Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

QUOTE(maye @ 2009 11 10, 15:47)
kas yra ta kosmetologine kilpele???


šitoj temoj ir su paveiksliukais yra, prašom nepatingėt pasivartyt wink.gif
Atsakyti
o ta juodojo molio kauke nerataip, kad tik poras sutrauke? Ir del to vizualei atrodo, kad inkstiru maziau.. nes buvau nusipirkusi molio kauke kuri sildo ir valo poras, bet kiek pastebejau, tai tik poras sutrauke, o tai jau joks valymas doh.gif
Atsakyti
manyciau, labiausiai tinka toms, kurioms pirstus niezti, kankina veiduka(tame tarpe ir man), jau geriau su kilpele tai daryti, inkstiras tiksliai ir gana lengvai issispaudzia(aisku ne visus galima spaudineti). Geriausia isvis nespaudineti, palikti kosmetologams sita reikala... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 11 12, 02:40)
kaip tik pries kelias dienas svarsciau pirkti ja, ar ne, bet susilaikiau, maniau neverta, gal paskubejau su isvadom smile.gif


Is pradziu ji pas mane stovejo nenaudojama,galvojau,kad be reikalo pirkau.bet dabar prie tam tikru priemoniu tai ji labai efektyvi. nuprausiu veida,nusveiciu,isvalau nosi(kitur nera ka valyti) su kilpele-skauda,bet kentet galima,tada vel nuprausiu. Inkstiru tikrai zyyymiai maziau,aisku,prie to ir veido valymas prisideda bei naudojamos priemones.
Siaip spuogams spausti tai net neisivaizduoju kaip ji naudojama blush2.gif
Atsakyti
man tai ta kilputė sadomazochistinis įnagis. siaubingai skauda ir oda labai parausta. mano odą jį kur kas labiau traumuoja, nei kai pati išspaudžiu.
Atsakyti
Man su kilpute siek tiek skauda, bet as valau tik nosies sriti, tai kentet galima. Pries ja naudojant, reikia atverti poras, todel naudoju ivairias kaukes rolleyes.gif Visai neblogai gaunasi, nors visko vistiek nepavyksta isvalyt (bet man ir darant veido valyma absoliuciai visko neisvalo).
Atsakyti
man ir anksciau skaudejo, kai dare kosmetologe su kilpele. db jau daug metu pati spaudineju. galiu paskayt kad arba oda priprato, arba instyrai lengviau iseina, nes ant nosies visiskai neskauda. bet tik isvalau - kita savaite jau vel prisikaupia ir reik valyt. tad pasaka be galo.
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 11 04, 15:51)
neseniai atradau nuostabu dalyka ussikimsusiom porom valyti  thumbup.gif  eurokose yra juodojo molio kauke (ten man rodos 2-3lt) ja praskiedi su siltu vandenuku, tada uztepi ant veido, ji pradeda lb traukti, taip istraukia ir visus juoduliukus. (tose vietose kur juoduliuku daug tai net kaukei dziustant matosi taskiukai tamsesni) tai va, po to tik su ledo kubeliu pamasazuoju veida ir  thumbup.gif

ir as naudoju jiuoda moli. inkstirus nepasalina, bet gerai apsaugo nuo spuogu. naudoju 2 kartus per savaite, visai nesausina odos, laikau apie 30 min, paskutini karta apie valanda laikiau nes uzsiziurejau filma...
juodasis molis man yra nepamainomas, tikrai padeda nuo spuogu, svarbu reguliariai ji naudoti.

beje, Martinoje juodasis molis yra pigesnis - 1.35lt. toks pat kaip eurokose apie 2,50lt.

Atsakyti
Sugalvojau prieš 3dienas, kad reikia pravalyti nosies poras su rasos geliu spuogams umn.gif (15ml bonkutė) Nes pastebėjau kad kai ant spuogelio užtepiau, tai išnyko juodukiukai toj vietoj. clap_1.gif Nu ok galvoju, reikia visą nosį ištept. smartass.gif Ištepiau negailėdama, dviem sluoksniais fool.gif , graužė kol uždžiuvo tai nerealiai swoon.gif , nors sienom lipk (jis ten su bha ar aha rūgštim) kokį pusvalandį laikiau, nu tipo bus efektyviau. ok.gif Anei vieno juodulio neturėsiu sokiai.gif Tai ką, šiandien visa nosis nusilupo tiesiog šmotais. mega_shok.gif Prasikeikiau. frusty.gif Daugiau taip nedarysiu pomidorai2.gif
Atsakyti
hihihi.gif blush2.gif
tokios stiprios rugstys, ar per ilgai laikei? kiek is tikruju laikyti parasyta?
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 11 17, 02:36)
hihihi.gif  blush2.gif
tokios stiprios rugstys, ar per ilgai laikei? kiek is tikruju laikyti parasyta?

Išvis ten ne inkštirams ta priemonė, o spuogeliams pavieniams. Aš čia tik taip sugalvojau visą nosį išsimozoti, vdrug padės. didis.gif (gerai kad dar viso veido neišvariau) karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 17, 02:20)
Sugalvojau prieš 3dienas, kad reikia pravalyti nosies poras su rasos geliu spuogams umn.gif (15ml bonkutė) Nes pastebėjau kad kai ant spuogelio užtepiau, tai išnyko juodukiukai toj vietoj. clap_1.gif Nu ok galvoju, reikia visą nosį ištept. smartass.gif Ištepiau negailėdama, dviem sluoksniais fool.gif , graužė kol uždžiuvo tai nerealiai swoon.gif , nors sienom lipk (jis ten su bha ar aha rūgštim) kokį pusvalandį laikiau, nu tipo bus efektyviau. ok.gif Anei vieno juodulio neturėsiu sokiai.gif Tai ką, šiandien visa nosis nusilupo tiesiog šmotais. mega_shok.gif Prasikeikiau. frusty.gif  Daugiau taip nedarysiu pomidorai2.gif


nu tai viskas normaliai - tokia odos reakcija į alkoholį, kurio ten daugiau nei rūgščių.
man asmeniškai tas gelis vien dėl alkoholio niekam tikęs. ir šitą konkretų gaminį laikau Biok'o pravalu, kad ir kaip gaila bebūtų.
Atsakyti