Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(geltona1 @ 2011 08 09, 11:17)
ir as susidomejau tais nagais biggrin.gif ,o ka manot apie toki rinkini,ar jis geras?
http://www.nailshop....o-rinkinys.html


o čia nebus koks š..... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2011 08 08, 17:58)
Labukas smile.gif youtub kazkaip labai neaiskiai rodo. doh.gif


Na va, žiūrėjau ir aš tą Youtube, kur rodo kaip Harmony Gelish lakuoti ir t.t. Na nežinau, dar pati nebandžiau. Dar tik žiūrinėjuosi biggrin.gif
Atsakyti
Tai mergaites,jei lakas sutirstejo man jau ji mest,ane 4u.gif Nieko su juo nepadarysiu jau.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 09, 13:44)
Tai mergaites,jei lakas sutirstejo man jau ji mest,ane 4u.gif Nieko su juo nepadarysiu jau.


man irgi įdomu. Galėtų kas pasisakyti, jei kas susidūrė su tuo g.gif
Paprastas lakas tai aišku viskas, yra skiediklis, o kaip su geliniu.... g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mergaites,gal galyt pasakyti per kokia tarpininke perkat is USA Gelish lakus ax.gif
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 09, 14:27)
o čia nebus koks š.....   g.gif
Papildyta:
Na va, žiūrėjau ir aš tą Youtube, kur rodo kaip Harmony Gelish lakuoti ir t.t. Na nežinau, dar pati nebandžiau. Dar tik žiūrinėjuosi  biggrin.gif

aha,Harmony brangesnis zymiai nei sis,tik lb idomu kaip jis laiko.ir ar viskas yra tamia rinkinukyje?merginos padekit mirksiukas.gif ,pakonsultuokit, biggrin.gif ir dar klausimelis ar lempa 9w,isdziovina gelini laka? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltona1: 09 rugpjūčio 2011 - 16:56
Sveikos. Siandien suzinojau kad ant gelinio lako, darant prancuziska, galima deti paprasta skysta balta geli (kalbu apie ta geli kuris dengiasi labai plonu sluoksniu, jau ant suformuoti priauginto nago). Ir padenti vel geliniu laku topu?
Siaip lyg ir atsisakiau dirbti su geliniu lakavimu, bet klientes kaip specialiai pradejo vel reikalauti prancuzisko gelinio lakavimo doh.gif galvoju ar prasidet ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 08 09, 11:45)
*iliejant (reik kaip ir at geliniu nagu nuimt lipnuma ir su blokeliu svelniai perbraukt, kad pasisiaustu) o ant virsaus (nuvalius lipnuma nupiesi ir uzlakuoji bespalviu laku) pasidaro puikiai, bandziau ne karta 4u.gif
Naturalus naguciai su geliniu laku 4u.gif


** Na idomiai cia iseina tada mastau.gif nes pati asmeniskai buvau ju seminare tai ten taip sake smile.gif  ir net ant Gelish buteliuku raso 1min sviesios spalvos, o tamsios 2min  g.gif

Tai va va...as ir sakau--bandziau paprastai daryt daile--suds gaunasi, viskas subega. O klijentem jei siulau daile iliet i vidu..nenori... tai dabar uzlakuoju virsu bet koki ir tada daile darau.

Nu va, o as parodoj UK buvau pavasari ir jie man sake, kad lempoj visos spalvos laikomos po dvi min...

QUOTE(chelinka @ 2011 08 09, 16:04)
Sveikos 4u.gif
mergaites,gal galyt pasakyti per kokia tarpininke perkat is USA Gelish lakus ax.gif
Aciu.

Perku per Viotinola 4u.gif

Del tu laku sutirstejimo...pas mane siandien ta pati situacija su vienu laku EzFlow firmos...nezinau kaip ji skiest, palakavau tik viena karta as ji, naujas lakas ir sugedes...gal kokio bandyt nutirpinamo gelio pilti ir taip praskiesti...nezinau...bandysiu kazka daryt, nes ar taip ar taip reikes ismesti...

