Įkraunama...
Įkraunama...

Rodo sala. 3 tema

QUOTE(belekur @ 2011 09 10, 17:41)
Labai paprasta - isejus is oro uosto pastato, eiti saligatviu i kaire iki autobusu stoteles ir ilipti i autobusa, kuris vaziuoja i Roda, pas vairuotoja nusipirksite bilieta, jei neklystu kazkur euras keturiasdesimt suaugusiajam, vaziuosit iki galo, o Rodo autobusu stotyje geriau nusipirkti bilieta kioskelyje - ten tokio lygio autobusu stotis, tiesiog gatve, pravaziuoja autobusai, islipa, ilipa keleiviai, yra dar net asmenys, kurie garsiai pranesa koks autobusas, kur vaziuoja ir bilietus patikrina, jei neturi bilieto, gali ir pas vaiuotoja, bet tada ileis paskutini. Is Rodo i Faliraki bilietas kazkur euras astuoniasdesimt.  Prie to kiosko yra ir tvarkarastis, kada kur koks autobusas vaziuoja, pakankamai daznai ten jie kursuoja, o vairuotojas dar ir skelbia viesbuciu pavadinimus, gali dar ir paparsyti, kad pranestu tau reikiama, zodziu, jokios problemos nusigauti iki viesbucio, gal but gausis ilgiau, nei su taxi, bet kainos skirtumo atzvilgiu nuvykti taip labai apsimoka, atgal i oro uosta, gal but geriau jau taxi, arba teks anksciau vaziuoti, kad tikrai spetum ir butum laiku vietoje.

Labai viskas teisingai, tik bilietas nuo uosto iki Rodo 2,30 eur.

QUOTE(laurriukas @ 2011 09 13, 18:14)
Nuostabiai gražus Rodo miestas, nuostabus vaizdas važiuojant netoli Prasonisi iš Egėjo jūros pusės. Lindos kaimukas irgi vertas dėmesio ir pležiukai prie jo, bet į pilį už įėjimą nemokėčiau kitą kartą  tongue.gif  Taupant geriau aplankyti nemokamas pilis: Monolithos, Kritinia, Asklipio.
Gražu Filerimos vienuolyne.
Daugiausiai pinigų išėjo maistui, be 100 Lt tryse pavalgyt niekaip neišėjo... Na bet buvo skanu  tongue.gif

Panasu, kad grizome kartu smile.gif
Del Lindos as pasigincyciau, bet.. Man vis tik vaizdai nuo Lindos pilies buvo ispudingiausi.
Del maisto taip, tryse pigiau nelabai. Reiketu skaiciuoti, kad vienam zmogui ~15-20 eur. Realiai nepigi sala ir suvenyru ir lankytinu vietu atzvilgiu. Maisto atzvilgiu Kos'as zymiai pigesnis. Na bet cia verta nuvykti bent syki pamatyti Rodo senamiesti - pasaka. Dagiau + - grazu, bet randama ir kitur. Antra karta nevaziuociau.
Atsakyti
Mes gyvensime siame viesbutuke Uzsisakeme atskira namuka ax.gif Kadangi keliausime ir gyvensime su 9 menesiu zuikiu, pamaneme, jog namukas mums tinkamesnis ax.gif Gal kas buvote siame viesbutyje?
Atsakyti
Paskaičiau, kad labai šaunu vakarais pačiam Rodo mieste, tai ir pirkom viešbutį mieste.Spalio 8.
Atsakyti
sveiki, ir mes ruosiames i Rodą, tik turiu klausimuku:

1. Kas yra sveikatos draudimo kortele, skaiciau, kad reikia ja tureti?
2.Kaip su banko kortele? pas mane maestro ir visa elektron, ar drasiai galiu veztis kazkuria, o gal reiktu kitokios, nelabai zinau...ar su šiomis kortelėmis galiu užsisakyti viežbuti?
3. Masinos nuoma, ar reikalauja stažo vairavimo?, pas mane jis 4 metai.
Atsakyti
QUOTE(smilgute412 @ 2011 09 21, 15:36)
sveiki, ir mes ruosiames i Rodą, tik turiu klausimuku:

