Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Buvau pas gydytoja. unsure.gif Tik paziurejo i burna ir tiek. Pasake reikia antibiotiku g.gif verysad.gif Nes yra infekcija (na, as pati matau, kad ant dantenos aplink ta mano nelaiminga danti yra pulinukas). Nescioms atseit galima ju gert. Bet taip nesinori... Nzn ka ir daryti... Ar gali pakenkt ta infekcija, ar antibiotikai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2010 07 16, 17:19)
Buvau pas gydytoja.  unsure.gif Tik paziurejo i burna ir tiek. Pasake reikia antibiotiku  g.gif  verysad.gif Nes yra infekcija (na, as pati matau, kad ant dantenos aplink ta mano nelaiminga danti yra pulinukas). Nescioms atseit galima ju gert. Bet taip nesinori... Nzn ka ir daryti... Ar gali pakenkt ta infekcija, ar antibiotikai? unsure.gif

infekcija labai nuodyja organizma,baisiau nei antibijotikai....infekcijos gali sukelti netgi prieslaikini gimdyma....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdė...: 16 liepos 2010 - 18:04
QUOTE(CarpeDiem @ 2010 07 16, 17:19)
Buvau pas gydytoja.  unsure.gif Tik paziurejo i burna ir tiek. Pasake reikia antibiotiku  g.gif  verysad.gif Nes yra infekcija (na, as pati matau, kad ant dantenos aplink ta mano nelaiminga danti yra pulinukas). Nescioms atseit galima ju gert. Bet taip nesinori... Nzn ka ir daryti... Ar gali pakenkt ta infekcija, ar antibiotikai? unsure.gif


O kol uždegimas rauti iš viso negalima. O šiaip teko matyti, kad rauna ir nėščioms ir tokiom, kur jau kaip reikiant matosi, kad padėty.
Atsakyti
Viskas aisku! Aciu skruzde :4u Pagersiu antibiotiku, eisiu rytoj is pat ryto pirkti. Siandien jau buvau vaistineje, bet apsisukau ir isejau, nepirkau, pagalvojau, kad dar skalausiu burna druska su vandeniu, ir dezinfikuosiu purskalu, kuris tinka nestumo metu, jau labai man nesinori vaistu gert. Bet turbut neverta gaisti laiko, jau ir taip virs savaites kenciu ta skausma. frusty.gif Aciu merginos 4u.gif Labai tikiuos, ir laukiu, kada liausis tas skausmas ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 16 liepos 2010 - 23:27
QUOTE(CarpeDiem @ 2010 07 17, 00:24)
Viskas aisku!  Aciu skruzde :4u Pagersiu antibiotiku, eisiu rytoj is pat ryto pirkti. Siandien jau buvau vaistineje, bet apsisukau ir isejau, nepirkau, pagalvojau, kad dar skalausiu burna druska su vandeniu, ir dezinfikuosiu purskalu, kuris tinka nestumo metu, jau labai man nesinori vaistu gert. Bet turbut neverta gaisti laiko, jau ir taip virs savaites kenciu ta skausma.  frusty.gif Aciu merginos  4u.gif Labai tikiuos, ir laukiu, kada liausis tas skausmas ..