Del to rinkinuko kur mergaite kazkuri nori pirkti....nepykit, bet nieko gero tie lakai. Mano drauge turi ji, sako--man geri ir Ra ir Perfect Nails...nu man jie atsiprasant tas negeras zodis...arba tirsti arba skysti, tepasi sunkiai...nelygiai..kiek isbandziau as ju vistiek man geriausi Harmony, be konkurencijos. Jau geriau uz ta suma nusipirkti panaudota lempa 36W ir laka kad ir viena, bet gera 4u.gif Su laiku gal ir daugiau isigysit...o cia sukisist pinigelius ir pasirodys, kad ten nieko gero...
Papildyta:
QUOTE(Diwa @ 2011 08 09, 18:33)
Sveikos. Siandien suzinojau kad ant gelinio lako, darant prancuziska, galima deti paprasta skysta balta geli (kalbu apie ta geli kuris dengiasi labai plonu sluoksniu, jau ant suformuoti priauginto nago). Ir padenti vel geliniu laku topu?
Siaip lyg ir atsisakiau dirbti su geliniu lakavimu, bet klientes kaip specialiai pradejo vel reikalauti prancuzisko gelinio lakavimo doh.gif  galvoju ar prasidet ar ne...

Negalima 4u.gif Nes tas gelis sutrukineja. As jau rasiau kazkur, kad atejo pas mane mergaite nusiimti gelini laka, nes sako--nesamone cia kazkokia, man jis visas sutrukinejo po poros valandu.
Gelinis lakas juk lanksti elastinga medziaga, o gelis kieta medziaga. Ant gelinio lako tinka tik gelinis lakas arba nutipdinamas gelis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 09, 22:11)
Del tu laku sutirstejimo...pas mane siandien ta pati situacija su vienu laku EzFlow firmos...nezinau kaip ji skiest, palakavau tik viena karta as ji, naujas lakas ir sugedes...gal kokio bandyt nutirpinamo gelio pilti ir taip praskiesti...nezinau...bandysiu kazka daryt, nes ar taip ar taip reikes ismesti...

As irgi tokia minty uzturejau g.gif Nu nors pigiau buciau pirkus ne taip gaila butu,o dabar uz pilna kaina imiau doh.gif Nu reiks pabandyt,vistiek ant virsaus bespalvi dedu,gal nesutrupes ta pacia diena lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 09, 23:11)
Negalima 4u.gif Nes tas gelis sutrukineja. As jau rasiau kazkur, kad atejo pas mane mergaite nusiimti gelini laka, nes sako--nesamone cia kazkokia, man jis visas sutrukinejo po poros valandu.
Gelinis lakas juk lanksti elastinga medziaga, o gelis kieta medziaga. Ant gelinio lako tinka tik gelinis lakas arba nutipdinamas gelis. 4u.gif

Bet ten lyg raset, kad virsutini sluoksi uzdejo stikla, o ne gelini laka topa? g.gif ar kazka maisau?... Siaip as ir buvau tokios pat nuomones, kad negalima, bet cia man pasake Nagavitoj dirbancios mergaites... Sake, kad ju klientes daro ir laiko puikiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2011 08 09, 23:29)
Bet ten lyg raset, kad virsutini sluoksi uzdejo stikla, o ne gelini laka topa? g.gif  ar kazka maisau?... Siaip as ir buvau tokios pat nuomones, kad negalima, bet cia man pasake Nagavitoj dirbancios mergaites... Sake, kad ju klientes daro ir laiko puikiai g.gif

Taip, uzdejo stikla. Bet, kad ir koki plona gelio sluoksni desit--jis sutrukines 4u.gif nes gelis kieta medziaga.Kazkada bandziau plonai ant naturalaus nago deti gelio, galvojau--pastiprins kazkiek, pasiauginsiu, tai sutrukinejo jie man jau vakare.Nes jokio elastingumo gelis neturi.
Gal jums pasake, kad galima deti nutirpinama geli? Ji, tai tikrai galima...
Atsakyti
o kaip tas lakas karmenbeuty uv polish gel?kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 10, 00:11)
Taip, uzdejo stikla. Bet, kad ir koki plona gelio sluoksni desit--jis sutrukines 4u.gif nes gelis kieta medziaga.Kazkada bandziau plonai ant naturalaus nago deti gelio, galvojau--pastiprins kazkiek, pasiauginsiu, tai sutrukinejo jie man jau vakare.Nes jokio elastingumo gelis neturi.
Gal jums pasake, kad galima deti nutirpinama geli? Ji, tai tikrai galima...

Ne ne ne, as dar pasitikslinau ar butent ta kuri galima deti ant priaugintu nagu... g.gif tik sakau turi buti ne tirstas, o labai skystas baltas gelis, kur buna kaip dazai tokie g.gif sakau pati stebiuosi...sakau gal reikia pasiimti koki eksperimentini triusi ir isbandyt biggrin.gif bus aisku tada su tuo baltu geliu biggrin.gif
Atsakyti