Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ilgalaikis gelinis lakavimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Dekoratyvinė kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sandruliukas
sveikos mamytes smile.gif susidomejau ir as tuo ilgalaikiu geliniu laku. i salonus ner kada lakstyti tai sumasciau susipirki reikiamus produktus ir viska pasidaryti pati namie,bet susiduriau su begalia klausimu smile.gif tiek daug produkcijos kad sunku net pasirinkti smile.gif labiausei linkstu prie harmony gelish produkcijos ir cia paskaicius radau daug geru atsiliepinu apie sia produkcija. tikiuosi kad bus galinciu man padeti smile.gif
norejau pasiteirauti gal kas galetu aiskesnias nuorodeles imesti kekvieno produktuko smile.gif nes pasimeciau pati smile.gif
sandruliukas
1. norejau pasiteirauti gal kas galetu aiskesnias nuorodeles imesti kekvieno produktuko smile.gif nes pasimeciau pati g.gif
2.kokia siu liniju lako paskirtis :
1.harmony gelish gel polish?
2. harmony gelish gel?
3. harmony gelish UV gelish?
4. nail harmony gelish?
5. harmony gelish soak off gel polish?
3. kokios linijos produktai yra pasirenkami prepo,lako,virsaus,nuriebalintojo,ir gelio pasalinimo ?
nes pasirodo kekviena grupe turi savo : pvz: gel polish cleanser,soac off gel cleanser
uv gel "top it off",soac of sealer gel "top it off"

is anksto dekoju uz atsakymus ir pagalba smile.gif
Elodie*
Merginos, gal kuri atsakys, kas dirbat su Gelacu? Man bonding base coat neisdziusta nei per 1 nei per 5 min (naudoju 36W lempa), lieka kazkiek lipnus. Ar taip ir turi buti - testi lakavima su spalva, ar as kazka darau ne taip? Bandziau viska nuvalyti ir padengti plonesniu sluoksniu, bet nelabai padeda, sluoksnis vis dar lieka lipnus. Gal kas ka patarsit? g.gif cia perskaiciau mergina irgi to paties klausia, tik lyg tycia niekas nieko neatsake doh.gif
tamosiuke
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 30, 21:12)
Merginos, gal kuri atsakys, kas dirbat su Gelacu? Man bonding base coat neisdziusta nei per 1 nei per 5 min (naudoju 36W lempa), lieka kazkiek lipnus. Ar taip ir turi buti - testi lakavima su spalva, ar as kazka darau ne taip? Bandziau viska nuvalyti ir padengti plonesniu sluoksniu, bet nelabai padeda, sluoksnis vis dar lieka lipnus. Gal kas ka patarsit?  g.gif  cia perskaiciau mergina irgi to paties klausia, tik lyg tycia niekas nieko neatsake  doh.gif
*

Tai jis ir turi buti lipnus. Nekreipkit jus i tai demesio ir lakuokit sau toliau, juk laku uzlakavus jis juk irgi lipnus ir sealeris lipnus. Tokia jau cia technologija biggrin.gif
Lakuokis base coat ir lakuokit spalva, paskui sealeri ir nuvalykit lipnuma.
Elodie*
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 30, 20:16)
Tai jis ir turi buti lipnus. Nekreipkit jus i tai demesio ir lakuokit sau toliau, juk laku uzlakavus jis juk irgi lipnus ir sealeris lipnus. Tokia jau cia technologija biggrin.gif
Lakuokis base coat ir lakuokit spalva, paskui sealeri ir nuvalykit lipnuma.
*

Aciu tamosiuke, interneto platybese jau radau patvirtinima, kad taip ir turi buti smile.gif Pries tai jau galvojau kad lempa kalta biggrin.gif As ne fizike, tai man tokie dalykai sunkiai suvokiami, bet galvojau 4ios 9W lemputes gal nera tas pats kas 1a 36W, galvojau reiks nauja lempa pirkt biggrin.gif
Tamosiuke, o tu sealerio (kaip suprantu taip vadini top coat'a?) dedi viena ar du sluoksnius? Pagal instukcijas man priklausytu viena,s bet skaiciau kad 2u geriau laiko g.gif
Nusilakavau, belieka laukti kiek cia jis man atlaikys. Nagai atrodo pasakiskai, negaliu patiket, viens du ir isdziuves lakas, geeeeris biggrin.gif
tamosiuke
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 31, 00:51)
Aciu tamosiuke, interneto platybese jau radau patvirtinima, kad taip ir turi buti smile.gif Pries tai jau galvojau kad lempa kalta biggrin.gif As ne fizike, tai man tokie dalykai sunkiai suvokiami, bet galvojau 4ios 9W lemputes gal nera tas pats kas 1a 36W, galvojau reiks nauja lempa pirkt biggrin.gif
Tamosiuke, o tu sealerio (kaip suprantu taip vadini top coat'a?) dedi viena ar du sluoksnius? Pagal instukcijas man priklausytu viena,s bet skaiciau kad 2u geriau laiko  g.gif
Nusilakavau, belieka laukti kiek cia jis man atlaikys. Nagai atrodo pasakiskai, negaliu patiket, viens du ir isdziuves lakas, geeeeris  biggrin.gif
*

