Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 16, 19:49)
O siaip UV lakai dar nemegsta karscio wink.gif nes tokiu atveju, ju net nepradejus naudoti, tenka atsisakyti-sutraukia kaip zele, esu sitaip palaidojusi apsoliut nauja butelaiti doh.gif


Jolkuce, o kokios firmos butelaitį "palaidojai"? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 16, 15:31)
Tai jei tu cia apie ilgalaiki ta shneki - kiek zinau jie gi neskiedziami biggrin.gif  g.gif

Jo apie ta pati biggrin.gif Tik pakalbejom cia temukej,kad per galva neduos jei pabandysim,vistiek mest lauk doh.gif

QUOTE(ritukas1 @ 2011 08 16, 19:15)
laba, paskaiciau apie sutirstejusius lakus...o tai jie tirsteja greitai? per kiek daugmaz laiko sutirstejo? aciu

Turiu visa sistema jau koki pusmeti,lakuojuos tik sau ir mamai,tai viskas ok,tik va viena veliau lakiuka nusipirkau nagavitoj gelac firmos ir po keliu menesiu jis man sutirstejo,nors laikiau pastacius su visais kitais,tai neiskau kodel g.gif Gal kada prie lempos palaikiau ilgiau,neaisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 17 rugpjūčio 2011 - 10:05
Jungiuosi prie jūsų, pati nesilakuoju, einu kažkur, bet man čia atradimas tas lakavimas biggrin.gif

O jei galiukai truputį nusilupa, skyla, ar blogai padengta, ar gali būti dėl to, kad šiek tiek nagai sluoksniuojasi mano? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 17, 10:03)
Turiu visa sistema jau koki pusmeti,lakuojuos tik sau ir mamai,tai viskas ok,tik va viena veliau lakiuka nusipirkau nagavitoj gelac firmos ir po keliu menesiu jis man sutirstejo,nors laikiau pastacius su visais kitais,tai neiskau kodel g.gif Gal kada prie lempos palaikiau ilgiau,neaisku.


IBD nutraukė gelinio lako "Gelac" gamybą, nes tirštėja tie geliai. Kažkas jiems nesigavo. Pradėjo leisti naują liniją tų gelių, neprisimenu tik pavadinimo. Dar jų nėra prekyboje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 17, 10:11)
Jungiuosi prie jūsų, pati nesilakuoju, einu kažkur, bet man čia atradimas tas lakavimas biggrin.gif

O jei galiukai truputį nusilupa, skyla, ar blogai padengta, ar gali būti dėl to, kad šiek tiek nagai sluoksniuojasi mano?  rolleyes.gif

Jei galiukai sluosniuojasi manikiuriste turi nusvesit ta sluoksni mirksiukas.gif Mano sluoksniuojasi,del to man paprastas lakas ir paros neislaikydavo,o sitas geras 2 savaites islaiko ir indus plaunu ir grindis,ir net namo statybose dalyvauju biggrin.gif zodziu nesaugau.O jei dar pasaugociau ir visur deciaus pirstines ir visa menesi isvaiksciociau tik jau ataugimas matosi,negrazu.Manikiuriste galbut blogai padengia foundaition sluoksniu arba blogai paruosia naga.

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 11:18)
IBD nutraukė gelinio lako "Gelac" gamybą, nes tirštėja tie geliai. Kažkas jiems nesigavo. Pradėjo leisti naują liniją tų gelių, neprisimenu tik pavadinimo. Dar jų nėra prekyboje  4u.gif

Aisku tada viskas,bet turiu kita gelac su smulkiais blizguciais tai super laiko ir tepa.Matyt ne i ta partija papuoliau nagavitoj.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 17, 15:31)
Jei galiukai sluosniuojasi manikiuriste turi nusvesit ta sluoksni mirksiukas.gif Mano sluoksniuojasi,del to man paprastas lakas ir paros neislaikydavo,o sitas geras 2 savaites islaiko ir indus plaunu ir grindis,ir net namo statybose dalyvauju biggrin.gif zodziu nesaugau.O jei dar pasaugociau ir visur deciaus pirstines ir visa menesi isvaiksciociau tik jau ataugimas matosi,negrazu.Manikiuriste galbut blogai padengia foundaition sluoksniu arba blogai paruosia naga.