1. Kas  yra sveikatos draudimo kortele, skaiciau, kad reikia ja tureti?
2.Kaip su banko kortele? pas mane maestro ir visa elektron, ar drasiai galiu veztis kazkuria, o gal reiktu kitokios, nelabai zinau...ar su šiomis kortelėmis galiu užsisakyti viežbuti?
3. Masinos nuoma, ar reikalauja stažo vairavimo?, pas mane jis 4 metai.

1. iš ligonių kasų galima pasiimti. gausi valst. įstaigose skubią pagalbą. šiaip aš ypač tiems, kurie važiuoja su vaikais rekomenduočiau apsidrausti. galima net ir internetu. pvz čia rekomenduoju imti minimalų (čia įeina visos med išlaidos. kiti variantai jau pribumbasiniai) 2 žmonėms 7 dienoms kainuoja apie 35 lt (manau dauguma draudimo kompanijų turi savo www, tik aš čia draudžiu, tai kitų kompanijų pasiieškokit patys)
2. viešbutį galima užsisakyti su kreditine kortele. Jei kuri nors iš jų kreditinė, tai bus galima užsakyti viešbutį. Šiaip parduotuvėse tiks ir paprastos smile.gif
3. įliskit į kokius autonuomų www ir pamatysit ko reikalauja. suvedat savo norus, duomenis ir išmes kainą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2011 09 20, 11:27)
Mes gyvensime siame viesbutuke Uzsisakeme atskira namuka  ax.gif Kadangi keliausime ir gyvensime su 9 menesiu zuikiu, pamaneme, jog namukas mums tinkamesnis  ax.gif Gal kas buvote siame viesbutyje?



buvome siame viesbutyje birzelio men. jis tikrai nera viesbutukas, o didelis viesbutis. normalus. prie juros tvarkinga, didele teritorija, maistas normalus. Priekaistu buvo del kambariu tvarkymo. Visada prasom su klausmais i az 4u.gif
Atsakyti
O gal zinote kada prasideda sezonas Rode? 4u.gif
Atsakyti
As tai labai nustebus, galvojom i Roda spalio 17 d. uzsisakinet, visur spalio 11d. rodo paskutinius pasiulymus?
Cia del streiku, ar del ko kazin g.gif
Gal kas zinot?
Atsakyti
Informacija aktuali tiems, kas planuoja uzsisakineti apgyvendinima per hotels4u.com . El.pastu gavau pasiulyma - emeila, kuris suteikia papildoma 10% nuolaida nuo ju kainu (pasiulymas galioja iki 10.16). Pati pasinaudojau siuo pasiulymu. Jei kam reikia, mielai pasidalinsiu, rasykite i AZ.
Atsakyti
šiandien grizom sad.gif buvo taip nerealu kad tik norisi gristi smile.gif tik patys geriausi atsiliepiai apie Mitsis Faliraki Beach hotel thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainavyta @ 2011 09 21, 16:33)
Paskaičiau, kad labai šaunu vakarais pačiam Rodo mieste, tai ir pirkom viešbutį mieste.Spalio 8.


Ir mes - skrendam spalio 8 d. ir apsistosim pačiame Rode. Iki senamiesčio pėsčiomis nuo mūsų viešbučio max 15 min. (bent jau taip turėtų būti biggrin.gif ), tai labai tuo džiaugiamės.
Atsakyti
Surya ,,Ir mes - skrendam spalio 8 d. ir apsistosim pačiame Rode. Iki senamiesčio pėsčiomis nuo mūsų viešbučio max 15 min. (bent jau taip turėtų būti ), tai labai tuo džiaugiamės.''

Kuris bus Jūsų viešbutis? Kiek laiko ten atostogausite? Ar planuojate nuomotis mašiną? Aš tai stebiu orus g.gif , grąsina lietumi.
Atsakyti