Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

Labas,turiu klausimeli...Zodziu, dirbu,gyvenu viena su dviem vaikais,issiunciau formas del vienisos mamos ir FIS,tokia situacija,kad gyventi namuose kuriuose laaabai daug zmoniu tapo nelengva,ar galeciau kreiptis del rentos,bet tuo paciu noreciau pakeisti gyvenamaja vieta,sakykim issinuomociau viena apatamentus,bet zinant kokios kainos Dubline tai butu kaip ir sunku,nes gaunu algos 280-300 per savaite...Kiek laiko reiketu laukti po kreipimosi del rentos apmokejimo?
Atsakyti
Mabel, manau viskas yra jusu naudai, nes esate vienisa mama ir dar su dviem vaikais. Kiek laiko gyvenate Airijoje? Ar gaunate alementus? Mes rent allowance laukem apie 2-3men. bet atidave kaip minejau anksciau nuo prasymo dienos.
Atsakyti
Taip alimentus gaunu,issiverciau teismo nutarti,jie siekia tik 33 eurus per savaite,Airijoje esu metus,dirbu 4 men.Bet mane neramina,kaip man islaikyti ta busta jei moketi teks apie 800-900,tol kol gausiu renta...
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2011 07 29, 19:29)
Taip alimentus gaunu,issiverciau teismo nutarti,jie siekia tik 33 eurus per savaite,Airijoje esu metus,dirbu 4 men.Bet mane neramina,kaip man islaikyti ta busta jei moketi teks apie 800-900,tol kol gausiu renta...

Mes mokam uz nuoma 850e, kadangi esam abu bedarbiai mums apmoka 730e, tai va patiems reikia "dasimoketi" 120e. Nezinau, kaip jusu situacija svarstys ir kiek jums mokes uz nuoma, reiktu laukti mamyciu susidurusiu su tokia situacija pagalbos. Man atrodo dar galite prasyti One parent benefit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 07 27, 08:59)
Aciu, merginos.
o man sake, kad child benefit uzsites apie 6 men... jeigu ir tie benefitai uzsites-liksiu be pajamu.. verysad.gif

Mes laukėm 1,5metų CB doh.gif Bet dar geriau, nes susitaupo. Bet čia jei vaikas gimęs ne IRL.
Jei gimsta čia, tai 1-2 reik laukt. Tai man rodos tavo situacijoj, kai gims mažasis, tai kartu gausi už abu per kelis mėn nuo gimimo.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 07 29, 21:29)
Mes laukėm 1,5metų CB  doh.gif  Bet dar geriau, nes susitaupo. Bet čia jei vaikas gimęs ne IRL.
Jei gimsta čia, tai 1-2 reik laukt.  Tai man rodos tavo situacijoj, kai gims mažasis, tai kartu gausi už abu per kelis mėn nuo gimimo.

As CB laukiau 11 men,bet man sumokejo ne nuo tos dienos kai issiunciau forma,o tik nuo to laiko kai pradejau dirbti,tai viso labo tik uz 4 men...Nors mano pazistamai,kuri taip pat tik atvyko ir cia dirbusi nebuvo sumokejo nuo pat pirmos dienos,na tai ir rask cia ta teisybe...
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2011 07 30, 01:43)
As CB laukiau 11 men,bet man sumokejo ne nuo tos dienos kai issiunciau forma,o tik nuo to laiko kai pradejau dirbti,tai viso labo tik uz 4 men...Nors mano pazistamai,kuri taip pat tik atvyko ir cia dirbusi nebuvo sumokejo nuo pat pirmos dienos,na tai ir rask cia ta teisybe...


Man CB pradejo moketi jau po 3 - 4 men... ir sumokejo visa suma, nuo atvykimo i sia sali... nors nedirbau dar sioje salyje nei dienos...
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2011 07 29, 19:29)
Taip alimentus gaunu,issiverciau teismo nutarti,jie siekia tik 33 eurus per savaite,Airijoje esu metus,dirbu 4 men.Bet mane neramina,kaip man islaikyti ta busta jei moketi teks apie 800-900,tol kol gausiu renta...

Laba diena, noriu Mabel jusu paklausti,rasot kad gaunat alimentus airijoj,o LT gaudavot is Vaiku islaikymo fondo alimentus?AS gaunu LT alimentus is islaikymo fondo ir uz triju savaiciu isvykstame gyventi i airija ir nezinau ka daryt ar turiu pranest islaikymo fondui ir ar bus nutrauktas mokejimas,ar galiu pasirinkt kur juos gaut ar lietuvoj ar airijoj.Aciu uz info
Atsakyti
Laba, ar jus gavot koki nors laiska kai pervede uniformu pinigelius?
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 07 31, 16:23)
Laba, ar jus gavot koki nors laiska kai pervede uniformu pinigelius?

as negavau,man iskart su JA ismokejo ir tik pasto kvituka atskira dave,kuriame rase,kad uz uniformas 4u.gif
Atsakyti
Su JA kartu? nes mums praeita savaite sumokejo 260e papildomai su JA... g.gif ir nesuprantam uz ka.. bet juk uz uniformas tik 200e? g.gif ir dar as ten formoj pazymejau kad i saskaita vestu pinigelius... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XVXVX: 31 liepos 2011 - 18:34
QUOTE(Mabel @ 2011 07 29, 17:29)
Taip alimentus gaunu,issiverciau teismo nutarti,jie siekia tik 33 eurus per savaite,Airijoje esu metus,dirbu 4 men.Bet mane neramina,kaip man islaikyti ta busta jei moketi teks apie 800-900,tol kol gausiu renta...

eiti prasyti temporary acomodation. City council. Sakyti, kad neturit kur gyventi. Kad name kur gyvenat nera jums vietos, o pinigu nuomai ir depositui neturit, nes su 2 vaikais gaunat 300 eu.
Atsakyti