Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Ritukas @ 2005 11 03, 12:11)
Man taip pat tri operuot protinį dantį, bet sudėtinga sakė operacija, tai vis nesiryžtu  doh.gif
Kiek man sakė odontologė, tai po tokios operacijos dažniausiai užsiuva tą skylę, jeigu nesiuvo, tai gal galvojo, kad užsitrauks pati, bet jeigu jau tau maisto prilindo, tai manau negerai  g.gif Gal paskalauk kokiu Hexalyse ar Hexal dabar nepamenu kaip rasosi, bet labai liuks tirpalas po dantu operaciju, nuo gerkles skausmo, nuo uzdegimu. Tikrai nepakenks, isdezinfekuos daugiau  wub.gif Šiaip tai patarčiau vėl nueiti pas dantistą ir pasikonsultuoti, nes paskui dar kokia infekcija įsiveisti gali  g.gif
O kaip praėjo pati operacija, ar greitai išoperavo. Ir ar dantis buvai visiškai po mėsom, ar truputį pradygęs g.gif Mano tai visai gulintis, palindęs po 7 dantim, tai reiks kaulą skaldyti  doh.gif Todėl ir labai bijau, bet koks odontologas neapsiima, reikės daryt pas žandikaulių plastikos chirurgus  doh.gif


nesiuvo nes matyt žinojo kad nereik, jau baiginėja mano skylutė užgyti smile.gif
man ir buvo palindes po 7 dančiu, tai teko tą protinį skaldyti i kelias dalis, tai taip ir išraukinėjo
Atsakyti
Sveikos visos. ax.gif Ir man tas nenaudelis auga doh.gif Gyditojas sako kad lyg kreivai.Padare nuotrauka,sako gal dar ne beviltiska,gal nereiks operuot,bet man jau nebesitiki.Sakau net dantis normaliai negali isaugt verysad.gif Jei reiks operuot tai mega_shok.gif
Atsakyti
labutis visom.... taip pat tturiu beda, reikia traukti protini danti, kuris pusiau isdyges, pusiau jau sugedes...kur patartumet eiti tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(lieppa @ 2006 01 03, 15:09)
labutis visom.... taip pat tturiu beda, reikia traukti protini danti, kuris pusiau isdyges, pusiau jau sugedes...kur patartumet eiti tai padaryti?



tuo uzsiima tik chirurgai kiek zinau...
stomatologe nenukreipe niekur? blink.gif
o kokiame mieste? Kaune galeciau 2 rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
o man jau 23,o dar tu protiniu dantu nera schmoll.gifm
Atsakyti
Man du apatinius istrauke, dabar eileje du virsutiniai laukia. thumbup.gif Buvo baisu, bet kai atsisedi i kresla, jau dingti nebera kur. O be to tokia pala uzdeda ant akiu, kad tik burna matytusi, tai nieko nematai tik girdi kaip dantenas pjauna ir dar sesele apatini zandikauli palaiko, kad kartu su dantim neistrauktu lotuliukas.gif
Zodziu, baisu, bet jei reikia tai reikia, nes jei prades skaudeti, tai po to dar sunkiau bus istraukti.
Taigi linkiu sekmes kam aktualu..
Papildyta:
QUOTE(Pacific @ 2006 01 27, 18:29)
o man jau 23,o dar tu protiniu dantu nera schmoll.gifm

Yra yra, tik rentgeno nuotrauka padaryk.
As irgi maniau, kad nera, bet padare nuotrauka ir pamaciau, kad visi 4 yra blink.gif ir dar gulintys, todel ir nesimate verysad.gif
Atsakyti
O tas protiniu dantu operacijas daro kur nors su pilna narkoze? (esu apie tai skaicius).
Papildyta:
O proiniu dantu operacijas daro kur nors su pilna narkoze? Esu skaicius apie tai...
Atsakyti
sveikos,
mano protiniai dantys yra per dideli pagal mano zandikauliu ir reikia visus 4 rauti. norejau paklausti kas jau aptejo ta "malonuma" ar jauciasi kazkiek kaip rauna? ir ar paskui neitinsti kaip kiaule?smile.gif ir ar ilgai skauda. dekui.
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 04 20, 01:02)
sveikos,
mano protiniai dantys yra per dideli pagal mano zandikauliu ir reikia visus 4 rauti. norejau paklausti kas jau aptejo ta "malonuma" ar jauciasi kazkiek kaip rauna? ir ar paskui neitinsti kaip kiaule?smile.gif ir ar ilgai skauda. dekui.


