Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veido poros, būdai joms valyti
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Uno
Po vienos kosmetologes paslaugos net ziureti i ta puse nebenoriu, o tuos inkstirus vistik norisi kazkaip isvalyti, tai naudoju nivejos pleistrus. pastebimo efekto ant veido odos nesimato, bet kai pamatau ka jis is jos istraukia doh.gif, tai bent "ant sirdies" lengviau pasidaro, tai ir naudoju po truputi biggrin.gif
Laurie
As irgi pabandziau tuos jau minetus "Nivea" pleistriukus. Ka gi - jokio pastebimo valomojo efekto bent jau man tikrai nera verysad.gif
invisible_shadow
Gal turite atradusios kokia kaukyte,prausikli,ar kitokiu veido prieziuros priemoniu,kurios bent kiek apvalytu veido poras,nes nuo netinkamos krempudros,jos labai uzsikimso.... rolleyes.gif
Aciu
pamaiva-22
4u.gif laba,siulau 'liaudiskai':uzverdi vandeni,imeti ramuneliu ir gariniesi ranksluosti ant galvos uzsidejusi.Issivalai viska apsivyniojusi pirstus bintu ir nusiprausi,kad ir 'Garnier'prausikliu,mazinanciu poru atsiradima.Butinai apslakstyk veida saltu vandenuku!
addicted
As ir norejau tau garu vonele pasiulyti,bent jau man labai gerai veida pravalo.Turiu net specialu aparata is Revlon firmos.
Bet aisku profesonaliai isvalo poras kosmetologe.

As kad ir gera krempudra naudoju,bet visvien mano poros uzsikisa.Tokia jau oda.Nors as rupestingai karta i savaite kaukes darau,pylinguoju veideli.Naudoju kokybiskas priemones,bet oda man visvie poros kisasi.
Lala
QUOTE(invisible_shadow @ 2006 03 02, 20:03)
Gal turite atradusios kokia kaukyte,prausikli,ar kitokiu veido prieziuros priemoniu,kurios bent kiek apvalytu veido poras,nes nuo netinkamos krempudros,jos labai uzsikimso.... rolleyes.gif
Aciu
*

Man labai patinka is Garnier, su agurkais, yra vienkartines 2 pakeliai (2 kartams) ~5lt, o dabar Droge akcija Garnier produkcijai, taigi si kauke turetu kainuoti ~4lt ax.gif
Jurma
QUOTE(invisible_shadow @ 2006 03 02, 19:03)
Aciu
*

Vieną kartą į savaitę aš darydavau štai tokią procedūrą (galima ir du kartu, bet kad nenusausinti veido):
1. Reikia nusivalyti veidą (toniku, prausikliu);
2. Kaip ir anksčiau minėjo, pagarinti;
3. Paimti vatos gumulėlį, suvilgyti šiltu vandeniu, pamuilinti ir pabarstyti druska, tada ištepti porėtas vietas (palaikyti 10-15 min.).
4. Galiausiai pasitepti su tinkamu kremu.

Na man ši procedūra tikdavo, nenugrauždavo veid. Dar galima po 3. punkto užsidėti kaukę (agurkų ar kt.).
alinute_m
pagarini veida, tada pylingas, tada kauke veidui su moliu - liuks issivalo.... ax.gif
France;)
QUOTE(Lala @ 2006 03 02, 21:30)
Man labai patinka is Garnier, su agurkais, yra vienkartines 2 pakeliai (2 kartams) ~5lt, o dabar Droge akcija Garnier produkcijai, taigi si kauke turetu kainuoti ~4lt  ax.gif
*

O tos kaukes nera didesniais kiekiais? ax.gif
Lala
QUOTE(France;) @ 2006 03 03, 19:53)
O tos kaukes nera didesniais kiekiais? ax.gif
*