4 lempute po 9W tai ir yra 36 vatu lempa 4u.gif
Virsutinis sluoksnis ar kitaip sealeris lakuojasi vienu sluoksniu, du tikrai nereikalingi, tuo labiau kad ir kaina jo nemaza...bet va kiek sealeriu isbandziau geriausias yra Geliusho, jis nei spalva lako keicia, nei greitai susibruzina.
Tu paimk ir pabandyk--viena ranka lakuok dviem sealerio sluoksniais o kita vienu ir matysi rezultata 4u.gif
Atejo pas mane mergaite nusiimti gelini laka, buvo lakuota prancuziskai ir taip visas tas lakas sutrukinejes, kaip stiklas...na as jai uzdedu antpirscius su acetonu, po kokiu 10 min. ziuriu, kad jokio poveikio...visiskai tas lakas nebando net burbuliuotis, paskui tik supratau, kad vietoj sealerio skirto geliniams lakams pas ja buvo uzlakuotas sealeris skirtas geliui doh.gif Del to tas nagas taip negraziai sutrukinejes ir buvo, o sutrukinejo kaip ji man sake po keliu valandu.Mergina sumokejo nemazus pinigus ir ta ,,lakavima,, pasidare tikrai zinomam Kauno salone ir sumokejo ne taip jau ir mazai...
Tai va kazkas klause ar galima maisyti produktus skirtus geliui ir geliui lakui, tai sakau--ne ir dar karta ne. Vienintelis dalykas kuris tinka tiek geliui tiek geliniam lakavimui yra lipnuma nuimantis skystis.
Elodie*
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 31, 09:59)
4 lempute po 9W tai ir yra 36 vatu lempa 4u.gif
Virsutinis sluoksnis ar kitaip sealeris lakuojasi vienu sluoksniu, du tikrai nereikalingi, tuo labiau kad ir kaina jo nemaza...bet va kiek sealeriu isbandziau geriausias yra Geliusho, jis nei spalva lako keicia, nei greitai susibruzina.
Tu paimk ir pabandyk--viena ranka lakuok dviem sealerio sluoksniais o kita vienu ir matysi rezultata 4u.gif
*

Nu va, kaip paprasta, o as vakar puse dienos sugaisau, nusilakuoju base coatu, palaikau minute, dar dvi, dar dvi, po pusvalandzio dar nenudziuves, nuvalau ir vel viska is naujo, tik plonesniu sluoksniu, bet rezultatas tas pats doh.gif Na, pirmakart pazaidziau bet manau sekanti karta neprireiks nei valandos ir puse menesio turetu but ramybe del nagu biggrin.gif
Dar apsiziurejau, kad viena spalva - Heart Throb - visa sutirstejus ir teptukas deformavesis, susisiekiau su pardaveju, jis sake perziurejo kitus buteliukus is savo atsargu ir visur ta pati spalva suzdiuvus. Pasigooglinau irgi radau nemazai nusiskundimu butent tai spalvai, matyt kazkokia gelaco klaida buvo, ar sudetis jo kita ar buteliukai neuzsisuko pilnai. Tai finale su pardaveju sutarem kad man nemokamai atsius kita spalva is jo turimu. Tik sudetinga rinktis net nemacius doh.gif Tamosiuke, gal esi susidurus su gelacu? Kurios spalvos graziausiai atrodo ant nagu?
O kokia to lipnumo nuimancio skyscio sudetis? Is kvapo tai panasu, kad sudetyje yra acetono? Gal ji pabaigus is bedos galima naudoti nagu lako nuemeja?
Aciu tamosiuke uz visa info, nelieka nepastebeta 4u.gif
tamosiuke
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 31, 13:29)
Kurios spalvos graziausiai atrodo ant nagu?
O kokia to lipnumo nuimancio skyscio sudetis? Is kvapo tai panasu, kad sudetyje yra acetono? Gal ji pabaigus is bedos galima naudoti nagu lako nuemeja?
Aciu tamosiuke uz visa info, nelieka nepastebeta  4u.gif
*

Negaleciau pasakyt kuri graziau atrodo...cia kaip dukra klausia--mama ar skani ta desryte? Nu man labai skani nes vytinta, o ji jos nepernesa...tai ir su spalvom taip pat...kas man grazu, kitam gal baisu...
O su tais skyscias tai nesupratau as nieko...nusilakavus nagus, po paskutinio permatomo sluoksnio reikia nuvalyti lipnuma..taip? tai ji ir nuvalai su tam skirta priemone, vat tokia
http://www.beautywests.com/ibdgelacgelcleanser-8oz.aspx
acetono joje nera, ten greiciau spirito yra, o laka nutirpdai su acetonu.Vat tokiu va
http://www.beautywests.com/ibdgelacgelremover-4oz.aspx
jam pasibaigus galima naudoti lako nuemeja bet toki kuris turi sudety acetono, be acetoniniu valikliu nenuvalysi.
Elodie*
Aciu tamosiuke smile.gif To cleanserio biski turiu, bet vos 30ml, kuriam laikui uzteks, bet neilgam speju smile.gif Tikejausi su acetonu kokiu prasisukt, ebt matau teks pirkt dar viena priemone smile.gif
Del spalvu skonio pilnai suprantu, man irgi graizos vienos, o mano dukrai - rozines biggrin.gif Bet jeigu dirbi su tuo kasdien, vis tiek nujauti 'einamiausias' spalva,s kurios labiausiai klientams patinka? Beja, ka tik gavau pardavejo atsakyma, kad galiu issirinkti bet kokia spalva is jo turimu, iskaitant Gelish ir Jessica, gal tikrai kazka patartum 4u.gif Nes rinktis pagal paveiksliukus tai doh.gif Ta spala, kuria nusilakavau, ant nagu atrodo nuostabiai, o paveikslelyje labai jau siaip sau, turbut nesusidomeciau ir nebuciau pirktus tokios, jei nebutu buvusi rinkinukyje unsure.gif
joanellea
Sveikos panelės smile.gif jau senai svajoju ir galvoju apie tą gelinį lakavimą wub.gif gal galit i až parašyt ir patart kas kokybiškai daro šią procedūrą? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
sandruliukas
verysad.gif kad niekas nenori man pagelbeti!!!!!!!!!!!!
Elodie*
Sandruliuk, gal ir nori, bet bent jau as pvz tai nelabai supratau klausimo biggrin.gif
tavo saraselyje nr 1 tai nagu lakas, jam dar reikia base ir top coat'o. 5as nr yralygiai tas pats, tik pavadinime patikslinta, kad nagu lakas nutirpdomas (skirtingai nei gelis).
nr 2-4 tikrai neatsakysiu, siaip manyciau visur ten apie viena ir ta pati kalbama, bet gal as nezinau, gal gelish gamina ne tik nagu laka, bet ir geli?
Ar ne lengviau butu issiaiskinti ka kiekvienas zodis reiskia ir tada paciai viskas lengviau susidelios i bendra vaizda 4u.gif Arba issiaiskinti ko nori - gelio ar ilgalaikio nagu lako, ir issiaiskinti, kokiu priemoniu vienam ar kitam reikia. Sitoj temoje kalbama apie ilgalaiki nagu laka. Dziovinama po UV lempa, tiprdoma nagu lako nuemeju. Todel prie jo pavadinimo ir atsiranda soak-off gel, UV nail polish/varnish ir t.t. zodziai mirksiukas.gif
'kokios linijos produktai yra pasirenkami prepo,lako,virsaus,nuriebalintojo,ir gelio pasalinimo ?'
Cia jau ne karta kartojo merginos, kad gelio produktu su ilgalaikiu nagu laku maisyti negalima, kad geriau naudoti viena linija, bet galima maisyti ir kelias tarpusavyje.
Man apskritai butu lengiau papasakoti kas tas ilgalaikis nagu lakas, nei atsakyti i sitaip suformuluotus klausimus, pardon 4u.gif
lumi
QUOTE(Jovita23 @ 2011 07 28, 09:02)
As lakavausi Simona Liux. Esu patenkinta.
*

