Įkraunama...
Įkraunama...

Rodo sala. 3 tema

[quote=Bajoraitė,2012 01 03, 23:39]
Sveika,rinkitės Faliraki Mitsis viešbutį,neprašausit mirksiukas.gif
[/quote

Per kur uzsakinejot sita viesbuti? Parasiau tiesiai, bet neatraso. O internete tik dvivieti kambari duoda rezervuoti. Mums reiktu 2 suauge, 1 vaikas, 1 kudikis ax.gif
Atsakyti
mes irgi buvom mitsis faliraki beach hotel, tai rekomenduoju smile.gif mes uzsisakinejom per hotels4you smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina23 @ 2012 01 03, 16:33)
Kiek prisimenu, tai toks papludimio vaizdelis ne nuo Faliraki kalnelio g.gif Cia tcambika - vienas graziausiu smeletu Rodo papludimiu, uz Kolymbyos miestelio link Lindos. thumbup.gif

drinks_cheers.gif Taip ten Tsambika..
aš vakar irgi žiūrėjau Rodo nuotraukas, tai niekur nenoriu keliauti - tik ten wub.gif Dėl Mitsis viešbučių pabandykit parašyt SM nariui Udriui, jis turi neblogų pasiūlymų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2012 01 03, 22:39)
Sveika,rinkitės Faliraki Mitsis viešbutį,neprašausit mirksiukas.gif

bigsmile.gif labas! patiko? papasakok placiau siek tiek ax.gif jus emet 2+2 kambari? nes internete neduoda... per kur uzsisakinejot? kiek kainavo? biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noja78: 04 sausio 2012 - 09:46
QUOTE(Noja78 @ 2012 01 04, 09:42)
bigsmile.gif labas! patiko? papasakok placiau siek tiek ax.gif jus emet 2+2 kambari? nes internete neduoda... per kur uzsisakinejot? kiek kainavo? biggrin.gif


Taip, ir aš bandžiau 2-2 - neduoda. Bandau tik 2 - tada viskas ok g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2012 01 04, 12:23)
Taip, ir aš bandžiau 2-2 - neduoda. Bandau tik 2 - tada viskas ok  g.gif


Taip taip, man irgi neduoda. Matyt neturi tokiu kambariu, arba isparduoti ax.gif I ju dviviecius duoda tik 2+1.
Atsakyti
QUOTE(Sheilla @ 2012 01 04, 11:36)
Taip taip, man irgi neduoda. Matyt neturi tokiu kambariu, arba isparduoti  ax.gif  I ju dviviecius duoda tik 2+1.

nu jau, turi turet seimyninius manau tikrai. g.gif ir kad isparduoti sausi - nelabai tiketina man rolleyes.gif
Atsakyti
nu va, parasiau i Hotels4u, jie atrase, kad neturi ju firma gavus seimyniniu kambariu pardavimui, tik dviviecius, todel ir neduoda online kitaip.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 01 04, 15:38)
nu va, parasiau i Hotels4u, jie atrase, kad neturi ju firma gavus seimyniniu kambariu pardavimui, tik dviviecius, todel ir neduoda online kitaip.. smile.gif


Na va, tai reiskia nepavyks i ta viesbuti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 01 04, 14:38)
nu va, parasiau i Hotels4u, jie atrase, kad neturi ju firma gavus seimyniniu kambariu pardavimui, tik dviviecius, todel ir neduoda online kitaip.. smile.gif

Parasykit lietuviu agenturai Wrislit, gal jie kazka pasiulys. Mes pernai i Kos kai keliavom, viesbuti is ju emem nes pasiule nerealiai maza kaina 5* Mitsis Blue Domes viesbuciui kuris buvo nuostabus wub.gif Gal ir jums kazka pasiulys mirksiukas.gif Kontaktu paieskokit per google, jie turi savo internetini puslapi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 04 sausio 2012 - 22:35
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 04, 09:42)
drinks_cheers.gif  Taip ten Tsambika..
aš vakar irgi žiūrėjau Rodo nuotraukas, tai niekur nenoriu keliauti - tik ten wub.gif  Dėl Mitsis viešbučių pabandykit parašyt SM nariui Udriui, jis turi neblogų pasiūlymų wink.gif

Taip, taip, jūs teisios, sumaišiau blush2.gif Jau atmintis paveda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilla @ 2012 01 04, 23:12)
Na va, tai reiskia nepavyks i ta viesbuti  g.gif

tai nebutina go per juos uzsakinet biggrin.gif
Atsakyti