Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(skaistuolė* @ 2011 06 09, 09:26)
sveikos, raso, kad FIS gali gauti,jei seima turi vaiku,tai o kaip tas variantas jei tas vaikas jau virs 18 gyvena savarankiskai,bet kartu vienam name su tevais? g.gif gal kas zinot bigsmile.gif aciu 4u.gif

You must have at least one child who normally lives with you or is financially supported by you. Your child must be under 18 years of age or between 18 and 22 years of age and in full-time education.
Atsakyti
Sveikos, o as noriu pasidziaugti. Siandien buvom Health centre, del Jobseeker Allowance jog jie pradetu moketi, nes Socialas siuo metu svarsto.. Nu gi prieme ta musu HR, paskaite ten vietoj vyrukas ka prirasem, perzvelge dokumentus, ir liepe ateiti ketvirtadieni pinigeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 06 09, 13:26)
Sveikos, o as noriu pasidziaugti. Siandien buvom Health centre, del Jobseeker Allowance jog jie pradetu moketi, nes Socialas siuo metu svarsto.. Nu gi prieme ta musu HR, paskaite ten vietoj vyrukas ka prirasem, perzvelge dokumentus, ir liepe ateiti ketvirtadieni pinigeliu thumbup.gif

Sveikinu thumbup.gif
mums atrodo irgi patenkino apeliacija, bet kol negavom pinigeliu tai nesidziaugiam ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 06 09, 14:13)
Sveikinu thumbup.gif
mums atrodo irgi patenkino apeliacija, bet kol negavom pinigeliu tai nesidziaugiam ... 4u.gif

As irgi sakau vyrui, kol pinigu nebus rankose, nera dar ko labai dziaugtis tongue.gif
Atsakyti
na dar neskambinau nes su anglu kalba man sunku telefonu susikalbeti gal kuri is jusu galetum padeti ir askambinti uz mane,jokiu kitokiu pasalpu is niekur negaunu,is pradziu tik gavau laiska kad esu uzregistruota fis ar kaip ten vadinasi,koks ziaurus gyvenimas ir si diena durkrai gydytojai pasake diagnoze kurios as labai bijojau verkiu suns koja apsikabinus ir zinau kad tai jau visam gyvenimui net jokie pinigai nepades,jei kuri sugalvosite man padeti paskambinti tai mano skypo nikas meduza370,aciukas is anksto
Atsakyti
meduza,paimk ta laiska kur gavai ,kad esat uzregistuoti ir nueik i citizen centra...jie paskambins,tikiu pilnai ,kai paskambina is tokiu ofisu jie greiciau reaguoja ,nei pati skambintum...as per citizen centra jau ne viena reikala susitvarkiau....o del dukrytes,tai nezinau nei ka pasakyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Kalbant apie fis g.gif Ruosiuosi siusti ir as tik man va dabar klausimas toks,ar jie ziuri i pajamas kurias darbadavys surase ar i paskutinius 3 peislipus?Nes kai man darbe uzpilde uzdirbau tuo metu daugiau,o dabar alga smarkiai nukrito g.gif Tai nezinau ka daryt,nest kita forma darbdaviui pildyt?
Atsakyti
Jone-as tai pildyciau nauja forma ir butu rami galva.

O gal kuri nors is jusu skambinot neseniai i FIS?Man drauge skambino,nes pati telefonu kalbet nedristu.Anksciau ten eidavo su zmogum pakalbet,reikedavo palaukt kol atsilieps.O dabar gali tik su autoacakikliu bendraut,palikt zinute.Kazkoia nesamone.Tai nezinau ar ji ten kazka ne taip suprato,ar tikrai jie nebeatsiliepia.Jokios zinutes nepaliko nuo musu.
Atsakyti
aciu mergaites,sendien tikrinau saskaita tai kai supratau jau gavau tik gaila kad jokio dziaugsmo neteikia dukrainieko negaliu padeti,o jums fis i saskaita perveda nes ankciau ceki siusdavo eidavau i pasta keisti
Atsakyti
Meduza-mes visada gaudavom i saskaita kiekviena ketvirtadieni.Tai tu pralaukei 15sav?O praeita sav tikrinai saskaita,gal tie pinigeliai anksciau jau pervesti.
Atsakyti
QUOTE(meduza370 @ 2011 06 11, 13:22)
aciu mergaites,sendien tikrinau saskaita tai kai supratau jau gavau tik gaila kad jokio dziaugsmo neteikia dukrainieko negaliu padeti,o jums fis i saskaita perveda nes ankciau ceki siusdavo eidavau i pasta keisti

FIS'o niekad nesiuntė čekių, visada būdavo per banką į sąskaitą perveda. Gal ten kokie kiti pinigėliai buvo mastau.gif
Atsakyti
meduza,bent jau del fis sveikinu....bent vienas geras dalykas....

o kad fis cekiais duotu ,tai as ir nesu girdejus....kiek zinau visada i saskaita
Atsakyti