kokia kaina ? Ačiū 4u.gif
Elodie*
Tamosiukeee gelbek biggrin.gif Nusilakavu palyginus nesenai, bet matau kad lakas beveik iskiles ties kai kuriu nagu lenkimo vietomis. Jis nera sutrukes, bet yra lenkimo zyme, net nezinau kaip paaiskint doh.gif Gal panasiai kaip kartonas, ilenktas, istiesintas, ir lieka kazkokia rauksle. Jauciu ilgiau palaikius tose vietose skils ar atitrupes. Kol kas atrodo graziai, tik isiziurejus matosi, bet vis tiek idomu, kodel taip nutikoo, ka ne taip darau g.gif Galvoju, kad galbut uztepiau per stora nagu lako sluoksni (tiksliau visus gana vidutiniskai, ne itin plonai, kaip rekomenduojama, tepiau), ir UV lempoje laikiau dvigubai ilgiau nei rekomenduoja blush2.gif Galvojau, mano lakas pakankamai storai uzteptas, reikia ilgiau ir padziovint biggrin.gif Gal tu diagnozuotum mano problema, ar sluoksnis per storas, ar dziovinta per ilgai, ar paprasciausiai nagai pernelyg lankstesi tose vietose? buciau dkeinga uz bet kokias idejas, norisi persilakuoti pries svarbia proga, ir sikart jau nebesuklyst 4u.gif

Ir gal pasakysi kuri 'einamiausia' Gelish spalva, kas klientems labiausiai patinka? Vis bandua issirinkti koki cia uzsisakyt vietoj to, kuri gavau sutirstejusi g.gif
tamosiuke
QUOTE(Elodie* @ 2011 08 02, 20:07)
Tamosiukeee gelbek biggrin.gif
*

O pagal taisykles viska daryti tau neiseina? biggrin.gif Nereikia laikyti dvigubai lempoj tu nagu... zymes per lenkima galejo likti nuo to, kad nagas lankstosi, jei jis ilgas, gal bando atsokineti nuo to, kad ...o siaip visos problemos yra nuo to, kad darai viska ne taip kaip reikia biggrin.gif
Zodziu rasau dar karta ka reikia daryti:
1. Pasiausi nago plokstele su blokeliu
2.Nuvalai dulkes ir nuriebini su va tokiu vat daiktu..kurio kaip suprantu tu neturi, o butinai turi tureti:
http://www.beautywests.com/nailharmonygelc...-4oze120ml.aspx

3.Plonu, plonu, plonu sluoksniu tepi va sita vat daikta:
http://www.beautywests.com/gelishfoundatio...l-12oz15ml.aspx
laikai ji 1min. lempoj.

4.Su kokia medziagele ar nereikalingu geliui skirtu teptuku nubrauki pertekliu basegelio, tik labai lengvai.
5.Lakuoji plonai spalva.2min.lempoj
6.Lakuoji antra sluoksni spalvos.2 min.lempoj
7.Lakuoji va toki vat daikta:
http://www.beautywests.com/gelishtop-it-of...r-12oz15ml.aspx
2min lempoj.

8.Paskutinis dalykas ka darai--nuvalai lako lipnuma su vat tokiu vat daiktu:
Cia tas pats su kuriuo ir pries lakavima nusausini nago plokstele.

Na, dabar jau turbut aisku viskas biggrin.gif

Tam kad nuimt laka reikia-- pasiaust laka su blokeliu ar dilde(lengvai), suslapinti vatos gabaliuka acetoniniu valikliu deti ji ant nago ir uzsideti antpirsti, jei tokiu neturi apvynioji folija. PO 10-15min, nuimi po viena vatuka ir su metaliniu atstumdeju visa ta likusia kose nuimi.

