Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

nestumo metu man buvo atliktas higieninis burnos valymas. Procedura labai nemaloni, bet efektyvi thumbup.gif Man jau buvo prasidejes kazkoks uzdegimas, valant dantis kraujuodavo dantenos. Po higieninio valymo dar kuri laika burna skalaudavau Hexoral skysciu ir kraujavimas liovesi, visiskai dingo nemalonus kvapas is burnos.

Bet jauciu, kad ir vel atsiranda akmenuku ant apatiniu dantu, is vidines puses, prie pat dantenu. Ko gero ir vel teks pas higieniste apsilankyt. Kas kiek laiko burnos valymo proceduras rekomenduojama atlikti?
Atsakyti
Profiasionalios hiegienos proceduros yra pati geriausia profilaktika del parodontozes. Visoms kas puse metu patariu apsilankyti pas burnos higienista!
Taigi, Smurka, pasiryzk ir pirmyn! biggrin.gif
Atsakyti
o kokia kaina, as kazkada valiau tai apie 100 suplojau, o kaip dabar g.gif
Atsakyti
kaune apie 60lt smile.gif
Atsakyti
Kainos labai ivairios..
Atsakyti
QUOTE (DAISY @ 2004 06 17, 08:58)
o kokia kaina, as kazkada valiau tai apie 100 suplojau, o kaip dabar g.gif

Vidutiniskai tokia kaina ir yra. As sumokejau 90 litu uz visos burnos (dantu, tiksliau) valyma
Atsakyti
As irgi noriu. O kaip ta procedura atliekama?
Atsakyti
paprastai ta procedura atlieka. Is pradziu su kazkokiu gramdikliu nugramdo apnasas, paskui su pasta nusveicia ir isplauna. tas gramdymas labai nemalonus, cypia aparatas dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 17, 11:38)
paprastai ta procedura atlieka. Is pradziu su kazkokiu gramdikliu nugramdo apnasas, paskui su pasta nusveicia ir isplauna. tas gramdymas labai nemalonus, cypia aparatas dry.gif

Man ne tik kad nemaloni procedura buvo, bet dar ir kazkiek skausmnga, o dantenos ir toliau kraujuoja. Taciau, gal cia tik as tokia islepusi g.gif
Atsakyti
QUOTE (zanet @ 2004 06 18, 03:28)
Man ne tik kad nemaloni procedura buvo, bet dar ir kazkiek skausmnga, o dantenos ir toliau kraujuoja. Taciau, gal cia tik as tokia islepusi g.gif

Na taip, siek tiek skausminga. Ypac kai tas gramdiklis arciau dantenu apnasas gramde.

o del kraujavimo...pabandyk paskalauti burna tam skirtais skysciais. MAn iki siol kraujavimas neatsinaujino, nors higieninins valymas buvo atliktas pries 1.5 m.
Atsakyti
"gramdiklis"-tai lazeris,o burnos higiena rekomenduojama daryt kas pusmeti wink.gif

o del kraujavimo-reiktu i dantu valymo "technika" atkreipti demesi(cia atmetus kitas kraujavimo priezastis-kresumo rodiklius, vit trukuma...)...
jeigu
Atsakyti
o as va viena kart issivaliau,ir labai susilpnejo dantys,antra kart nesiryztu,o reikia g.gif
Atsakyti