Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

QUOTE(prieblanda @ 2006 03 20, 20:27)
Visgi kol kas geriausiai man juodas molis.


Gal galima plačiau apie jį ax.gif
Atsakyti
Aš irgi tokių problemų turėdavau, ir tiesą sakant tebeturiu blush2.gif Lankiausi pas kosmetologę, ji mane gerus du mėnesius kankino, kol sutvarkė poras. Tai va - ji sakė, kad geriausiai poras valo vaisių rūgštys - pas ją pirkdavau tokį kremą (apie 30 - 40Lt/pusmečiui). Man padėjo. Bet pavadinimo neatsimenu doh.gif Tačiau naudoju įvairias kaukes su vaisiais, ypač nulupamas. O labiausiai padėjo krempudrinis vaistas Inex (atrodo blush2.gif blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 20, 20:27)
Šiandie išmėginau tuos Nivea pleistriukus. Kaip kažkur skaičiau: būsite nustebusios, ką iš savo odos itrauksite. Jo, vaizdelis tikrai nekoks hihihi.gif bet vat norėjosi, kad daugiau ištrauktų, nes daug liko.
Visgi kol kas geriausiai man juodas molis. Po tų Nivėjų užsidėjau balto molio kaukę - visai gerai, likusius inkštirus pabalino, o iškrapštyt juos sudėtinga  doh.gif
Šiaip tų inkštirų valymui man patinka nulupamos kaukės. Gal turit ką gero parekomenduot be Lumene?


Turiu dvi - lumene ir avon (pastaroji paauliam - dukrai pirkau, bet ir pati panaudoju). Lumene man malonesne, bet avon geriau stipriau prilimpa biggrin.gif Tik nuplest skaaauda lotuliukas.gif Istraukia graziai tik pavirsinius tokiu nesvarumus,o juoduliukus ne visus g.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 21:17)
Labai jau keistas dalykas, kažin kaip ten ištraukia  g.gif
Jaučiu, o kam kapiliarai sutrūkinėję tai net netiks toks dalykas  g.gif


yra toks angalis ir kiek suprantu jis issiurbia tuos "juodus taskus" smile.gif Lieka svari pora.

Radau tema apie si prietaisa:
http://www.supermama...showtopic=25816
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 24 kovo 2006 - 20:13
Pati visai neseniai turėjau tokią problemą - baisia porėta veido oda. Kosmetologė pasiūlė tiesiog namuose pasigaminti laiudišką kaukę ir bent porąsyk į savaitę ja pasilepinti. Tiesą sakant, nieko TOKIO nesitikėjau, nes jau buvau išbandžiusi tiek ir tiek priemonių, pradedant "pigiaškomis", baigiant netgi labai garsių firmų - niekas negelbėjo, taigi jau blogiau ir negalėjo būti. Na, bet pabandžiau. Ir ką Jūs sau manot? Šiandien džiaugiuosi vis gražėjančia veido oda thumbup.gif
Kaukę reikia daryti taip: vieno kiaušinio baltymas, pusė valgomojo šaukštelio stambios druskos, pusės citrinos sultys, arbatinis šaukštelis medaus ir keli lašeliai arbatmedžio aliejaus (yra pirkti vaistinėse, "Sarmoje"). Kaukė užtepama ant švaraus, nuvalyto veido, laikoma 10-15 min., po to nuplaunama drungnu vandeniu. Nu, pasaka, ne kaukė thumbup.gif . Paisrodo namudinės priemonės gali daryti stebuklus, o, jei dar garsių salonų kosmetikės rekomenduoja... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2006 03 24, 20:20)
Pati visai neseniai turėjau tokią problemą - baisia porėta veido oda. Kosmetologė pasiūlė tiesiog namuose pasigaminti laiudišką kaukę ir bent porąsyk į savaitę ja pasilepinti. Tiesą sakant, nieko TOKIO nesitikėjau, nes jau buvau išbandžiusi tiek ir tiek priemonių, pradedant "pigiaškomis", baigiant netgi labai garsių firmų - niekas negelbėjo, taigi jau blogiau ir negalėjo būti. Na, bet pabandžiau. Ir ką Jūs sau manot? Šiandien džiaugiuosi vis gražėjančia veido oda thumbup.gif
Kaukę reikia daryti taip: vieno kiaušinio baltymas, pusė valgomojo šaukštelio stambios druskos, pusės citrinos sultys, arbatinis šaukštelis medaus ir keli lašeliai arbatmedžio aliejaus (yra pirkti vaistinėse, "Sarmoje"). Kaukė užtepama ant švaraus, nuvalyto veido, laikoma 10-15 min., po to nuplaunama drungnu vandeniu. Nu, pasaka, ne kaukė thumbup.gif . Paisrodo namudinės priemonės gali daryti stebuklus, o, jei dar garsių salonų kosmetikės rekomenduoja... ax.gif  ax.gif  ax.gif