Apie spalvas...zinai nenoriu likt kalta, nes jei nepatinkancia spalva uzsisakysi liksiu kalta as...populiariausia pas mane visgi raudona ir visi imanomi jos atspalviai. Man asmeniskai labiausiai patinka visi slyviniai i juoduma atspalviai....
Sita nebloga
http://www.beautywests.com/gelishsoak-offg...-12oze15ml.aspx
sita grazi, tik paveikslelyje ne tokia
cia holografinis smulkus blizgiukas tinkantis prancuziskam ar siaip ant kokios spalvos uzlakuoti.
Geriausiai tai nueini i jais prekiaujancia parde ir pasiziuri kokia tau spalva patinka, uzsirasai pavadinima ir uzsisakineji.
8.Nuvalai lako lipnuma
Elodie*
Dekui Tamosiuke uz smulkias instrukcijas, visus produktus is esmes ir naudoju (tik ne Gelish, o Gelaco), iskyrus pirma, nevaliau nago su niekuo pries base coata. Bet jeigu gerai supratau ir nesuklydai pati, tai pries base coata ir po top coato naudoji ta pati cleanseri? Bent jau pagal tavo nuorodas tai produktai sutampa.
Nagai mano tikrai nera ilgi, virs pirsto pagalveles vos keli mm islenda, nera nei labai kieti nei labai lankstus, sakyciau vidutiniai. Reikia bandyti neperlaikyti lempoje turbut, bet ot visciuko protas doh.gif Galvojau daugiau palaikysiu - nepakenks biggrin.gif O ir po 2 minuciu istraukus lakas kazkoks lyg pilnai neisdziuves, minkstokas buvo, tai galvojau blogiau nebus biggrin.gif
Beja, as nago dildes perku paprastoje pardutuveje, (sarmos, Kristianos tipo), ar iomanoma tne rasti to 280ar kokio ten gruobletumo? Ar cia labai smulkus, is paprasciausio eilinio polishing blokelio uztektu, ar teks kulniuoti i specializuota parduotuve?
Aciu Tamosiuke labai labai 4u.gif
"Ramune"
Turiu klaisimuka. Ilgalaikiu galima lakuot viena spalva; prancuziska daryt...o kaip su daile? Nu gal cia juokingas atrodys kam kl. 4u.gif ax.gif
sandruliukas
QUOTE(Elodie* @ 2011 08 01, 16:30)
Sandruliuk, gal ir nori, bet bent jau as pvz tai nelabai supratau klausimo biggrin.gif
tavo saraselyje nr 1 tai nagu lakas, jam dar reikia base ir top coat'o. 5as nr yralygiai tas pats, tik pavadinime patikslinta, kad nagu lakas nutirpdomas (skirtingai nei gelis).
nr 2-4 tikrai neatsakysiu, siaip manyciau visur ten apie viena ir ta pati kalbama, bet gal as nezinau, gal gelish gamina ne tik nagu laka, bet ir geli?
Ar ne lengviau butu issiaiskinti ka kiekvienas zodis reiskia ir tada paciai viskas lengviau susidelios i bendra vaizda  4u.gif Arba issiaiskinti ko nori - gelio ar ilgalaikio nagu lako, ir issiaiskinti, kokiu priemoniu vienam ar kitam reikia. Sitoj temoje kalbama apie ilgalaiki nagu laka. Dziovinama po UV lempa, tiprdoma nagu lako nuemeju. Todel prie jo pavadinimo ir atsiranda soak-off gel, UV nail polish/varnish ir t.t. zodziai  mirksiukas.gif
'kokios linijos produktai yra pasirenkami prepo,lako,virsaus,nuriebalintojo,ir  gelio pasalinimo ?'
Cia jau ne karta kartojo merginos, kad gelio produktu su ilgalaikiu nagu laku maisyti negalima, kad geriau naudoti viena linija, bet galima maisyti ir kelias tarpusavyje.
Man apskritai butu lengiau papasakoti kas tas ilgalaikis nagu lakas, nei atsakyti i sitaip suformuluotus klausimus, pardon  4u.gif
*

tokie klausimai kyla todel kad kai ilenbi i ebay ir ten kekvienas lakas vis kitaip pavadintas. mano klausimai man puikei suprantami tik reik moket skaityt zodzius ir isigilint i juos : doh.gif

tai man ir rupejo kl.kaip atskirti kuris gelis tinka UV naudojimui ,kai reikalinga lempa. ta jau isiaiskinau smile.gif

na bet vistiek aciu kad nors viena atsakyma gavau smile.gif
biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 02, 21:02)
O pagal taisykles viska daryti tau neiseina? biggrin.gif  Nereikia laikyti dvigubai lempoj tu nagu... zymes per lenkima galejo likti nuo to, kad nagas lankstosi, jei jis ilgas, gal bando atsokineti nuo to, kad ...o siaip visos problemos yra nuo to, kad darai viska ne taip kaip reikia biggrin.gif
Zodziu rasau dar karta ka reikia daryti:
1. Pasiausi nago plokstele su blokeliu
2.Nuvalai dulkes ir nuriebini su va tokiu vat daiktu..kurio kaip suprantu tu neturi, o butinai turi tureti:

3.Plonu, plonu, plonu sluoksniu tepi va sita vat daikta:
http://www.beautywests.com/gelishfoundatio...l-12oz15ml.aspx
laikai ji 1min. lempoj.

4.Su kokia medziagele ar nereikalingu geliui skirtu teptuku nubrauki pertekliu basegelio, tik labai lengvai.
7.Lakuoji  va toki vat daikta:
http://www.beautywests.com/gelishtop-it-of...r-12oz15ml.aspx
2min lempoj.

8.Paskutinis dalykas ka darai--nuvalai lako lipnuma su vat tokiu vat daiktu:
Cia tas pats su kuriuo ir pries lakavima nusausini nago plokstele.

Na, dabar jau turbut aisku viskas biggrin.gif

Tam kad nuimt laka reikia-- pasiaust laka su blokeliu ar dilde(lengvai), suslapinti vatos gabaliuka acetoniniu valikliu deti ji ant nago ir uzsideti antpirsti, jei tokiu neturi apvynioji folija. PO 10-15min, nuimi po viena vatuka ir su metaliniu atstumdeju visa ta likusia kose nuimi.

