Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(Milux @ 2011 06 26, 09:16)
PPS vaikas gauna su CB ,o ne ten kur ir suauge mirksiukas.gif

Nu kad ne. Pirma reik išsiimt PPS, tada tvarkyt CB, nes ten reikalauja numerio PPS, kai pildai CB formą. g.gif Bent mum taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2011 06 25, 23:52)
Na taip,pirmiausia reikia child benefit tvarkytis.Ten kaip irodymui kad vaikas cia reikes laisko is GP.Tai kai eisit ten,gali tuo paciu del medical card paklaust.
Tada gali Fisui pildyt,bet ten dar reikia vaiko PPS numerio,o as dabar nebeatsimenu is kur ji suzinojau.
Ir kaip suprantu uniformu pinigu galit siais metais jau nebespet susitvarkyt doh.gif Nes dar daug popierizmo pries tai laukia.
Paislipus tai jo,vyro reikia pridet.Bet tarkim siunciant vienu metu abi formas netures jis ju,nebent galima det kopijas.
Mes sutarties jokios neturim,tai mums vis paraso laiska.Gal tinka sutartis.Cia reikia laukt kitu merginu nuomones.

Ir isvis dabar rasau ir galvoju ar galima ka nors tvarkytis kol dar negaunamas CB,kaip manot merginos su patirtim???

nebutina orginalus siusti,as visur visada siunciau kopijas paysliptu taipat,niekur nesugryzo atgal,kad reikia oginalo,namo seimininke paraso laiska,kad nuomuojam jos nama nuo 2006 metu,visus orginalus turiu namie,siunciau kopijas,nes niekas paskui atgal nesiuntineju tu orginalu,o paysliptu daug kur reikia,tai siunciu visu dokumentu tik kopijas 4u.gif

QUOTE(Nenyte82 @ 2011 06 26, 00:00)
Skaistuole-gaunat jus kokia nors socialine pasalpa?Pernai gavot situos pinigus?Jeigu taip,tai jums turetu tuos pinigus skirt automatiskai(cia siais metais tokia naujove padare).Arba as taip galvoju kad forma atsius patys i namus.Bet jeigu negaunat jokios pasalpos,tai nepriklausys uniformu pinigai.Ten pries tai kur imeciau adresiuka pasiskaityk,raso apie viska.
Papildyta:
Orinciuk-ve del tu kopiju nezinau,laukiam rytojaus merginu pasisakymu.

gaunam jobseeker alow ir rent,niekad nesu gavus back to school,nes berniukas tik dabar nuo rugsejo prades eiti i junior klase,tai niekad niekas nemokejo ir as niekad nesu pildzius,nes galvodavau,kad moka tik,tiem kurie jau eina i mokykla.o dabar cia atsitiktinai jusu ideta nuoroda paskaiciau,tai supratau,kad jau reikia ir pildyti ta forma g.gif
Atsakyti
Child benefit formoje yra Part 4 (apie vaikus informacija) ir yra viena eilute:

Their social insurance number? For example, National Insurance, Pesel ir ID number etc...

Ka cia irasyti? g.gif Vaiko PPS i child benefit forma nereikia irasyti, ar cia ir yra tas punktas i kuri reikia ta vaiko PPS irasyti? g.gif susiveliau doh.gif

arba

PART 1 yra 15 punktas:

Are you employed or self -employed? duoti atsakymai YES ir NO tai jei as employed kuri cia man zymeti, kazkaip man cia klausimas berysio sudeliotas atsakysiu YES tai kuri jie varianta supras? ar as cia blondziauju jau biskiuka g.gif biggrin.gif
ir prie to punkto vel praso irasyti:
Your social insurance number? For example, National Insurance, Pesel ir ID number etc...
ka cia tureciau rasyti?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 26, 09:45)
Child benefit formoje yra Part 4 (apie vaikus informacija) ir yra viena eilute:

Their social insurance number? For example, National Insurance, Pesel ir ID number etc...

Ka cia irasyti?  g.gif  Vaiko PPS i child benefit forma nereikia irasyti, ar cia ir yra tas punktas i kuri reikia ta vaiko PPS irasyti?  g.gif  susiveliau  doh.gif

arba

PART 1 yra 15 punktas:

Are you employed or self -employed?   duoti atsakymai YES ir NO tai jei as employed kuri cia man zymeti, kazkaip man cia klausimas berysio sudeliotas atsakysiu YES tai kuri jie varianta supras? ar as cia blondziauju jau biskiuka  g.gif  biggrin.gif
ir prie to punkto vel praso irasyti:
Your social insurance number? For example, National Insurance, Pesel ir ID number etc...




ka cia tureciau rasyti?

4u.gif



ar tu idarbinta, ar dirbi ant saves (lt kaip su patentu)  tai yra atsakai jai dirbi bet kuriuo varijantu yes, jai nedirbi no.

o paskutinis punktas pps numeris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura1115: 26 birželio 2011 - 11:44
sveikos, na ir man naujiena papasakojot, kad uniformu pinigai priklauso nuo 2m. jei gauni kazkokia tai pasalpa. tada gal kuri nors galetu imesti adresa kur galima rasti ta forma? dekui!
Atsakyti
tai pasirodo ir vaiko PPS numerio tada reikia, teks skambinti i sociala ir klausti doh.gif arba geriau gal nueiti g.gif ar pasako telefonu?

