Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

Ar dar tyla is back to school? g.gif
Atsakyti
Vis dar tyla,nuo liepos 10d.laukiu g.gif
Atsakyti
Ir as laukiu nuo liepos pradzios tylu ir neramu.
Atsakyti
na siemet as nesikreipiau, nes jau nebepriklauso, bet... praeitais metais prasyma pildziau birzelio pabaigoje, o pinigelius Back to School gavau tik spalio pradzioje... ir tai tik po 3 - 4 (tiksliai nebepamenu) apeliaciniu... doh.gif
Atsakyti
sveikos:)

ar est susidurusios su home carer tax creditu...gavom siandien laiska, su forma...nieko patys neklausem, neieskojom...gal kas turit info is praktikos, nete viska pati radau...
Atsakyti
Sveikos


Gal galit kas papasakot ,kaip parasyti apeliacini laiska, del Rent Allowance mokejimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbaneles: 31 rugpjūčio 2011 - 10:42
Žinai-nueik Dublino centre yra Cross care- http://www.crosscare.ie/ . Jie patars ką daryti. Tas ofisas yra šalia Tax Revenue,centre, toj pačioj gatvėj -prieš bažnyčią. Nusinešk visus dokumentus, kokius turi. Ten dirba labai geri ir rūpestingi žmonės.
QUOTE(Garbaneles @ 2011 08 31, 09:42)
Sveikos
  Gal galit kas papasakot ,kaip parasyti apeliacini laiska, del Rent Allowance mokejimo?


Papildyta:
Reikia eiti pas juos į ofisą ir kalbėtis su Health center officer. Kaip supratau, kiekvienam ofise tvarka skirtinga ir laikas priklauso nuo užimtumo-jeigu daug prašančių - tenka laukti. Man rent alowance sutvarkė per 2 dienas nuo dokumentų padavimo.
QUOTE(du-laivai @ 2011 08 19, 10:46)
mamytes,gal zinot kaip greiciau gauti rent suplament,jau 4 menesius laukiu,ir nieko...kur kreiptis kad greiciau moketu..nes nebeturiu is ko..aciu...

Atsakyti
Sveikutes,,noreciau ir as gauti kiek info nes padetis ir neaiski..gal kas ka zinot tokioj situacijoj..mes tik dar 6 menesiai airijoje gyvenam kartu su giminaiciai name mokam perpus nuoma as dirbu tik part time 20 val i savaite o vyras dar niekaip neranda va darbo pries savaite isiunciau del child benefito ir del FIS dokumnetus...tai mane domintu ar dar kas mums priklausytu ar jei vyras rastu pvz uz kokio menesio tik darba mes dar gautume Fis ar net jei gautume reiktu jo atsisakyt nes issiusta kai jis dar nedirbo ir musu seimos pajamos savaiteje tik 200 euru
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
gal galite mane, blondinę, apšviesti, nes esu visiškai žalia, niekada nebuvus užsieny ir nežinau, kaip ten kas.
yra taip, kad mes su vyru ir 9 mėnesių vaikiuku planuojam kraustytis gyventi į Airiją.
mažiukas gimė Lietuvoje. Airijoje nei aš, nei vyras neesame dirbę, vyrui tai bus pirmas (oficialus) darbas toje šalyje. smalsu pasidarė, ar priklausytų mums ten kokie nors pinigėliai už vaiką? kur dėl to reiktų kreiptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mafuke @ 2011 08 31, 19:15)
Sveikutes,,noreciau ir as gauti kiek info nes padetis ir neaiski..gal kas ka zinot tokioj situacijoj..mes tik dar 6 menesiai airijoje gyvenam kartu su giminaiciai name mokam perpus nuoma as dirbu tik part time 20 val i savaite o vyras dar niekaip neranda va darbo pries savaite isiunciau del child benefito ir del FIS dokumnetus...tai mane domintu ar dar kas mums priklausytu ar jei vyras rastu pvz uz kokio menesio tik darba mes dar gautume Fis ar net jei gautume reiktu jo atsisakyt nes issiusta kai jis dar nedirbo ir musu seimos pajamos savaiteje tik 200 euru


Zinok as metus kariavau ir rasiau apeliacinius laisku ir nieko... Jeigu as neklystu - jei tu dirbi part time tai is karto gauni neigiama atsakyma. Man regis pagal FIS turi buti Full time employment ne maziau kaip 19val per savaite arba 38val per 2savaites.
Papildyta:
QUOTE(<<sypsenele>> @ 2011 08 25, 12:51)
sveikos,gal kam nors yra teke itraukti gimusi vaikiuka i savo MC? per kiek laiko atsiuncia kortele?


Paskambini telefonu ir pasakai, kad gimes vaikas. Automatiskai jis gauna MC jei tevai j turi. Kortele atsiunte man gal per menesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Awrytea @ 2011 09 02, 15:47)
sveikutės  4u.gif
gal galite mane, blondinę, apšviesti, nes esu visiškai žalia, niekada nebuvus užsieny ir nežinau, kaip ten kas.
yra taip, kad mes su vyru ir 9 mėnesių vaikiuku planuojam kraustytis gyventi į Airiją.
mažiukas gimė Lietuvoje. Airijoje nei aš, nei vyras neesame dirbę, vyrui tai bus pirmas (oficialus) darbas toje šalyje. smalsu pasidarė, ar priklausytų mums ten kokie nors pinigėliai už vaiką?  kur dėl to reiktų kreiptis? ax.gif

Child benefit priklausys 150 eurų per mėnesį, o daugiau pradžiai kaip ir nieko. Kreiptis reikia į savo miesto Social Welfare skyrių, jis pirmiausiai suteiks PPS numerius, o paskui jau pildysit dokumentus vaiko pinigėliams. Kai jau kažkiek laiko bus konkrečios pajamos, tada toliau reikės žiūrėti. Gali FIS'as priklausyti, medical card, būsto nuomos lengvatos, reikės žiūrėti pagal situaciją.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2011 09 02, 17:42)
Child benefit priklausys 150 eurų per mėnesį....

140e/mėn 4u.gif
Atsakyti