Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Snake @ 2011 09 16, 14:45)
Labai aciukas uz konsultacijas!  drinks_cheers.gif 
Dar vienas klausimukas - kaip OPI Axxium? Nes Shellac tai kaina kandziojasi gerokai  doh.gif


Kokybe - tai tikrai galima pasitiketi, viena kas man nepatinka, kad ten indeliai, o ne buteliukai.Todel atskirai tektu ieshkotis gero teptuko smile.gif


bigsmile.gif Valiooo gavau ziniu , kad mano lakai jau pashte..tai uztruko 2 savaites su keliom dienelem kol is Ebejaus parkeliavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 16 rugsėjo 2011 - 14:02
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 16, 14:57)
Kokybe - tai tikrai galima pasitiketi, viena kas man nepatinka, kad ten indeliai, o ne buteliukai.Todel atskirai tektu ieshkotis gero teptuko smile.gif
bigsmile.gif Valiooo gavau ziniu , kad mano lakai jau pashte..tai uztruko 2 savaites su keliom dienelem kol is Ebejaus parkeliavo biggrin.gif

Pasidalinkit po to ar neapmuitino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 16, 13:57)
Kokybe - tai tikrai galima pasitiketi, viena kas man nepatinka, kad ten indeliai, o ne buteliukai.Todel atskirai tektu ieshkotis gero teptuko smile.gif


tame Opi axxium rinkinyje kaip tik ir yra labai geras teptukas, atskirai ieškotis nereiktų 4u.gif
Kas man patinka axxium, tai spalvos. T.y. kokios Opi nagų lako spalvos tai lygiai tokios pačios ir axxiume thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2011 09 16, 13:45)
Labai aciukas uz konsultacijas!  drinks_cheers.gif 
Dar vienas klausimukas - kaip OPI Axxium? Nes Shellac tai kaina kandziojasi gerokai  doh.gif
O gal galit nuorodele imest, kad ir i az, is ko amazon perkat lakus?  ax.gif

Nuorodele laku?
My Webpage,o perku per rudaplauke.Bet kai issiaiskinsiu del muito pirksiu pati smile.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 16, 13:57)
Kokybe - tai tikrai galima pasitiketi, viena kas man nepatinka, kad ten indeliai, o ne buteliukai.Todel atskirai tektu ieshkotis gero teptuko smile.gif
bigsmile.gif Valiooo gavau ziniu , kad mano lakai jau pashte..tai uztruko 2 savaites su keliom dienelem kol is Ebejaus parkeliavo biggrin.gif

Oho kaip greit,laukiam muitinimo ziniu biggrin.gif

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 16, 18:37)
tame Opi axxium rinkinyje kaip tik ir yra labai geras teptukas, atskirai ieškotis nereiktų  4u.gif 
Kas man patinka axxium, tai spalvos. T.y. kokios Opi nagų lako spalvos tai lygiai tokios pačios ir axxiume   thumbup.gif

O paskui kazi tie axxiume tiks su kitais lakais? g.gif

o as jau gavau kad atkeliavo kazkas is priauginimo rinkinio thumbup.gif Ir dailes lakiukus sian gavau.Pastininke nuo pat ryto jau prie duru stovejo doh.gif dar lovoj varciaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 17 rugsėjo 2011 - 09:44
QUOTE(Morgan @ 2011 09 17, 10:43)
Ir dailes lakiukus sian gavau.Pastininke nuo pat ryto jau prie duru stovejo doh.gif dar lovoj varciaus.

O ką nagų dailei pirkai? Tik lakiukus? Pirkai dailei su štampukais?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 09 17, 09:59)
O ką nagų dailei pirkai? Tik lakiukus? Pirkai dailei su štampukais?

Stampuka ir ploksteliu jau turejau,tik lakiukius pirkau smile.gif Labai grazios ryskios spalvytes.Vienoj pusej teptukas kitoj adatele.Cia SM pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 17, 11:19)
Stampuka ir ploksteliu jau turejau,tik lakiukius pirkau smile.gif Labai grazios ryskios spalvytes.Vienoj pusej teptukas kitoj adatele.Cia SM pirkau.

O kaip sekasi su štampuku darytis? Kokį pirkai? Konad ar kitokios firmos? O lakiukai tie su adatėle ir teptuku spec. štampavimui ten? Iš kokios narės pirkai? Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 16, 12:15)


dėkui už nuorodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 09 17, 11:06)
O kaip sekasi su štampuku darytis? Kokį pirkai? Konad ar kitokios firmos? O lakiukai tie su adatėle ir teptuku spec. štampavimui ten? Iš kokios narės pirkai? Ačiū už atsakymus  4u.gif

Gerai sekasi,stampukas ne konad bet toks pat,tik tas kur nubraukt galas plastmasinis,tai as su plokstele gelezine nubraukineju smile.gif Ploksteles irgi kokybiska kopija.
Ten dailei lakiukai,tai reiskia ir stampavimui tinka,as taip galvoju,kol kas nebandziau.Pirkau is Granit,ji ten visko turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 17 rugsėjo 2011 - 14:36
QUOTE(Morgan @ 2011 09 17, 09:43)
O paskui kazi tie axxiume tiks su kitais lakais? g.gif


net nežinau g.gif Aš turiu Harmony gelish top ir foundation, tai gal ir tiktų... Man labai norisi išbandyti tą axxium, nes labai OPI lakai patinka, bet dar reikia teptuką pirktis .. tai gal biški dar palauksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 17, 15:11)
Gerai sekasi,stampukas ne konad bet toks pat,tik tas kur nubraukt galas plastmasinis,tai as su plokstele gelezine nubraukineju smile.gif Ploksteles irgi kokybiska kopija.
Ten dailei lakiukai,tai reiskia ir stampavimui tinka,as taip galvoju,kol kas nebandziau.Pirkau is Granit,ji ten visko turi mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Kai išbandysite naujus lakus, parašykite ar tikrai gerai daro štampukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 17, 14:46)
net nežinau  g.gif  Aš turiu Harmony gelish top ir foundation, tai gal ir tiktų... Man labai norisi išbandyti tą axxium, nes labai OPI lakai patinka, bet dar reikia teptuką pirktis .. tai gal biški dar palauksiu  biggrin.gif

biggrin.gif jo man irgi reikia pertraukele daryt,nes paskui nama statysiu is laku doh.gif

QUOTE(viliuosi @ 2011 09 17, 15:25)
Ačiū  4u.gif  Kai išbandysite naujus lakus, parašykite ar tikrai gerai daro štampukus  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti