Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(InRed @ 2011 09 01, 13:56)
Vilniuje, Minsko "IKI" antram aukšte t ilgalaikį daro už 40Lt ir nuima už 5, jei vėl daraisi. Jei ne, už 10Lt. Nes nailbare - nu nesveikos kainos. Ypač nuėmimo - 30LT blink.gif  schmoll.gif

Taigi galima pačiai nusiimti 4u.gif
Atsakyti
kai namie du maži uraganai, o už penkis litus nuima labai netoli namų, tai nerizikuosiu žaisti folgom ir acetonais namuose mirksiukas.gif bet šiaip tai jo, galima....tik aš vėl noriu, kad padarytų - tokios gražios rankytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2011 09 01, 13:17)
kai namie du maži uraganai, o už penkis litus nuima labai netoli namų, tai nerizikuosiu žaisti folgom ir acetonais namuose mirksiukas.gif bet šiaip tai jo, galima....tik aš vėl noriu, kad padarytų - tokios gražios rankytės wub.gif


reikia nusiimti naktį, kai uraganai giliai užmiega biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.Labai gundausi geliniu lakavimu.Noreciau pati viska susipirkti ir lakuotis namie. Mergytes,patarkit,is kur geriausia viska susipirkti? Ar gal zinote is kur atsisiusti ta ,,Started kit,, (paketas su visais geliais ir lempa). Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta1976 @ 2011 09 01, 17:58)
Sveiki.Labai gundausi geliniu lakavimu.Noreciau pati viska susipirkti  ir lakuotis namie. Mergytes,patarkit,is kur geriausia viska susipirkti? Ar gal zinote is kur atsisiusti ta ,,Started kit,, (paketas su visais geliais ir lempa). Aciukas  4u.gif

Kazkuriam puslapi sitos temos,pradzioj kazkur yra viskas surasyta ko reikia.As pirkau nagavitoj visa sistema,bet aisku galima ir siustis.O galima ir susirinkt pigiau temoj kur viskas nagams parsiduoda.Starteriai yra,bet gausis nepigiai.Tas pats kas LT.Nebent kitos firmos.Pas mane gelish harmony
•PH Bond (15ml/.5 oz)
•Foundation Base Gel (15ml/.5 oz)
•Top It Off Gel (15ml/.5 oz)
•Gelish Gel Cleanser (120ml/4 oz)
36 w lempa
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 01, 20:41)
Kazkuriam puslapi sitos temos,pradzioj kazkur yra viskas surasyta ko reikia.As pirkau nagavitoj visa sistema,bet aisku galima ir siustis.O galima ir susirinkt pigiau temoj kur viskas nagams parsiduoda.Starteriai yra,bet gausis nepigiai.Tas pats kas LT.Nebent kitos firmos.Pas mane gelish harmony
•PH Bond (15ml/.5 oz)
•Foundation Base Gel (15ml/.5 oz)
•Top It Off Gel (15ml/.5 oz)
•Gelish Gel Cleanser (120ml/4 oz)
36 w lempa


o dabar aš galvoju, ar kažin vietoj Harmony PH Bond (15ml/.5 oz) ar netiktų IBD Bonder? user posted image

parašykite kas nors savo nuomonę 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 01, 21:41)
Kazkuriam puslapi sitos temos,pradzioj kazkur yra viskas surasyta ko reikia.As pirkau nagavitoj visa sistema,bet aisku galima ir siustis.O galima ir susirinkt pigiau temoj kur viskas nagams parsiduoda.Starteriai yra,bet gausis nepigiai.Tas pats kas LT.Nebent kitos firmos.Pas mane gelish harmony
•PH Bond (15ml/.5 oz)
•Foundation Base Gel (15ml/.5 oz)
•Top It Off Gel (15ml/.5 oz)
•Gelish Gel Cleanser (120ml/4 oz)
36 w lempa


Sakykite,o kiek uz viska mazdaug gavosi? ax.gif
Man, kazkaip,nagavitoj kainu nerodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta1976: 01 rugsėjo 2011 - 21:05
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 01, 20:49)
o dabar aš galvoju, ar kažin vietoj Harmony PH Bond (15ml/.5 oz) ar netiktų IBD Bonder? user posted image

parašykite kas nors savo nuomonę  4u.gif  g.gif

Manau kad turetu,nes juk irgi nuriebalint turetu,bet velnias zino.Jei turi ji namie,gali pabandyt paskui mums pasakysi biggrin.gif

QUOTE(asta1976 @ 2011 09 01, 21:01)
Sakykite,o kiek uz viska mazdaug gavosi?  ax.gif
Man, kazkaip,nagavitoj kainu nerodo  unsure.gif

Man gavosi lygiai 300 lt
PH Bond (15ml/.5 oz)
•Foundation Base Gel (15ml/.5 oz)
•Top It Off Gel (15ml/.5 oz)
•Gelish Gel Cleanser (120ml/4 oz)
ir lakas vienas plius per skelbimus pirkau lempa mokejau 100 lt smile.gif
kainu nerodo,nebent gal prisireginus,o gal isvis nerodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 01 rugsėjo 2011 - 21:33
sveikos sakykit ar baltos spalvos IBD GELAC netirsteja greitai (kaip yra su kitom spalvomis sios firmos)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2011 09 02, 05:46)
sveikos sakykit ar baltos spalvos IBD GELAC netirsteja greitai (kaip yra su kitom spalvomis sios firmos)
user posted image

Man baltas mikliai sutirstejo. doh.gif Turiu dar viena,tai viskas normaliai kitos spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 02 rugsėjo 2011 - 08:55
QUOTE(asta1976 @ 2011 09 01, 23:01)
Sakykite,o kiek uz viska mazdaug gavosi?  ax.gif
Man, kazkaip,nagavitoj kainu nerodo  unsure.gif


Na ir as susigundziau uzsisakyti visa sistema gelish is amazon per laureta thumbup.gif , tai man visa sistema plius 6 spalvu lakai gavosi 346 Lt, plius dar lempa tik dar nezinau kiek ji man iseis pirkau is ebay. Dabar laukiu nesulaukiu, kada galesiu pradeti lakuotis 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal kas turit parduoti 9w lempuciu i nagu lempa. 4u.gif ,siandien dumai isruko blush2.gif ,
Atsakyti