Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Pati dariausi pas profesionalą, patiko, tik kai aš su tais pirštais daug darau, man greit nusilupo.smile.gif Kai perki tai darbui, galbūt ir apsimoka. Bet pirkt buteliuką už 70lt vieną spalvą, tai man atrodo nesamonėsmile.gif
Atsakyti
Na uz visa sistema sumokejau 300 lt plius lempa 100 lt.Karts nuo karto pakeiciu laka(atsibodusi parduodu,nusiperku nauja,kadangi daraus ir pedikiura ir manikiura tiek sau tiek mamai(salone kaina 190 lt),tai man sistema atsiperka per menesi,nes lakuoju 2 kart per men tik sau plius mama tiek pat.Jau naudoju apie puse metu,ir dar tiek pat uzteks.Tai ar atsiperka ilgai skaiciuot manau nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 24 rugpjūčio 2011 - 07:27
QUOTE(Morgan @ 2011 08 24, 08:25)
Na uz visa sistema sumokejau 300 lt plius lempa 100 lt.Karts nuo karto pakeiciu laka(atsibodusi parduodu,nusiperku nauja,kadangi daraus ir pedikiura ir manikiura tiek sau tiek mamai(salone kaina 190 lt),tai man sistema atsiperka per menesi,nes lakuoju 2 kart per men tik sau plius mama tiek pat.Jau naudoju apie puse metu,ir dar tiek pat uzteks.Tai ar atsiperka ilgai skaiciuot manau nereikia smile.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Man irgi atsiperka, o dar ir laikas patogu, kad gali bet kada namie pasidaryti. Be to jei koks nors vienas nagutis greičiau atsilupa, tai labai greitai jį pasitaisai pati. O į saloną neprilakstysi.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 08 24, 09:32)
Visiškai pritariu  drinks_cheers.gif  Man irgi atsiperka, o dar ir laikas patogu, kad gali bet kada namie pasidaryti. Be to jei koks nors vienas nagutis greičiau atsilupa, tai labai greitai jį pasitaisai pati. O į saloną neprilakstysi.

drinks_cheers.gif As aplamai kai neturiu konkretaus darbo grafiko,tai man sunku derintis su manikiuriste,patinka kai sugalvoji kad tau reikia tvarkytis,turi laiko sedai ir susitvarkei.Ir teisingai del atsilupimu,jei daugiau ka padirbi ir greiciau atsilupa nei 2 sav,neprilakstysi pas manikiuriste,o ir pinigu bei laiko gaila butu doh.gif Kadangi as nemegeja ivairiu spalvu,tai man pagrinde balta,bespalvi,ir koki rysku viena uztenka turet pastoviai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 24, 07:25)
Na uz visa sistema sumokejau 300 lt plius lempa 100 lt.Karts nuo karto pakeiciu laka(atsibodusi parduodu,nusiperku nauja,kadangi daraus ir pedikiura ir manikiura tiek sau tiek mamai(salone kaina 190 lt),tai man sistema atsiperka per menesi,nes lakuoju 2 kart per men tik sau plius mama tiek pat.Jau naudoju apie puse metu,ir dar tiek pat uzteks.Tai ar atsiperka ilgai skaiciuot manau nereikia smile.gif


QUOTE(viliuosi @ 2011 08 24, 09:32)
Visiškai pritariu  drinks_cheers.gif  Man irgi atsiperka, o dar ir laikas patogu, kad gali bet kada namie pasidaryti. Be to jei koks nors vienas nagutis greičiau atsilupa, tai labai greitai jį pasitaisai pati. O į saloną neprilakstysi.


drinks_cheers.gif va būtent ką jūs viską surašėte, dėl to ir aš nusprendžiau pati lakuotis tuo geliniu laku 4u.gif
Atsakyti
o kokia yra visa ta sistema ? ka reikia tureti ?
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2011 08 24, 13:57)
o kokia yra visa ta sistema ? ka reikia tureti ?

My Webpage
va cia surasyta smulkiai mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif Kodel man harmony gelish, nuo galiuku traukia kai lakuoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 24, 18:53)
g.gif  Kodel man harmony gelish, nuo galiuku traukia kai lakuoju? g.gif

Sutauke laka?
Man viena galiuka buvo sutrauke,tai as galvoju arba pagrinda blogai nuvaliau arba ranksluostukas buvo sudrekes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 24, 21:07)
Sutauke laka?
Man viena galiuka buvo sutrauke,tai as galvoju arba pagrinda blogai nuvaliau arba ranksluostukas buvo sudrekes. g.gif

Nu netai, kad sutrauke, bet nulakuoju, dar net neidejus i lempa, o jau nuo galiuku i virsu uzlipe ir jie balti, tai vel tepiau ir vel lipa i virshu doh.gif UZtai as to gelish ir nemegstu muset, man gelacas geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 24, 21:18)
Nu netai, kad sutrauke, bet nulakuoju, dar net neidejus i lempa, o jau nuo galiuku i virsu uzlipe ir jie balti, tai vel tepiau ir vel lipa i virshu  doh.gif  UZtai as to gelish ir nemegstu muset, man gelacas geriau ax.gif

Suprantu apie ką kalbate, bet man taip buvo kai lakavausi su Perfect Nails, o su Gelish nei su viena spalva man taip nėra. Dėl to ir pakeičiau ankstesnius pirktus lakus dar tik pradėtus į Gelish dėl šios jų savybės.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 24, 22:18)
Nu netai, kad sutrauke, bet nulakuoju, dar net neidejus i lempa, o jau nuo galiuku i virsu uzlipe ir jie balti, tai vel tepiau ir vel lipa i virshu  doh.gif  UZtai as to gelish ir nemegstu muset, man gelacas geriau ax.gif


nu nzn man nelipa g.gif po viena naguti tepu ir i lempa, po to kitos rankos naguti ir i lempa, ir taip kaitalioju kol sutepu visa ranka, tada jei tamsi spalvyte 2min lempoj jei sveisi 1min smile.gif sake per pristatyma, kad uztvirtint reik kad nesitrauktu jis 4u.gif
Atsakyti