Apie spalvas...zinai nenoriu likt kalta, nes jei nepatinkancia spalva uzsisakysi liksiu kalta as...populiariausia pas mane visgi raudona ir visi imanomi jos atspalviai. Man asmeniskai labiausiai patinka visi slyviniai i juoduma atspalviai....
Sita nebloga
sita grazi, tik paveikslelyje ne tokia
cia holografinis smulkus blizgiukas tinkantis prancuziskam ar siaip ant kokios spalvos uzlakuoti.
Geriausiai tai nueini i jais prekiaujancia parde ir pasiziuri kokia tau spalva patinka, uzsirasai pavadinima ir uzsisakineji.
8.Nuvalai lako lipnuma
*

bigsmile.gif
thumbup.gif pagaliau ir as sulaukiau ko taip ilgai prasiau! nors viena panele idejo nuorodeles ir paaiskino visa eiga smile.gif aciu!!!!! smile.gif
-Alice-
QUOTE(sandruliukas @ 2011 08 03, 21:21)
tokie klausimai kyla todel kad kai ilenbi i ebay ir ten kekvienas lakas vis kitaip pavadintas. mano klausimai man puikei suprantami tik reik moket skaityt zodzius ir isigilint i juos : doh.gif 
*

o tai ne geriau įlįsti į gamintojo puslapį ir pasižiūrėti prekės aprašymą. Pagaliau juk yra ir youtube, kur viskas aiškiai parodyta 4u.gif
tamosiuke
QUOTE(Elodie* @ 2011 08 02, 22:03)
Dekui Tamosiuke uz smulkias instrukcijas,
*

Taip priemone ta pati, tiek pries base tiek po sealerio.
Blokelio uztenka pilnai, toks blokelis
http://www.beautywests.com/nsilavenderblockbuffer.aspx
arba smulki dilde, bet blokelis daug patogiau ir greiciau 4u.gif
Lempoj laikant lakas ir neturi sukietet jis limpa, bet todel ir naudojamas lipnuma nuimantis skystis.
Mergaites, Kaune ir Vilniuj kas gyvenat tai nueikit i Nagavitos nemokamus prekiu pristatymus, nieko nekainuoja o informacijos gauni daug. Pasidomekit kada jie buna, o buna visu nauju prekiu pristatymai, pirkt juk nebutinai , galima tik pasiziuret, paciupinet... Nes as suprantu, kad nemokant ir nesuprantant kas cia per priemones ir is ko jos ir nuo ko jos....ir kaip jas naudoti - sunku.
Looreta
Sveikutes, lb jau idomu cia paskaitineti, tiek informacijos vienoj vietoj, man tai suzinot uztruko kelias dienas, buciau zinojus....kad cia viskas parasyta ax.gif , Tiek to.Mergaites, gal galit padet, as apsisprendziau ( po ilgu ir varginanciu tyrimu) isigyt gelish prekes , bet... gal zinot, kurias butent spalvas reikia imti pranzuziskam lakavimui? Sheek white tai tikrai , o kuria kita ?Light elegant?Bashful ar Simpler sheer? Kuri geriausiai atrodytu? Gal jau isbandet? Dekoju 4u.gif
sandruliukas
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 03, 23:03)
o tai ne geriau įlįsti į gamintojo puslapį ir pasižiūrėti prekės aprašymą. Pagaliau juk yra ir youtube, kur viskas aiškiai parodyta  4u.gif
*

tai yra du skirtingi dalykai,kur reklama o kur realybeje tas produktas naudotas ir atsiliepimai apie ji.man youtube ne rodiklis! smile.gif
-Alice-
QUOTE(sandruliukas @ 2011 08 04, 12:44)
tai yra du skirtingi dalykai,kur reklama o kur realybeje tas produktas naudotas ir atsiliepimai apie ji.man youtube ne rodiklis! smile.gif
*

Jei pažiūrėtumėte į tą youtube, tai ten ir patys gamintojai įdeda filmukus apie jų prekes: kaip naudoti, kokia naudojimo seka ir t.t. Ne rodiklis, aišku, bet daug informacijos galima sužinoti 4u.gif
ggrass
Sveikos, is kokiu saitu uzsakote priemones? Ar is JAV per tarpininkes? Ar dar kur? O lempas kur pirkot?
Pentarda
QUOTE("Ramune" @ 2011 08 03, 14:23)
Turiu klaisimuka. Ilgalaikiu galima lakuot viena spalva; prancuziska daryt...o kaip su daile? Nu gal cia juokingas atrodys kam kl.  4u.gif  ax.gif
*

Kuo puikiausia ir daile daryt galima mirksiukas.gif
* galima pabaigus darba ant virsaus su laku, o jei su akriliniais dazais tai dar bespalviu uzlakuoji 4u.gif
* arba ilieji i vidu 4u.gif
Morgan
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 04, 13:52)
Jei pažiūrėtumėte į tą youtube, tai ten ir patys gamintojai įdeda filmukus apie jų prekes: kaip naudoti, kokia naudojimo seka ir t.t. Ne rodiklis, aišku, bet daug informacijos galima sužinoti  4u.gif
*

Labukas smile.gif youtub kazkaip labai neaiskiai rodo. doh.gif O va as pati ekspermentavau ir atradau toki buda tept kuris man geriausiai laiko biggrin.gif Net pagal nagavitos duota instrukcija man nelaike nei savaites,draugem dariau po keliu dienu nusilupo.Naudoju gelish sistema.