Yra 75ml apie 20lt mirksiukas.gif
Tiffany
mano veidas su išsiplėtusiais kapiliarais, todėl ir garinti negalima doh.gif
Dabar naudoju Mary Kay kosmetiką, o ypatingai esu patenkinta šitos firmos kauke (turiu riebiai odai skirtą valančią), nors primones naudoju sausai-normaliai skirtas - juk žiema mirksiukas.gif Naudoju tos pačios firmos kreminę pudrytę, kuri nekemša porų. Visą šį kompleksą naudoju apie mėn. ir poros sumažėjo ir veido oda pamaitinta ir šviežia bei spuogelių neliko bigsmile.gif thumbup.gif
Gyvenimas yra gražus
Yra tokios plėvelinės kaukės, atrodo tai ir yra tas "peelingas", arba tokios "face scrub", jos su mažom granulėm, kurios pašalina negyvą odos sluoksnį, tuo pačiu gerai išvalo thumbup.gif (bet jei veido oda jautri, gal ir nelabai tiks g.gif )
xlr
Girdejau, kad nuplesiamos kaukes negeros, dirgina oda
Tiffany
nulupamos kaukės "ištraukia " kraujagysles į odos paviršių doh.gif
Fijona
Del molio kaukiu - pastebejau, kad jos nieko nevalo. Tiesiog poros turinys, kitaip sakant ,inkstiro juoda virsunele pasvieseja ir tiesiog maziau matosi. Bet po poros dienu inkstirai ir toliau sekmingai pupso. Kieno problema ne tokia ryski - gal ir galima su tom kaukelem zaisti.
As svajoju apie tokia priemone, kuria pasitepus, inkstirai "istirpsta" ar kitaip pasisalina. Beje, kazkur teko ir siame forume skaityti, kad priemone, reaguodama su poros turinyje esanciom bakterijom, po truputi isstumia ta turini i pavirsiu. Lyg renax apie tai minejo.
Gandi
Turiu ta pacia problema. Kiek visko isbandziau nieko geriau neatradau kaip garinima, po to sveitima, is kart uzdedu kauke is ,, saldytuvo". Tinka man ir grietine, ir kefyras, ir kiausinio baltymas plaktas su trupuciu citrinos sulciu.Po viso sito, nusiplovusi veida butinai uzdedu ramuneliu kompresa, o tada jau tonikas ir kremas. Kas del viso sito terliojimosi tai skonio reikalas, bet noreciau pasiulyti labai man tikusi tonika ir krema, kurie zymiai sutrauke mano poras, veidas ryskiai tapo lygesnis, o tos poros maziau matomos.I kitus kremus dabar net nebeziuriu.
Tai GARNIER tonikas,,Pure", o kremas tos pacios firmos ,,Pure A". Kremas yra tuteleje, panasiai kaip dantu pastos. Beje tai skirta butent riebiai odai.Kaina ir vieno ir kito apie 18 litu.
calista
is clinique gavau dovanu prie kremo toki thermo active peelinga, atseit su vandeniu sureagaves ikaista, tai toks idomus jausmas ir juodus taskiukus isvalo, tik va kad kiek zinau peelingu daznai vartot negalima, o tie juodi taskiukai po antros dienos vel ten kur ir buve doh.gif kas kiek laiko naudojat peelingus? nes man tai vienintelis dalykas kuris padeda siek tiek apvalyt tas poras, tik bijau kad neperdauginciau ir po to kitu problemu gydyt nereiktu....
Victorious
QUOTE(calista @ 2006 03 07, 02:56)
is clinique gavau dovanu prie kremo toki thermo active peelinga, atseit su vandeniu sureagaves ikaista, tai toks idomus jausmas ir juodus taskiukus isvalo, tik va kad kiek zinau peelingu daznai vartot negalima, o tie juodi taskiukai po antros dienos vel ten kur ir buve  doh.gif kas kiek laiko naudojat peelingus? nes man tai vienintelis dalykas kuris padeda siek tiek apvalyt tas poras, tik bijau kad neperdauginciau ir po to kitu problemu gydyt nereiktu....
*

Na, buna ir kasdieniai pilingai inkstirams valyti. Butent toki as ir naudoju.

"Clean&Clear" kasdienis valomasis sveitiklis inkstirams valyti. Dar tik pora dienu naudoju, todel negaliu objektyviai ivertinti poveikio, bet, manau, kad inkstirai pasviesejo, nosytes oda tikrai svaresne pasidare.
Kaina apie 17Lt, "Eurovaistinej" taiko nuolaida.
aglaja
QUOTE(Viktuteee @ 2006 03 08, 00:53)
"Clean&Clear" kasdienis valomasis sveitiklis inkstirams valyti. Dar tik pora dienu naudoju, todel negaliu objektyviai ivertinti poveikio, bet, manau, kad inkstirai pasviesejo, nosytes oda tikrai svaresne pasidare.
Kaina apie 17Lt, "Eurovaistinej" taiko nuolaida.
*

Maximoj clean&clear kazkodel iki 10 Lt kainuoja. jau ne pirma karta pastebiu toki kainu skirtuma g.gif

kaip jau auksciau minejot, man irgi atrodo, kad visos tos priemones ne isvalo, o pasviesina inkstirus. todel is efektas toks trumpalaikis
Victorious
Siaip tai visu priemoniu efektas yra trumpalaikis. Jei kiekviena diena nevalysi veido prausikliu ar pan., uzpuls spuogai, taip pat ir visokie sampunai, kondicionieriai veikia trumpai, po to vel juos reikia trinkti, tas pats ir su instirus valanciom priemonem - juos reikia naudoti reguliariai ir stebuklu kaip ir is kitu priemoniu nesitiketi. Aisku,jeigu tik galvosi kaip tu inkstiru atsikratyti, bet nieko nedarysi, tai jie tikrai neisnyks ir nepasvieses smile.gif
Isabelle
salicilio rugstis seip inkstyrus i virsu kelia........yra tonikai ...kremai su salicilio rugstimi......kremai kap kremai.....bet va tonikai.....kur buna is karto su vatos pagalvelemis....ar kaip vadinasi.....kur viena puse buna svelni kita grubi....tai ta grubi isvalo poras....kai brauki per veida.....tai net matosi ant vatos inkstiru......
aglaja
QUOTE(Isabelle @ 2006 03 09, 09:03)
salicilio rugstis seip inkstyrus i virsu kelia........yra tonikai ...kremai su salicilio rugstimi......kremai kap kremai.....bet va tonikai.....kur buna is karto su vatos pagalvelemis....ar kaip vadinasi.....kur viena puse buna svelni kita grubi....tai ta grubi isvalo poras....kai brauki per veida.....tai net matosi ant vatos inkstiru......
*

cia gal OXY tokias pagalveles turi omeny? kazkada seniai budavo tokioj melynoj dezutej
Astule_
Labai gerai veikia NIVEA pleistriukai.Jie kainuoja ~9lt.bet super istraukia inkstyrus.
prieblanda
QUOTE(Astule_ @ 2006 03 14, 12:27)
Labai gerai veikia NIVEA pleistriukai.Jie kainuoja ~9lt.bet super istraukia inkstyrus.
*

Tik jų negalima dažnai naudoti, nes gali suerzinti odą doh.gif Bet kokį kartą į mėnesį neturėtų pakenkti mastau.gif

klejo
esu bandziusi kitu firmu pleistriuku tai didesnes nesamones nesu macius nieks man ten neissitrauke.nivea nebandziau reiks pabandyti.gal pasisesks g.gif lotuliukas.gif

aS BANDZIAU NE NIVEA O KITOKIUS, NEBEZINAU KOKIUS, NES SENOKAI TAI DARIAU, TAI TIKRAI NIEKO GERO.TAI MANAU KAD IR SU NIVEA BUS TAS PATS.KETINAU PABANDYTI,BET JAU PERSIGALVOJAU bebe.gif
SSIMBA
NIVEA bandyk- tikrai geri , as jau senai juos naudoju . smile.gif
lotta
QUOTE(SSIMBA @ 2006 03 18, 14:35)
NIVEA  bandyk- tikrai geri , as jau senai juos naudoju . smile.gif
*

Keista, gal as ka blogai dariau, bet jokio poveikio nepatebejau, isskyrus keleta istrauktu inkstiru.... g.gif
Silence
as naudoju "RASOS" valomaja molio kauke.
tai taip issivalo, kad sekancia diena butinai spuogeliai pasirodo.
bet bent jau matau, kad oda issivale.
o pati odyte po kaukes buna svelni, grazi ir atsigavusi.
dar gera yra "RASOS" drekinamoji purvo kauke.
sita tai isvis dievinu, nes oda kaip Kleopatros po jos nail.gif brunette.gif ok.gif
prieblanda
QUOTE(saulute_ @ 2006 03 18, 12:46)
Em.. jau buvo kažkur man atrodo atskira tema konkrečiai apie tuos pleistriukus.. Kiek ten paskaičiau ir kiek žinau iš draugių patirties, tai tik pinigų išmetimas.. mirksiukas.gif
*

Šiandie išmėginau tuos Nivea pleistriukus. Kaip kažkur skaičiau: būsite nustebusios, ką iš savo odos itrauksite. Jo, vaizdelis tikrai nekoks hihihi.gif bet vat norėjosi, kad daugiau ištrauktų, nes daug liko.
Visgi kol kas geriausiai man juodas molis. Po tų Nivėjų užsidėjau balto molio kaukę - visai gerai, likusius inkštirus pabalino, o iškrapštyt juos sudėtinga doh.gif
Šiaip tų inkštirų valymui man patinka nulupamos kaukės. Gal turit ką gero parekomenduot be Lumene?

French
Aš bandžiau - jokio efekto schmoll.gif o garint veidą skaitosi labai atgyvenusi metodika kenkianti kapiliarams, jos niekas nebenaudoja. gun_bandana.gif
SSIMBA
QUOTE(lotta @ 2006 03 20, 18:40)
Keista, gal as ka blogai dariau, bet jokio poveikio nepatebejau, isskyrus keleta istrauktu inkstiru.... g.gif
*

NA JIE TAM IR SKIRTI. Sudrekinu veida , uzklijuoju pleistra ir laukiu kol visai isdzius- nuplesus efektas liuks. mirksiukas.gif
Kelsey
Siandien teko skaityti apie tokia priemone porams valyti:
http://www.select.no/shop/SHOP4LIT.pgm?TAS...7167&Side=00019

Galbut teko kazkam jau nodoti? ax.gif
spyglaite
QUOTE(Kelsey @ 2006 03 24, 19:13)
Siandien teko skaityti apie tokia priemone porams valyti:
http://www.select.no/shop/SHOP4LIT.pgm?TAS...7167&Side=00019

Galbut teko kazkam jau nodoti?  ax.gif
*

Labai jau keistas dalykas, kažin kaip ten ištraukia g.gif
Jaučiu, o kam kapiliarai sutrūkinėję tai net netiks toks dalykas g.gif
Rytinė pašvaistė
QUOTE(Isabelle @ 2006 03 09, 08:03)
*

Tai koks pavadinimas to toniko? ir kas per daiktas tos vatos pagalveles jei sugeba inkstirus istraukti? Jos siurkscios? Tai abejoju ar vien tik siurkstumas inkstirus pasalina g.gif
spyglaite
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 20, 20:27)
Visgi kol kas geriausiai man juodas molis.
*

