Įkraunama...
Įkraunama...

Defektuotų prekių parduotuvės

QUOTE(Varpelis @ 2005 09 02, 08:46)
O kaip kainos ir pasirinkimas „Dominuke“?


Man irgi įdomu ar ten tik vežimėliai, ar yra ir žaisliukų? g.gif

Atsakyti
Dominuke beveik visi vezimai yra ABC DESIGN ir ne is pigiuju schmoll.gif, yra keleta lovyciu, nesiokliu, maniezu. O apatiniame aukste ivairus zaislai -kai kurie geri (kainos ju nepasizymi pigumu lyginant su kitomis parduotuvemis), kai kurie defektuoti (situ kainos ivairios, bet imanoma nusipirkti pigiai zaisla su nereiksmingu defektu - cia kaip kam wink.gif )
Atsakyti
buvau ir as uzejusi siaures miestelyje, ten didelis vezimu pasirinkimas, bet kaino kandziojasi, tikrai nemazos. as pati ieskau sportinio vezimuko, gal kas parduodate, rasykite rolalit@hotmail.com. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2003 08 09, 07:25)
Ar zinai kur yra praejimas pro Neries viesbuti i laisves aleja?

Deja, mergaitės, nebedirba, ta parduotuvė
Atsakyti
Siandien aptikau parduotuve, kurioje galima nusipirkt padevetu ar nauju vezimeliu,maitinimo keduciu, zaislu is Vokietijos. Ta parduotuve (berods vadinas Ciuku-Ciukas) yra pasaze Pas Juozapa, Laisves pr. Vilniuje. Ji siek tiek uzslaptinta, apatiniame aukste salia Padvaiskas ir Ko parduotuves.

Kainos nera labai mazos,bet gal ka nors ir rasit. As tai ieskojau maitinimo kedutes, tai ten buvo 3. Viena medine paprasta (40 lt), plastikine (konstrukcija tokia pat kaip ir medines pacios paprasciausios, irgi 40 lt), o labiausiai patiko Hauck plastikine kedute, bet jos kaina tikrai nemaza-280, bet sake, kad galima deretis.

Sitoj parduotuvej patiko Hauck maniezas lovyte uz 140lt.Yra gal kokie 20 vezimeliu, is vaizdo visai neblogai atrodo. Zodziu uzsukit ir pacios paziurekit

Iki
Atsakyti
Gal kas žinote ar veikia dar Kaune savanorių pr. už Macdonaldo "defektuotų"žaislų parduotuvė,o gal kokia nauja atsirado?Ačiu smile.gif
Atsakyti
Jei kalbi apie Jonelio liemeli esanti uz Macdonaldo-taip jis veikia.
Atsakyti
QUOTE(Emilioškinas @ 2005 12 20, 20:51)
Gal kas žinote ar veikia dar Kaune savanorių pr. už Macdonaldo "defektuotų"žaislų parduotuvė,o gal kokia nauja atsirado?Ačiu  smile.gif



QUOTE(Ija @ 2005 12 21, 00:01)
Jei kalbi apie Jonelio liemeli esanti uz Macdonaldo-taip jis veikia.

o kas čia per parduotuvė? ten pigiau? kokie ten žaislai?
Atsakyti
Nu va siandien ten buvau. Kazkaip nieko ypatingo nepstebejau g.gif Ieskojau metuku laiko vaikui zaislu tai nelabai ka ir pasiulyt galejo. O kainos? g.gif Nu pvz toks pats zaislas 4lt brangiau nei Rikis2 parduotuvese. Va ten tai man tikrai visai nieko ir kainos ir pasirinkimas. Beje buvau Rikis2 parduotuveje, kur kalnieciu prekybos centre (1a), ten kur po laiptais gaunasi iejimas. Nu tai tain 50, 30 proc nuolaidos vaikiskiems rubeliams
Atsakyti
QUOTE(Mamka @ 2003 07 11, 23:44)
Kiek žinau Kaune nusileidus nuo Šilainių kalno (Žemaičių plentu), po dešine pirmas keliukas, įvažiavus pro vartus yra žaislų sandėlys, kartais būna nieko prekių mažesnėmis kainomis.

taip taip ten yra labai pigiu zaislu..as daznai savo mazulkai nuperku ten....."jonelio kiemas" ta parduotuve vadinasi... man ji patinka drinks_cheers.gif ten ne tik zaislu bet ir vezimu ir drabuzeliu ir keduciu...visko.ir pigesnem kainom ir normaliom ir defektuotu daiktu yra...
Atsakyti
Gal kas zinote ar Klaipedoje yra kazkas panasaus,na tokiu parduotuviu?
Atsakyti
Kaune yra Jonelio kiemas - parduotuvė kur žaislai ar šiaip prekės vaikams su pažeista pakuote. Galima įsigyti kur kas pigiau, pvz, nrebrangūs vežimėliai, kėdutės... Atrodo Stulginskio gatvėje randasi.
Atsakyti