Dar:gal kam padesiu sutaupyt.Temos neskaiciau,gal jau kas dave tokia ideja smile.gif Bet geli nuimt nebutina pirkt ta brangu nuemeja,nusiima su paciu paprasciausiu acetonu kur stikliniam buteliuke.Tik palaikyt reikia kokiu 10-15 min.Pati leidau pinigus ant nuemejo,drauge paprotino biggrin.gif

Gal kas gali padet?Nusipirkau balta gelac laka nagavitoj ir man jis po kokiu 2 menesiu guzais nuejo,tirstas pasidare doh.gif Nors buvo ir uzdarytas puikiai ir laikomas su visais kitais lakais.Gal imanoma kaip nors ji paskystint,nes tik kelis kart naudojau,gaila mest unsure.gif
Pentarda
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 02, 22:02)
....................
...................
*

2min lempoj laikosi tamsios gelio lako spalvos, o sviesios po 1min mirksiukas.gif
tamosiuke
QUOTE(Pentarda @ 2011 08 08, 13:03)
Kuo puikiausia ir daile daryt galima mirksiukas.gif
* galima pabaigus darba ant virsaus su laku, o jei su akriliniais dazais tai dar bespalviu uzlakuoji 4u.gif
* arba ilieji i vidu  4u.gif
*

Daile iskart ant sito lako nepadarysi...bet jau as kiek bandziau, tai akriliniai dazai subega. Nebent reikia lakuoti ant lako bespalvi, o jau tada akrilu piest. Iliejimas i vidu.....kiek as bandziau ir kolege ir dar kita panele bande--akrila sutraukia tas virsutinis sluoksnis ir gaunasi ne daile, o kazkokie varvekliai...virsutini bandziau ne vienos firmos ir visus tris kartus sutrauke.
Tai va...uztat ir paprasysiu pasidalinti kaip jus tai padarote, kad gautusi graziai 4u.gif

QUOTE(Pentarda @ 2011 08 08, 19:17)
2min lempoj laikosi tamsios gelio lako spalvos, o sviesios po 1min  mirksiukas.gif
*

Geliusho gamintoju klausiau tiesiogiai kaip ir kiek laiko reikia laikyti lempoj laka, atsakymas buvo toks--visos spalvos laikomos po 2min 36w lempoj. 1min lempoj laikomas tik Base sluoksnis.
Bet, kiekvienas daro kaip jam atrodo geriau 4u.gif 4u.gif
<LaPeLis>
Sveikutės, o nago nuriebinimui niekas netinka iš tokių elementarių dalykų, pvz gelio lipnumui pašalinti radau kad tinka dezinfekcinis purškalas NSI, sakau gal ir nagiuką galima kažkuo panašiu nuriebint? g.gif
Pentarda
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 08, 20:33)
* Daile iskart ant sito lako nepadarysi...bet jau as kiek bandziau, tai akriliniai dazai subega. Nebent reikia lakuoti ant lako bespalvi, o jau tada akrilu piest. Iliejimas i vidu.....kiek as bandziau ir kolege ir dar kita panele bande--akrila sutraukia tas virsutinis sluoksnis ir gaunasi ne daile, o kazkokie varvekliai...virsutini bandziau ne vienos firmos ir visus tris kartus sutrauke.
Tai va...uztat ir paprasysiu pasidalinti kaip jus tai padarote, kad gautusi graziai 4u.gif
**Geliusho gamintoju klausiau tiesiogiai kaip ir kiek laiko reikia laikyti lempoj laka, atsakymas buvo toks--visos spalvos laikomos po 2min 36w lempoj. 1min lempoj laikomas tik Base sluoksnis.
Bet, kiekvienas daro kaip jam atrodo geriau 4u.gif  4u.gif
*

*iliejant (reik kaip ir at geliniu nagu nuimt lipnuma ir su blokeliu svelniai perbraukt, kad pasisiaustu) o ant virsaus (nuvalius lipnuma nupiesi ir uzlakuoji bespalviu laku) pasidaro puikiai, bandziau ne karta 4u.gif
Naturalus naguciai su geliniu laku 4u.gif
user posted image

** Na idomiai cia iseina tada mastau.gif nes pati asmeniskai buvau ju seminare tai ten taip sake smile.gif ir net ant Gelish buteliuku raso 1min sviesios spalvos, o tamsios 2min g.gif
geltona1
ir as susidomejau tais nagais biggrin.gif ,o ka manot apie toki rinkini,ar jis geras?
http://www.nailshop.lt/lt/flypage/rinkinia...o-rinkinys.html
<LaPeLis>
QUOTE(geltona1 @ 2011 08 09, 12:17)
ir as susidomejau tais nagais biggrin.gif ,o ka manot apie toki rinkini,ar jis geras?
*

aga domina ar geri tie lakiukai?turiu 3spalvytes bet dar neišbandžiau blush2.gif
be to kiek girdėjau tai 9w lempa nenudžiovins gelio g.gif
-Alice-
QUOTE(geltona1 @ 2011 08 09, 11:17)
*

o čia nebus koks š..... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2011 08 08, 17:58)
Labukas smile.gif youtub kazkaip labai neaiskiai rodo. doh.gif
*

Na va, žiūrėjau ir aš tą Youtube, kur rodo kaip Harmony Gelish lakuoti ir t.t. Na nežinau, dar pati nebandžiau. Dar tik žiūrinėjuosi biggrin.gif
Morgan
Tai mergaites,jei lakas sutirstejo man jau ji mest,ane 4u.gif Nieko su juo nepadarysiu jau.
-Alice-
QUOTE(Morgan @ 2011 08 09, 13:44)
Tai mergaites,jei lakas sutirstejo man jau ji mest,ane 4u.gif Nieko su juo nepadarysiu jau.
*

man irgi įdomu. Galėtų kas pasisakyti, jei kas susidūrė su tuo g.gif
Paprastas lakas tai aišku viskas, yra skiediklis, o kaip su geliniu.... g.gif
chelinka
Sveikos 4u.gif
mergaites,gal galyt pasakyti per kokia tarpininke perkat is USA Gelish lakus ax.gif
Aciu.
geltona1
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 09, 14:27)
o čia nebus koks š.....   g.gif
Papildyta:
Na va, žiūrėjau ir aš tą Youtube, kur rodo kaip Harmony Gelish lakuoti ir t.t. Na nežinau, dar pati nebandžiau. Dar tik žiūrinėjuosi  biggrin.gif
*