Gal galima plačiau apie jį ax.gif
Anafora
Aš irgi tokių problemų turėdavau, ir tiesą sakant tebeturiu blush2.gif Lankiausi pas kosmetologę, ji mane gerus du mėnesius kankino, kol sutvarkė poras. Tai va - ji sakė, kad geriausiai poras valo vaisių rūgštys - pas ją pirkdavau tokį kremą (apie 30 - 40Lt/pusmečiui). Man padėjo. Bet pavadinimo neatsimenu doh.gif Tačiau naudoju įvairias kaukes su vaisiais, ypač nulupamas. O labiausiai padėjo krempudrinis vaistas Inex (atrodo blush2.gif blush2.gif ).
mexica
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 20, 20:27)
Šiandie išmėginau tuos Nivea pleistriukus. Kaip kažkur skaičiau: būsite nustebusios, ką iš savo odos itrauksite. Jo, vaizdelis tikrai nekoks hihihi.gif bet vat norėjosi, kad daugiau ištrauktų, nes daug liko.
Visgi kol kas geriausiai man juodas molis. Po tų Nivėjų užsidėjau balto molio kaukę - visai gerai, likusius inkštirus pabalino, o iškrapštyt juos sudėtinga  doh.gif
Šiaip tų inkštirų valymui man patinka nulupamos kaukės. Gal turit ką gero parekomenduot be Lumene?
*

Turiu dvi - lumene ir avon (pastaroji paauliam - dukrai pirkau, bet ir pati panaudoju). Lumene man malonesne, bet avon geriau stipriau prilimpa biggrin.gif Tik nuplest skaaauda lotuliukas.gif Istraukia graziai tik pavirsinius tokiu nesvarumus,o juoduliukus ne visus g.gif
Kelsey
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 21:17)
Labai jau keistas dalykas, kažin kaip ten ištraukia  g.gif
Jaučiu, o kam kapiliarai sutrūkinėję tai net netiks toks dalykas  g.gif
*

yra toks angalis ir kiek suprantu jis issiurbia tuos "juodus taskus" smile.gif Lieka svari pora.

Radau tema apie si prietaisa:
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=25816
Valeri
Pati visai neseniai turėjau tokią problemą - baisia porėta veido oda. Kosmetologė pasiūlė tiesiog namuose pasigaminti laiudišką kaukę ir bent porąsyk į savaitę ja pasilepinti. Tiesą sakant, nieko TOKIO nesitikėjau, nes jau buvau išbandžiusi tiek ir tiek priemonių, pradedant "pigiaškomis", baigiant netgi labai garsių firmų - niekas negelbėjo, taigi jau blogiau ir negalėjo būti. Na, bet pabandžiau. Ir ką Jūs sau manot? Šiandien džiaugiuosi vis gražėjančia veido oda thumbup.gif
Kaukę reikia daryti taip: vieno kiaušinio baltymas, pusė valgomojo šaukštelio stambios druskos, pusės citrinos sultys, arbatinis šaukštelis medaus ir keli lašeliai arbatmedžio aliejaus (yra pirkti vaistinėse, "Sarmoje"). Kaukė užtepama ant švaraus, nuvalyto veido, laikoma 10-15 min., po to nuplaunama drungnu vandeniu. Nu, pasaka, ne kaukė thumbup.gif . Paisrodo namudinės priemonės gali daryti stebuklus, o, jei dar garsių salonų kosmetikės rekomenduoja... ax.gif ax.gif ax.gif
spyglaite
QUOTE(Valeri @ 2006 03 24, 20:20)
Pati visai neseniai turėjau tokią problemą - baisia porėta veido oda. Kosmetologė pasiūlė tiesiog namuose pasigaminti laiudišką kaukę ir bent porąsyk į savaitę ja pasilepinti. Tiesą sakant, nieko TOKIO nesitikėjau, nes jau buvau išbandžiusi tiek ir tiek priemonių, pradedant "pigiaškomis", baigiant netgi labai garsių firmų - niekas negelbėjo, taigi jau blogiau ir negalėjo būti. Na, bet pabandžiau. Ir ką Jūs sau manot? Šiandien džiaugiuosi vis gražėjančia veido oda thumbup.gif
Kaukę reikia daryti taip: vieno kiaušinio baltymas, pusė valgomojo šaukštelio stambios druskos, pusės citrinos sultys, arbatinis šaukštelis medaus ir keli lašeliai arbatmedžio aliejaus (yra pirkti vaistinėse, "Sarmoje"). Kaukė užtepama ant švaraus, nuvalyto veido, laikoma 10-15 min., po to nuplaunama drungnu vandeniu. Nu, pasaka, ne kaukė thumbup.gif . Paisrodo namudinės priemonės gali daryti stebuklus, o, jei dar garsių salonų kosmetikės rekomenduoja... ax.gif  ax.gif  ax.gif
*

