Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 06 30, 11:00)
Negi netaiso jų, tik rauna..

Kodėl netaiso? Taiso.
Bet...koks taisymo tikslas, kai trečdalis protinio danties jau ištrupėjęs?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 30, 13:03)
Kodėl netaiso? Taiso.
Bet...koks taisymo tikslas, kai trečdalis protinio danties jau ištrupėjęs?

Na pas mane tai dantys labai silpni, labai genda, tai pagal tokią logiką būčiau jau gerokai be dantų wink.gif Ieškosiu kito dantisto, bo šiandien manoji pažiūrėjo ir pasakė kad reiks RAUTI (aceit, "o kam tau jis, beto nepatogu ten taisyti") bijau.gif
Gal kas gali rekomenduoti kokį gerą dantistą Vilniuje, linkusį taisyti dantis iki paskutinio, o ne juos rauti.. help.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 06 30, 14:53)
Na pas mane tai dantys labai silpni

Ir mano dantys labai silpni (sveiki, t.y. netaisyti, tik priekiniai), ir nemažai jau apskritai nebeturiu verysad.gif

Bet esu protinių dantų šalinimą, o ne taisymą, kadangi dauguma su jais beveik ar visiškai nekramto, be to, jie paprastai greit sugenda ir pan.

Dabar gailiuosi, kad savo protinius taisiau, o ne iškart išroviau, kai pradėjo gesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 30, 14:26)
Ir mano dantys labai silpni (sveiki, t.y. netaisyti, tik priekiniai), ir nemažai jau apskritai nebeturiu verysad.gif

Bet esu protinių dantų šalinimą, o ne taisymą, kadangi dauguma su jais beveik ar visiškai nekramto, be to, jie paprastai greit sugenda ir pan.

Dabar gailiuosi, kad savo protinius taisiau, o ne iškart išroviau, kai pradėjo gesti ax.gif


Aš irgi už šalinimą, bet vieną vis tik sutaisė ir jokios naudos iš to, tas taisymas buvo kančia ir gydytojai ir man. Visgi toli reikia siekti. Pas jį iš visų pusių dantenos- tai ten ir maisto prilenda, po to visokie uždegimai būva, jau geriau būtų išrovę ir būtų rami galva. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 06 30, 14:53)
Na pas mane tai dantys labai silpni, labai genda, tai pagal tokią logiką būčiau jau gerokai be dantų  wink.gif Ieškosiu kito dantisto, bo šiandien manoji pažiūrėjo ir pasakė kad reiks RAUTI (aceit, "o kam tau jis, beto nepatogu ten taisyti")  bijau.gif
Gal kas gali rekomenduoti kokį gerą dantistą Vilniuje, linkusį taisyti dantis iki paskutinio, o ne juos rauti..  help.gif


Gydo ir tuos protinius, tik saskaita gali buti gerokai didesne uz juos. Daznai, isgirde galima saskaita, pacientai patys nusprendzia, jog sie dantys jiems nereikalingi.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2009 06 30, 21:28)
Gydo ir tuos protinius, tik saskaita gali buti gerokai didesne uz juos. Daznai, isgirde galima saskaita, pacientai patys nusprendzia, jog sie dantys jiems nereikalingi.


Man tai nebuvo didesnė sąskaita, kanalas tai tik vienas. Pas mane tai kas iš to vieno, virš jo nėra danties, jis pūliavo, buvo sunkiai prieinamas už tai ir išrautas.

Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 06 30, 23:42)
Man tai nebuvo didesnė sąskaita, kanalas tai tik vienas. Pas mane tai kas iš to vieno, virš jo nėra danties, jis pūliavo, buvo sunkiai prieinamas už tai ir išrautas.

O mano tai, pasirodo, ten keturi kanalai, iš kurių du užsilenkę doh.gif Turbūt paprasčiausia būtų nusišaut.. cray.gif Jau vien raut kaip tokį monstrą, net nenoriu įsivaizduot verysad.gif Radau apie tuos nelaimingus dantis štai ką:

"Paauglių dantų šaknys ir kaulai yra minkštesni, kadangi dar nėra pilnai susiformavę, todėl tai palengvina ir pagretina gijimo precasą po operacijos. Norint išvengti problemų rekomenduojama protinius dantis pašalinti iki 20 metų.
Jei esate sulaukę trisdešimties (na tarkim aš jau beveik ax.gif ) ir neturėjote jokių nusiskundimų dėl protinių dantų, greičiausiai jums nebereikia jų šalinti. Protiniai dantys, kurie yra sveiki ir išdygę tinkamoje padėtyje, nesukelia problemų, tačiau tai nutinka retai."
"Pateikiame keletą simptomų, kurie aiškiai rodo, jog protiniai dantys turėtų būti pašalinti. Tačiau kiekvienam žmogui simptomai gali būti skirtingi, todėl reikia individualiai įvertinti dantų būklę.
• Infekcija burnos ertmėje
• Veido patinimas
• Dantenų patinimas prie krūminių dantų
• Dantų skausmas"
Atsakyti
Pas mano sesę dar ir kraujavimas iš dantenų kišenėlės buvo. Dabar grįš iš komandiruotės ir tada varys pas mano odontologą rauti (tikiuosi jis neatostogauja).
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 06 30, 22:42)
Man tai nebuvo didesnė sąskaita, kanalas tai tik vienas. Pas mane tai kas iš to vieno, virš jo nėra danties, jis pūliavo, buvo sunkiai prieinamas už tai ir išrautas.


Na kai protinuke tik vienas kanalas, be abejo, endogydyma jo atlikti gana lengva net ir esant labai sudetingam priejimui. Ale kai 3-4 kanalai, tada jau prasideda vargai ir didziules saskaitos ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2009 07 02, 00:49)
Na kai protinuke tik vienas kanalas, be abejo, endogydyma jo atlikti gana lengva net ir esant labai sudetingam priejimui. Ale kai 3-4 kanalai, tada jau prasideda vargai ir didziules saskaitos ...


Pas mane visuose protiniuose tik po vieną kanalą buvo- tai dviejų rovimu jokių problemų nebuvo. Gydytojas akė, kad šiuo klausimu aš laimingas žmogus. ax.gif
Atsakyti
pies kelias dienas istrauke protini danti, jau tiek buvo isiskaudejes, kad jokie vaistai nebepadedavo doh.gif Kiek dienu po traukimo dar skauda? praejo 3 d., o be vaistu negaliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2009 07 11, 10:13)
pies kelias dienas istrauke protini danti, jau tiek buvo isiskaudejes, kad jokie vaistai nebepadedavo doh.gif Kiek dienu po traukimo dar skauda? praejo 3 d., o be vaistu negaliu unsure.gif



Aš savaitę gėriau nuskausminamuosius. Bet man traukė 2 neišdygusius protinukus.
Atsakyti