aha,Harmony brangesnis zymiai nei sis,tik lb idomu kaip jis laiko.ir ar viskas yra tamia rinkinukyje?merginos padekit mirksiukas.gif ,pakonsultuokit, biggrin.gif ir dar klausimelis ar lempa 9w,isdziovina gelini laka? verysad.gif
Diwa
Sveikos. Siandien suzinojau kad ant gelinio lako, darant prancuziska, galima deti paprasta skysta balta geli (kalbu apie ta geli kuris dengiasi labai plonu sluoksniu, jau ant suformuoti priauginto nago). Ir padenti vel geliniu laku topu?
Siaip lyg ir atsisakiau dirbti su geliniu lakavimu, bet klientes kaip specialiai pradejo vel reikalauti prancuzisko gelinio lakavimo doh.gif galvoju ar prasidet ar ne...
tamosiuke
QUOTE(Pentarda @ 2011 08 09, 11:45)
*iliejant (reik kaip ir at geliniu nagu nuimt lipnuma ir su blokeliu svelniai perbraukt, kad pasisiaustu) o ant virsaus (nuvalius lipnuma nupiesi ir uzlakuoji bespalviu laku) pasidaro puikiai, bandziau ne karta 4u.gif
Naturalus naguciai su geliniu laku 4u.gif

** Na idomiai cia iseina tada mastau.gif nes pati asmeniskai buvau ju seminare tai ten taip sake smile.gif  ir net ant Gelish buteliuku raso 1min sviesios spalvos, o tamsios 2min  g.gif
*

Tai va va...as ir sakau--bandziau paprastai daryt daile--suds gaunasi, viskas subega. O klijentem jei siulau daile iliet i vidu..nenori... tai dabar uzlakuoju virsu bet koki ir tada daile darau.

Nu va, o as parodoj UK buvau pavasari ir jie man sake, kad lempoj visos spalvos laikomos po dvi min...

QUOTE(chelinka @ 2011 08 09, 16:04)
Sveikos 4u.gif
mergaites,gal galyt pasakyti per kokia tarpininke perkat is USA Gelish lakus ax.gif
Aciu.
*

Perku per Viotinola 4u.gif

Del tu laku sutirstejimo...pas mane siandien ta pati situacija su vienu laku EzFlow firmos...nezinau kaip ji skiest, palakavau tik viena karta as ji, naujas lakas ir sugedes...gal kokio bandyt nutirpinamo gelio pilti ir taip praskiesti...nezinau...bandysiu kazka daryt, nes ar taip ar taip reikes ismesti...

Del to rinkinuko kur mergaite kazkuri nori pirkti....nepykit, bet nieko gero tie lakai. Mano drauge turi ji, sako--man geri ir Ra ir Perfect Nails...nu man jie atsiprasant tas negeras zodis...arba tirsti arba skysti, tepasi sunkiai...nelygiai..kiek isbandziau as ju vistiek man geriausi Harmony, be konkurencijos. Jau geriau uz ta suma nusipirkti panaudota lempa 36W ir laka kad ir viena, bet gera 4u.gif Su laiku gal ir daugiau isigysit...o cia sukisist pinigelius ir pasirodys, kad ten nieko gero...
Papildyta:
QUOTE(Diwa @ 2011 08 09, 18:33)
Sveikos. Siandien suzinojau kad ant gelinio lako, darant prancuziska, galima deti paprasta skysta balta geli (kalbu apie ta geli kuris dengiasi labai plonu sluoksniu, jau ant suformuoti priauginto nago). Ir padenti vel geliniu laku topu?
Siaip lyg ir atsisakiau dirbti su geliniu lakavimu, bet klientes kaip specialiai pradejo vel reikalauti prancuzisko gelinio lakavimo doh.gif  galvoju ar prasidet ar ne...
*

Negalima 4u.gif Nes tas gelis sutrukineja. As jau rasiau kazkur, kad atejo pas mane mergaite nusiimti gelini laka, nes sako--nesamone cia kazkokia, man jis visas sutrukinejo po poros valandu.
Gelinis lakas juk lanksti elastinga medziaga, o gelis kieta medziaga. Ant gelinio lako tinka tik gelinis lakas arba nutipdinamas gelis. 4u.gif
Morgan
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 09, 22:11)
Del tu laku sutirstejimo...pas mane siandien ta pati situacija su vienu laku EzFlow firmos...nezinau kaip ji skiest, palakavau tik viena karta as ji, naujas lakas ir sugedes...gal kokio bandyt nutirpinamo gelio pilti ir taip praskiesti...nezinau...bandysiu kazka daryt, nes ar taip ar taip reikes ismesti...
*

As irgi tokia minty uzturejau g.gif Nu nors pigiau buciau pirkus ne taip gaila butu,o dabar uz pilna kaina imiau doh.gif Nu reiks pabandyt,vistiek ant virsaus bespalvi dedu,gal nesutrupes ta pacia diena lotuliukas.gif doh.gif
Diwa
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 09, 23:11)
Negalima 4u.gif Nes tas gelis sutrukineja. As jau rasiau kazkur, kad atejo pas mane mergaite nusiimti gelini laka, nes sako--nesamone cia kazkokia, man jis visas sutrukinejo po poros valandu.
Gelinis lakas juk lanksti elastinga medziaga, o gelis kieta medziaga. Ant gelinio lako tinka tik gelinis lakas arba nutipdinamas gelis. 4u.gif
*

Bet ten lyg raset, kad virsutini sluoksi uzdejo stikla, o ne gelini laka topa? g.gif ar kazka maisau?... Siaip as ir buvau tokios pat nuomones, kad negalima, bet cia man pasake Nagavitoj dirbancios mergaites... Sake, kad ju klientes daro ir laiko puikiai g.gif
tamosiuke
QUOTE(Diwa @ 2011 08 09, 23:29)
Bet ten lyg raset, kad virsutini sluoksi uzdejo stikla, o ne gelini laka topa? g.gif  ar kazka maisau?... Siaip as ir buvau tokios pat nuomones, kad negalima, bet cia man pasake Nagavitoj dirbancios mergaites... Sake, kad ju klientes daro ir laiko puikiai g.gif
*

