Pefki pasikeitem. Pasisseke gauti praktiskai nauja smile.gif Kuro reikia palikti apytiksliai tiek su kiek radai..

QUOTE(Rudeniukes @ 2011 06 10, 12:05)
sveikos smile.gif o vis del to, kiek kainuoja maistas Rodo saloje? turiu omeny, kiek kainuoja parduotuvese, kad galetum pats pasigamint? ne restorane.. smile.gif


kainos padorios jei prekinies supermarketuose, tarkim LIDL..kuri galima rasti kelis km nuo Falirakio link Rodo ir prie pat Rodo..siame prekybos centre kainos yra tokios kaip LT arba pigeliau..tarkim vanduo 1,5 litro mieste sesiasdesimt euro cnt butelys, o LIDL - sesi vnt. - euras dvidesimt penki ..makaronai spageciai tarkim kokie 37centai; ledai - 3 vnt. ant pagaliuko - iki 2 euru; duona iki 1 euro; pomidorai - 0,78 cnt; feta suris dezute 0,5 kg. - 3,99 euro.; alus - 0,47 euro; arbuzas - apie 1 eura uz kg.
Parasiau ka prisimenu smile.gif
Atsakyti
Vakar tik grizome is Rodo salos, tai kupini ispudziu..pritariu visiems kad sala nuostabi..Rodo senamiestis apskritai be zodziu...buvome jame 3 kart wink.gif Vakarine pakrante verta demesio daug labiau nei rytine...nepapratsia zydras vanduo...nerealus turizmo nepaliestas krastovaizdis..pasaka..
Kazkaip niekas nepaminejo papludimio esancio shalia Monolithos pilies griuvesiu..Tikrai rekomenduoju visiems nusileisti zemyn serpantinu keliu...kvapa gniauzia tas nusileidimas, uzgula ausys, bet tikrai verta demesio...didziules bangos, uolos...ir puiki vieta papiknikauti medziu pavesyje..ka mes ir padareme wink.gif
Pats Monolithos irgi nereali vieta, atsiveria toookie vaizdai...gal busiu nepopuliari, bet si vieta man paliko didesni ispudi nei Lindos akropolis..verta demesio ir Kamiros akropolis..
7 saltiniai - verta nuvaziuoti, kai norisi pasislepti i pavesi, pasivaikscioti mishko takeliais..be to - nemokama wink.gif Monolithos irgi nemokama...
Falirakis paprastas eilinis kurortinis miestelis..nieko ypatingo..platus papludimiai, ne va smeliukas, bet smelis rupus ir nera svarus..gultai brangus - 8 eurai uz du..
Pefki miesteli tik pravaziavom kelis kart, bet pasirode laaabai jaukus..
Tsambika beach arba Aghati beach - yra sandy beach...jie netoli viens kito...smagus..
Prasonisi kur susilieja dvi juros - tikrai verta pamatyti...smagu stebeti kaituotojus, ar buriuotojus..

Kas vaziuoja su vaikais, tai pampiu pilnos parduotuveles..bet brangus...todel jei telpa imkites su savimi..
Atsakyti

O gal kas nors gali pasakyti apie Capsis 5*. hotels4u labai gera kaina smile.gif o tripadvisor atsiliepimai ne kokie....

Atsiliepimų nežinau, bet surizikavau, ir apsistosim būtent Capsis viešbutyje, na minusas kiek žinau, kad jūrą nuo viešbučio skiria judrus kelias, skaičiau, kad baseine jūros vanduo, kad labai didelis viešbutis- ai, mums bus gerai, neišrankūs esam, kaina normali smile.gif Mums svarbu buvo, kad būtų viskas įskaičiuota ir netoli Rodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2011 06 15, 17:19)
Mums svarbu buvo, kad būtų viskas įskaičiuota ir netoli Rodo  ax.gif

Bet jei to visko, kas įskaičiuota net į burną negali paiimti, tai anokia čia nauda biggrin.gif Aš Capsis neėmiau būtent dėl blogų atsiliepimų. Ir šiaip po asmeninės žarnyno patirties į AI žiūriu labai atsrargiai. Nors kai už 5* moki kaip už 3, reiktų ir tikėtis serviso kaip 3, gal tada ir nusivylimų nebūtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2011 06 15, 17:19)
O gal kas nors gali pasakyti apie Capsis 5*. hotels4u labai gera kaina smile.gif o tripadvisor atsiliepimai ne kokie....