O tai ji poras valo , pašviesina ar kaip ax.gif
Lala
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 20:34)
Gal galima plačiau apie jį  ax.gif
*

Yra pirkti Droge, Rimi kaina 2lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Valeri @ 2006 03 24, 21:20)
Kaukę reikia daryti taip: vieno kiaušinio baltymas, pusė valgomojo šaukštelio stambios druskos, pusės citrinos sultys, arbatinis šaukštelis medaus ir keli lašeliai arbatmedžio aliejaus (yra pirkti vaistinėse, "Sarmoje"). Kaukė užtepama ant švaraus, nuvalyto veido, laikoma 10-15 min., po to nuplaunama drungnu vandeniu. Nu, pasaka, ne kaukė thumbup.gif . Paisrodo namudinės priemonės gali daryti stebuklus, o, jei dar garsių salonų kosmetikės rekomenduoja... ax.gif  ax.gif  ax.gif
*

Jei oda jautri tai nemanau, kad tiks tokia kauke arba galima nedeti kai ko, pvz medaus g.gif
prieblanda
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 19:34)
Gal galima plačiau apie jį  ax.gif
*

Būna Rimi, maksimose, kai kur vaistinėse, berods ir Droge, iki 2Lt kaštuoja už 50g maišiuką. Rusiškai užrašyta, pakuotės juodos, baltos arba raudonos, priklausomai nuo molio spalvos. Dabar jau visas spalvas išmėginau ir galiu pasakyti, kad inkštirų atžvilgiu didelio skirtumo nepastebėjau - visos juos nusšviesina, gal šiek tiek viršun iškelia, bet reikia, kad ta kaukė išdžiūtų (aišku, nereikia laukti, kol plyta pasidarys biggrin.gif ). Vidutinio storumo sluoksniu tepant (kai iš pakelio kokiem 4 kartams užtenka), aš džiovinu 40-45 minutes, nors ant pakuotės rašo trumpiau, bet aš tą molį maišau ne su vandeniu, o su pienu, tai oda neparausta. Su vandeniu maišant ir išdžiovinus kaukę, oda būna raudona doh.gif

Iš Select jokiais stebuklais netikiu. Pinigų švaistymas. Be to, neaišku, ar tas išsiurbiantis aparatėlis netraumuoja odos.
Buvo laikai, kai poras valydavo prieš tai gerai išgarinus, bet paskum paaiškėjo, kad tai nieko gero, jei daroma dažniau nei kartą per mėnesį.

Dėl kremų su vaisių rūgštimis (dar vadinamos AHA rūgštys) galiu pasakyti, kad jie nebus tokie veiksmingi atsikratant inkštirų kaip su salicilo rūgštimi (BHA), nes, kaip jau kažkas rašė, ši rūgštis skatina inkštirus ropštis aukštyn. Tiesa, pora smulkmenėlių: kad tokį poveikį kremas turėtų, reikia, kad salicilo rūgšties koncentracija kreme būtų 1-2 proc., o pH lygis 3-4. Deja, tokių kremų rinkoje kol kas labai maža. Ar Lietuvoje jų yra, nežinau ir labai abejoju, nes vakaruose tokių produktų irgi nėra itin gausus pasirinkimas. Kol kas didžiausia pasiūla - kremų, prikimštų poras užkemšančių ingredientų doh.gif verysad.gif

spyglaite
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 24, 21:29)

