Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

QUOTE(inspektorer @ 2007 11 22, 09:44)
as ir moli naudoju (juoda) ir Garnier kauke tokioje dideleje tubeleje melynoje su baltu moliu ten kiek ziurejau ir Chistaja linija pylinga su abrikosu kauliuku dalelemis, bet bet bet ... sad.gif juoduoja kaip juodave, kemsasi kaip kimsosi, nors saldumynai retas svecias mano skrandyje ir is vis maista stengiuos derinti ir pan. kosmetologe ne viska isspaudzia sad.gif lieka sad.gif o dabar per tuos poru traukimus tai gavosi taip ant skruostu, kad kalneliai balti formuojasi!!! siaubas kazkoks!!! kiek spausi, tiek lis is ju lauk, o traumuojasi oda labai stipriai sad.gifsad.gif


Nuo inkštirų man padėjo tik losjonas su BHA. Nei kaukės, nei šveitikliai, nei maistas neduoda jokio efekto. Tie, kas duoda, būna efektas labai trumpas, pvz., molio kaukės, nes inkštirai susidaro dėl sutrikusios odos funkcijos, o BHA ją sutvarko, t.y. padeda porai įgauti normalią formą, šiek tiek normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir padeda pasišalinti inkštirui iš poros. Kažkur šitoj temoj apie BHA losjonus turėjau būt rašiusi g.gif
Šiaip gerus gamina Neutrogena, Olay, Clearasil ir Paula's Choice, bet man atrodo, kad jais reikėtų pasirūpinti iš užsienio, nes Lietuvoj nesu jų mačiusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 22 lapkričio 2007 - 10:01
QUOTE(prieblanda @ 2007 11 22, 11:01)
Nuo inkštirų man padėjo tik losjonas su BHA. Nei kaukės, nei šveitikliai, nei maistas neduoda jokio efekto. Tie, kas duoda, būna efektas labai trumpas, pvz., molio kaukės, nes inkštirai susidaro dėl sutrikusios odos funkcijos, o BHA ją sutvarko, t.y. padeda porai įgauti normalią formą, šiek tiek normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir padeda pasišalinti inkštirui iš poros. Kažkur šitoj temoj apie BHA losjonus turėjau būt rašiusi  g.gif
Šiaip gerus gamina Neutrogena, Olay, Clearasil ir Paula's Choice, bet man atrodo, kad jais reikėtų pasirūpinti iš užsienio, nes Lietuvoj nesu jų mačiusi  g.gif


Nepyk kad galbūt pasikartosiu, bet kuris tau iš tos Paula's Choice labiausiai patiko, nes jų ten lyg ir keli yra rolleyes.gif Ir kokia tavo oda, ar jis sausina?
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2007 11 22, 19:14)
Nepyk kad galbūt pasikartosiu, bet kuris tau iš tos Paula's Choice labiausiai patiko, nes jų ten lyg ir keli yra  rolleyes.gif Ir kokia tavo oda, ar jis sausina?


Pas mane 2 proc. BHA lotion, oda mišri, linkusi riebaluotis, sausinimo nepastebėjau unsure.gif Šiaip net nustebau, kad oda taip gerai tą daiktą toleruoja, nes naudoju kasdien. Aišku, ne iš karto kasdien galėjau naudoti rolleyes.gif Bet jei kartais savaitgalį užsitinginiauju ir porą dienų nepanaudoju, iškart matosi, kaip inkštirai ima formuotis, nors labiausiai tai pastebiu labai greitai atsinaujinantį odos ragėjimą doh.gif
Atsakyti
O kur galima įsigyti jo įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2007 11 22, 19:26)
O kur galima įsigyti jo įsigyti?


Čia ax.gif


Atsakyti
Man poras pakankamai gerai išvalo Garnier Pure vienkartinė kaukė.Aišku,ne septyniom dienom kaip rašo,bet išvalo
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 11 22, 20:34)

O tai kurias priemones is to puslapio reiktu uzsakyti,kad isvalytu tuos inkstirus? Ir kaip tu uzsisakai,tiesiai is ten? Kiek viskas kainavo? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina0425 @ 2007 11 23, 11:36)
O tai kurias priemones is to puslapio reiktu uzsakyti,kad isvalytu tuos inkstirus? Ir kaip tu uzsisakai,tiesiai is ten? Kiek viskas kainavo? g.gif  blush2.gif


Nuo inkštirų visos priemonės su BHA, tareikia pasirinkti norimą koncentraciją ir formą smile.gif Užsisakinėjau iš to puslapio, kainos surašytos, siuntimo išlaidos taip pat, pažiūrionėkit daugiau, tingiu aiškinti tai, kas jau parašyta rolleyes.gif
Atsakyti
yra vaistinese gaminamas kazkoks skystimelis spuoguotai ir poretai odai,,,su geltonom drumzlem...labai padeda.
poros sumazeja matomai ir greitai.
Atsakyti
QUOTE(blizganti @ 2008 01 16, 20:30)
yra vaistinese gaminamas kazkoks skystimelis spuoguotai ir poretai odai,,,su geltonom drumzlem...labai padeda.
poros sumazeja matomai ir greitai.

O gal placiau ax.gif blush2.gif Na sudeti, pavadinima, kad bent zinot ka vaistinej pasakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 01 17, 12:29)
O gal placiau  ax.gif  blush2.gif Na sudeti, pavadinima, kad bent zinot ka vaistinej pasakyt  ax.gif


manau, kad ji kalba apie suplaktine su levomicinu. As tokia turiu. Tikrai poras sutraukia akimirksniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 17, 11:33)
manau, kad ji kalba apie suplaktine su levomicinu. As tokia turiu. Tikrai poras sutraukia akimirksniu blush2.gif

Jinai tokia žiauriai ,karti ,ania ? Esu paauglė būdama turėjus ,neduodie pateks ant lūpų lotuliukas.gif
Apvalute ,o tu ją vakarui ant porėtų vietų užsitepi? Ar dieną ,prieš kremą? Ar nesimato jos ,nes aš jau neprisimenu ,bet atrodo ,kad tik nakčiai ją reikdavo tept? g.gif
Atsakyti