Va va, nago man nešveitė. Pirmą kartą kai nusilakavau, dvi savaites išlaikė idealiai, dar savaitę šiek tiek galiukai nuėjo. Bet jau man trys savaitės max atrodo, nes ataugimas nedailiai, ypač kai aš dar ryškiais lakuoju... Dabar vaikštau dar tik savaitę, o vienas galiukas nedailiai, bet man visai jš nešveitė... rolleyes.gif gal dėl to...
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 17, 14:31)
Aisku tada viskas,bet turiu kita gelac su smulkiais blizguciais tai super laiko ir tepa.Matyt ne i ta partija papuoliau nagavitoj.


Na va. Aš dabar lempos laukiu. Draugei parašiau į JAV, kad man tų Gelac'ų pažiūrėtų. Tai parašė, kad tirštėja, gamyba nutraukiama ir bus greitai nauji jų geliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 17, 14:33)
Va va, nago man nešveitė. Pirmą kartą kai nusilakavau, dvi savaites išlaikė idealiai, dar savaitę šiek tiek galiukai nuėjo. Bet jau man trys savaitės max atrodo, nes ataugimas nedailiai, ypač kai aš dar ryškiais lakuoju... Dabar vaikštau dar tik savaitę, o vienas galiukas nedailiai, bet man visai jš nešveitė...  rolleyes.gif  gal dėl to...

Va tame ir beda,kad reikia siek tiek su blokelu nusveist. mirksiukas.gif

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 14:42)
Na va. Aš dabar lempos laukiu. Draugei parašiau į JAV, kad man tų Gelac'ų pažiūrėtų. Tai parašė, kad tirštėja, gamyba nutraukiama ir bus greitai nauji jų geliai  4u.gif

Aiskutis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 17, 15:44)
Va tame ir beda,kad reikia siek tiek su blokelu nusveist. mirksiukas.gif


Ačiū, kitą kartą paprašysiu, jei matysiu, kad nešveičia, žiūrėsiu koks rezultatas bus smile.gif

O šiaip čia tik pačios sau lakuojatės? Gal yra kas užsiima tuo, nes vis ieškau geros manikiūrininkės Vilniuje smile.gif tinka ir namie dirbančios. Jei yra, pasiskelbkit man až 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 17 rugpjūčio 2011 - 14:51
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 13:18)
IBD nutraukė gelinio lako "Gelac" gamybą, nes tirštėja tie geliai. Kažkas jiems nesigavo. Pradėjo leisti naują liniją tų gelių, neprisimenu tik pavadinimo. Dar jų nėra prekyboje  4u.gif

o velnias...atsiprasau...o as butent IBD Gelac uzsisakiau....ziuriu dabar, kad dingo is to puslapio, kur uzsakinejau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 15:42)
Na va. Aš dabar lempos laukiu. Draugei parašiau į JAV, kad man tų Gelac'ų pažiūrėtų. Tai parašė, kad tirštėja, gamyba nutraukiama ir bus greitai nauji jų geliai  4u.gif

blink.gif g.gif A va kame reikalas , jop Gelac laka ir ismeciau, nors kolegei tas pats nutiko ir su Ezflowgelez lakiuku g.gif Gaila siaip, man jie idealiausi buvo, net uz Gelish labiau patiko verysad.gif Tikiuosi spesiu islakuot nors kazkiek esamus biggrin.gif
Atsakyti
Man asmeniskai uz gelish geriau nera,nors gal dar nedaug isbandziau smile.gif
Atsakyti