Dėl kremų su vaisių rūgštimis (dar vadinamos AHA rūgštys) galiu pasakyti, kad jie nebus tokie veiksmingi atsikratant inkštirų kaip su salicilo rūgštimi (BHA), nes, kaip jau kažkas rašė, ši rūgštis skatina inkštirus ropštis aukštyn. Tiesa, pora smulkmenėlių: kad tokį poveikį kremas turėtų, reikia, kad salicilo rūgšties koncentracija kreme būtų 1-2 proc., o pH lygis 3-4. Deja, tokių kremų rinkoje kol kas labai maža. Ar Lietuvoje jų yra, nežinau ir labai abejoju, nes vakaruose tokių produktų irgi nėra itin gausus pasirinkimas. Kol kas didžiausia pasiūla - kremų, prikimštų poras užkemšančių ingredientų  doh.gif  verysad.gif
*

Labai dėkui už ats bigsmile.gif aciuks.gif
Žiūriu tiek daug žinai mirksiukas.gif , tai dar norėčiau sužinoti... kokie ingridientai užkemša poras? Kažkaip nesidomėjau apie tai niekada, o būtų ne pro šalį žinoti, nes žiūriu, kad reik doh.gif
prieblanda
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 21:35)
Labai dėkui už ats  bigsmile.gif  aciuks.gif
Žiūriu tiek daug žinai  mirksiukas.gif , tai dar norėčiau sužinoti... kokie ingridientai užkemša poras? Kažkaip nesidomėjau apie tai niekada, o būtų ne pro šalį žinoti, nes žiūriu, kad reik  doh.gif
*

Ačiū, taip smagu kartais gudra pabūt blush2.gif Nors man šiaip didesnis sportinis interesas kosmetikos komapnijų pripūstus burbulus daužyt (kremai paakiams, nuo celiulito ir dar kas tik nori), bet mes ne apie tai biggrin.gif

Va, o poras užkemša cinko oksidas, myristates bei palmitates grupės medžiagos, apie kitus bloguolius dar aiškinuosi, gal ką iškapstysiu biggrin.gif Cinko oksidas dažnai naudojamas kaip UV filtras, todėl renkantis kremą su SPF ir turint riebią ar linkusią riebaluotis odą, reikia pažiūrėti, ar sudėtyje jo nėra. Jei yra - kimš poras doh.gif O net jei bus nekemšantys filtrai (titanium dioxide, avobenzone, dar kažkas, bet pavadinimas kilometrinis, neprisimenu blush2.gif ), tai bus pridėta tų myristates ir palmitates. Vienintelė paguoda dėl šių medžiagų yra ta, kad jei jos surašytos ingredientų sąraše į galą, tai mažiau tikėtina, kad užkimš poras, nes tiesiog kiekis bus per mažas. Bet jei kur pradžioj, tai garantuotai kimš doh.gif

Be šių trijų medžiagų dabar turiu Clean&Clear Oil Free Dual Action Moisturizer, jis su salicilo rūgštimi, bet kiekis nenurodytas, vadinasi bus tik simboliškas. Mačiau eurovaistinėj, rimi po 12-13Lt už 75ml. Kol dar vėsu ir oda neėmė kaip pasiutusi riebaluotis, jis man kartais ir per lengvas, dar retsykiais užsitepu "žieminį" kremą, bet vasarai matyt bus pats tas smile.gif
spyglaite
Dar kartelį aciuks.gif Gal kosmetologė esi, kad tiek daug žinai ir giliniesi, a... mirksiukas.gif
Reiks Tavo pasisakymus kitose temose pasiskaityt, nes apie priemones nuo celiulito tai irgi netikiu schmoll.gif . O kur Tavo duomenų šaltinis mirksiukas.gif , gal ir aš gudresnė pasidarysiu blush-anim-cl.gif hihihi.gif
prieblanda
QUOTE(egle.a @ 2006 03 24, 22:04)
Dar kartelį  aciuks.gif Gal  kosmetologė esi, kad tiek daug žinai ir giliniesi, a... mirksiukas.gif
Reiks Tavo pasisakymus kitose temose pasiskaityt, nes apie priemones nuo celiulito tai irgi netikiu  schmoll.gif . O kur Tavo duomenų šaltinis  mirksiukas.gif , gal ir aš gudresnė pasidarysiu  blush-anim-cl.gif  hihihi.gif
*

