Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Kaip neseniai kazkur skaiciau- viena beda nebeda, nes daug bedu tai jau beda sad.gif
Siandien kaip tik suzinojau, kad man protinis dantis isdygo tiesiog zandikaulyje, kaule rolleyes.gif reikalinga operacija ir sake nelabai paprasta....keisciausia, kad man pakolkas tas dantis (tfu tfu tfu) nei skauda nei reaguojai salta bei karsta, bet daryti operacija reikes, nes ji yra palindes po kitu dantim
Del tam tikru priezasciu nusikeliau ja i vasaros pabaiga...
Gal daugiau kas turejote problemu su protiniais dantimius, kiek esu girdejusi nemazai kas ju jais vargsta
Klausiau gydytojos ar tai gali buti paveldima, nes mano abiem tevam daryta tokia panasi operacija, bet ne tokios sudetingos, jiems tik atdidare zandikauli kad tas dantukas islystu, o sako kad maniskis nebeislys isvis, reikia pasalinti blink.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?showtopic=7052
stai cia siek tiek buvo kalbeta apie protinius dantis...
brrr paskaicius siurpas per nugara praeina baisu man unsure.gif
Atsakyti
Man augo gulsčiai mad.gif , net "išlindęs" nebuvo.Tai "užmarino", prapjovė, atkalė nuo žandikaulio i vsio thumbup.gif Bet tas buvo prieš kokius 8 metus wink.gif
Atsakyti
o kaip suprast "atkale"? cia su daline nejautra? blink.gif
dekui Seijle, jau parasiau ir as ten...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadele: 16 birželio 2004 - 19:16
QUOTE (Cikadele @ 2004 06 16, 17:16)
o kaip suprast "atkale"? cia su daline nejautra?  blink.gif

Taip, su daline.."Atkalė"-su kaltuku ir plaktuku biggrin.gif Aš nieko nejaučiau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 16 birželio 2004 - 19:19
As irgi turiu beda su protiniais.Jie man auga siek tiek kreivai,pasisuku i sona.Laikas nuo laiko skausmas dingsta,nezinau,gal nustoja augt,o paskui ir vel tas pats.Dabar matyt pats "augimo "laikotarpis,nes vel skaudet pradejo,net normaliai issiziot negaliu.
Atsakyti
ir man vienas protinis dantis guli mad.gif ,reikia operuot bet bijau blink.gif
Atsakyti
As tai dar ir be proto ir be protiniu dantu, kodel pas mane jie neauga, ka?????? rolleyes.gif
Atsakyti
Na as irgi turiu nemaza problemele su tais protiniais dantim, vienas auga tiesiai i kita danti, taigi skauda visa puse, kitas auga ne tiesiai i virsu, bet i sona, pravalas kazkoks, kol kas nieko nedarau, lauksiu, iki paskutinio, o gal jie persigalvos ir prades gerai augti g.gif O jei rimtai tai visai man nejuokinga, uzteko savo drauge po tokio danties pasalinimo pamatyti.
Atsakyti
tai kada pradejo augt, o tai as niekaip nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Brazile @ 2004 06 18, 10:24)
tai kada pradejo augt, o tai as niekaip nesulaukiu biggrin.gif

Na stomatologas sake, kad jie ilgai dar pas mane augs, kol isaugs, o pradejo augti velai, tokio amziaus zmones jau paprastai visus protinius dantis turi, o as dar nei vieno protinio neturiu tongue.gif tongue.gif tongue.gif , ir visai man ju netruksta tongue.gif tongue.gif iki 30 gimtadienio tikiuosi sulaukt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aida: 18 birželio 2004 - 10:30
aisku svarbu nesiparinti, man tai matai dar augt nepradejo, o as jau tokia staruska.
Atsakyti