ner uz ka irnesakyk.gif 4u.gif kas liecia skausma pabandyk skalauti neskiestu Listerinu,mano mamai danti skaudejo,tai sake jai labai Listrerinas padejo unsure.gif suprantu kaip nesinori vaistu,dar pabandyk google pasieskoti info apie dantu problemas nestumo metu mirksiukas.gif
Atsakyti
CarpeDiem, komplikacijos dėl negydyto uždegimo apie protinius dantis, gali būti baisios.
Jei neina problemos išspręsti konservatyviai, dantis šalina ir nėštumo metu. Jei įmanoma palaukti, jei uždegimas praeina, verta laukti. Bet kokiu atveju, suskaudus dančiui, atsiradus patinimui, nereikėtų pradėti gydytis savarankiškai. Ne visi medikamentai turi vienodą poveikį nėščiajai ir vaisiui. Reikia parinkti mažiausiai kenkiančius. Be to, laiku pradėjus gydymą, tikėtina, kad vaistų reikės vartoti mažiau.
Atsakyti
Oi, labai aciu jums visom uz patarimus aciuks.gif Db galiu laisviau atsikvepti, niekas nebeskauda. Baigiau gerti antibiotikus doh.gif dry.gif Jau antra diena pasidare geriau. Net sokinejau is dziaugsmo, kad maziau skauda. Db ir patinimo nebeliko clap_1.gif Bet, sakau, po leliuko gimimo eisiu traukti ta danti, kad vel kokiu problemu neatsirastu!
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu jums!
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif va ir man ta pati problemele,man isdygo du virsuje protiniai jie kai ir sveiki,beveik ju nejutau.Kai pradejo dygt apatinis desineje puseje irgi beveik nk nejutau,jis dar pilnai neisdyges.Bet kai pradejo dygti karysis apatinis,prasidejo mano beda,pirma kart pakentejau savaite,ir praejo buvau 8 sav. nestuke.gif ,geriau paracitomoli,ir jo labai nedaug,iskentejau.O va sestadieni jis vel dave apie save zinot.Ir kaip tycia savaitgalis.Dabar esu 19 sav., nestuke.gif nuo sestadienio nk beveik nevalgau,noriu,bet negaliu prasiziot,net sauksta netelpatik jigurtai,jogurtiniai ryziai,ir bulviu kose:(kentejau iki pirmadienio kaip galejo,istino zandas,is pacio ryto keliavau pas dantista,jis man siektiek yra islindes,bet dantenos ant tiek istino,kad net atsoko,ten atvira,pasigavau infekcija,israse pinicilino,sake,jei po triju dienu neissiziosi teks rauti,skalauju,lb pergyvenu del leliuko,kad tik jam nepakenktu,tos bemieges naktys ir nevalgymas,baigiau gert vitaminus,gal vel pradet,kad nenusilptu jis man.Pati atrodo bet ka iskesciau,kad tik maziui gerai viskas butu:(jau apima depresija:(pradedu verkt,kai nebeiskenciu skausmo,gerai,kad vyras salia:)tai va tokia istorija:(
Atsakyti
Jei blogėja ar negerėja, nelaukite nieko, kreipkitės vėl į gydytojus. Gali būti, kad tą dantį ateityje vis tiek reikės rauti, bet, jei yra galimybė palaukti, su sąlyga, kad praeina ūmaus uždegimo reiškiniai, reikėtų tai padaryti po gimdymo. Jei rauti danties nereikia, gal kartais užtektų nukirpti dantenas, esančias virš jo. Aišku, tai irgi geriausiai daryti kai nėra uždegimo.
Atsakyti
Tai va.kad skausma nueme o uzdegimas nepraeina jau trecia diena kaip geriu antebiotika,zandikaulio atidaryt nebegaliu,zandas is ryto vistiek patinsta,jei neigeriu antebiotiko pries miega atsikeliu nakty su nezmonisku skausmu,tenka gerti papildomai viena tablete daugiau,galiu sakyt jis man tik numalsina skausma nk daugiau,as nebeturiu kantrybes,snd eisiu pas gydytoja vel,tegul daro jis ka nori su juo.Tiesiog noriu,kad tai liautus:(
Atsakyti
ax.gif buvau pas gydytoja 4u.gif tiksliai nesupratau ka jis man aiskino,kadangi anglu,o dantu problemos anglu kalba man buvo svetimos:)bet gavos kad isrove virsutini,nors skaudejo apatini,kaip suprantu isrove ir apatini blush2.gif tai gali taip but kad abu vienu metu,nes apacioj tikrai kazka rove ir lb skaudejo,o kai iseme iskart biski palengvejo:)jausmas ne is maloniausiu beeeettt lotuliukas.gif bijau dziaugtis anksciau laiko bet man net palengvejo,atrodo zandikaulis lengvesnis,procedura vyko gal 10 min,nejau taip greit gali sutvarkyt,paskiau pasake,kad issius uzklausa kazkur ir man kai pasigimdysiu vel kazka darys,raus bet nesuprantu ka...ar galejo jis tik puse apatinio istrukt?gal kas nusimano ir paaiskintu ka jis man padare doh.gif nes ant tiek bijojau,kad net neklausiau ka sake jis:Dbet jauciu kad man geriau:)tfu tfu tfu,eidama namo vos nenualpau,bet tai smulkmenos smile.gif esu dekinga vyrui,kad buvo salia ir palaike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lolii @ 2010 07 28, 17:07)
procedura vyko gal 10 min,nejau taip greit gali sutvarkyt

Žinoma, kad gali smile.gif
QUOTE
ar galejo jis tik puse apatinio istraukt?

Abejoju, kad pusę danties/šaknies būtų palikę unsure.gif
O jums pačiai nesimato, kiek išrauta? ax.gif
Atsakyti