Įkraunama...
Įkraunama...

Rodo sala. 3 tema

skubiai skubiai, atsakykite kas nors. gal kas susidurete su automobiliu nuomos firma GeorgeCars. koks ten draudimas? ir ar tiesa, kad antras vairuotojas nekainuoja????
Atsakyti
Vakar isigijom kelionem 5 dienom i Doreta Beach Resort & Spa viesbuti uz 1400lt thumbup.gif ( dviem) tai kamantinesiu visus kas ir kaip smile.gif vakar jau temuke paskaiciau pavarciau, bet neradau atsakymo, kaip geriau daryti uzsisakyti nuoma internetu favoritas sitas psl www.cartrawler.com ar geriau vietoje... g.gif
Atsakyti
sakykit,o dbr waziuojant i Roda reik isimest ka ilgom rankowem?
Atsakyti
QUOTE(<spygliukas> @ 2011 08 16, 09:07)
Man taip pat ši tema aktuali, nors vyksiu rugpjucio 30- rugsejo 6 smile.gif) begalo laukiu smile.gif

šiap turėtų būti pakankamai karšta, bet manau nebus blogiau jei vieną pasiimsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<spygliukas> @ 2011 08 16, 08:07)
Man taip pat ši tema aktuali, nors vyksiu rugpjucio 30- rugsejo 6 smile.gif) begalo laukiu smile.gif


Aš taip pat siulyčiau įsimesti, kadangi sala, pučia vėjai, ypatingai vakare. Nors ir nešalti, bet kai dieną labai karšta, tai vakarinis vėjukas kartais ne toks ir šiltas pasirodo smile.gif Ypatingai prie jūros. Bet gali ir neprireikti smile.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai įsimeskit bent vieną megztuką, nes kaip ir merginos minėjo, vakarais vėjai oho kokie pakyla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 08 16, 09:04)
Tikrai tikrai įsimeskit bent vieną megztuką, nes kaip ir merginos minėjo, vakarais vėjai oho kokie pakyla smile.gif



sakykit, kaip yra su draudimu? draudetes kažkur pries kelione?
Atsakyti
QUOTE(<spygliukas> @ 2011 08 18, 07:23)
sakykit, kaip yra su draudimu? draudetes kažkur pries kelione?


Pas mane kreditine kortele yra su medicininiu draudimu. Tai as papildomai nesidraudziu. Bet siaip kiek teko keliaut anksciau, visada apsidrausdavau. Savaitei kainuoja ne tiek daug, o maza kas... Nors niekada neprireike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<spygliukas> @ 2011 08 18, 08:23)
sakykit, kaip yra su draudimu? draudetes kažkur pries kelione?

kadangi mes su MB dar neesam tikra šeima, tai jo kreditinės kortelės draudimas man negalioja. Aš draudžiausi papildomai. Nors šiaip dažniausiai keliaudama tik tą Europos sveikatos kortelę pasiimdavau, jos kaip ir būtų užtekę, bet į Rodą man kažkaip rimčiau norėjosi apsidrausti, nes kelionė buvo judri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 08 18, 09:10)
kadangi mes su MB dar neesam tikra šeima, tai jo kreditinės kortelės draudimas man negalioja. Aš draudžiausi papildomai. Nors šiaip dažniausiai keliaudama tik tą Europos sveikatos kortelę pasiimdavau, jos kaip ir būtų užtekę,  bet į Rodą man kažkaip rimčiau norėjosi apsidrausti, nes kelionė buvo judri  biggrin.gif

mes kadangi vaziuosim i povestuvine tai man vyro draudimas jau galios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 08 14, 09:35)
Vakar isigijom kelionem 5 dienom i Doreta Beach Resort & Spa viesbuti uz 1400lt  thumbup.gif  ( dviem) tai kamantinesiu visus kas ir kaip smile.gif vakar jau temuke paskaiciau pavarciau, bet neradau atsakymo, kaip geriau daryti uzsisakyti nuoma internetu favoritas sitas psl www.cartrawler.com ar geriau vietoje... g.gif


Pasirinksite vietoje, matysite is ko renkates, paciame viesbutyje yra auto nuoma.Nuo oro uosto jusu viesbutukas netoli, tai su taksi nuvaziuosite, o paskui pasirinksite auto. L. fainas diedukas. dirba nuomoje. Mano draugai gyveno jame (aplankeme juos, apziurejom viesbuti, juk viskas idomu), tai vienasyk nuomavosi viesbutyje esancioje nuomoje toki dzipuka, o kita karta kazkokioje per gatve perejus nuomoje. Mes patys tai nuomavomes is RODOSCAR. tik gyvenome ne sitame viesbutuke. smagiu atostogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 08 14, 10:35)
Vakar isigijom kelionem 5 dienom i Doreta Beach Resort & Spa viesbuti uz 1400lt  thumbup.gif  ( dviem) tai kamantinesiu visus kas ir kaip smile.gif vakar jau temuke paskaiciau pavarciau, bet neradau atsakymo, kaip geriau daryti uzsisakyti nuoma internetu favoritas sitas psl www.cartrawler.com ar geriau vietoje... g.gif



Mes tik tik is sio viesbucio mirksiukas.gif Mums tiko ir patiko ten, aisku trukumu ir minusu gali rast, bet kainos ir kokybe santykis atitiko. Ten seimyninis gan didelis viesbutis, tad vaiku labai daug tongue.gif Jei be vaiku as ten gal nenoreciau lotuliukas.gif Masina nuomot patarciau isejus is viesbucio, ten gatvej daug punktu ir pigiau ax.gif Nuo oro uosto iki viesbucio kainuoja taksu 13 euru, cia jau nustatyta kaina, o autobusu pigiau - apie 2,50 zmogui. Kelione trunka kokias 10 min. max. Autikas gal kas 20 min vaziuoja. 4u.gif
Atsakyti