O tai ji poras valo , pašviesina ar kaip ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 24 kovo 2006 - 20:40
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 20:34)
Gal galima plačiau apie jį  ax.gif



Yra pirkti Droge, Rimi kaina 2lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Valeri @ 2006 03 24, 21:20)
Pati visai neseniai turėjau tokią problemą - baisia porėta veido oda. Kosmetologė pasiūlė tiesiog namuose pasigaminti laiudišką kaukę ir bent porąsyk į savaitę ja pasilepinti. Tiesą sakant, nieko TOKIO nesitikėjau, nes jau buvau išbandžiusi tiek ir tiek priemonių, pradedant "pigiaškomis", baigiant netgi labai garsių firmų - niekas negelbėjo, taigi jau blogiau ir negalėjo būti. Na, bet pabandžiau. Ir ką Jūs sau manot? Šiandien džiaugiuosi vis gražėjančia veido oda thumbup.gif
Kaukę reikia daryti taip: vieno kiaušinio baltymas, pusė valgomojo šaukštelio stambios druskos, pusės citrinos sultys, arbatinis šaukštelis medaus ir keli lašeliai arbatmedžio aliejaus (yra pirkti vaistinėse, "Sarmoje"). Kaukė užtepama ant švaraus, nuvalyto veido, laikoma 10-15 min., po to nuplaunama drungnu vandeniu. Nu, pasaka, ne kaukė thumbup.gif . Paisrodo namudinės priemonės gali daryti stebuklus, o, jei dar garsių salonų kosmetikės rekomenduoja... ax.gif  ax.gif  ax.gif



Jei oda jautri tai nemanau, kad tiks tokia kauke arba galima nedeti kai ko, pvz medaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 19:34)
Gal galima plačiau apie jį  ax.gif


Būna Rimi, maksimose, kai kur vaistinėse, berods ir Droge, iki 2Lt kaštuoja už 50g maišiuką. Rusiškai užrašyta, pakuotės juodos, baltos arba raudonos, priklausomai nuo molio spalvos. Dabar jau visas spalvas išmėginau ir galiu pasakyti, kad inkštirų atžvilgiu didelio skirtumo nepastebėjau - visos juos nusšviesina, gal šiek tiek viršun iškelia, bet reikia, kad ta kaukė išdžiūtų (aišku, nereikia laukti, kol plyta pasidarys biggrin.gif ). Vidutinio storumo sluoksniu tepant (kai iš pakelio kokiem 4 kartams užtenka), aš džiovinu 40-45 minutes, nors ant pakuotės rašo trumpiau, bet aš tą molį maišau ne su vandeniu, o su pienu, tai oda neparausta. Su vandeniu maišant ir išdžiovinus kaukę, oda būna raudona doh.gif

Iš Select jokiais stebuklais netikiu. Pinigų švaistymas. Be to, neaišku, ar tas išsiurbiantis aparatėlis netraumuoja odos.
Buvo laikai, kai poras valydavo prieš tai gerai išgarinus, bet paskum paaiškėjo, kad tai nieko gero, jei daroma dažniau nei kartą per mėnesį.

Dėl kremų su vaisių rūgštimis (dar vadinamos AHA rūgštys) galiu pasakyti, kad jie nebus tokie veiksmingi atsikratant inkštirų kaip su salicilo rūgštimi (BHA), nes, kaip jau kažkas rašė, ši rūgštis skatina inkštirus ropštis aukštyn. Tiesa, pora smulkmenėlių: kad tokį poveikį kremas turėtų, reikia, kad salicilo rūgšties koncentracija kreme būtų 1-2 proc., o pH lygis 3-4. Deja, tokių kremų rinkoje kol kas labai maža. Ar Lietuvoje jų yra, nežinau ir labai abejoju, nes vakaruose tokių produktų irgi nėra itin gausus pasirinkimas. Kol kas didžiausia pasiūla - kremų, prikimštų poras užkemšančių ingredientų doh.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 24, 21:29)

