Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

gak kas galetu parekomenduot koki gera valomaji tonika nuo inkstiru,labai svarbu , kad nesausintu odos


atsirado naujas eucerin tonikas
user posted image


raso, kad atveria ir isvalo poras, nesausinant odos.taip pat , kad 'be alieju' , nors sudetyje parasyta 'castor oil, ir kiek zinau tas mineralis aliejus nelabai geras.
nelabai mane jis mane suzavejo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 29 lapkričio 2009 - 15:13
QUOTE(picolina @ 2009 11 29, 13:25)
o kaip tu jas darai ir su kuom?nes as sitos proceduros nezinau  blush2.gif

Pas kosmetologę... Dar neprisiruošiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 11 29, 13:31)
Pas mane irgi yra išsiplėtusių kapiliarų, bet kosmetologė patarė porą silpnų rūgštinių procedūrų darytis... nes neva atsinaujins, sustiprės  odos paviršius....
smile.gif


tai kad nuo rugstiniu pilingu kaiptik PLONEJA epidermis(isorinis sluoksnis odos),o derma storeja.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 30, 18:41)
tai kad nuo rugstiniu pilingu kaiptik PLONEJA epidermis(isorinis sluoksnis odos),o derma storeja.

AŠ tik parašiau ką sakė kosmetologė.... pasak jos oda atsinaujina...
nors aš tai nelabai noriu tų proc... atidelioju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 30 lapkričio 2009 - 21:39
gal kas nors gali parekomenduoti toniką vyresnei - brandžiai odai su išsiplėtusiais kapiliarais, (nuo 50m.) turinčiai nemažų problemų dėl uždegiminių bėrimų ir t.t. 4u.gif

Atsakyti
juodaji moli naudoju 2men. tikrai gerai isvalo poras, sumazeja inkstiru, senesnius iskelia i pavirsiu, lengvai pasalinu kilpute, bet yra vienas didelis minusas, del kurio ko gero atsisakysiu - labai sunku nuvalyti, pridziuva prie veido, tenka tiesiog gremzti su dregnom kempinelem, kriaukle issiterlioja, panages juodos doh.gif tikras vargas
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 12 20, 00:50)
juodaji moli naudoju 2men. tikrai gerai isvalo poras, sumazeja inkstiru, senesnius iskelia i pavirsiu, lengvai pasalinu kilpute, bet yra vienas didelis minusas, del kurio ko gero atsisakysiu - labai sunku nuvalyti, pridziuva prie veido, tenka tiesiog gremzti su dregnom kempinelem, kriaukle issiterlioja, panages juodos doh.gif  tikras vargas


darausi panaši į sugedusią plokštelę, bet pasikartosiu dar biggrin.gif
maišykit su pienu, o ne vandeniu ir įmaišykit lašelį kokio aliejaus, ar arbatmedžio, ar alyvuogių extra virgin, ar dar kokio. kitas dalykas, tai negalima leisti moliui išdžiūti ant veido. jei norisi ilgiau palaikyti, tai reikia apipurkšti vandeniu arba tiesiog ant viršaus uždėti sudrėkintą popierinę servetėlę.
taip kad visai nėra reikalo gero daikto atsisakyti wink.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisipazystu neskaiciau visos temos blush2.gif tad nezinau ar buvo rasyta apie juodaji moli doh.gif kur jo galima isigyti a?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 12 20, 16:49)
Sveikutes, prisipazystu neskaiciau visos temos  blush2.gif tad nezinau ar buvo rasyta apie juodaji moli doh.gif kur jo galima isigyti a?aciu 4u.gif


Droge, Eurokos, rusiška kosmetika prekiaujančiose parduotuvėse, kartais galima rasti Maximoj arba Rimi, berods.
Atsakyti
is pradziu naudojau juodaji moli, bet dabar perejau prie mario badescu drying mask. Puikiai ji man isvalo nosyte, smakra. Gaila, kad kaktai negaliu naudot. Uzsitepu du kart per savaite - po savaitgalio, nes daznai tenka daugiau dekoratyvines tuo metu panaudot ir savaites antroj pusej. Visumoj dziaugiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Pro_race, o kiek tos kaukes kainuoja ir kur jas isigyti? as apie badescu drying mask 4u.gif
Atsakyti
pirkau SM isparduotuvej, norejau pirma isbandyt savo kailiu nedideli kieki. rolleyes.gif O uzsisakyt galima ir ju psl per tarpininkes, va sita kauke cia
Atsakyti