Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

QUOTE(Lakrica @ 2009 03 09, 11:38)
Nusipirkau ir as pabandyt ta Rasos tonika su AHA. Neramina nelabai malonus poveikis odai: deginimas ir paraudimas. Ar cia taip turi buti?  g.gif


per stiprus jis jums. variantai 2: arba išvis nebenaudoti, arba pratinti po truputį. aš jį naudoju tik retkarčiais, nes kasdienai jis man irgi per stiprus
Atsakyti
QUOTE(Lakrica @ 2009 03 05, 17:14)
Elyja, o koks tavo odeles tipas?  rolleyes.gif


Mano riebi oda verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Lakrica @ 2009 03 09, 12:38)
Nusipirkau ir as pabandyt ta Rasos tonika su AHA. Neramina nelabai malonus poveikis odai: deginimas ir paraudimas. Ar cia taip turi buti?  g.gif


Man irgi is pradziu nuo rasos toniko siek tiek dilgciojo, bet paskui oda priprato ir nieko nejaucia mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, gal kas nors turit giluminu inkstiru? kaip juos valot? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2009 03 10, 15:14)
merginos, gal kas nors turit giluminu inkstiru? kaip juos valot?  verysad.gif


Turiu, bet labai negraziai darau uztai nesakysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakrica @ 2009 03 10, 15:53)
Turiu, bet labai negraziai darau uztai nesakysiu  blush2.gif

Spaudai? bigsmile.gif
Atsakyti
buna kad neiskenciu ax.gif , bet jau prisizadejau sau nebelyst pati
Atsakyti
nu kai spuogas prisirpęs ir lengvai išsispaudžia, tai didesnė nauda jį išspaust, nei toliau laikyt ir puoselėt tą uždegimą rolleyes.gif
Atsakyti
radau namini juosteliu nuoinkstiru varianta biggrin.gif man neveikia, nes inkstirai giluminiai, bet jei pas ka pavirsiniai turetu padet smile.gif
taigi paprasciausia zelatina ir slakeli piena sudedame i puodeli ir ikisame i mikrobangu krosnele, kad zelatina issilydytu... silta mase uztepame ant probleminiu vietu ir palaikom 10min, paskui tiesiog nuplesiam 4u.gif ziurekit nepadauginkit pieno, nes mase pasidarys per skysta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakrica @ 2009 03 10, 12:53)
Na jei taip dar siek tiek pakentesiu ir paziuresiu kas bus toliau.  ax.gif


as jau pakankamai ilgai naudoju ta rasos tonika, tai visiskai nebesijaucia , kad dilgcioja. gal tu kol kas bandyk viena kart per diena, vis del to stiprokos rugstys. O tavo oda riebi? nes jei normali ar sausa, tai netinka smile.gif
Atsakyti
As irgi kankinuosi su tom slyksciom issipletusiom ir uzsikimsusiom porom doh.gif . Daug ka isbandziau ir galiu pasakyti, kad iki siol nepavyko atrasti tos vienos stebuklingos priemones, kuri butu itin veiksminga. Tiesa, yra net labai neblogu priemoniu (iskaitant ir liaudiskus receptus) poroms mazinti, taciau ju poveikis nera ilgalaikis ir dazniausiai as tiesiog nuleidziu rankas, nes tingiu terliotis blush2.gif
Pastaruoju metu nieko nebedarau su savo veidu, isskyrus tai, kad kasdien ji valau roziu vandeniu. Pastebejau, kad veido oda daug skaistesne, susitrauke poros ir siaip oda maloniai jauciasi. Ir dar vienas pastebejimas - gal tai ir sutapimas, taciau kuo daugiau naudojau ivairius sveitiklius, pylingus, kaukes ir pan. poroms valyti, tuo odos bukle prastejo. Dabar, kai nebedarau jokiu proceduru, oda atrodo zymiai geriau biggrin.gif
Mano isvada - kuo maziau kisi nagucius prie veidelio ir kuo labiau seksi savo mityba, tuo geresniu rezultatu pasieksi. Taciau tai tik asmenines isvados, jokiu budu ne rekomendacijos kitoms mirksiukas.gif
Atsakyti
aš irgi visiškai aptingau ir kaukių nebesidedu, šveitiklį neprisimenu kada turėjau, bet inkštirų nei padaugėjo, nei sumažėjo. toliau tepliuojuosi Paulos BHA losjonu ir man gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 15, 22:59)
aš irgi visiškai aptingau ir kaukių nebesidedu, šveitiklį neprisimenu kada turėjau, bet inkštirų nei padaugėjo, nei sumažėjo. toliau tepliuojuosi Paulos BHA losjonu ir man gerai smile.gif


o kur perki losjona ir kiek uz ji moki?
Atsakyti