labas, kazkiek jauciasi, nuskausmina aisku, tai neskauda kai rauna, bet jauti, kaip ten kazkas kapstosi ax.gif o po visko labai tiketina sutinti mirksiukas.gif bandyk is karto deti ledo ant zanduko, bet vis tiek kazkiek patins. O siaip tai juk kiekvienam individualiai, vieniems daugiau kitiems maziau skauda ir tinsta. Sekmes 4u.gif
P.S. o pas tave jie visi isdyge?
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 04 20, 01:02)
sveikos,
mano protiniai dantys yra per dideli pagal mano zandikauliu ir reikia visus 4 rauti. norejau paklausti kas jau aptejo ta "malonuma" ar jauciasi kazkiek kaip rauna? ir ar paskui neitinsti kaip kiaule?smile.gif ir ar ilgai skauda. dekui.

Sveika,
man rove apatinius, buvo baisu, jautesi, kad ten grezia net galva dundejo, bet skausmo nesijaute, nes is pradziu gerai uzsaldo. Po operacijos (sis dantu rovimas vadinasi operacija, nors ir be narkozes) dave ledo gabala ir laikiau 20min., o po to reikia dar namie laikyti kiek galima ilgiau. As pamenu tai kiek galejau laikiau, skruostas net paraudo, bet po to liuks, ryte visai nebuvo istines. Pirma danti kai roviau, tai nelaikiau ilgai ir tada tris dienas vaiksciojau istinusi. blush2.gif
Su virsutiniais irgi manau taip pat bus, tik niekaip neprisiruosiu doh.gif
Tai sekmes ir nebijok thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Jamaika @ 2006 04 19, 22:35)
O tas protiniu dantu operacijas daro kur nors su pilna narkoze? (esu apie tai skaicius).
Papildyta:
O proiniu dantu operacijas daro kur nors su pilna narkoze? Esu skaicius apie tai...

Labas,
zinai, as irgi klausiau gydytojos del narkozes, nes labai bijojau. Man tada atsake, kad norint rauti dantis su narkoze, reikia gultis i ligonine, daryti visus tyrimus (slapimo kraujo ir t.t.) ir jei viskas gerai, tada raus. Bet atkalbejo, ir dziaugiuosi, nes labai greitai ta operacija atlieka. Viena danti per valanda ir graziai israuna, susiuva. Po savaites tik ateini siulus isimti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 04 20, 07:46)
Sveika,
man rove apatinius, buvo baisu, jautesi, kad ten grezia net galva dundejo, bet skausmo nesijaute, nes is pradziu gerai uzsaldo. Po operacijos (sis dantu rovimas vadinasi operacija, nors ir be narkozes) dave ledo gabala ir laikiau 20min., o po to reikia dar namie laikyti kiek galima ilgiau. As pamenu tai kiek galejau laikiau, skruostas net paraudo, bet po to liuks, ryte visai nebuvo istines. Pirma danti kai roviau, tai nelaikiau ilgai ir tada tris dienas vaiksciojau istinusi. blush2.gif
Su virsutiniais irgi manau taip pat bus, tik niekaip neprisiruosiu doh.gif
Tai sekmes ir nebijok thumbup.gif
Papildyta:

Labas,
zinai, as irgi klausiau gydytojos del narkozes, nes labai bijojau. Man tada atsake, kad norint rauti dantis su narkoze, reikia gultis i ligonine, daryti visus tyrimus (slapimo kraujo ir t.t.) ir jei viskas gerai, tada raus. Bet atkalbejo, ir dziaugiuosi, nes labai greitai ta operacija atlieka. Viena danti per valanda ir graziai israuna, susiuva. Po savaites tik ateini siulus isimti. ax.gif


janone, kaip suprantu tau dare operacija, nes protiniai buvo kaip nors kreivai isdyge ane? bijau kad merginas per daug prigazdinsim blush2.gif nes jeigu normaliai isdyges, tai nereikia operacijos, israuna kaip paprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2006 04 20, 09:18)
janone, kaip suprantu tau dare operacija, nes protiniai buvo kaip nors kreivai isdyge ane? bijau kad merginas per daug prigazdinsim  blush2.gif  nes jeigu normaliai isdyges, tai nereikia operacijos, israuna kaip paprasta 4u.gif

Jo, mano buvo gulintys po kitais dantim. Tai teko net zandikaulio kaula nugrezt ir isimt, kad galima butu pasiekti ir uzkabinus istraukti.
O jei dantys normaliai isdyge ir jei juos galima replem uzkabinti, tai nereikia operacijos. Taip israuna aisku su nuskausminimu ax.gif
Atsakyti