Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(.....Aira..... @ 2011 09 29, 10:50)
norejau paklausti jusu, ar mums  priklauso kokia pasalpa ax.gif  as esu pradirbusi airijoj 4 metus, bet dabar nedirbu nes vaikeli auginu, vyras dirba. tai va tokia ir situacija ax.gif  kazin ar priklauso kas ax.gif

FIS, jei leidzia ribos..
Atsakyti
del airiskos pilietybes, tai reikia irodyti, kad esi pragyvenus 5 metus is paskutiniu 8. gal del to ir klause del tu papildomu, gal pritruko iki tu 5 metu pagal ju skaiciavimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasapo @ 2011 09 29, 15:41)
FIS, jei leidzia ribos..


o kas tas FIS?
Atsakyti
QUOTE(.....Aira..... @ 2011 09 29, 15:36)
o kas tas FIS?

Čia tiek apie jį buvo kalbėta..... doh.gif tik reikia pasiskaityti senesnes temas ir tikrai bus rastas atsakymas (ir dažniausiai dar greičiau nei laukti kol kas nors atsakys ax.gif ) o tai ir daugiau kokios nors sau tinkamos informacijos galima rasti apie kurią net nebuvo pagalvota 4u.gif
Papildyta:
čia apie FIS
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2011 09 29, 18:26)
Čia tiek apie jį buvo kalbėta.....  doh.gif tik reikia pasiskaityti senesnes temas ir tikrai bus rastas atsakymas (ir dažniausiai dar greičiau nei laukti kol kas nors atsakys  ax.gif ) o tai ir daugiau kokios nors sau tinkamos informacijos galima rasti apie kurią net nebuvo pagalvota  4u.gif
Papildyta:
čia apie FIS


aciu smile.gif pati jau susiradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juozuke @ 2011 09 29, 15:52)
del airiskos pilietybes, tai reikia irodyti, kad esi pragyvenus 5 metus is paskutiniu 8. gal del to ir klause del tu papildomu, gal pritruko iki tu 5 metu pagal ju skaiciavimus  g.gif

jai tik 5 is paskutiniu 8 metu reik nesuprantu
juk issiunciau bank statment,payslipus 2006,2007,2008,2009,2010,2011
cia jau beveik 6 metai pas mane ax.gif tiek laiko sugaista,visu darbdaviu laiskus reikejo pateikt ir pinigu notarams,vertejams
Atsakyti
laba mergaites smile.gif
esu ant illness benefit, gavau laiska, kad gruodzio pirma baigsis mokejimai (nebeuztenka prsi) zodziu lyg ir apsisprendziau kulniuot i darba, bet...siandien gaunu laiska, kad turiu pasirodyti gydytoju komisijai spalio 18d. Baisu nu...o jei issius kita diena i darba g.gif kiek laiko reikia laukt atsakymo del komisijos sprendimo? pasidalinkit savo patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurabriunete92 @ 2011 09 29, 18:36)
jai tik 5 is paskutiniu 8 metu reik nesuprantu
juk issiunciau bank statment,payslipus 2006,2007,2008,2009,2010,2011
cia jau beveik 6 metai pas mane ax.gif tiek laiko sugaista,visu darbdaviu laiskus reikejo pateikt ir pinigu notarams,vertejams


Na jiem reikia zinot ka likusius metus veiket.O del laisku is darbdaviu, vertimu, nu ka as zinau, mes vyrui siuntem tai jokiu vertimu nereikejo, jokiu darbdaviu laisku.
Na o surinkta kas yra gi neprapuls, bandant veliau tikrai pravers.
Del tu metu galima pasitikslint pas advokata, bet kai mes klausem ir buvo 5 metai jis mum sake dar anksti siusti.
Atsakyti
QUOTE(violetuke27 @ 2011 09 29, 21:48)
laba mergaites  smile.gif
esu ant illness benefit, gavau laiska, kad gruodzio pirma baigsis mokejimai (nebeuztenka prsi) zodziu lyg ir apsisprendziau kulniuot i darba, bet...siandien gaunu laiska, kad turiu pasirodyti gydytoju komisijai spalio 18d. Baisu nu...o jei issius kita diena i darba  g.gif  kiek laiko reikia laukt atsakymo del komisijos sprendimo? pasidalinkit savo patirtim  ax.gif

Mano patirtis tokia: jei neuztenka PRSI, health centras moka ta pacia suma, ar bent jau minimuma. Neik i darba kol nepasveikai 4u.gif
Atsakyti
Kiek laiko tenka laukti atsakymo del FIS?
Atsakyti
Mes laukem 15sav,pavasari tvarkemes,o du metus pries tai po 8sav uztruko.Bet girdejau kad siais metais yra tik 10sav pralauke.Pinigus ismoka ir uz pralaukta laika,tai nebloga sumele susitaupo.
Atsakyti
Didelis aciu uz info
Atsakyti