Aj, kokia iš manęs kosmetologė lotuliukas.gif jokia
Kosmetika labiau ėmiau domėtis, kai paskaičiau Gal laikas išsklaidyti kosmetikos kompanijų mitus? ir Pigi ir brangi kosmetika, kremų ingredientai, ten kažkas nurodė www.cosmeticscop.com, neseniai pamačiau www.skindoctor.ru, bet su šituo sunkiau, nes rusiškas, bet labai įdomu, nes daug kontroversiškos medžiagos. Kiek tuo tikėti - kiekvienos reikalas.

Veila
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 24, 23:29)
Vidutinio storumo sluoksniu tepant (kai iš pakelio kokiem 4 kartams užtenka), aš džiovinu 40-45 minutes, nors ant pakuotės rašo trumpiau, bet aš tą molį maišau ne su vandeniu, o su pienu, tai oda neparausta. Su vandeniu maišant ir išdžiovinus kaukę, oda būna raudona  doh.gif

o geras, nebuvau sumąsčius su pienu, reiks ir man taip daryt, ačiū 4u.gif beje, aš renkuosi baltąjį molį, man kažkaip jis labiau patinka
Valeri
Jei oda jautri tai nemanau, kad tiks tokia kauke arba galima nedeti kai ko, pvz medaus

Mano pačios oda, sakyčiau, jautroka, bet man ši kaukė thumbup.gif , tikrai nepablogino padėties, anaiptol, padėjo. Nemanau, kad ji šviesina odą, bent jau pati to nepastebėjau g.gif . O kas liečia poras, tai jas sutraukia, aišku, ne iš karto, aš jau porą trejetą mėnesių ja tepliojuosi ir tik dabar pastebiu pirmuosisu rezultatus: poros ne tokios ryškios, oda tapo lygesnė, skaistesnė, ryškiai sumažėjo tų juodų taškelų, vadinamų inkštirais, susireguliavo riebumas. Anksčiau turėjau didžiulę problemą dėl riebios odos, šiandien jau galiu teigti, kad mano veido oda normali tongue.gif
July
sveikos merginos,
gal kas zinot apie exfoliatorius. Gavau dovanu clinique exfoliatoriu. parasyta visible skin renewer. Na skamba graziai, taciau nezinau kaip ji naudoti. ryte, vakare, palikt, nuvalyt blink.gif sos, gal kas zinot?
prieblanda
QUOTE(zaneta1 @ 2006 03 25, 13:03)
sveikos merginos,
gal kas zinot apie exfoliatorius. Gavau dovanu clinique exfoliatoriu. parasyta visible skin renewer. Na skamba graziai, taciau nezinau kaip ji naudoti. ryte, vakare, palikt, nuvalyt  blink.gif sos, gal kas zinot?
*

Čia greičiausiai vienas iš tų AHA arba BHA produktų. Jei tai kremas, tepti ryte ir/ar vakare, bet atsargiai - jei eisit į saulę, tai gali išmėtyti dėmėm. Gali būti koks prausiklis ar dar kas. Eksfoliatorius padeda pasišalinti negyvoms odos ląstelėms. Panašu į pilingą, tik poveikis nėra mechaniškas, kas jautriai odai gali nepatikti. Gal tai šis arba šis?

Jie ten rašo, kad eksfoliatoriai padeda į viršų "išlįsti" naujoms ląstelėms, bet iš tiesų tai tik pašaliną raginį odos sluoksnį - negyvas ląsteles. Taigi niekas ten neišlenda lauk ir nauja oda neužželia cool.gif Beje, gali sausinti odą, todėl paskui gali teksti užsitepti drėkinančio kremo, bet tik ne iškart 4u.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.