Taip, uzdejo stikla. Bet, kad ir koki plona gelio sluoksni desit--jis sutrukines 4u.gif nes gelis kieta medziaga.Kazkada bandziau plonai ant naturalaus nago deti gelio, galvojau--pastiprins kazkiek, pasiauginsiu, tai sutrukinejo jie man jau vakare.Nes jokio elastingumo gelis neturi.
Gal jums pasake, kad galima deti nutirpinama geli? Ji, tai tikrai galima...
geltona1
o kaip tas lakas karmenbeuty uv polish gel?kokie atsiliepimai 4u.gif
Diwa
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 10, 00:11)
Taip, uzdejo stikla. Bet, kad ir koki plona gelio sluoksni desit--jis sutrukines 4u.gif nes gelis kieta medziaga.Kazkada bandziau plonai ant naturalaus nago deti gelio, galvojau--pastiprins kazkiek, pasiauginsiu, tai sutrukinejo jie man jau vakare.Nes jokio elastingumo gelis neturi.
Gal jums pasake, kad galima deti nutirpinama geli? Ji, tai tikrai galima...
*

Ne ne ne, as dar pasitikslinau ar butent ta kuri galima deti ant priaugintu nagu... g.gif tik sakau turi buti ne tirstas, o labai skystas baltas gelis, kur buna kaip dazai tokie g.gif sakau pati stebiuosi...sakau gal reikia pasiimti koki eksperimentini triusi ir isbandyt biggrin.gif bus aisku tada su tuo baltu geliu biggrin.gif
tamosiuke
QUOTE(Diwa @ 2011 08 10, 10:40)
Ne ne ne, as dar pasitikslinau ar butent ta kuri galima deti ant priaugintu nagu... g.gif  tik sakau turi buti ne tirstas, o labai skystas baltas gelis, kur buna kaip dazai tokie g.gif sakau pati stebiuosi...sakau gal reikia pasiimti koki eksperimentini triusi ir isbandyt biggrin.gif  bus aisku tada su tuo baltu geliu  biggrin.gif
*

Tada nesuprantu tikslo biggrin.gif tai gelinis lakavimas ir yra geris tame, kad jis ilgai laiko ir lengvai nusiima...o jei det balta geli, tai ji nebenuimsi su acetonu--reikes dildziuot...tuo labiau ir pati naga kitaip paruost reikes...
Na bet cia kiekvienai kaip patinka biggrin.gif
viliuosi
QUOTE(geltona1 @ 2011 08 09, 12:17)
*

Labas. Nepatiko man šios firmos lakai geliai. Turiu dvi spalvas, truputį lakavausi jais, bet sunkiai užsitepa, pabėga nuo nago, t.y. susitraukia. Dabar nusipirkusi Harmony, tai nėra nei ką lyginti. Čia mano asmeninis patyrimas, dėjau tik sau, nes darausi tik sau 4u.gif
Diwa
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 10, 11:22)
Tada nesuprantu tikslo biggrin.gif tai gelinis lakavimas ir yra geris tame, kad jis ilgai laiko ir lengvai nusiima...o jei det balta geli, tai ji nebenuimsi su acetonu--reikes dildziuot...tuo labiau ir pati naga kitaip paruost reikes...
Na bet cia kiekvienai kaip patinka biggrin.gif
*

Man tai tikslas tas, kad nereikia pirkti balto gelio lako:) siaip visai nesenai pardaviau visa gelish rinkinuka, todel kad nlb buvo populiarus pas man tas gelinis lakavimas, ir siaip kam dariau ypatingai gerai jis nelaike.... o daba vel kelios klientes praso gelinio lakavimo prancuzo, tai galvoju nupirkt tik baze, topa ir ruzava spalvyte, o balta gal tada bandyt su skystu paprastu geliu g.gif
Ir siaip kai turejau balta IBD geli laka, tai su juo taip graziai prancuzas nesigaudavo, kaip ant priaugintu nagu su skystu geliuku blush2.gif
tamosiuke
QUOTE(Diwa @ 2011 08 10, 16:15)
Man tai tikslas tas, kad nereikia pirkti balto gelio lako:) siaip visai nesenai pardaviau visa gelish rinkinuka, todel kad nlb buvo populiarus pas man tas gelinis lakavimas, ir siaip kam dariau ypatingai gerai jis nelaike.... o daba vel kelios klientes praso gelinio lakavimo prancuzo, tai galvoju nupirkt tik baze, topa ir ruzava spalvyte, o balta gal tada bandyt su skystu paprastu geliu g.gif
Ir siaip kai turejau balta IBD geli laka, tai su juo taip graziai prancuzas nesigaudavo, kaip ant priaugintu nagu su skystu geliuku blush2.gif
*

O pas mane paprastas manikiuras nebepopuliarus biggrin.gif seniai jau belakavau paprastu laku.
Jus kolegei kokiai padarykit eksperimenta ir zinosit ar gerai ar ne tas gelis laikosi 4u.gif
Diwa
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 10, 16:44)
O pas mane paprastas manikiuras nebepopuliarus biggrin.gif seniai jau belakavau paprastu laku.
Jus kolegei kokiai padarykit eksperimenta ir zinosit ar gerai ar ne tas gelis laikosi 4u.gif
*

Pas mane aplamai nagu priauginimas populiariausias biggrin.gif
Joa as ir galvoju reiks gal pabadyti, tada ir bus aisku biggrin.gif
Kristalė*
QUOTE(chelinka @ 2011 08 09, 16:04)
Sveikos 4u.gif
Aciu.
*

as sakiausi pas laureta va cia
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=753831
rinkausi is siu parduotuviu http://www.buynail.com/Gelish.aspx
arba is sios http://www.nailsupplies.us/categories/Gels...%252d--Gelish-/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.