Atsiliepimų nežinau, bet surizikavau, ir apsistosim būtent Capsis viešbutyje, na minusas kiek žinau, kad jūrą nuo viešbučio skiria judrus kelias, skaičiau, kad baseine jūros vanduo, kad labai didelis viešbutis- ai, mums bus gerai, neišrankūs esam, kaina normali  smile.gif Mums svarbu buvo, kad būtų viskas įskaičiuota ir netoli Rodo  ax.gif



As irgi pabijojau tu prastu atsiliepimu. Dar Novaturo puslapyje perskaiciau kazkurio pesimistiskai nusiteikusio lietuvaicio komentarus. Taciau pries dvi savaites ten ilsejosi mano kolege. Tai ji sita viesbuti minejo tik gerais zodziais. Geras maistas, puiki animacija ir t.t. O kaina tikrai tam puslapiukyje nereali smile.gif

Uzsisakiau Mitsis tinklo viesbuti paciam Rode. Atsiliepimai neblogi ir svarbiausia, kad paciam Rode. O kaip bus, taip bus. Grizus galesiu papasakoti . Skrendam jau si sestadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2011 06 15, 22:55)

Uzsisakiau Mitsis tinklo viesbuti paciam Rode. Atsiliepimai neblogi ir svarbiausia, kad paciam Rode. O kaip bus, taip bus. Grizus galesiu papasakoti . Skrendam jau si sestadieni smile.gif

Viena lietuvė turėtų dabar dirbti šitam viešbuty smile.gif
O kiek mačiau Mitsis viešbučių Rode, tai iš išorės bent jau visi tikrai gerai atrodo, o pati jų tinklo išbandžiau Faliraki Beach Hotel, tai jaučiu nei vieno minuso negalėčiau įvardint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brass @ 2011 06 16, 13:32)
Viena lietuvė turėtų dabar dirbti šitam viešbuty  smile.gif
O kiek mačiau Mitsis viešbučių Rode, tai iš išorės bent jau visi tikrai gerai atrodo, o pati jų tinklo išbandžiau Faliraki Beach Hotel, tai jaučiu nei vieno minuso negalėčiau įvardint  biggrin.gif



thumbup.gif visiskai pritariu del mitsis faliraki beach hotel wub.gif
siaip maciau ir paciame Rode Mitsis viesbuti, tai pasirode viskas ok is isores thumbup.gif
sakem akda kia varysim i Kosa, tai ir gi Mitsis grupes viesbuti rinksimes drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš su tokiu klausimuku čia: ar Rodo oro uoste duty free yra pirkti graikiško vyno? Neplanuojam imti registruoto bagažo, o su rankiniu vežtis skysčių negalima. Bet lauktuvių noriu vežtis vyno. Ar pavyks man oro uoste jo nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(gorosinka @ 2011 06 16, 16:13)
O aš su tokiu klausimuku čia: ar Rodo oro uoste duty free yra pirkti graikiško vyno? Neplanuojam imti registruoto bagažo, o su rankiniu vežtis skysčių negalima. Bet lauktuvių noriu vežtis vyno. Ar pavyks man oro uoste jo nusipirkt?

Pavyks smile.gif Maciau net ir to vyno kuri pirkom vyno gamykloj (tik vienas dutty free pigesnis buvo ,o kitas brangesnis nei gamykloj ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gorosinka @ 2011 06 16, 14:13)
O aš su tokiu klausimuku čia: ar Rodo oro uoste duty free yra pirkti graikiško vyno? Neplanuojam imti registruoto bagažo, o su rankiniu vežtis skysčių negalima. Bet lauktuvių noriu vežtis vyno. Ar pavyks man oro uoste jo nusipirkt?

yra, mes pirkom lauktuvėms smile.gif
Atsakyti
na ka sestadieni jau skrendam i Rodo sala thumbup.gif lagaminai jau beveik sukrauti, nuotaikos superines thumbup.gif skrendame su drauge, mergaitiskai pailseti bigsmile.gif labai laukiu, jau sapnuoju kaip skrendu biggrin.gif busime visa savaite, gryzus uzsuksiu papasakoti keliones ispudzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sim*: 16 birželio 2011 - 18:07