Dėl kremų su vaisių rūgštimis (dar vadinamos AHA rūgštys) galiu pasakyti, kad jie nebus tokie veiksmingi atsikratant inkštirų kaip su salicilo rūgštimi (BHA), nes, kaip jau kažkas rašė, ši rūgštis skatina inkštirus ropštis aukštyn. Tiesa, pora smulkmenėlių: kad tokį poveikį kremas turėtų, reikia, kad salicilo rūgšties koncentracija kreme būtų 1-2 proc., o pH lygis 3-4. Deja, tokių kremų rinkoje kol kas labai maža. Ar Lietuvoje jų yra, nežinau ir labai abejoju, nes vakaruose tokių produktų irgi nėra itin gausus pasirinkimas. Kol kas didžiausia pasiūla - kremų, prikimštų poras užkemšančių ingredientų  doh.gif  verysad.gif


Labai dėkui už ats bigsmile.gif aciuks.gif
Žiūriu tiek daug žinai mirksiukas.gif , tai dar norėčiau sužinoti... kokie ingridientai užkemša poras? Kažkaip nesidomėjau apie tai niekada, o būtų ne pro šalį žinoti, nes žiūriu, kad reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 21:35)
Labai dėkui už ats  bigsmile.gif  aciuks.gif
Žiūriu tiek daug žinai  mirksiukas.gif , tai dar norėčiau sužinoti... kokie ingridientai užkemša poras? Kažkaip nesidomėjau apie tai niekada, o būtų ne pro šalį žinoti, nes žiūriu, kad reik  doh.gif


Ačiū, taip smagu kartais gudra pabūt blush2.gif Nors man šiaip didesnis sportinis interesas kosmetikos komapnijų pripūstus burbulus daužyt (kremai paakiams, nuo celiulito ir dar kas tik nori), bet mes ne apie tai biggrin.gif

Va, o poras užkemša cinko oksidas, myristates bei palmitates grupės medžiagos, apie kitus bloguolius dar aiškinuosi, gal ką iškapstysiu biggrin.gif Cinko oksidas dažnai naudojamas kaip UV filtras, todėl renkantis kremą su SPF ir turint riebią ar linkusią riebaluotis odą, reikia pažiūrėti, ar sudėtyje jo nėra. Jei yra - kimš poras doh.gif O net jei bus nekemšantys filtrai (titanium dioxide, avobenzone, dar kažkas, bet pavadinimas kilometrinis, neprisimenu blush2.gif ), tai bus pridėta tų myristates ir palmitates. Vienintelė paguoda dėl šių medžiagų yra ta, kad jei jos surašytos ingredientų sąraše į galą, tai mažiau tikėtina, kad užkimš poras, nes tiesiog kiekis bus per mažas. Bet jei kur pradžioj, tai garantuotai kimš doh.gif

Be šių trijų medžiagų dabar turiu Clean&Clear Oil Free Dual Action Moisturizer, jis su salicilo rūgštimi, bet kiekis nenurodytas, vadinasi bus tik simboliškas. Mačiau eurovaistinėj, rimi po 12-13Lt už 75ml. Kol dar vėsu ir oda neėmė kaip pasiutusi riebaluotis, jis man kartais ir per lengvas, dar retsykiais užsitepu "žieminį" kremą, bet vasarai matyt bus pats tas smile.gif
Atsakyti
Dar kartelį aciuks.gif Gal kosmetologė esi, kad tiek daug žinai ir giliniesi, a... mirksiukas.gif
Reiks Tavo pasisakymus kitose temose pasiskaityt, nes apie priemones nuo celiulito tai irgi netikiu schmoll.gif . O kur Tavo duomenų šaltinis mirksiukas.gif , gal ir aš gudresnė pasidarysiu blush-anim-cl.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 22:04)
Dar kartelį  aciuks.gif Gal  kosmetologė esi, kad tiek daug žinai ir giliniesi, a... mirksiukas.gif
Reiks Tavo pasisakymus kitose temose pasiskaityt, nes apie priemones nuo celiulito tai irgi netikiu  schmoll.gif . O kur Tavo duomenų šaltinis  mirksiukas.gif , gal ir aš gudresnė pasidarysiu  blush-anim-cl.gif  hihihi.gif


Aj, kokia iš manęs kosmetologė lotuliukas.gif jokia
Kosmetika labiau ėmiau domėtis, kai paskaičiau Gal laikas išsklaidyti kosmetikos kompanijų mitus? ir Pigi ir brangi kosmetika, kremų ingredientai, ten kažkas nurodė www.cosmeticscop.com, neseniai pamačiau www.skindoctor.ru, bet su šituo sunkiau, nes rusiškas, bet labai įdomu, nes daug kontroversiškos medžiagos. Kiek tuo tikėti - kiekvienos reikalas.

Atsakyti