Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

QUOTE(Kissable_lips @ 2009 10 26, 21:18)
aš ir blaškaus tarp tarp šitos, tų molio iš drogo ir natūralaus Negyvosios jūros purvo kaukių, gal galit patart kuri geriausia?  smile.gif

aš nesu bandžius negyvosios jūros purvo kaukės g.gif bent jau taip manau, nebent avon ta purvo kaukė yra tokia biggrin.gif tai negaliu ką daugiau palygint. o kur tokią galima įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 27, 09:13)
aš nesu bandžius negyvosios jūros purvo kaukės  g.gif  bent jau taip manau, nebent avon ta purvo kaukė yra tokia  biggrin.gif  tai negaliu ką daugiau palygint. o kur tokią galima įsigyti?

Jos yra labai brangios, bet manau, verta būtų išbandyti ax.gif parduotuvėse negalima manau rasti, tik užsisakyt internetu adresu
Lacure purvo kaukės
šitas mačiau, norėčiau labai išbandyti, bet brangoka, gal kada nors įsigysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kissable_lips: 27 spalio 2009 - 20:14
anksčiau vaistinėse būdavo negyvos jūros purvo. vienam kartui bonkutė ~2-3 Lt kainuodavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 28, 12:14)
anksčiau vaistinėse būdavo negyvos jūros purvo. vienam kartui bonkutė ~2-3 Lt kainuodavo  g.gif

Yra ir dabar įvairių dydžių ir kainų, bet nelabai jis tinkamas tept ant veido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 27, 09:13)
aš nesu bandžius negyvosios jūros purvo kaukės  g.gif  bent jau taip manau, nebent avon ta purvo kaukė yra tokia  biggrin.gif  tai negaliu ką daugiau palygint. o kur tokią galima įsigyti?


gal ne taip issireiskiau smile.gif Vu vaistineje yra dideles talpos, pigiai kainuoja negyvosios juros purvas..ji galima tiek kunui tiek veidui naudoti wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, esu naujoke tiek sitam forume, teik supermamose ax.gif
Kaip ir dauguma turiu problemu su veido oda... del spuogu bedu nera, vienas kitas retkarciais tik atsiranda, taciau poros verysad.gif
Naudoju pilinga uriage hyseac, juodo molio kauke is drogo, to pacio uriage dar krema su aha rugstim, taip pat neseniai nusprendziau isbandyti vichy naktini krema (koki menesi jau naudoju), bet situacija negereja.. per savaite prisikaupia -prisipildo man tos poros, ypac aplik nosi, tiesiog sviecia baltai juodai ir visaip kitaip man tos poros... neiskenciu... isspaudau verysad.gif ir taip pasaka be galo...
Ant viso veido atsirado randeliu - duobeliu, nebezinau ka ir daryti kyla minciu del visokiu lazeriniu proceduru, bet tai kainuoja daug ir girdejau jog jos nuo 30 metu tik rekomenduojamos... man 24.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evie: 28 spalio 2009 - 21:11
QUOTE(Evie @ 2009 10 28, 21:11)
Sveikos merginos, esu naujoke tiek sitam forume, teik supermamose  ax.gif
Kaip ir dauguma turiu problemu su veido oda... del spuogu bedu nera, vienas kitas retkarciais tik atsiranda, taciau poros  verysad.gif
Naudoju pilinga uriage hyseac, juodo molio kauke is drogo, to pacio uriage dar krema su aha rugstim, taip pat neseniai nusprendziau isbandyti vichy naktini krema (koki menesi jau naudoju),  bet situacija negereja.. per savaite prisikaupia -prisipildo man tos poros, ypac aplik nosi, tiesiog sviecia baltai juodai ir visaip kitaip man tos poros... neiskenciu... isspaudau verysad.gif ir taip pasaka be galo...
Ant viso veido atsirado randeliu - duobeliu, nebezinau ka ir daryti kyla minciu del visokiu lazeriniu proceduru, bet tai kainuoja daug ir girdejau jog jos nuo 30 metu tik rekomenduojamos... man 24.


niekas, ką naudojat, nepadeda inkštirams, dėl to ir bėdos mirksiukas.gif AHA padeda pašalinti tik viršutinį negyvą odos sluoksnį, o jums reikėtų priemonės su BHA (pvz. Rasos kremas-gelis probleminei odai), nes ši rūgštis tirpi riebaluose ir įsiskverbia į inkštiro vidų, ko AHA negali. tepti kartą ar du per dieną, paskui galima ir rečiau, pagal poreikį.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 29, 10:25)
niekas, ką naudojat, nepadeda inkštirams, dėl to ir bėdos  mirksiukas.gif  AHA padeda pašalinti tik viršutinį negyvą odos sluoksnį, o jums reikėtų priemonės su BHA (pvz. Rasos kremas-gelis probleminei odai), nes ši rūgštis tirpi riebaluose ir įsiskverbia į inkštiro vidų, ko AHA negali. tepti kartą ar du per dieną, paskui galima ir rečiau, pagal poreikį.



Aciu labai, pasidomesiu apie si rasos krema, neturetu brangus buti ax.gif
Tas vichy naktinis (normaderm nuit) tai kaip ir turetu tikti mano tokiai odai, bent jau pagal aprasyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 28, 10:14)
anksčiau vaistinėse būdavo negyvos jūros purvo. vienam kartui bonkutė ~2-3 Lt kainuodavo  g.gif

As bandziau, paemiau maziausios talpos pabandymui ir nepatiko schmoll.gif nes matyt tas purvas is labai smulkiu daleliu ir kai ji nuploviau, visas jis liko poruose. Buvau taskuota, nors taip ziurint, mano poros nera labai issipletusios, gal vonia ir siltas vanduo padare savo. Nu zodziu buvo sunku paskui ji iskrapstyti is ten. O su paprsaciausiu moliu taip niekada nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Evie @ 2009 10 29, 13:19)
Aciu labai, pasidomesiu apie si rasos krema, neturetu brangus buti ax.gif
Tas vichy naktinis (normaderm nuit) tai kaip ir turetu tikti mano tokiai odai, bent jau pagal aprasyma  4u.gif


Rasos kremas-gelis kainuoja ~25 Lt, jei gerai pamenu.
Vichy nebandžiau, nelabai jais ir domėjausi, nes randu pigesnių ir efektyvesnių priemonių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(play_girl @ 2009 10 24, 15:56)
Labas, aš taip pat turiu problemų su veido poromis... pradėjau domėtis lazerinėmis procedūromis, deja jos brangokos, bet rezultatas, kiek teko skaityti ir matyti tikrai geras. Odoje esancios poros susitraukia, todėl nebėra galimybės užsikimšti ir tuo labiau susidaryti spuogeliui.... Procedūra nekenksminga, nesukelia veido raudonio ir nejautrina odos. smile.gif


Gal gali parašyti konkrečiau, būtent kokie lazeriai naikina g.gif ar tie šviesos Elos lyg vadinasi, ar šlifavimas odos su lazeriu g.gif Aš taip pat galvoju odą tvarkyti lazerio pagalba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 29, 14:36)
Rasos kremas-gelis kainuoja ~25 Lt, jei gerai pamenu.
Vichy nebandžiau, nelabai jais ir domėjausi, nes randu pigesnių ir efektyvesnių priemonių  rolleyes.gif

Prieblanda, ko taip nubranginot rasos kremą-gelį, juk kainuoja jis 17,99 Lt visose pardavimo vietose biggrin.gif o maximose yra 30 proc nuolaida visai rasai ax.gif
Atsakyti