As cia isvis nieko kol kas nedarau, nei dirbu, nei savo kazkoki versla turiu. Esu cia tik 2 menesius.
Tai as skaitausi vistiek Employed vistiek? g.gif nes nu planuoju gi kada nors gyvenime rasti as darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 26, 12:55)
tai pasirodo ir vaiko PPS numerio tada reikia, teks skambinti i sociala ir klausti  doh.gif arba geriau gal nueiti  g.gif  ar pasako telefonu?

As cia isvis nieko kol kas nedarau, nei dirbu, nei savo kazkoki versla turiu. Esu cia tik 2 menesius.
Tai as skaitausi vistiek Employed vistiek?  g.gif  nes nu planuoju gi kada nors gyvenime rasti as darba  smile.gif

Are you employed or self employed- rasot NO, nes klausiama esamuoju laiku
O del social insurance number, tai nera cia PPS, cia ar esat apsidraudus Airijoj
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 26, 10:55)
tai pasirodo ir vaiko PPS numerio tada reikia, teks skambinti i sociala ir klausti  doh.gif arba geriau gal nueiti  g.gif  ar pasako telefonu?

As cia isvis nieko kol kas nedarau, nei dirbu, nei savo kazkoki versla turiu. Esu cia tik 2 menesius.
Tai as skaitausi vistiek Employed vistiek?  g.gif  nes nu planuoju gi kada nors gyvenime rasti as darba  smile.gif


O tai jau pildėt popierius PPS numeriui gauti?

Taigi tu nesi dirbanti,tai ir rašyk,kad NO. Čia neklausia ar kada nors dirbsi,klausia ar dabar dirbi 4u.gif


XVXVX neklaidink,PPS ir yra socialinio draudimo numeris 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SPYGLA: 26 birželio 2011 - 12:04
QUOTE(SPYGLA @ 2011 06 26, 13:01)

XVXVX neklaidink,PPS ir yra socialinio draudimo numeris 4u.gif

teisingai doh.gif cia PPS atseit naujoviskas pavadinimas...
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 06 26, 10:52)
sveikos, na ir man naujiena papasakojot, kad uniformu pinigai priklauso nuo 2m. jei gauni kazkokia tai pasalpa. tada gal kuri nors galetu imesti adresa kur galima rasti ta forma? dekui!



Praeitam puslapį Nenyte įkėlus visą info 4u.gif

Nebūtinai reikia gauti kokią pašalpą,kad gautum Back to school pinigus,turi tilpti į nustatytą pragyvenimo lygį.O jei gauni kokią pašalpą,tai daugiau šansų,kad tikrai duos ir šitą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SPYGLA: 26 birželio 2011 - 12:17
PPS as jau turiu. Tik va nezinau kaip del dukrytes, nes kai pildem man tai ir jai prasiau, kad padarytu (ar ten gal automatiskai padaromas vaikui yra?) bet niekas man jo neatsiunte. Pastu gavau tik savo PPS number.

Tai vadinasi ta PPS number reikia dviejose vietose rasyti, nes jo reikia ir pacioje pradzioje. Viska supratau merginos. ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 26, 09:45)
Child benefit formoje yra Part 4 (apie vaikus informacija) ir yra viena eilute:

Their social insurance number? For example, National Insurance, Pesel ir ID number etc...

Ka cia irasyti?  g.gif  Vaiko PPS i child benefit forma nereikia irasyti, ar cia ir yra tas punktas i kuri reikia ta vaiko PPS irasyti?  g.gif  susiveliau  doh.gif

arba

PART 1 yra 15 punktas:

Are you employed or self -employed?  duoti atsakymai YES ir NO tai jei as employed kuri cia man zymeti, kazkaip man cia klausimas berysio sudeliotas atsakysiu YES tai kuri jie varianta supras? ar as cia blondziauju jau biskiuka  g.gif  biggrin.gif
ir prie to punkto vel praso irasyti:
Your social insurance number? For example, National Insurance, Pesel ir ID number etc...
ka cia tureciau rasyti?

4u.gif



QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 26, 11:19)
PPS as jau turiu. Tik va nezinau kaip del dukrytes, nes kai pildem man tai ir jai prasiau, kad padarytu (ar ten gal automatiskai padaromas vaikui yra?) bet niekas man jo neatsiunte. Pastu gavau tik savo PPS number.

Tai vadinasi ta PPS number reikia dviejose vietose rasyti, nes jo reikia ir pacioje pradzioje. Viska supratau merginos. ACIU  4u.gif



Part 4,reikia įrašyti vaiko PPS.
Part 1,tavo PPS.


Dėl dukrelės pps,turi užjudint,mums irgi atsimenu,mano atsiuntė laišką,o dėl vaikų reikėjo eiti ieškoti.Nueik ten kur dareisi,turėtų iškart parašyti 4u.gif
Atsakyti